Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniówki 2022😍❤👶👶👶
Odpowiedz

Sierpniówki 2022😍❤👶👶👶

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    puszek369 wrote:
    Zdecydowanie powinna powiedzieć. To bardzo ważne. Zaleca tak ptg.tak jak powinni informować o zalecanych szczepieniach w ciąży.
    Teraz już na pewno będę mądrzejsza. Wygląda na to, że miałam szczęście, że córka też jest ujemna.

  • puszek369 Autorytet
    Postów: 2567 2372

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaniHa wrote:
    Ja nie bardzo kumam, puszek mogłabym prosić o poradę?
    Ja mam abrh- mój mąż brh+
    Po pierwszym porodzie 2.5 roku temu nie dostałam immunoglobiny.

    Teraz robiłam grupę krwi i mam napisane że przeciwciała nie wykryte.
    Nie wiem jaka grupę ma moja córka, na wypisie ze szpitala nie ma info. Czy w takim razie teraz powinnam mieć podana? Będę wdzięczna za nformacje ❤️
    Powinna mieć podana jaka profilaktyka w tej ciąży, córka musi mieć grupę ujemną, na pewno ponietaki jej krew do bqsan po porodzie ( pepowina).

    3i49iei3hq4xt7dc.png

    6sutskjoobk5w3d5.png
  • puszek369 Autorytet
    Postów: 2567 2372

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    salenne wrote:
    Teraz już na pewno będę mądrzejsza. Wygląda na to, że miałam szczęście, że córka też jest ujemna.
    Nie zawsze w trakcie ciąży przeciwciała przejdą jak płód jest dodatni, ale istnieje takie ryzyko, stad profilaktyka ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    3i49iei3hq4xt7dc.png

    6sutskjoobk5w3d5.png
  • puszek369 Autorytet
    Postów: 2567 2372

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaniHa wrote:
    Ja nie bardzo kumam, puszek mogłabym prosić o poradę?
    Ja mam abrh- mój mąż brh+
    Po pierwszym porodzie 2.5 roku temu nie dostałam immunoglobiny.

    Teraz robiłam grupę krwi i mam napisane że przeciwciała nie wykryte.
    Nie wiem jaka grupę ma moja córka, na wypisie ze szpitala nie ma info. Czy w takim razie teraz powinnam mieć podana? Będę wdzięczna za nformacje ❤️
    Powinnaś mieć podana w ciazy. Dziecko ma ujemną (stąd brak immuno po porodzie

    3i49iei3hq4xt7dc.png

    6sutskjoobk5w3d5.png
  • PaniHa Autorytet
    Postów: 360 587

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    puszek369 wrote:
    Powinna mieć podana jaka profilaktyka w tej ciąży, córka musi mieć grupę ujemną, na pewno ponietaki jej krew do bqsan po porodzie ( pepowina).
    Dziękuję :)

    Córeczka A. 08.2019❤️🌼❤️🌼❤️🌼
    Czekamy na Alusia 💙💙
    f2w3gox1omm0fmw9.png
  • puszek369 Autorytet
    Postów: 2567 2372

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://konfliktserologiczny.pl/profilaktyka-srodciazowa/
    Jam chodzicie prywatnie poszukajcie przychodni, które na nfz, które nie robią problemu z immuno 28 -30 tc ;) ja mogę polecić przychodnie w Trójmieście

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    3i49iei3hq4xt7dc.png

    6sutskjoobk5w3d5.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3741 2160

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas jest potencjalny konflikt. W kazdej ciazy bralam zastrzyk i po kazdym porodzie i poronieniu tez dostawalam (obie corki dodatnie po tatusiu) 😅

    Jestem po prenatalnych! Wszystko dobrze! Maluch ma 6.36 cm 😍 NT 1.1 cm, kość nosowa obecna, anatomia w porzadku ❤

    nick nieaktualny, puszek369, Mommy2, Ania00, Różowa_90, bridagues, Maybelle, megson91, kasha86, GabaŻaba, Lexia, Bunia89, DeLaCruz, nick nieaktualny, Czarna32, Darinka, asienka30, a.ky.ska, Ani0nka, Felinka94 lubią tę wiadomość

    👧 2017
    👧 2021
    👶 2022
  • Różowa_90 Ekspertka
    Postów: 242 297

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara9555 wrote:
    A widziałyście u Gin taką książeczkę o ryzyku depresji, o wyglądzie karty ciąży? Ktoś coś wie?

    Ja nawet dostałam tę książeczkę, jest miejsce, żeby wypełnić dwa razy - odpowiada się na pytania, takie badanie przesiewowe w kierunku depresji, bo ciężarne są na nią bardziej narażone.

    megson91, sara9555 lubią tę wiadomość

    Początek 03.2021 - starania o pierwsze 👶
    2 cykle starań: 💔 31.05.21 - 8tc
    4 cykle starań: 26.11.21 - ⏸
    13.12.21 - jest ♥️!
    25.01.22 - prenatalne 👌 👨‍🦱
    22.03.22 - połówkowe 👌 👨‍🦱
    26.05.22-badanie III trymestru 👌👨‍🦱
    ❤️1.08.2022 - mamy synka! ❤️
  • puszek369 Autorytet
    Postów: 2567 2372

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te oceny ryzyka depresji też są wprowadzone od 2018 chyba.

    3i49iei3hq4xt7dc.png

    6sutskjoobk5w3d5.png
  • Maybelle Autorytet
    Postów: 1710 1450

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2022, 00:59

    antonna lubi tę wiadomość

    2019 8tc 💔
    2020 córeczka 💗
    2022 czekamy na synka 💙
    8une43r84puaim9e.png
  • Czarna32 Autorytet
    Postów: 347 261

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara9555 wrote:
    A widziałyście u Gin taką książeczkę o ryzyku depresji, o wyglądzie karty ciąży? Ktoś coś wie?
    Ja mam...test becka
    I pytania na zasadzie np
    Nie jestem smutna ani przygnębiona i jest a b c d i każda punktowana od 0 do 3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2022, 19:52

    sara9555 lubi tę wiadomość

    Dawid i Kamil💙💙

    w57v9n73bfal0428.png
  • Czarna32 Autorytet
    Postów: 347 261

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i dostałam to prywatnie na nfz nie dostałam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2022, 19:53

    Dawid i Kamil💙💙

    w57v9n73bfal0428.png
  • Karoola Autorytet
    Postów: 937 386

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna32 wrote:
    Ja mam...test becka
    I pytania na zasadzie np
    Nie jestem smutna ani przygnębiona i jest a b c d i każda punktowana od 0 do 3
    Ja widziałam w zaleceniu ze w ciąży trzeba 2 razy zrobić ten test, ciekawe czy go dostanę.

    Córka w 2013 r
    2021- 2024 ciąże biochemiczne
    Sierpień 2021 poronienie zatrzymane w 6 tyg 😥
    Luty 2022 poronienie zatrzymane w 12 tyg/14tyg 😥 Antoś💔
    Kir-AA
    Accofil, heparyna, acard,
    Zmiana leczenia
    Szczepienia limfocytami !
    Ciąża
    Biochemiczna 2025
    Marzec 2026 -doszczepienia , acard, heparyn— poronienie 6 tyg
  • GabaŻaba Przyjaciółka
    Postów: 69 100

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    U nas jest potencjalny konflikt. W kazdej ciazy bralam zastrzyk i po kazdym porodzie i poronieniu tez dostawalam (obie corki dodatnie po tatusiu) 😅

    Jestem po prenatalnych! Wszystko dobrze! Maluch ma 6.36 cm 😍 NT 1.1 cm, kość nosowa obecna, anatomia w porzadku ❤
    Super wieści! Oby więcej tu takich ❤️

    antonna lubi tę wiadomość

    m3sxs65g9htoyqae.png
  • Lexia Autorytet
    Postów: 1977 4059

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak jest z konfliktem w grupach głównych? Kiedy on wychodzi? U nas pierwsza ciąża, ja A0rh+, mąż B0rh+. Dziecko może po nas mieć tak na prawdę każdą grupę krwi i na pewno będzie rh+ (a pewność stąd, że i moja mama i teściowa mają grupę 0).

    👱🏼‍♀️&👨🏼‍🦱'94
    Rodzinka 👱🏼‍♀️+🧑🏻‍🦱+👧🏼+👶🏼+🐈+🐈+🐈‍⬛

    Pierworodna (4cs):
    event.png

    Drugorodna (1cs):
    event.png
  • Malina330 Ekspertka
    Postów: 127 115

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lexia, Maybelle ja mam to samo z brzuchem. Nie jesteście wyjątkami 🤣 Może nie, że na niego nie czekam, ale prędzej czy później się pojawi, byle dziecko się w środku dobrze rozwijało.

    Gratulujacje udanych wizyt i prenatalnych:) Swoje mam dopiero początkiem lutego. Troszkę na nie czekam niecierpliwie.

    Coś mnie infekcje chcą łapać, jak nie zatoki zatkane co w miarę ogarnęłam to teraz mnie gardło drapać zaczęło 😑 chyba umówię jakaś teleporade u internisty, bo mleko z miodem, masłem I czosnkiem słabo działa (ale to o dziwo umiem wpić ) 😄🤢

    Też dostałam test Becka do wypełnienia przed kolejną wizytą. Jak dla mnie te pytania są straszne i bardzo skrajne, no ale jeżeli ktoś faktycznie miałby problem i zmagał się z problemem depresji to chyba lepiej mieć szansę na pomoc specjalistów w tym zmaganiu...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2022, 21:05

    0d1ys65ga8jc6hgm.png
  • puszek369 Autorytet
    Postów: 2567 2372

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lexia wrote:
    A jak jest z konfliktem w grupach głównych? Kiedy on wychodzi? U nas pierwsza ciąża, ja A0rh+, mąż B0rh+. Dziecko może po nas mieć tak na prawdę każdą grupę krwi i na pewno będzie rh+ (a pewność stąd, że i moja mama i teściowa mają grupę 0).

    Są jeszcze te wszystkie konflikty z innymi składnikami krwi, te Keller itp. Jednak naprawdę nie ma co myśleć o tym. http://konfliktserologiczny.pl/rodzaje-konfliktu-serologicznego-2/

    Bardzo rzadko się zdarza, ale istotne są badania przeciwciał i na początku i na koniec viazy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2022, 21:12

    Lexia lubi tę wiadomość

    3i49iei3hq4xt7dc.png

    6sutskjoobk5w3d5.png
  • Czarna32 Autorytet
    Postów: 347 261

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoola wrote:
    Ja widziałam w zaleceniu ze w ciąży trzeba 2 razy zrobić ten test, ciekawe czy go dostanę.
    Ja tam mam rozpisanie 11-14 tydz itd.
    Dostałam to ale narazie nie kazali wypełniać może pod koniec 14 tyg 🙂

    Karoola lubi tę wiadomość

    Dawid i Kamil💙💙

    w57v9n73bfal0428.png
  • PaniHa Autorytet
    Postów: 360 587

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pisałam Wam że po ostatnim epizodzie z plamieniami zamówiłam koszule i szlafrok do szpitala i ta koszula jest mega, zamówię jeszcze z dwie. Wygląda trochę jak sukienka więc jak po porodzie będą rodzice czy teściową to spokojnie nie trzeba się przebierać 🤣 polecam bardzo, fajny materiał https://slodkisen.com.pl/koszula-nocna-ciazowa-do-karmienia-siena-malaga-dolce-sonno

    DeLaCruz, Sylvka, Karoola, Malina330 lubią tę wiadomość

    Córeczka A. 08.2019❤️🌼❤️🌼❤️🌼
    Czekamy na Alusia 💙💙
    f2w3gox1omm0fmw9.png
  • puszek369 Autorytet
    Postów: 2567 2372

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaniHa wrote:
    Dziewczyny pisałam Wam że po ostatnim epizodzie z plamieniami zamówiłam koszule i szlafrok do szpitala i ta koszula jest mega, zamówię jeszcze z dwie. Wygląda trochę jak sukienka więc jak po porodzie będą rodzice czy teściową to spokojnie nie trzeba się przebierać 🤣 polecam bardzo, fajny materiał https://slodkisen.com.pl/koszula-nocna-ciazowa-do-karmienia-siena-malaga-dolce-sonno
    Lubię ta firmę. Znaczy zamawiałam od nich koszule do szpitala ;)

    3i49iei3hq4xt7dc.png

    6sutskjoobk5w3d5.png
‹‹ 132 133 134 135 136 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ