Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniowe Mamusie 2017
Odpowiedz

Sierpniowe Mamusie 2017

Oceń ten wątek:
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    awangarda wrote:
    Najmlodsza Ty juz serducho zobaczysz jesli wiek zgadza sie z suwaczkiem :-)
    Cherry.... No wlasnie ;-)

    Możliwe, że ciąża jest młodsza o dwa dni .. no zobaczymy.. ogólnie to konam powoli z nerwów.

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • jonka91 Autorytet
    Postów: 1701 2352

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Anielle gratuluję ciąży Styczniówko 2015 ;)))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2016, 22:12

    Anielle lubi tę wiadomość

    2e0KXOD.jpg2e0Kp1.pngUld9p2.pngPYdSp1.png


  • itakasia Autorytet
    Postów: 343 241

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza
    nie martw się, nawet jeśli ciąża młodsza o 2-3 dni to i tak zobaczysz serducho! ja mam dziś 6t1d i już było widać :) życzę powodzenia na wizycie jutro!

    awangarda, Najmłodsza_staraczka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    010iflw1wxwjhaqq.png
  • Cherry_Blossom Autorytet
    Postów: 4089 2947

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najmlodsza trzymam mocno kciuki!

    3jgx3e3k580l9nmr.png
    mama:
    atdc2n0aiws3e9ll.png
    3i49roeqwo74umuv.png
    7 IX 16 - Aniołek 13 tc (*)
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another wrote:
    Aplikuje ja od 4 tygodnia i nigdy wczesniej nie bylo nic. Kolor brunatny, caly aplikator brudny. Szyjkę ciężko mi okreslic :(
    Atother staraj się aplikować palcem, często się słyszy, że aplikatorem można gdzieś zahaczyć i zaczyna się plamienie.

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie zbieram się do wieczornej aplikacji lutki :|
    W ogóle spać mi się nie chce.
    Tak myślę, że ja mam PAPPA 10 stycznia zrobić i 19 mam usg prenatalne, a to wypada u mnie 11t5d. Nie za wcześnie to?

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Cherry_Blossom Autorytet
    Postów: 4089 2947

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another wrote:
    Właśnie zbieram się do wieczornej aplikacji lutki :|
    W ogóle spać mi się nie chce.
    Tak myślę, że ja mam PAPPA 10 stycznia zrobić i 19 mam usg prenatalne, a to wypada u mnie 11t5d. Nie za wcześnie to?

    Myślę, że nie :) ja mam 23 ale ciążę 3 dni młodszą więc wg usg dokładnie tak jak Ty

    3jgx3e3k580l9nmr.png
    mama:
    atdc2n0aiws3e9ll.png
    3i49roeqwo74umuv.png
    7 IX 16 - Aniołek 13 tc (*)
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    itakasia wrote:
    sisi
    pięknie! prawda, że to wzrusza?!
    Ogromnie!!! Szkoda tylko, że badanie trwało może z 2 min :( Ale mąż nagrał filmik i oglądam sobie co jakiś czas ;)
    Za jakieś 2 tygodnie prenatalne i myślę, że wtedy się napatrzę.

    itakasia lubi tę wiadomość

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny cudowne te wasze groszki <3 Wszystkim bardzo gratuluję udanych wizyt !!!

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • Samsaramsa Autorytet
    Postów: 1294 771

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    Gdzie dzisiaj balujecie?
    My niestety pierwszy raz spędzamy sylwestra w domu. Choroba nie odpuszcza :/
    Szczęśliwego Nowego Roku :*

    3jgxyx8dvoujfeze.png
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry
    sisi wspaniały widok :) super

    Fajnie ze jest z nami kolejna gdynianka :)
    Mnie dziś obudził pies.. Piszczala Panda na dwór po 6 :/

    sisi lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • itakasia Autorytet
    Postów: 343 241

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :-)
    Samsa
    My też w domu, jak zazwyczaj bo akurat Sylwestra lubię spędzać z dziećmi. Zawsze ktoś przychodzi. W tym roku miała być moja przyjaciółka z mężem i córkami ale się pochorowala.
    Karola
    A jak dzieci poradzily sobie ze stratą kotka?

    Miłego dnia

    010iflw1wxwjhaqq.png
  • Cherry_Blossom Autorytet
    Postów: 4089 2947

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry

    My idziemy do znajomych, oczywiście z naszą 3 letnią imprezowiczka ;)

    3jgx3e3k580l9nmr.png
    mama:
    atdc2n0aiws3e9ll.png
    3i49roeqwo74umuv.png
    7 IX 16 - Aniołek 13 tc (*)
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. My za 2 godziny wyruszamy w podróż do Niemiec do mojej mamy, myślę, że koło 21 dojedziemy. Mąż pewnie napije się drinka z teściową na nowy rok, a ja padnę na twarz ze zmęczenia ;)

    Najmłodsza kciuki za wizytę&&&&

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • Cherry_Blossom Autorytet
    Postów: 4089 2947

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2-FB.jpg

    Dziewczyny, wszystkiego wymarzonego w tym Nowym Roku 2017! <3

    happy-new-year-great-gatsby-toast-fireworks-animated-gif.gif

    sisi, Gaduaaa, All4love, K_A_M_A, Kfoka lubią tę wiadomość

    3jgx3e3k580l9nmr.png
    mama:
    atdc2n0aiws3e9ll.png
    3i49roeqwo74umuv.png
    7 IX 16 - Aniołek 13 tc (*)
  • Cherry_Blossom Autorytet
    Postów: 4089 2947

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papierówka, jak się czujesz?

    sisi szczęśliwej podróży :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 grudnia 2016, 08:43

    sisi lubi tę wiadomość

    3jgx3e3k580l9nmr.png
    mama:
    atdc2n0aiws3e9ll.png
    3i49roeqwo74umuv.png
    7 IX 16 - Aniołek 13 tc (*)
  • All4love Autorytet
    Postów: 867 754

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry w ten ostatni dzień roku!
    Najmłodsza, nie denerwuj się, bo nie wolno. Wszystko będzie dobrze :)


    Apropo luteiny - jaką dawkę Wam przypisał lekarz?

    20.08.2017 <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherry_Blossom z DiCaprio chętnie bym się szampana napila hehe

    Cherry_Blossom lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sisi wrote:
    Cześć dziewczyny. My za 2 godziny wyruszamy w podróż do Niemiec do mojej mamy, myślę, że koło 21 dojedziemy. Mąż pewnie napije się drinka z teściową na nowy rok, a ja padnę na twarz ze zmęczenia ;)

    Najmłodsza kciuki za wizytę&&&&
    Szczęśliwej podróży kochana!!!

    sisi lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • K_A_M_A Autorytet
    Postów: 1150 1293

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny też Wam życzę wszystkiego co najlepsze na ten 2017 rok-przede wszystkim zdrowia i niech się spełnią wszystkie marzenia :D
    U mnie Sylwek w domu-jestem raczej domatorka i nikt by mnie dziś nie wypchnal nawet na najwspanialszy bal :P

    Cherry_Blossom lubi tę wiadomość

    c2r67br.png
    rf37qxe.png
‹‹ 172 173 174 175 176 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ