X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Są tu jakieś przyszłe mamusie z Warszawy? ;)
Odpowiedz

Są tu jakieś przyszłe mamusie z Warszawy? ;)

Oceń ten wątek:
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2537 1072

    Wysłany: 17 lutego 2016, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja tez jakoś tak zamierzam przybyć.
    Zaproszę Cię na priv.
    Chętnie z kimś pojde, bo nie chce sama ;-)

    staraczka_85 lubi tę wiadomość

    dxomj48afe4g6r21.png


    [*] 27.08.2016r [*]
  • Wilka Ekspertka
    Postów: 133 122

    Wysłany: 17 lutego 2016, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,
    Moja koleżanka zamieściła dziś informację dla kobiet w II i III trymestrze - może któraś z was będzie zainteresowana. Ja gdybym nie oglądała swojej małej wczoraj to bym na pewno poszła.

    "Drogie przyszłe mamy! Studenci kierunku Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego potrzebują Waszej pomocy. W dniach 27-28 luty (weekend) w ramach Konferencji Naukowej ,,Weekend. Ginekologią" potrzebujemy ochotniczek w II lub III trymestrze ciąży, którym wykwalifikowani lekarze w obecności studentów (kameralna grupa) wykonają USG (przez powłoki brzuszne). Warsztaty odbędą się w godzinach popołudniowych lub wieczornych. Uprzejmie prosimy zainteresowane Panie o kontakt przez wiadomość prywatną do @Moniki Zasztowt. Zachęcamy do udziału w badaniu, ponieważ jest całkowicie darmowe i w 100% profesjonalne, a do tego przyczyni się do kształcenia młodych pokoleń przyszłych lekarzy. Pozdrawiam serdecznie"

    Carolq, Laurka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2016, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurdd szkoda ze weekend bo na weekendy wyjeżdżamy z wawy ale ekstra sprawa ja na pewno bym skorzystała :)

  • Wilka Ekspertka
    Postów: 133 122

    Wysłany: 18 lutego 2016, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też myślę, że super sprawa i jednak zdecydowałam się pójść. Gdyby któraś z dziewczyn chciała to dawajcie znać !

    Carolq lubi tę wiadomość

  • Kokaina Autorytet
    Postów: 651 931

    Wysłany: 18 lutego 2016, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Apropo tego Usg myslicie że jest szansa na glowice 3 D/ 4 D?

    Patutka, Diabla85 lubią tę wiadomość

    Synek 2016 r. ♥️
    Synek 2020 r. 💚

  • staraczka_85 Koleżanka
    Postów: 46 117

    Wysłany: 19 lutego 2016, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda, bo ciekawa oferta z tym USG, ale drugi trymestr zaczynam dopiero 4 marca...

    ckai43r875tbq03c.png
  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 19 lutego 2016, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gdzie polecacie robić prenatalne między 11 a 14 tyg. Słyszałam od kilku osób o Babka Medica, co Wy na to?

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2537 1072

    Wysłany: 19 lutego 2016, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Septima med, lekarz w 13 tc na prenatalnych wykrył mi złe przepływy u malucha i można było tez zapobiec skutkom.
    Natomiast od dziewczyn słyszę, że często olewają przepływy, bo dziecko się wierci czy coś. do serduszka mojego dziecka nie mocieralo 40% krwi

    Ja chodzę tam tylko na usg. To bardzo dobry lekarz, prowadził 13 lat temu ciążę mojej mamy której nie dawali szans i 2 mojej siostry ale to 8 i 6 lat temu.

    Za samo usg płaci sie 150 zl dr bada okolo 30 minut. Sprzęt bardzo dobry.
    Prenatalne usg+ krew kosztuje 350 zl bodajże.

    Dodam, ze nie jestem stałą pacjentką doktora.

    urocza lubi tę wiadomość

    dxomj48afe4g6r21.png


    [*] 27.08.2016r [*]
  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 19 lutego 2016, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patutka tam jest tylko ten jeden lekarz? Możesz podać inicjały
    Cieszę się, że dobrze trafiłaś.

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2537 1072

    Wysłany: 19 lutego 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie. Tam przyjmuje paru lekarzy ale reszta to Panie chyba.
    Dr. Wojciech Borucki

    Ja jestem mega zadowolona teraz mamy 1.03 połówkowe i jeśli będzie dobrze wszystko to pewnie nasza ostatnia wizyta tam. ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2016, 09:19

    urocza lubi tę wiadomość

    dxomj48afe4g6r21.png


    [*] 27.08.2016r [*]
  • staraczka_85 Koleżanka
    Postów: 46 117

    Wysłany: 21 lutego 2016, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja słyszałam o dr. Robercie Makowskim, który przyjmuje w gabinecie na Łuckiej. Ma świetne opinie i podobno bardzo dobry sprzęt. Ja się wybieram do niego na badanie I trymestru.

    urocza lubi tę wiadomość

    ckai43r875tbq03c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2016, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a my dzis na majówkach 2016 - Mamy zaszczyt powitać na świecie pierwsza Majóweczke :)

    urocza, Angela85, _Saszka_, Wilka lubią tę wiadomość

  • Patutka Autorytet
    Postów: 2537 1072

    Wysłany: 22 lutego 2016, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carolq wrote:
    Dziewczyny a my dzis na majówkach 2016 - Mamy zaszczyt powitać na świecie pierwsza Majóweczke :)
    Słyszałam właśnie. Wcześnie... wszystko okej?
    Wiadomo czemu tak wcześnie?

    dxomj48afe4g6r21.png


    [*] 27.08.2016r [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2016, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z powodu infekcji odeszły wody płodowe , na szczęście dali sterydy i udało sie im wstrzymać dobę by prawidłowo zadziałały . Mała 1700 g i 45cm oraz 7 punktow , 32 tydzien podajże :) narazie info takie i ze silna takze raczej dziewczyny dadzą rade :)

  • Patutka Autorytet
    Postów: 2537 1072

    Wysłany: 23 lutego 2016, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz, 32 tc to wcale nie taki maluszek. Na pewno przeżyje, bo to już duża dziewczynka.
    Trzymam za nie kciuki.
    To zdrówka im tam pożycz i oczywiście niech malutka szybko dochodzi do siebie. :-)

    Carolq lubi tę wiadomość

    dxomj48afe4g6r21.png


    [*] 27.08.2016r [*]
  • Diabla85 Autorytet
    Postów: 697 1105

    Wysłany: 23 lutego 2016, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokaina, a Ty się jeszcze kulasz? Teraz to chyba umówimy się na spacer jak już z wózkiem będziesz chodzić :) Daj znać jak będzie ładna pogoda, to możemy się spotkać gdzieś np. przy fontannie na Zagłoby :)

    Kokaina lubi tę wiadomość

    [doxs9km.png
    4ilkhk7.png
  • Visenna Autorytet
    Postów: 383 437

    Wysłany: 23 lutego 2016, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Warszawo!
    Patrzę na suwaczki i widzę, że jesteście duuuuuużo dalej niż ja, dlatego przyszłam po poradę :)

    Na razie chodzę do lekarza z LuxMedu, jest super, ma dobre opinie, ale przez to, że jest rozchwytywany, o normalny termin do niego ciężko. Wizyty są dodatkowe (wpychają mnie pomiędzy inne pacjentki), przez co bardzo szybkie. Nie czuję się z tym dobrze i zastanawiam się nad dodatkowym lekarzem prowadzącym. Możecie kogoś polecić (najlepiej na NFZ, bo za luxmed już płacę ;) ) Raz poroniłam, w stopce mam wypisanych kilka chorób, super, jeśli lekarz potrafiłby to ogarnąć ;)

    I jeszcze jedno pytanie, gdzie robiłyście USG genetyczne? Wiem, że będę też robić test PAPPA, więc dobrze, by mozna było zrobić to od razu, w jednym miejscu :) Mój lekarz przyjmuje także na Hlonda, więc na razie tylko to miejsce brałam pod uwagę. O jakości sprzętu przekonałam się na własne oczy.

    Będę wdzięczna za wszystkie porady od bardziej doświadczonych :) Dziekuje!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2016, 23:05

    Moko lubi tę wiadomość

    oar8vfxmctme5m5e.png
    PCOS + NT + IO + hiperinsulinemia + hiperprolaktynemia. I poronienie.
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2537 1072

    Wysłany: 23 lutego 2016, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę do dr. Boruckiego niestety prywatnie.

    Test pappa to koszt 350 zl w komplecie z usg.
    Lekarz mily, kompetentny. Wizyta niby 20 min ale jak trzeba to przetrzyma Cie dłużej. Samo usg to 150 zl usg i wizyta 270 zl jak dla mnie najlepszy lekarz na jakiego trafilam.

    Moja starsza siostra prowadziła u niego ciążę i mama, siostra miala powazne problemy z tarczycą.
    Na scianie w gabinecie ma pełno podziękowań za uratowane ciąże.
    Na nfz chodzę ale nie polecam tego lekarza

    dxomj48afe4g6r21.png


    [*] 27.08.2016r [*]
  • Kokaina Autorytet
    Postów: 651 931

    Wysłany: 24 lutego 2016, 00:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Diabla85 wrote:
    Kokaina, a Ty się jeszcze kulasz? Teraz to chyba umówimy się na spacer jak już z wózkiem będziesz chodzić :) Daj znać jak będzie ładna pogoda, to możemy się spotkać gdzieś np. przy fontannie na Zagłoby :)

    Hej :)
    Tak, ja jeszcze w dwupaku :)
    Odezwę się na pewno po porodzie, umówimy się na jakiś spacerek :)

    Carolq, Diabla85 lubią tę wiadomość

    Synek 2016 r. ♥️
    Synek 2020 r. 💚

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2016, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokaina :) trzymamy kciuki za szybkie bezproblemowe rozwiazanie :) i czekamy na Malucha ;P

    Kokaina lubi tę wiadomość

‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ