Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe Szczęścia 2015 ;)
Odpowiedz

Październikowe Szczęścia 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 27 września 2015, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, dziewczyny ;)

    Natalia, super! Żeby każdy lekarz był taki :D

    nat_alia lubi tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 27 września 2015, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    Polkosia, ja bym zapytała swojego jakie były te lata od Waszego poznania się do ślubu :D

    Wszystkiego naj naj!! Miłości przede wszystkim! :)

    To nie były lata, tylko kilka miesięcy :P W 3 miesiące zorganizowaliśmy ślub :D

    EwelKa wielka, Little Frog, agania, maluda, agaton, WiedźmaMaKota lubią tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • jaroszka Autorytet
    Postów: 2716 3002

    Wysłany: 27 września 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polkosia to miłego świętowania :) kolejnych 3 lat razy 20 :D

    polkosia lubi tę wiadomość

    relgh371crdcdbv2.png
  • jaroszka Autorytet
    Postów: 2716 3002

    Wysłany: 27 września 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia, ale to musi byc fajny gość z tego lekarza :)

    nat_alia lubi tę wiadomość

    relgh371crdcdbv2.png
  • annggela Autorytet
    Postów: 1247 1430

    Wysłany: 27 września 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polkosia dolaczam sie do zyczen <3 aby do konca zycia bylo kolorowo i pieknie :*

    qdkkjw4zfn9a9o9i.png

    mhsv9vvj4dj4thic.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 27 września 2015, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polkosia a no niestety to są właśnie te hormony ciazowe i wahania nastroju haha
    Wszystkiego co najlepsze dla Was i pociechy z Klementysi:)

    Ja tez laski spojrzalam właśnie na fotke swoja z przed ciąży i aż łzy w oku się kręcą ... A ten cały stres ze byłam piękna i chuda zagryzlam ciastkiem: D

    EwelKa wielka, jaroszka, maluda, soraya, WiedźmaMaKota lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 27 września 2015, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polkosia wrote:
    To nie były lata, tylko kilka miesięcy :P W 3 miesiące zorganizowaliśmy ślub :D
    Aaaa, to w takim razie mógł zaokrąglić w ten sposób :D

    Natalia, a przystojny ten lekarz? :D Tak całkiem serio, to super, że tak dba o pacjentki :) Ze świecą takiego szukać!

    nat_alia lubi tę wiadomość

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 27 września 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dlatego się nie czepiałam :P Hahaha ;)

    Little Frog, agaton lubią tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • EwelKa wielka Autorytet
    Postów: 333 482

    Wysłany: 27 września 2015, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona :) ja zjadłam banana maczanego w nutelli :) a co :) już tam ten jeden kg w te czy wewte :) na pewno nam spadnie :) będziemy znowu takie piękne i chude. I pomysleć, ze przed ciąża narzekałam na brzuch :) oby wrócił taki jak wtedy już nigdy nie będę na niego narzekać :)

    jaroszka, ZakręconaOna, stokrotka25, IviQ, soraya lubią tę wiadomość

    f2w3skjoiqbhdjm7.png
  • EwelKa wielka Autorytet
    Postów: 333 482

    Wysłany: 27 września 2015, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaa i jeszcze ostatnio pokazywałam koleżance swoje foty brzucha tydzień po tygodniu. A robię od ósmego tyg. A ona do mnie "to Ty miałaś płaski brzuch???" Haha. Małpa jedna :)

    szczesliwa_mamusia21, annggela, Katarzyna87, maluda, stokrotka25, IviQ, soraya, WiedźmaMaKota lubią tę wiadomość

    f2w3skjoiqbhdjm7.png
  • Nynusia Autorytet
    Postów: 2736 3716

    Wysłany: 27 września 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    onka wrote:
    Hej Dziewczyny!
    Szlag mnie trafi chyba.. Jednak dziś był ordynator na obchodzie i stwierdził że jeśli do jutra będzie ok to mnie wypuszczają. Poszłam do lekarza dyżurnego zapytać o co chodzi - afi duże, dziecko duże, ciąża donoszona, dlaczego nie zakończą tej nierównej walki? A on ze do cc nie ma jako takich wskazań, wywołanie może się nie powieść (w tym przebicie pęcherza teraz jest niemożliwe bo nie mam rozwarcia) i lepiej żeby poszło naturalnie. A zagrożenie jest i dlatego jestem w szpitalu i nie powiedział co jak mnie wypuszcza. . Jutro jeszcze mają decydować, ech.
    U mnie gin uznał ze "dobrze by było gdybym juz urodziła przez to cisnienie A jak nie to trudno " no o co chodzi ??


    l22nhdgeccid541p.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 27 września 2015, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahaha wsparcie koleżanki zawsze spoko !:D
    No nie ? Dopiero po czasie docenia się to co się miało , Ja tez w życiu na swój brzuch i nogi nie będę już narzekać jak schudne bo to co mam teraz wola o pomste do Boga

    EwelKa wielka lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • EwelKa wielka Autorytet
    Postów: 333 482

    Wysłany: 27 września 2015, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nynusia masakra - chyba nie mógł Cie bardziej zestresować.

    f2w3skjoiqbhdjm7.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 27 września 2015, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nynusia wrote:
    U mnie gin uznał ze "dobrze by było gdybym juz urodziła przez to cisnienie A jak nie to trudno " no o co chodzi ??
    Yyyyy ... Kuzwa na jakich Wy lekarzy laski trafilyscie . Jakby olewali normalnie sprawę , bynajmniej Ja mam takie odczucie jak piszecie


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • szczesliwa_mamusia21 Autorytet
    Postów: 2680 3831

    Wysłany: 27 września 2015, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj pierwszy posilek dzis zjedzony ehh wgl nie mam apetytu jakos .

    Polkosiu ja rowniez zycze wszystkiego dobrego i samych cudownych chwil ! <3

    Natalia wow pozazdroscic takiego lekarza ! Skurcze juz wyrazne takze czemy na rozpoczecie akcji :D

    Laski ale zrobilam torta ... omomomom dalabym fotke ale nie chce byc na waszym sumieniu , moze rewelacyjnie nie wyglada , bez jakis ozdob itd , ale migdaly tarta biala orzechowa czekolada , czeresnie mniaaaam !

    A no i nie przejmujcie sie szkoda klotni i czasu , po to tu jestesmy zeby sie wspierac pomagac i narzekac ! Wiec jak ktoras nie wchodzi w buty albo ma popęd na dwojke , albo ja bola plecki , pisać! POMOŻEMY , nie ma ze narzekanie , a nawet jakby to komu mamy narzekac jak nie e-kolezanka co zawsze zrozumieja ?
    :*

    jaroszka, ZakręconaOna, annggela, nat_alia, maluda, lojkalojka, polkosia, stokrotka25, IviQ, Mikejla, WiedźmaMaKota lubią tę wiadomość

    qb3c3e5ejhan89se.png

    km5sroeq3icra2rc.png
  • EwelKa wielka Autorytet
    Postów: 333 482

    Wysłany: 27 września 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa nic dziwnego, ze Ciebie zeby bolą :P za dużo słodkości :D

    f2w3skjoiqbhdjm7.png
  • jaroszka Autorytet
    Postów: 2716 3002

    Wysłany: 27 września 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Ty nasza słodyczko :* o wszystkich zawsze pamietasz, nie kłócisz sie na forum, jesteś takim promyczkiem naszym pozytywnej energii :*

    EwelKa wielka, ZakręconaOna, szczesliwa_mamusia21, annggela, maluda, stokrotka25, IviQ, agaton, Nynusia, WiedźmaMaKota lubią tę wiadomość

    relgh371crdcdbv2.png
  • Arielka Autorytet
    Postów: 872 1137

    Wysłany: 27 września 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PePe rozbawiłaś mnie do łez :D Ciąża to nie choroba i stan fizjologiczny, ale wiele z nas ma np.inne choroby przez co ciąża staje się przykrym doświadczeniem. Wiele z nas straciło wcześniejsze ciąże i martwi się każdym niepokojącym objawem. Wiele z nas jest w ciąży po raz po raz pierwszy a co za tym idzie wiele z pozoru normalnych stanów fizjologicznych występujących w ciąży jest im obce. To forum jest po to, żeby się wspólnie cieszyć ciążą ale też ponarzekać i wspierać gdy jest źle. Nie wiem, naprawdę nie wiem jak można mieć czelność stosować takie uwagi. Idź i puchnij sobie dalej z uśmiechem na ustach - ja nie puchnę, ale w takim razie nie współczuje skoro Ci to nie przeszkadza :) Pozdrawiam czule!

    EwelKa wielka, ZakręconaOna, jaroszka, annggela, Katarzyna87, maluda, lojkalojka, stokrotka25, soraya, Mikejla, WiedźmaMaKota lubią tę wiadomość

    p19u9jcg6txrbtcl.png

    atdc6iye6tcg50ab.png
  • Nynusia Autorytet
    Postów: 2736 3716

    Wysłany: 27 września 2015, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polkosia wszystkiego najlepszego! !! Oby przez całe życie byliście szczęśliwi i się kochali !!!

    Natalia super lekarz !

    Mój jest dobrym lekarzem ale wydaje mi się ze chodzi o to ze nie minął termin także stąd jeszcze ta olewa. ...

    nat_alia, polkosia lubią tę wiadomość


    l22nhdgeccid541p.png
  • Bąbelek Autorytet
    Postów: 1427 1927

    Wysłany: 27 września 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polkosia wszystkiego najj z okazji rocznicy! Dużo miłości, zrozumienia i jeszcze raz seksu ;)

    Pepe kazda pisze co uważa i jak czuje. Forum od tego jest by się wesprzeć i pomarudzić :) Jak ktoś dobrze znosi ciążę do końca to tylko pozostaje pozazdrościć. Ja póki co się staram się jakoś dawać rade choć nie jest kolorowo w wielu kwestiach i bardzo się cieszę że tutaj mogę pisać co mnie boli i denerwuje.

    Natalia u mnie w szpitalu pracuje położnik jak z wysokiej klasy porno :) wysoki brunet niebieskie oczy i TEN wzrok. :D Za to na mojego gin mówią ze ma Hollywoodzki uśmiech :D

    Szczęśliwa ooooo chętnie bym na taki torcik wpadła :)

    Mój dzisiaj mi włosy farbował i nawet nieźle poszło..a ostatnio pazury obciął u nóg. Stracha miałam nie powiem. Jeszcze do depilacji bikini go zaciągnę a co :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2015, 15:50

    ZakręconaOna, szczesliwa_mamusia21, jaroszka, nat_alia, EwelKa wielka, Katarzyna87, Little Frog, lojkalojka, polkosia, stokrotka25, maluda, Mikejla, agaton, Nynusia, WiedźmaMaKota lubią tę wiadomość

    atdc6iyehd9qphks.png
‹‹ 2445 2446 2447 2448 2449 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ