X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniowe mamusie 2018
Odpowiedz

Sierpniowe mamusie 2018

Oceń ten wątek:
  • justa1509 Autorytet
    Postów: 4203 1233

    Wysłany: 22 marca 2018, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też sprawdzam gondole. Akurat Navington ma 78-79 cm, więc powinnam w tym przezimować dziecko :)
    Nie mogę się doczekać spacerów z wózkiem :)

    k0kdqps6qlrq0b7i.png
    klz9hdgeo5cwgz05.png
  • Zolza_ Autorytet
    Postów: 1098 784

    Wysłany: 22 marca 2018, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ktoś jest z Warszawy to w ten weekend są targi z rzeczami dla maluchów w sklepie Świat Dziecka.

    d'nusia, chabasse, misia-kasia lubią tę wiadomość

    iv099vvj1wzlmrpz.png
  • Ania241188 Autorytet
    Postów: 2697 1412

    Wysłany: 22 marca 2018, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia.kak wrote:
    a ja mam wręcz odwrotne wrazenie - leci jak szalona i nie wiem kiedy minęły te 4 miesiace... Moze to dlatego, ze chodze normalnie codziennie do pracy i mam sporo zajęc wiec az tak bardzo sie nie skupiam na ciązy i czekaniu na rozwiązaniu. Dla mnie ciąża mogłaby trwac nawet i 12 miesiecy ;)
    Zobaczymy czy tak powiesz w upały w 9 miesiącu ;D

    zrz6x1hpuh8zaykc.png
    f2w3bd3m75py8k9r.png
  • squirrel Autorytet
    Postów: 1291 615

    Wysłany: 22 marca 2018, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A któraś z was ma wózek z tymi kubełkowymi spacerówkami? Czy dziecku jest w tym wygodnie? Siedziska wydają się strasznie małe i płytkie, i to siedzisko jest ciągle w kącie prostym nawet jak się je ustawi w pozycji do leżenia. Na YT oglądałam filmik właśnie ze spacerówką kubełkową i niby podają, że 2 latek się jeszcze mieści, to dziewczynka która siedziała w tym wózku wyglądała na za dużą do niego. Poza tym budka była złożona i jej głowa wystawała ponad budkę więc już by się jej nawet chyba nie dało opuścić.

    🌸 ❤️ sierpień 2018
    🐻❤️ maj 2021
  • gosia.kak Autorytet
    Postów: 508 234

    Wysłany: 22 marca 2018, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania241188 wrote:
    Zobaczymy czy tak powiesz w upały w 9 miesiącu ;D


    Klima będzie tu pewnie bardzo wskazana hehe:)
    ale biorąc pod uwage ostatnie lato i sierpień, który był strasznie brzydki i zimny to moze nie bedzie tak zle, oby ;)

    3i492n0agf4rykt3.png
  • Marnat Koleżanka
    Postów: 41 25

    Wysłany: 22 marca 2018, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zolza_ wrote:
    Jak ktoś jest z Warszawy to w ten weekend są targi z rzeczami dla maluchów w sklepie Świat Dziecka.

    Ja się zastanawiałam, bo chciałam poszukać fotelika już dla starszego ale nie będę miała z kim zostawić synka i muszę obejść się smakiem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2018, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    squirrel wrote:
    A któraś z was ma wózek z tymi kubełkowymi spacerówkami? Czy dziecku jest w tym wygodnie? Siedziska wydają się strasznie małe i płytkie, i to siedzisko jest ciągle w kącie prostym nawet jak się je ustawi w pozycji do leżenia. Na YT oglądałam filmik właśnie ze spacerówką kubełkową i niby podają, że 2 latek się jeszcze mieści, to dziewczynka która siedziała w tym wózku wyglądała na za dużą do niego. Poza tym budka była złożona i jej głowa wystawała ponad budkę więc już by się jej nawet chyba nie dało opuścić.

    Tez sie wlasnie nad tym zastanawiam. Tak jak ogladalam te kubelki to tylko ten balios m jeszcze uszedl ale czy dziecku wygodnie to nie mam pojecia. Wydaje mi sie ze bugaboo cameleon ten nowy (albo jakas nowa wersja atelier?) mial jakby lepsze wieksze siedzisko, bo te poprzednie to wg mnie male, waskie i oparcie niestabilne takie hamakowe. Pozycja przypomina troche pozycje z fotelika samochodowego, chyba zbyt dlugo dziecko w tym nie powinno lezec. Natomiast jesli siedzi to wydaje mi sie ze fajnie bo nie zjezdza i nie wysuwa sie tak jak w normalnym. Moze ktos z was ma jakas opinie fizjoterapeutow wzgledem kubelkow i sie podzieli :)

  • Eilleen Autorytet
    Postów: 3420 856

    Wysłany: 22 marca 2018, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też byłam w lidlu. :-) trochę kupiłam rzeczy.

    marcela123, Dooti lubią tę wiadomość

    qb3ci09k96tb3ht7.png
    h44e3e3kl4vyek4m.png
  • e_mii Autorytet
    Postów: 1217 566

    Wysłany: 22 marca 2018, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszczę zakupów :) Ja czekam do środy, do połówkowych. Narazie wszystkie próby oglądania ubranek dla malucha kończą się zakupami dla córki :)
    W sobotę oglądałam wózki i foteliki. Fotelik chyba kupię maxi cosi pebble plus. Myślałam wcześniej o kiddy evoluna, ale jest ogromny i ciężki. A z wózkami mam wielki problem, za dużo mi się podoba :)

    v0o0onx.png
    z9pckld.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2018, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e_mii wrote:
    A z wózkami mam wielki problem, za dużo mi się podoba :)

    Da się skrócić te listę. Tylko trzeba pomyśleć. :)
    Gdzie mieszkamy- miasto/ wieś
    Musimy wnosić wózek? Dostęp do kosza zakupowego?
    Wysokość wózka (mi się jeden bardzo podobał Ale był niższy i jeżdżąc nim czułam że się schylam :O )
    Wielkość gondoli. Itd itd itd :D

  • nesssssa Autorytet
    Postów: 1906 800

    Wysłany: 22 marca 2018, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W którym miejscu czujecie ruchy???

    w57vyx8dy9s6xggg.png

    zem38ribu7ozxy1q.png
  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 22 marca 2018, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba tylko ja nic jeszcze nie kupiłam dla dziecka. Ale pamietam, ze z córka pierwsze ubranka kupiłam po 22 tygodniu i tak kupowałam rożne rzeczy co jakiś czas, zeby finansowo nie odczuć.

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • Eilleen Autorytet
    Postów: 3420 856

    Wysłany: 22 marca 2018, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego kupuje już teraz bo poprzedni i ten rok mamy kiepski finansowo.

    qb3ci09k96tb3ht7.png
    h44e3e3kl4vyek4m.png
  • e_mii Autorytet
    Postów: 1217 566

    Wysłany: 22 marca 2018, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nesssssa wrote:
    W którym miejscu czujecie ruchy???

    Ja czuję nisko, nad blizną po cc.

    v0o0onx.png
    z9pckld.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2018, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupuje bo to frajda. A sporo rzeczy trzeba ogarnąć. I jakoś nie widzę się w pełni lata pod koniec ciąży biegajaca po sklepach. :D

    Do tego na wiele rzeczy trzeba czekać, np:
    Wózek 4tyg
    Meble 6tyg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2018, 14:28

  • Leticia Autorytet
    Postów: 1973 1864

    Wysłany: 22 marca 2018, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozazdrościłam Wam i tez zaszłam do Lidla ;) Mam 4 bodziaki i jeden sweterek - pierwsze zakupy ;)

    ingelita, Eilleen, marcela123 lubią tę wiadomość

    km5se6yd8tj60462.png
    km5stv73q64rb58y.png
  • gosia.kak Autorytet
    Postów: 508 234

    Wysłany: 22 marca 2018, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agania wrote:
    Chyba tylko ja nic jeszcze nie kupiłam dla dziecka. Ale pamietam, ze z córka pierwsze ubranka kupiłam po 22 tygodniu i tak kupowałam rożne rzeczy co jakiś czas, zeby finansowo nie odczuć.

    nie tylko Ty ;)
    ja nie mam jeszcze kompletnie nic i przed połówkowym raczej nie zamierzam tez nic kupować :)

    3i492n0agf4rykt3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2018, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W H&M jest 20% rabatu do 25.03. :)

    polkosia lubi tę wiadomość

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 22 marca 2018, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ma któraś z Was „letnie” dziecko? Ja mam dwie zimowe i nie ogarniam jak ja będę miała ubrać takiego noworodzia :/

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • gosia.kak Autorytet
    Postów: 508 234

    Wysłany: 22 marca 2018, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polkosia wrote:
    A ma któraś z Was „letnie” dziecko? Ja mam dwie zimowe i nie ogarniam jak ja będę miała ubrać takiego noworodzia :/

    no własnie.... czy np. rożek do szpitala w sierpniu nie bedzie za ciepły? W czym tu ubrac i zabrac takiego noworodka ze szpitala? :)

    3i492n0agf4rykt3.png
‹‹ 527 528 529 530 531 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ