Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniowe Mamusie ;)
Odpowiedz

Sierpniowe Mamusie ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2014, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wspolczucia prżepukliny, ja nigdy nie mialam i nie wiem jaki to bol..
    Wrocilismy ze slacerku, pozniej do chinskiej restauracji idziemy, znajomi pojada a ja bede lezala i lezala :p

    kada24, nick nieaktualny, Madzikovy lubią tę wiadomość

  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 9 marca 2014, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i byczyla na calego hehehe

    nick nieaktualny, Lanusia93 lubią tę wiadomość

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2014, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kada24 wrote:
    i byczyla na calego hehehe

    Dokladnie! :D

  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 9 marca 2014, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak jak ja zrobilam sobie kakao hehe corcia usnela u babci na dole bo jezdzila na rowerze i na sprecer na rowerze wiec jej male nozki sie wykonczyly hehe a ja jeszcze mam ochote na miod a mam reszte to sie dolacze do sloika i zjem cale hehe

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • Moni& Autorytet
    Postów: 2450 4538

    Wysłany: 9 marca 2014, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kada swietne torty! smaka narobilas:P
    mnie plecy bola jak czasem za dlugo stoje, ale na razie na jakies wieksze bole nie narzekam.
    ja dzis spacerowo od rana spacer po parku z mezem potem obiad u rodzicow i znowu na spacerek po polach. a teraz szykujeny sie do ogladania filnow. reszta niedzieli leniuchowo :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Monis
    relgi09k3028465t.png[/link]
    8b9686f91d.png
  • Madzikovy Autorytet
    Postów: 1477 2425

    Wysłany: 9 marca 2014, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki. Niestety młodych to tez dotyczy tzn ja sie jej dorobilam grając 8 lat w siatkówkę :/ niestety sport to marne zdrowie.
    Camille no ja mam to samo ale myślałam ze to od mojej przepukliny. Hm. Fajnie ze sie dotlenilas :) ja dzis dzień lenia mam.
    A co do przepukliny pępkowej to ja tez juz zaliczyłam za dzieciaka bo brata nosilam ;)
    Wiecie co? Mam coraz większy brzuch z dnia na dzień. Juz ledwo sie mieszczę w swoją ulubiona szara bluzę :) ups

    nick nieaktualny, MILA, nick nieaktualny, Jus1985 lubią tę wiadomość

    Kochana Złośnica...:*
    n59ydf9htvnd6yuy.png
  • Sylka Autorytet
    Postów: 1357 3062

    Wysłany: 9 marca 2014, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi coś ten brzuch nie chce rosnąć... Daj trochę Madzikovy :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    f2w39jcgqwt6nja8.png
    relg3e5e7k7mhx6f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2014, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi brzuch tez strasznie rosnie z dnia na dzien coraz wiekszy! I zauwazylam ze od gory sie zaokragla, tzn wydaje mi sie ze zoladek i reszta bebechow zaczyna sie tam upychac :P
    A skora swedzi niemilosiernie :P

    Jus1985 lubi tę wiadomość

  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 9 marca 2014, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi tez tak rosnie masakra

    Jus1985 lubi tę wiadomość

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2014, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kada24 wrote:
    tak jak ja zrobilam sobie kakao hehe corcia usnela u babci na dole bo jezdzila na rowerze i na sprecer na rowerze wiec jej male nozki sie wykonczyly hehe a ja jeszcze mam ochote na miod a mam reszte to sie dolacze do sloika i zjem cale hehe

    Jejku nie wyobrazam sobie jak mozna jesc sam miod :P
    Moj maz tez uwielbia miod i czasem jak sie dosadzi to pol wiadereczka opedzluje a mnie az sie slinianki skrecaja jak na to patrze :O

  • Kajoni Autorytet
    Postów: 2084 2912

    Wysłany: 9 marca 2014, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, kochane!

    Ja właśnie wróciłam po weekendzie u Babci. wiecie, człowiek jak się uzależni od sprawdzania wszystkiego w Internecie to ciężko się odzwyczaić. cokolwiek do głowy nie przyjdzie w domu to od razu komputer i się sprawdza a u Babci nie było Internetu i człowiek taki biedny!

    Próbuję nadrobić, ale naklepałyście chyba z 15 ston, to sorki jak niedoczytam wszystkiego.

    Ale

    - Domi IRL gratuluję córeczki :) chyba mamy remis :)

    - Niebieska, popieram koleżanki - zakaz pokazywania takiego zgrabnego ciała. Jeszcze mój mąż gdzieś podpatrzy u mnie zdjęcie i będę słuchać, że inne też w ciąży są szczuplejsze :P

    - Mila, wystawiłaś te ciuszki na allegro?

    - Spróźnione ale serdeczne życzenia od mojego synalka z okazji dnia kobiet :) niestety jak człowiek nie ma dostępu do sieci to czuje się jak na obcej planecie :D

    - w Krakowie dziś piękne słoneczko, ale niestety zimno, tylko 9 na plusie i wieje nie miło niestety.

    - ktoś tu pisał o basenie, nie doszłam kto (przepraszam <3 ), ale na basen można bez problemu, tylko można się nabawić mało przyjemnych infekcji i żeby nie siedzieć w tych basenach z gorącą wodą, dżakuzi :D (ja w sumie jak chodziłam to tylko tam)

    - Miriam, ale się ubawiłam z tego, że Ciebie na basen nie wpuścili, przepraszam, ale normalnie brechtam :D

    omięła mnie jakaś awantura. Mam nadzieję, że wszystko Wam się wyjaśniło.

    Nie pamiętam kto, bo jest nas tu dużo, ale macie jutro wizyty dziewczyny. Dajcie znać co i jak :)

    Jus1985, Niebieska, Lanusia93 lubią tę wiadomość

    relgi09k4o218c6j.png
  • mała_mi Autorytet
    Postów: 3315 3748

    Wysłany: 9 marca 2014, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MILA wrote:
    Mała mi dzięki kochanie :-D gdzie ty sie podziewasz w ogóle hmm? :-D


    Mila :*

    tak sobie to tu to tam przebywam ;) na październikowych mamuśkach albo wieczornicy najczęściej :)
    Dziś zaglądnełam do was bo szukałam wieści od ciebie i stwierdziłam że tu najprędzej się czegoś dowiem.


    buziaki dla wszystkich sierpniowych Mam :****
    pewnie będę do was jeszcze zaglądać :)

    MILA, nick nieaktualny, celia, Jus1985 lubią tę wiadomość

    q53jwvt.png
    Aniołki 24.09.13r (*) 6tc 5.01.14r (*) 7tc
  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 9 marca 2014, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam jutro wizyte na 12:30 a miod tez nie umialam jesc bo na sam widok mnie zeby bolaly a teraz to bym wyscigi wygrywalam po miodek hehe ja teraz takim kubusiem puchatkiem jestem hehe

    nick nieaktualny, MILA, Jus1985 lubią tę wiadomość

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3589

    Wysłany: 9 marca 2014, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajoni wystawiłam juz aukcje :-D

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • Kajoni Autorytet
    Postów: 2084 2912

    Wysłany: 9 marca 2014, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MILA wrote:
    Kajoni wystawiłam juz aukcje :-D
    taaa, ale ja jestem torba :D przecież to ciuszki na dziopkę, a ja mam synusia :D

    MILA, Jus1985, Lanusia93 lubią tę wiadomość

    relgi09k4o218c6j.png
  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 9 marca 2014, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mila podaj strone gdzie wystawilas

    MILA lubi tę wiadomość

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • Diablo Ekspertka
    Postów: 127 112

    Wysłany: 9 marca 2014, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <edit>

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2014, 13:17

    MILA, Niebieska lubią tę wiadomość

    f2w3rjjgx4qe9e4w.png

    c55fsek2cpmnrsgq.png
  • Moni& Autorytet
    Postów: 2450 4538

    Wysłany: 9 marca 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi tez sie wydaje, ze z dnia na dzien brzuszek coraz wiekszy, a pisalam ostatnio ze jeszcze sie mieszcze w moja kurteczke skorzana ale to bylo dwa tygodnie temu, dzis juz ledwo dopielam, dobrze ze sie rozciaga troche:P
    Mila daj linka, bo jak sie dowiem w srode ze bedzie corcia to moze skorzystam:D

    MILA lubi tę wiadomość

    Monis
    relgi09k3028465t.png[/link]
    8b9686f91d.png
  • Moni& Autorytet
    Postów: 2450 4538

    Wysłany: 9 marca 2014, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Diablo ja wiem ze za polowkoer bede placic 250 zl. kolezanka miala fajnie, bo jej lekarz kazal jej przyjechac do szpitala jak bedzie mial dyzur i miala za free.

    Monis
    relgi09k3028465t.png[/link]
    8b9686f91d.png
  • Diablo Ekspertka
    Postów: 127 112

    Wysłany: 9 marca 2014, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <edit>

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2014, 13:17

    f2w3rjjgx4qe9e4w.png

    c55fsek2cpmnrsgq.png
‹‹ 538 539 540 541 542 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ