Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniówki 2022😍❤👶👶👶
Odpowiedz

Sierpniówki 2022😍❤👶👶👶

Oceń ten wątek:
  • PaniHa Autorytet
    Postów: 360 587

    Wysłany: 9 stycznia 2022, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylvka wrote:
    PaniHa codziennie udaje Ci się znaleźć tętno detektorem? Bo dziś szukam i nie mogę znaleźć, nie powiem bo dostaje już małego ataku paniki 😭
    Ja wczoraj pierwszy raz znalazłam, dzisiaj jeszcze nie próbowałam ale pamiętam że w poprzedniej ciąży nie miałam nigdy problemu ze znalezieniem..spokojnie, spróbuj za godzinkę, dwie i bardzo powoli przesuwaj, na pewno znajdziesz :)

    Córeczka A. 08.2019❤️🌼❤️🌼❤️🌼
    Czekamy na Alusia 💙💙
    f2w3gox1omm0fmw9.png
  • Jakasienka Autorytet
    Postów: 489 646

    Wysłany: 9 stycznia 2022, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bridagues wrote:
    U nas też niedziela leniwa. Obudziłam się ze starsznymi mdłościami. Do tego -2 kg na wadze.
    Co do objawów- u mnie właśnie mdłości od ok 6 tygodnia, wymiotowałam raz ale dużo razy było blisko 🤢. Odrzuciło mnie od mięsa i słodyczy, zachcianek nie mam. Piersi pełne, musiałam kupić nowe biustonosze, bo nie mieszczę się do przedciążowych, do tego są bardzo tkliwe, ciężkie i pełno na nich żyłek. No i zmęczenie wszechobecne. Ok 6-7 tyg miałam mega wzdęcia, na szczęście przeszło. Cały czas też mleczne upławy. I w zeszłym tyg wysypało mnie na plecach 😒.
    Przeczuć do płci nie mam żadnych. Dla chłopca mam wszystko zostawione po synku. Ale fajnie byłoby mieć parkę 😉. Już wcześniej pisałam, że u nas z chińskiego właśnie dziewczynka, ale wiadomo sprawdzalność tej metody 50/50 😂.
    Detektora nie mamy, nie miałam w poprzedniej ciąży też.
    Czuję, że mnie łapie stres przed jutrzejszą wizytą. Jutro też się okaże, czy mogę wrócić do pracy- więc może słodkie lenistwo się skończy 🙃
    Dobrego dnia dziewczyny!


    Ja miałam wczoraj nikłą nadzieję, że mi się trochę poprawia. Nawet wreszcie zjadłam coś więcej, mimo totalnego braku apetytu. W nocy mi się śniło, że miałam ochotę na kanapli z pomidorem i szynką, zrobiłam i nawet we śnie mi smakowało. Niestety w realu, po obudzeniu okazało się, że nic z tego :/ Dopadły mnie za to takie mdłości, że już siedziałam przy kibelku czekająć na ciąg dalszy. Obeszło się bez 🤢, ale ja chyba nie umiem wymiotować;). Zwykle, gdy się czymś strułam, to tylko męczyło mnie, a wymioty nie przychodziły i teraz jest podobnie.

    A na wadze już -3kg, tak więc wspaniale :/

    pierwsza ciąża: córeczka - sierpień 2022

    druga ciąża:
    10.05 pozytywny test
    14.05 bHCG 663 (17 DPO)
    17.05 bHCG 3039
    28.05 jest serduszko! (6+1 z USG)

    preg.png
  • Maybelle Autorytet
    Postów: 1710 1450

    Wysłany: 9 stycznia 2022, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2022, 00:51

    2019 8tc 💔
    2020 córeczka 💗
    2022 czekamy na synka 💙
    8une43r84puaim9e.png
  • bridagues Ekspertka
    Postów: 247 266

    Wysłany: 9 stycznia 2022, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maybelle wrote:
    Nie mam detektora tętna i nie zamierzam kupować. Zgadzam się z tym co pisała kiedyś Puszek. I nie przeżyłabym tego stresu 😬
    Też myślę, że za bardzo by mnie to stresowało. Czekam aż pojawią się pierwsze ruchy. To na pewno mnie uspokoi 😉.
    Pytanie do dziewczyn, które mają już dzieci, kiedy poczułyście pierwsze ruchy? Pamiętacie? Ja tu na belly prowadziłam pamiętnik, więc wiem że był to dokładnie 17+3 😅

    Bunia89 lubi tę wiadomość

    a8dougpjxqfb3pp2.png
    ukdy3e5eue419gpf.png
  • DeLaCruz Autorytet
    Postów: 1357 1818

    Wysłany: 9 stycznia 2022, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy pierwszym ok 18 tyg, przy drugim 15tyg

    bridagues lubi tę wiadomość

    💙 2014
    ❤️ 2016
    Czekamy na dziewczynkę...
    h44eqqmzxg1yqp12.png
  • bridagues Ekspertka
    Postów: 247 266

    Wysłany: 9 stycznia 2022, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ah i jeszcze jeden objaw, za każdym razem jak wstaję mam straszne zawroty głowy. Mniej więcej od 1-1,5 tygodnia. Z pozycji leżącej bardziej dokuczliwe, musze przystanąć i poczekać, bo aż robi mi się ciemno przed oczami 🤭.

    a8dougpjxqfb3pp2.png
    ukdy3e5eue419gpf.png
  • Karoola Autorytet
    Postów: 937 386

    Wysłany: 9 stycznia 2022, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasha86 wrote:
    A jak doszłaś do tego, że to jednak gorączka od zakażenia ? Ile to trwało?


    Ja miałam CC planowane ze względu na swoją arytmię (ale chciałam też cc). Ani przez chwile nie czułam, ze nie dałam rady. Przez 9 miesięcy dbamy o to dziecko w brzuchu, rodzaj porodu nie ma wpływu na to jakimi mamami jesteśmy/będziemy. Życie pisze swoje scenariusze i nie można się nastawiać - tylko pozytywne myśli i będzie co ma być ❤️
    Wiesz co... Nie doszłam... Dosłownie wybuchła mu ropa z rany... I wszystko było zalane ropa... 🙈 Byłam już praktycznie nie przytomna od gorączk, ale ciagle myślałam że to nawał pokarmu i tak ma być.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2022, 11:53

    Córka w 2013 r
    2021- 2024 ciąże biochemiczne
    Sierpień 2021 poronienie zatrzymane w 6 tyg 😥
    Luty 2022 poronienie zatrzymane w 12 tyg/14tyg 😥 Antoś💔
    Kir-AA
    Accofil, heparyna, acard,
    Zmiana leczenia
    Szczepienia limfocytami !
    Ciąża
    Biochemiczna 2025
    Marzec 2026 -doszczepienia , acard, heparyn— poronienie 6 tyg
  • PaniHa Autorytet
    Postów: 360 587

    Wysłany: 9 stycznia 2022, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bridagues wrote:
    Też myślę, że za bardzo by mnie to stresowało. Czekam aż pojawią się pierwsze ruchy. To na pewno mnie uspokoi 😉.
    Pytanie do dziewczyn, które mają już dzieci, kiedy poczułyście pierwsze ruchy? Pamiętacie? Ja tu na belly prowadziłam pamiętnik, więc wiem że był to dokładnie 17+3 😅
    Ja nie pamiętam który to był tydzień ale był to 13 luty, wtedy miałam termin na 1 sierpnia więc chciałabym tym razem też w lutym poczuć❤️

    bridagues lubi tę wiadomość

    Córeczka A. 08.2019❤️🌼❤️🌼❤️🌼
    Czekamy na Alusia 💙💙
    f2w3gox1omm0fmw9.png
  • Karoola Autorytet
    Postów: 937 386

    Wysłany: 9 stycznia 2022, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie pamiętam w którym tyg, ale wiem że dość szybko jakoś.

    Córka w 2013 r
    2021- 2024 ciąże biochemiczne
    Sierpień 2021 poronienie zatrzymane w 6 tyg 😥
    Luty 2022 poronienie zatrzymane w 12 tyg/14tyg 😥 Antoś💔
    Kir-AA
    Accofil, heparyna, acard,
    Zmiana leczenia
    Szczepienia limfocytami !
    Ciąża
    Biochemiczna 2025
    Marzec 2026 -doszczepienia , acard, heparyn— poronienie 6 tyg
  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 9 stycznia 2022, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poczułam ruchy 18 tydz 5 dzień :)

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • Lexia Autorytet
    Postów: 1977 4059

    Wysłany: 9 stycznia 2022, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, z tym detektorem to chyba więcej stresu, niż to warte... Prawda jest taka, że jak z dzieciem w porządku, to uda się znaleźć lub nie i wtedy bez sensu stres. A jeśli tfu, tfu, jednak zdarzy się po drodze coś złego, to sprawdzanie lub nie tętna detektorem ani niczemu nie zapobiegnie, ani też w niczym nie pomoże... 😥

    U nas dziś niedziela odwiedzinowa, jedziemy do mojej koleżanki zobaczyć ich córę- w końcu po 3 miesiącach by wypadało 😅😉 a jutro z rana pobudka o świcie, żeby zdążyć zrobić badania przed pracą, ehh.

    👱🏼‍♀️&👨🏼‍🦱'94
    Rodzinka 👱🏼‍♀️+🧑🏻‍🦱+👧🏼+👶🏼+🐈+🐈+🐈‍⬛

    Pierworodna (4cs):
    event.png

    Drugorodna (1cs):
    event.png
  • Sylvka Autorytet
    Postów: 2192 1771

    Wysłany: 9 stycznia 2022, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bridagues wrote:
    Pytanie do dziewczyn, które mają już dzieci, kiedy poczułyście pierwsze ruchy? Pamiętacie? Ja tu na belly prowadziłam pamiętnik, więc wiem że był to dokładnie 17+3 😅

    Ja jakoś w 16 tc z paroma dniami poczułam ruchy. Zaraz zerkne do kalendarza czy mam zapisane.
    Edit. (dokładnie 16+1)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2022, 12:38

    bridagues lubi tę wiadomość

    3.08.22r. Anielka 🍼👶🥰
    5.09.21r. Antosia 11 +3 tc [*] 💔👼
    27.08.20r. [*]
    27.07.19r. Błażej 🍼👶🥰
    7.07.16r. [*]
    3.08.15r. [*]




  • Maybelle Autorytet
    Postów: 1710 1450

    Wysłany: 9 stycznia 2022, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2022, 00:51

    2019 8tc 💔
    2020 córeczka 💗
    2022 czekamy na synka 💙
    8une43r84puaim9e.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3741 2160

    Wysłany: 9 stycznia 2022, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszej ciazy poczulam pierwsze ruchy w 17 tc, a w drugiej w 14 tc.

    👧 2017
    👧 2021
    👶 2022
  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 9 stycznia 2022, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna32 wrote:
    A jaka ta teoria z tętnem?bo o niej nie słyszałam 🙂

    110-130 na chłopca, a 140-160 na dziewczynkę 😂

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • Sylvka Autorytet
    Postów: 2192 1771

    Wysłany: 9 stycznia 2022, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaniHa wrote:
    Ja wczoraj pierwszy raz znalazłam, dzisiaj jeszcze nie próbowałam ale pamiętam że w poprzedniej ciąży nie miałam nigdy problemu ze znalezieniem..spokojnie, spróbuj za godzinkę, dwie i bardzo powoli przesuwaj, na pewno znajdziesz :)

    Znalazłam,teraz od razu, od pierwszego przyłożenia, najwspanialszy dźwięk na świecie Dzięki ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2022, 13:25

    PaniHa, Różowa_90 lubią tę wiadomość

    3.08.22r. Anielka 🍼👶🥰
    5.09.21r. Antosia 11 +3 tc [*] 💔👼
    27.08.20r. [*]
    27.07.19r. Błażej 🍼👶🥰
    7.07.16r. [*]
    3.08.15r. [*]




  • Bunia89 Autorytet
    Postów: 453 414

    Wysłany: 9 stycznia 2022, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bridagues wrote:
    Też myślę, że za bardzo by mnie to stresowało. Czekam aż pojawią się pierwsze ruchy. To na pewno mnie uspokoi 😉.
    Pytanie do dziewczyn, które mają już dzieci, kiedy poczułyście pierwsze ruchy? Pamiętacie? Ja tu na belly prowadziłam pamiętnik, więc wiem że był to dokładnie 17+3 😅
    Pierwsze ruchy około 17/18 tygodnia, ale dopiero około 21tc byłam pewna, że to nie jelita 🙈 miałam łożysko na przedniej ścianie i cała ciążę te ruchy nie były mocno wyczuwalne

    4c3tgywlo997xyly.png
    km5sdf9htez2sipt.png
    22.06.2020 (42+1) Hania 🥰
    21.02.2018 (*) 6tc
    18.08.2018 (*) 7tc
    25.12.2018 (*) 8tc
  • Kasik Autorytet
    Postów: 333 215

    Wysłany: 9 stycznia 2022, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakasienka wrote:
    o to zaraz koło mnie :) wstyd się przyznać, ale nawet tam nie byłam. Aczkolwiek pewnie to jest większą atrakcją dla dzieci.
    I koło mnie😁 Anionka dawaj znać czy warto się wybrać.
    Ja ruchy czułam jakoś koło 18-19 tc, mam nadzieję, że teraz poczuje szybciej. To mnie na pewno uspokoi

    0d1yrjjg8bycqurj.png
    👧 12.2019
  • Czarna32 Autorytet
    Postów: 347 261

    Wysłany: 9 stycznia 2022, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bridagues wrote:
    Też myślę, że za bardzo by mnie to stresowało. Czekam aż pojawią się pierwsze ruchy. To na pewno mnie uspokoi 😉.
    Pytanie do dziewczyn, które mają już dzieci, kiedy poczułyście pierwsze ruchy? Pamiętacie? Ja tu na belly prowadziłam pamiętnik, więc wiem że był to dokładnie 17+3 😅
    W 1 ciąży 17 tydz w 2 w 14tydz

    Dawid i Kamil💙💙

    w57v9n73bfal0428.png
  • Czarna32 Autorytet
    Postów: 347 261

    Wysłany: 9 stycznia 2022, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    megson91 wrote:
    110-130 na chłopca, a 140-160 na dziewczynkę 😂
    To u mnie tez wychodzi dziewczynka 🤣
    Oby😜

    megson91 lubi tę wiadomość

    Dawid i Kamil💙💙

    w57v9n73bfal0428.png
‹‹ 89 90 91 92 93 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak czuć się wygodnie w każdych warunkach? Cykl menstruacyjny bez tajemnic

Przeczytaj, co dzieje się w poszczególnych fazach cyklu oraz jaki może to mieć wpływ na kobiecy organizm. Sprawdź, jak możesz zadbać o swój komfort fizyczny i psychiczny na przestrzeni cyklu menstruacyjnego. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ