X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniówki 2019 !!!
Odpowiedz

Sierpniówki 2019 !!!

Oceń ten wątek:
  • Chimera Autorytet
    Postów: 1751 2252

    Wysłany: 17 listopada 2019, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🎽

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2020, 15:31

    werni, Applejoy lubią tę wiadomość

  • trzydziecha Autorytet
    Postów: 1041 662

    Wysłany: 17 listopada 2019, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe Domi jutro jak będzie znów to zrobię bo nie robiłam jeszcze :p dziękuję Ci

    Starania od 06.2017
    12.12.2018 - 2 kreski + beta 308
    04.01.2019 - mamy serduszko <3
    22.08.2019 - Tomuś jest już z nami <3 <3 <3

    n59y9vvj275r1f8v.png
  • Anhydra Autorytet
    Postów: 1801 2336

    Wysłany: 17 listopada 2019, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chimera wrote:
    No Robuś też dziś miał bardzo wesoły dzień. W południe położyłam się z nim w łóżku żeby się zdrzemnąć, a on bez lulania, bez cycka sam zasnął i to na 2,5h! Aż z tej okazji upiekłam ciasto marchewkowe 😂 Na popołudniową drzemkę usnął sam w swoim łóżeczku, no po prostu szok...czyżby te 3 miesiące działały? 😉

    Nam pani fizjo mówiła że jak najbardziej można tak nosić takiego malucha.

    Domi może zacznij prowadzić szkolenia z "kupologii stosowanej" 😁😁


    W takim razie cieszcie się urokiem 3- miesiecy, bo u nas w tym okresie też był spory progres w zasypianiu i długosci drzemek ...aż do skończenia 4-tego miesiąca 🤣, po skończeniu którego znowu się wszystko pokasztaniło🤷‍♀️🙈

    zem3wn15hyz14zz5.png
    17u920mm7tk8vrsw.png

    PAI-1 4G/5G homo, MTHFR 677C>T/wt hetero, kariotypy OK
  • Anhydra Autorytet
    Postów: 1801 2336

    Wysłany: 17 listopada 2019, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzydziecha wrote:
    Hehe Domi jutro jak będzie znów to zrobię bo nie robiłam jeszcze :p dziękuję Ci

    Nasz miewa zielone. Teraz mial kilka razy po szczepionce na rota. Innym razem miewa w zależnosci od mojej diety (w ogóle zauważyłam, że picie inki może miec na to wplyw)... wychodzę z założenia, że jak nie towarzyszą temu inne objawy (bol brzucha, temperatura itp) to wszystko ok.

    zem3wn15hyz14zz5.png
    17u920mm7tk8vrsw.png

    PAI-1 4G/5G homo, MTHFR 677C>T/wt hetero, kariotypy OK
  • Chimera Autorytet
    Postów: 1751 2252

    Wysłany: 17 listopada 2019, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🎼

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2020, 15:32

    werni, DrzewkoPomarańczowe, Applejoy, Frida91, trzydziecha, Camelia lubią tę wiadomość

  • Kalija Autorytet
    Postów: 1140 1234

    Wysłany: 17 listopada 2019, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona kupa jest ok. Moja ostatnio zrobiła ciemnobrązową a internet nie zna takiego koloru kupki niemowlaka. To było wtedy co trochę dokarmiałam mm, no i po czopku bo prawie 2 tyg. na nią czekaliśmy. No ten brak kup nieustannie mnie martwi. Tym bardziej , że jak już pójdzie to gigant, więc w jelitach zalega. Pediatrzy bagatelizują.

    Pierniczkowa , bardzo Ci współczuję problemów z plecami. Dobrze , że masz kogo poprosić o pomoc. Trzymam kciuki by Ci się szybko polepszyło🧡

    U nas chyba skok bo spanie to dramat. No słuchajcie poprzedniej nocy spała od 20:30 do północy a potem budziła się co godzinę aż do 5 . O tej 5 miała półtorej godziny aktywności i potem pospała jeszcze 1.5h. Dramat 😩
    Za to dziś w dzień spoko bo w aucie i spacerze spała łącznie (i ciągiem) 4h. W domu to tylko turbodrzemki po 15-20min. Ciekawe jak będzie tej nocy , śpi już od pół godzinki...

    Zwracam honor gryzakowi-grzybowo, to jednak hit😍

    dea16fd05e3d.jpg

    Anhydra, DrzewkoPomarańczowe, Pierniczkowa, kayama lubią tę wiadomość

    dqprgu1royghdo7j.png
  • Anhydra Autorytet
    Postów: 1801 2336

    Wysłany: 17 listopada 2019, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chimera wrote:
    Dziękuję Ci, że tak długo dałaś mi się cieszyć mą dzisiejszą radością 🤪 Ważne żeby jutro Robuś usnął ładnie, bo mnie już mąż więcej na żaden koncert nie puści 😂 Chociaż następny mam zaplanowany dopiero na kwiecień...na pewno jakiś kryzys na wtedy się znajdzie, lęk separacyjny będzie jak znalazł😉

    Mąż przyszedł w środę z pracy i mówi "13 grudnia jest impreza świąteczna ode mnie z pracy, powiedziałem, że nas nie będzie". Kurde no ja bym poszła, rodzice moi by zostali z małym, on że już w robocie powiedział że nas nie będzie, bo on był pewny, że ja skuli małego nie będę chciała🤷 Ledwo skończyliśmy dyskusje, a mi dzwoni telefon-moja księgowa "co robisz 13grudnia? Bo mamy imprezę firmową. Przyjdziesz?", spojrzałam na męża, upewniłam się że mnie słyszy "no tak się składa, że na 13 grudnia nie mam żadnych planów, chętnie przyjde" 😁 I tak sam sobie narobił roboty. Nie rozumiem skąd u niego pewność, że kobieta, która nagle musi siedzieć w domu i opiekować się dzieckiem nie będzie chciała się wyrwać choć na jeden wieczór...te chłopy są jakieś inne 🤪


    Hehehe no niby przy dzieciach nie można przyzwyczajac sie do dobrego 🙈.

    A co do checi wychodzenia, to pomimo, że mam czasami wyrzuty sumienia, że Młodego zostawiam, to na ogół jestem bardzo wyrywna w tej kwestii- nawet do sklepu wychodzę w pełnym anturażu. Nie wiem jak u Was, ale u mnie to siedzenie z Mlodym calymi dniami sprawia, że mam taki głód towarzyski, że niemal celebruję każde spotkanie ze znajomymi!🤣 Wiecie...obmyślanie stylizacji juz od rana- mycie głowy, makijaż i nawet golenie nóg od czasu do czasu (pomimo, że zima!) 🙃😁.

    Applejoy, Chimera, Camelia lubią tę wiadomość

    zem3wn15hyz14zz5.png
    17u920mm7tk8vrsw.png

    PAI-1 4G/5G homo, MTHFR 677C>T/wt hetero, kariotypy OK
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 17 listopada 2019, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chimera uśmiałam się hehe kobieta tez powinna czasami wyjsc do ludzi bo mozna zwariować :) wlasnie czytalam na fb na grupie o wychodzeniu.

    Moj kupy juz ladne robi. Nie sa juz takie płynne. Pije inke i ani razu nie mial zielonych kup od urodzenia.p

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Kalija Autorytet
    Postów: 1140 1234

    Wysłany: 17 listopada 2019, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wychodzę na babskie spotkanie pod koniec miesiąca, mąż był zdziwiony , że przyjęłam zaproszenie a ja jestem zdziwiona, że on jest zdziwiony 🤪

    Sylvka, Applejoy, Chimera, Anhydra, werni, trzydziecha, DrzewkoPomarańczowe, Agagusia lubią tę wiadomość

    dqprgu1royghdo7j.png
  • Applejoy Autorytet
    Postów: 1273 926

    Wysłany: 17 listopada 2019, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi_tur wrote:
    Trzydziecha, dawaj fotę 😁 kupy to już chyba mój ulubiony temat 😂
    Domi może zostaniesz jakąś kupolożką? 😂😂😂😚

    Chimera, Domi_tur, trzydziecha lubią tę wiadomość

    1bab7e35e8.png[/url]
  • Chimera Autorytet
    Postów: 1751 2252

    Wysłany: 17 listopada 2019, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🎡

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2020, 15:32

  • Chimera Autorytet
    Postów: 1751 2252

    Wysłany: 17 listopada 2019, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Applejoy wrote:
    Domi może zostaniesz jakąś kupolożką? 😂😂😂😚
    Jak jest blog mama ginekolog, to czemu nie mama kupolog? 😁😁

    Applejoy, Domi_tur, trzydziecha lubią tę wiadomość

  • Applejoy Autorytet
    Postów: 1273 926

    Wysłany: 17 listopada 2019, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie to jest nawet gra, „pou” się nazywa 🧐🤔

    1bab7e35e8.png[/url]
  • Applejoy Autorytet
    Postów: 1273 926

    Wysłany: 17 listopada 2019, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chimera czy odpaliłaś dzisiaj już netflixa? 🤩🤩🤩

    Chimera lubi tę wiadomość

    1bab7e35e8.png[/url]
  • Anhydra Autorytet
    Postów: 1801 2336

    Wysłany: 17 listopada 2019, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Applejoy wrote:
    Chimera czy odpaliłaś dzisiaj już netflixa? 🤩🤩🤩

    The Crown?!

    Chimera lubi tę wiadomość

    zem3wn15hyz14zz5.png
    17u920mm7tk8vrsw.png

    PAI-1 4G/5G homo, MTHFR 677C>T/wt hetero, kariotypy OK
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 17 listopada 2019, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boziu Droga, a ja się dziś zastanawiałam co mogłabym robić poza prowadzeniem salonu... A tu pomysły sypią się z rękawa!!!
    Zakładam bloga "Mama-kupolog, analizuję kupy dzieci, psów i młodych mam" zastrzegam sobie tylko analizowanie na podstawie zdjęć i nie analizuję kac-kup 😂😂😂😂

    Pierniczkowa, werni, Frida91, kayama, Applejoy, Marcelina85, Camelia lubią tę wiadomość

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 17 listopada 2019, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tylko ja siedzę w domu z dzieckiem 24h na dobę bo boję się, że jak wyjdę i wrócę to mój syn będzie już chodził, mówił i pił z ojcem browara?! 🙈

    Mi się coś stało w głowę, ja przed ciążą nie mogłam pojąć jak kobiety mogą ciągle z dziećmi siedzieć i nie wychodzić samej na kawę z koleżanką, co miesiąc do fryzjera, kosmetyczki, MASAZYSTY 🤨😂😂 A teraz nawet męża do Biedry wysyłam bo mi jakoś tak szkoda👽🛸

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • Chimera Autorytet
    Postów: 1751 2252

    Wysłany: 18 listopada 2019, 00:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Applejoy wrote:
    Chimera czy odpaliłaś dzisiaj już netflixa? 🤩🤩🤩
    Kurka jakoś czas mi nie pozwolił 🙄 Mały tyle spał, ale ja chciałam zrobić wszystko. Jutro pewnie też mi nie wyjdzie, bo mama ma być pół dnia, a wieczorem koncert 🎻🎼

    Anhydra si si 😁😁

    Anhydra lubi tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 18 listopada 2019, 03:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maly rowne co 3 godz budzi od 0:30.
    19-0:30-3:30 i teraz pewnie po 6 sie obudzi.
    Cos mnie prawa piers boli sprobuje rano go przystawic jak wcześniej oczyszcze nos bo teraz nie chcial złapać

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 18 listopada 2019, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na razie odwazylam się tylko na kawę z koleżanką i to blisko :P Nie licząc jakichś tam wyskokow do biedry. Jakoś wzbraniam sie od odciagania mleka i podawania butelki. A taka mialam ochotę iść do kina na Jokera :( Ale chyba nie jestem gotowa zostawić małej i żeby ktoś inny ja nakarmil. Czulabym chyba że juz nie jestem jej tak potrzebna 😅 Jestem nienormalna...

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
‹‹ 1472 1473 1474 1475 1476 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ