X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Podwójne i potrójne szczęścia 2017
Odpowiedz

Podwójne i potrójne szczęścia 2017

Oceń ten wątek:
  • gabi 7 Autorytet
    Postów: 696 346

    Wysłany: 24 lipca 2017, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allishia rozumiem,ale u Ciebie to już początek 34 tyg.więc teraz to już w zasadzie bezpiecznie☺też bym już chciała być na tym etapie co Ty☺a brzuszek już spory☺fajny☺

    3i498u69fq9q84na.png
  • Meg85 Autorytet
    Postów: 443 360

    Wysłany: 24 lipca 2017, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula ogromne gratulacje! :)

    A ja melduje się już z domu! :) bardzo boli mnie kręgosłup, głównie od noszenia i schylania się.. jest roboty oj jest.. :) pokoik jest cudowny! Moja mama i mąż zrobili kawał dobrej roboty :) piękne zasłonki, baloniki różowe na ścianie, kokardki na łańcuszkach z serduszkiem "kryształkiem" wisi w oknie.. i trzy bukiety kwiatów - dla mnie i dziewczynek. Synek przyszedł do szpitala po mnie i aż łezka mu spadła, powiedział że ze wzruszenia :) aż się poryczałam jak ich wszystkich razem zobaczyłam :,)

    didi31, Imbirek91, Angela*, czarnulka24, joaska1985, AllishiiA, Sun2017, MoNaKo, Krokodylica, shooa, triss lubią tę wiadomość

    qb3cru1dlcet3pyu.png
    klz9y2v42sui6kxx.png
    amdxbadvving4i92.png
  • gabi 7 Autorytet
    Postów: 696 346

    Wysłany: 24 lipca 2017, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meg kochana super wiadomość,teraz tylko cieszyć się dziećmi i tym,ze wszystko poszło tak dobrze i ze dziewczynki nie musiały zostać w szpitalu.życzę Tobie i całej Twojej rodzinie wszystkiego dobrego ☺buziaki

    Meg85 lubi tę wiadomość

    3i498u69fq9q84na.png
  • Weruś9110 Przyjaciółka
    Postów: 85 40

    Wysłany: 24 lipca 2017, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meg, super ze jestescie juz w domu, teraz macie czas dla siebie;) duzo zdrowka dla was wszystkich :)

    Meg85 lubi tę wiadomość

    Weruś9110
  • roletka Autorytet
    Postów: 1107 1825

    Wysłany: 24 lipca 2017, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak są zaparcia to właśnie częściej są twardnienia no i chodzi też o napinanie się w wc

    Ja 12tc dostałam krwotoku, kosmowka nachodzila na szyjke i dopiero w 21tc się podniosła i mogłam wstać

    Meg super że już w domu, dużo siły życzę :-)

    Meg85 lubi tę wiadomość

    Styczeń2015 IMSI ET 2x 4A :( > lutyKET 1x blastAA :( > marzecKET 2x blastAB :( > Czerwiec2015 IMSI II ET 2x 8AA > 9dpt beta 92,23 11dpt beta 279,3 > 4xŚnieżki > 05.02.16 34t5d Pszczółki są z Nami <3 961l2n0aael72r9g.png
  • AllishiiA Autorytet
    Postów: 263 335

    Wysłany: 24 lipca 2017, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meg super, ze juz jestescie w domu!! Duzo zdrowka dla was ;)

    Meg85 lubi tę wiadomość

    5b09j44jyxysjiql.png
    zrz6sg180mhigqmf.png
    bfarxzdvnmgxujgk.png
  • MoNaKo Autorytet
    Postów: 2392 2092

    Wysłany: 25 lipca 2017, 05:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula moje gratulacje, cudowna waga i po 10 punktów- tak pozytywnie Ci zazdroszczę ze masz już dzieciaczki na świecie.
    Meg kochana aż się wzruszyłam po Twoim poście to takie piękne!!

    Dziewczyny ja mało pisze bo od wczoraj już na oddziale i nie było jak. Leżę w sali 3 osobowej z dowiemy dziewczynami w oazy bliźniaczej wiec jest wesoło.
    Dostałam wczoraj sterydy i dziś druga dawka ostatnia.
    W sobotę mam koniec 36 tc i w przyszłym tygodniu cięcie bo nie chcą mnie dłużej trzymać ze względu na to ze ciąża jednokosmowkowa. Nie ukrywam ze bardzo się ciesze ale jest tez stres, tylko tym razem taki pozytywny.

    Będę Was czytać na bierząco i informować w skrócie co u Nas!

    AllishiiA, Meg85, Imbirek91, shooa, gabi 7, triss lubią tę wiadomość

    ijpbej28ig9k1ha0.png
  • rodzynka66 Autorytet
    Postów: 364 191

    Wysłany: 25 lipca 2017, 05:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula, ogromne gratulacje :) Wracaj szybko do formy i zabieraj swoje Skarby do domu:)

    Meg - jak miło przeczytać, że już w domku i w dodatku miałyście tak miłe powitanie :)

    Dziewczyny...W nocy strasznie bolą mnie biodra od tych 4 miesięcy spania na bokach. Nie codziennie, ale czasem tak mocno, że muszę wstać i trochę posiedzieć. Też tak macie? A przy obrotach trochę ciągnie podbrzusze.

    Co więcej, ostatnio coraz częstszym wrogiem staje się ZGAGA :/ Wcześniej raz/tydz., dwa max. a teraz już ze 2, 3 razy w tygodniu. Lekarz mi przepisał RANIGAST,ale zastanawiam się, czy brać kolejny lek... na razie szklanka mleka pomaga, ale nie wiadomo, co dalej ;)

    I bardzo dobra wiadomość, czuję już ruchy maluszków. Od ukończenia 21tc ciąży aktywował się jeden bliźniak, a 4 dni później drugi :) Wczorajszej nocy nieźle dokazywały, rozrywkowy duet :) Lewy okopywał się niesamowicie (na razie bardziej aktywny), a prawy mu przygrywał raz po raz, spać nie szło :) Ale CUUUDOOWNIEEE :)!! <3 <3

    Nic...czas lecieć otworzyć restauracyjkę dla głodomorów ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2017, 05:47

    AllishiiA, Meg85, triss lubią tę wiadomość

    f2w3s65g7dycpjza.png

    f2w38iiks0p48up5.png
  • AllishiiA Autorytet
    Postów: 263 335

    Wysłany: 25 lipca 2017, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monako juz za niedlugo zobaczysz swoje malenstwa ;) ale super ;)
    Ja mam lekka nadzieje, ze w 36 tyg za 3 tyg powietam moje bobasy ;)

    5b09j44jyxysjiql.png
    zrz6sg180mhigqmf.png
    bfarxzdvnmgxujgk.png
  • roletka Autorytet
    Postów: 1107 1825

    Wysłany: 25 lipca 2017, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monako to już za chwilę <3

    Rodzynka ja bym piła mleko do póki pomaga, nie wiem czy ranigast można w ciąży brać, ja brałam manti i gaviscon bo one są bezpieczne w ciąży

    Styczeń2015 IMSI ET 2x 4A :( > lutyKET 1x blastAA :( > marzecKET 2x blastAB :( > Czerwiec2015 IMSI II ET 2x 8AA > 9dpt beta 92,23 11dpt beta 279,3 > 4xŚnieżki > 05.02.16 34t5d Pszczółki są z Nami <3 961l2n0aael72r9g.png
  • Weruś9110 Przyjaciółka
    Postów: 85 40

    Wysłany: 25 lipca 2017, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monako, super ze juz niedlugo zobaczysz swoje maluszki ;)
    Rodzynka z tym spaniem to jest masakra, mnie tez biodra bola od spania na bokach, a gdzie tu jeszcze wytrzymac tyle (u mnie 23 tydz.)
    ;)

    gabi 7 lubi tę wiadomość

    Weruś9110
  • joaska1985 Ekspertka
    Postów: 223 350

    Wysłany: 25 lipca 2017, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratuluję wizyt :)

    Agula gratuluję :) cudowna waga.

    Meg super ,że już w domu :)

    Monako jeszcze trochę i dziewczynki będą przy tobie :)

    U mnie też dobre wieści, jak tak dalej pójdzie to dziewczynki będą za półtora tygodnia w domu <3

    Pozdrawiam serdecznie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2017, 09:08

    AllishiiA, gabi 7, shooa lubią tę wiadomość

    Moje dwa szczescia <3 <3 Nina i Nela
  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 25 lipca 2017, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymajcie kciuki , dzis o 15:30 mam wizyte i może dowiem się kto siedzi w moim brzuszku :) ? :) alw najważniejsze, żeby bylo wszystko dobrze ;) <3

    Milego dnia dziewczyny <3

    shooa lubi tę wiadomość

  • Weruś9110 Przyjaciółka
    Postów: 85 40

    Wysłany: 25 lipca 2017, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joaska super wiesci! Na pewno juz chcialabys byc z malenstwami w domu ;)
    Angela trzymam kciuki, daj znac jak bedziesz po wizycie;)
    Dziewczyny a czy wam zdarzylo sie potknac/przewrocic podczas ciazy? Ja dzisiaj potknelam sie o schodek i upadlam na szczescie na rece i kolana ale i tak troche mnie brzuch bolal przez chwile, zastanawiam sie czy nic sie nie stanie przez to..

    Weruś9110
  • Alias Przyjaciółka
    Postów: 102 53

    Wysłany: 25 lipca 2017, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weruś9110 wrote:
    Joaska super wiesci! Na pewno juz chcialabys byc z malenstwami w domu ;)
    Angela trzymam kciuki, daj znac jak bedziesz po wizycie;)
    Dziewczyny a czy wam zdarzylo sie potknac/przewrocic podczas ciazy? Ja dzisiaj potknelam sie o schodek i upadlam na szczescie na rece i kolana ale i tak troche mnie brzuch bolal przez chwile, zastanawiam sie czy nic sie nie stanie przez to..

    Weruś ja upadłam w pierwszej ciąży. na początku się śmiałam do męża, że normalnie mi się to nie zdarza, ale w ciąży przecież musiało. Potem mąż zapytał czy dobrze się czuje i czy czuje ruchy, i wtedy sobie uświadomiłąm, że nie czuje ruchów maleństwa. położyłam sie zjadłąm kg wafelków i NIC!
    Zadzwoniłam na SOR i położna kazała mi od razy przyjechać. jak weszłam stetoskopem sprawdziła bijące serce i kazała położyć się na KTG. Zostawili mnie na obserwacji na 3 dni na patologii ze względu na mikro skurcze na KTG, ale myśle że tak naprawdę bardziej profilaktycznie. Nie wiem, w ktorym jesteś tyg, ja byłąm 30-31tc. Jak Cie coś niepokoi lepiej jedz na SOR zrobią KTG, a Ty będziesz spokojniejsza ;)

    l22n8ribb5ndeqtb.png
    Synek 10.2012
    Aniolki D+B 24tc 10.2017 ciąża blizniacza jednojajowa jednokosmowkowa
  • Alias Przyjaciółka
    Postów: 102 53

    Wysłany: 25 lipca 2017, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak mi pomaga czytanie o Waszych szczęscliwych rozwiązaniach i powrotach do domu !! Z całego serca Wam gratuluje :)

    Agula waga dzieciaczków jak w mojej pojedynczej ciaży :) SUPER!!

    my kończymy remont pokoju naszego jeszcze jedynaka, który zaczęsiśmy w uwaga...maju !!:) właściwie to dobrze że go nie skończyliśmy w wersji planowanej początkowo, bo twraz sytuacja nam się zmieniała i ukąłd szaf i łóżek uległ zmianie ;)

    ale powiem Wam, ze o ile cały czas myślę o tych moich bliźniakach w kategorii ciaży, jej przebiegu i szczęśliwego zakończenia, o tyle tereaz jak mąż kazał mi podjąć decyzje jak btały łóżeczka żeby zostawić na nie miejsce to zdębiałąm. dopiero do mnie dotarło, że one naprawdę tu będą :) SZOK !

    agula1983 lubi tę wiadomość

    l22n8ribb5ndeqtb.png
    Synek 10.2012
    Aniolki D+B 24tc 10.2017 ciąża blizniacza jednojajowa jednokosmowkowa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2017, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula gratulacje!!! :) taka ładna waga, 10pkt, pieknie! :)
    zdrówka dla Was!

  • Weruś9110 Przyjaciółka
    Postów: 85 40

    Wysłany: 25 lipca 2017, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alias dzieki,jestem w 23 tyg ruchy na szczescie czuje jak zawsze, ale wiadomo kazdy taki upadek to jest stres gdyby sie cos powazniejszego dzialo to na pewno pojade ;)

    Weruś9110
  • AllishiiA Autorytet
    Postów: 263 335

    Wysłany: 25 lipca 2017, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joaska super wiesci! <3

    5b09j44jyxysjiql.png
    zrz6sg180mhigqmf.png
    bfarxzdvnmgxujgk.png
  • gabi 7 Autorytet
    Postów: 696 346

    Wysłany: 25 lipca 2017, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela powodzenia na wizycie☺daj znać,jak będziesz już po.

    Angela* lubi tę wiadomość

    3i498u69fq9q84na.png
‹‹ 176 177 178 179 180 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ