Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe Mamusie 2016
Odpowiedz

Październikowe Mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2116

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o Propranolol to Antek jest nim leczony.
    Daj znać jak uda Wam się dostać na konsultacje.
    Trzymamy kciuki!

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • kkkaaarrr Autorytet
    Postów: 2361 2967

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, propranolol (btw. mozna sobie jezyk polamac od tej nazwy). Jeśli tak, to tym bardxiej dziękuję za tipa,jeśli tfutfu nie udałoby się w Wawie to rozwazymy Łódź

    NiecierpliwaKarolina lubi tę wiadomość

    eVspp2.png
    SBwKp2.png
    - Olga [*] 8.11.2015 [26tc] - mama Cię kocha córeczko -
  • lu.iza Autorytet
    Postów: 951 1008

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! widzę forum tętni życiem pełną parą :) nie mam pojęcia co u Was słychać :( po porodzie poświęciłam się zupełnie małemu i jakoś tak zapomniałam o tym forum :) muszę nadrobić kilka stron bo strasznie jestem ciekawa jak tam Wasze październikowe szczęścia :) moje szczęście jest cudowne! straszny z niego śmieszek i ma takie łaskotki na boczkach! poza tym jest alergikiem, atopikiem i od miesiąca żyję na chlebie jasnym z oliwą a na obiad kurczak ;p pozdrawiamy Was z Filipkiem :)

    Eryka, Sylwia91, diewuszka86, Blu lubią tę wiadomość

    qb3cl6d8iexq5cc7.png
    m3sxc6edpjlusky4.png
  • Sylwusia100 Autorytet
    Postów: 3434 5189

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje dziewczyny za glosy :-)

    Mój Aniołek kochany - 04.07.2015
    bfarxzdvpbfijpi5.png
    f2wlpx9ioedyej73.png
  • kalika Autorytet
    Postów: 1874 1645

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkkaaarrr wrote:
    Tak, propranolol (btw. mozna sobie jezyk polamac od tej nazwy). Jeśli tak, to tym bardxiej dziękuję za tipa,jeśli tfutfu nie udałoby się w Wawie to rozwazymy Łódź
    Leczenie naczyniakow propranololem jest bardzo powszechne i nie trzeba w tym celu jechać aż do CZD. Na pewno w waszej okolicy niejeden lekarz zna się na takim leczeniu.

    mhsv9vvjufj4nne7.png
    3jvzjw4z8qd2v63z.png
    06.2015 - nasz aniołek:*

  • kalika Autorytet
    Postów: 1874 1645

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia, fajnie, że już w domku jesteście. Całuski dla Twoich chłopaków:*

    Reni@ lubi tę wiadomość

    mhsv9vvjufj4nne7.png
    3jvzjw4z8qd2v63z.png
    06.2015 - nasz aniołek:*

  • Anieńka Autorytet
    Postów: 604 610

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas skok od chrzcin o 180st. Na chrzcinach byl taki grzeczny ze hoho, wszyscy go wychwalili. Alenie mial czerwonej kokardki!!! :(
    Od poniedzialku slabo spi, z poniedzialku na wt wyskoczyla wysypka na twarzy. W chwili obecnej sytuacja sie wciaz pogarsza :( mialam takie grzeczne dziecko... wnocy dzis na zmiane z mezem provowalismy go uspac od 4. Maz chodzil z nim 30min, usnal na 40min, ja probowalam 1h, a usnal na 7min :( wyglada na to ze swedzi go ta skorka. Dzis o 16 dermatolog juz przebieram nozkami. Byleby sie poznala co mu dolega i mu pomogla.

    Eh to zycie matki, ciagle sie trzeba martwic.

    bl9czbmhptcbgwug.pngatdci09krpu5v7i5.png
  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anieńka watpie.ze to przez brak kolardki ;) po prostu skok jakis. U nas tez się zrobiło troche niegrzecznie ostatnio bo wieczorem to cycus co 30 minut czasem musi być, a najlepiej na rece tylko brać i nosić caly czas... ale poza tym są fajne momenty tez :)

    Basia wczoraj pierwszy raz się zaśmiala na glos :) <3

    NiecierpliwaKarolina, szynszyl, kalika, Chwilka84, Blu lubią tę wiadomość

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • Ola_Ola Autorytet
    Postów: 803 520

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia super że już w domu :) Odpoczywaj w wolnych chwilach

    Reni@ lubi tę wiadomość

    f2wl3e5evc7d67pj.png
    ex2bgu1rurd98nmh.png
  • szynszyl Autorytet
    Postów: 1163 1386

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anieńka z pewnością czerwona kokardka bądź jej brak nie miała wpływu na zachowanie (a tak swoją drogą co ona miała dać? ) ja tam się po tych 3,5 miesiącach nauczyłam, że sytuacja się może szybko zmienić i chwila moment z pogodnego dzieciaczka robi się chmura gradowa :D

    kalika, Sylwia91, Reni@, Kasik2 lubią tę wiadomość

    3jgx3e3kscbj73hd.png
  • Anieńka Autorytet
    Postów: 604 610

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazartowalam sobie z tej kokardki. Oczywiscie w zabobony nie wierze. U nas pierwszy raz taka chmura gradowa, przez 3,5 miesiaca mielismy non stop pogodne dziecko, wiec jakos nie przyzwyczajeni jestesmy do zupelnego odwrocenia sytuacji.

    bl9czbmhptcbgwug.pngatdci09krpu5v7i5.png
  • aneta93 Autorytet
    Postów: 751 630

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane powiedzcie jakie wasze maluszki mają temperatury ciała? Dziś mi się wydalo że maly jest jakiś cieplutki i zmierzyłam pod pachą i jest 37,1 od razu mi się slabo zrobilo że coś mu jest ale w Internecie znalazłam info ze u takich dzieci moze się jeszcze wachac a i że wieczorem mają wyższą podobno.
    Tak ogólnie zachowuje się normalnie

    bl9ci09k5h6xkmfc.png
  • marlon Autorytet
    Postów: 423 615

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas jest 36,9.
    Jak kiedys zwymiotował to spadła do 36,4.
    Powyzej 37,5 to stan podgoraczkowy.
    Powyzej 38.5 to goraczka.

    aneta93, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    atdci09kteyfwsql.png
    4b9ah00cplkhwdqn.png
  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2116

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas zwykle 36,8 - 36,9.
    Maluchy mają wyższą temperaturę.

    aneta93 lubi tę wiadomość

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • Chwilka84 Autorytet
    Postów: 965 904

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas w ndz bylo nawet 37.3, a po godzinie juz 36,8 , a takto tak jak dziewczyny pisza troche wyzsza niz my mamy

    aneta93 lubi tę wiadomość

    ex2bi09komf7ydjp.png
  • kkkaaarrr Autorytet
    Postów: 2361 2967

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalika wrote:
    Leczenie naczyniakow propranololem jest bardzo powszechne i nie trzeba w tym celu jechać aż do CZD. Na pewno w waszej okolicy niejeden lekarz zna się na takim leczeniu.
    Z tego co czytalam leczenie propranololem rozpoczyna sie od kilku dni na oddziale, stopniowe zwiekszanie dawki i obserwacja pod kątem kardiologicznym, dodatkowo cukier i proby watrobowe. Może nie sprawdzilam wszystkich stolecznych szpitali dzieciecych, ale tylko CZD podaje, ze specjalizuje sie w tym. Moze nie mam tam super blisko, ale na powiedzmy Niekłańską również nie, bo mieszkam z drugiej strony Wsrszawy.

    No nic, najważniejsze że udało się i pani doktor od naczyniaków obejrzy Boryska w środę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2017, 21:32

    NiecierpliwaKarolina lubi tę wiadomość

    eVspp2.png
    SBwKp2.png
    - Olga [*] 8.11.2015 [26tc] - mama Cię kocha córeczko -
  • kalika Autorytet
    Postów: 1874 1645

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kkkaaarrr, nie wiedziałam że jesteś z Warszawy. Myślałam, że z innej części Polski i do Wawy tylko w celu leczenia chcecie jechać. Jeśli jesteście na miejscu, to trzeba korzystać. Cieszę się, że udało się ustalić termin :)

    kkkaaarrr lubi tę wiadomość

    mhsv9vvjufj4nne7.png
    3jvzjw4z8qd2v63z.png
    06.2015 - nasz aniołek:*

  • szynszyl Autorytet
    Postów: 1163 1386

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkkaaarrr super, że się udało, trzymam kciuki za możliwie jak najlepsze wieści!

    Hania mi dzisiaj fiknęła z brzuszka na plecy ^^

    kkkaaarrr, Sylwia91 lubią tę wiadomość

    3jgx3e3kscbj73hd.png
  • marlon Autorytet
    Postów: 423 615

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojeju jeju!
    Rosną nam zęby! Nie jeden, a kilka! Biedne rozpulchnione dziąsełka....
    Co za masakra!

    Reni@, lu.iza, kalika, Eryka, Blu, Chwilka84, Sylwia91 lubią tę wiadomość

    atdci09kteyfwsql.png
    4b9ah00cplkhwdqn.png
  • lu.iza Autorytet
    Postów: 951 1008

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasz od dwóch dni przekręca się leżąc na pleckach na lewy boczek :) ale postepny robia te dzieciaki :) marlon jestes pewna ze to zeby, juz?!

    Reni@, Chwilka84, Sylwia91 lubią tę wiadomość

    qb3cl6d8iexq5cc7.png
    m3sxc6edpjlusky4.png
‹‹ 1157 1158 1159 1160 1161 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

MUUVO Quick SE 2 – dlaczego jest idealny na pierwszy wózek dla dziecka?

Zastanawiasz się, który wózek sprawdzi się najlepiej już od pierwszych spacerów z maluchem? MUUVO Quick SE 2 to wyjątkowa propozycja, która łączy w sobie elegancki design z praktycznymi funkcjami docenianymi i przez dzieci, i rodziców. Warto zwrócić uwagę na innowacyjne rozwiązania, takie jak regulowana budka, wentylowane oparcie i wygoda składania. Sprawdź, co sprawia, że Quick SE 2 może stać się idealnym wyborem na start.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ