Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZNIOWE MAMUSIE 2014
Odpowiedz

STYCZNIOWE MAMUSIE 2014

Oceń ten wątek:
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 1 czerwca 2013, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzia123 wrote:
    mnie też wywaliło jak bym w 3mies była chyba trzeba ze 3 pary getrów dokupić bo jak tak dalej pójdzie to za tydzień w spodnie się nie zmieszcze

    Pochwal się brzusiem :)

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 1 czerwca 2013, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja chyba was tu zamęczę. Zwaaaaaaaaaaaaariuję w tym wyrku!

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 1 czerwca 2013, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emilka na razie to wyglądam jak bym się przejadła bardzo hehe jak się zrobi bardziej ciążowy to pokaże zawsze miałam lekką oponkę na brzuchu hehe to i teraz jest tylko zacznie zmieniać kształt

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 378

    Wysłany: 1 czerwca 2013, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamuleska wrote:
    A ja chyba was tu zamęczę. Zwaaaaaaaaaaaaariuję w tym wyrku!

    Oj ja taż kochana, ja też byle te plamienia się skończyły ...to może choć troszkę będzie można ruszyć się z łóżka

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 1 czerwca 2013, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asi wrote:
    mamuleska wrote:
    A ja chyba was tu zamęczę. Zwaaaaaaaaaaaaariuję w tym wyrku!

    Oj ja taż kochana, ja też byle te plamienia się skończyły ...to może choć troszkę będzie można ruszyć się z łóżka

    Wiesz co Asi, a ja bardziej czuję ból brzucha. Nie jest silniejszy ale mam czas się wsłuchać w siebie. Wcześniej wydawałoby mi się, że to boli bo się nie oszczędzałam. A tu boli tak samo mocno a leżę od wczorajszego popołudnia. Mam nadzieję, że się zregenerujemy i powstajemy z tych wyrek.

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 1 czerwca 2013, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mam jutro chrzciny bratanka w domu i tak myślę fajnie będzie za rok zrobić nasze:):):):)

    Asi, mamuleska lubią tę wiadomość

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 1 czerwca 2013, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak u nas będzie dziewczynka, mam sukienkę do chrztu. Sama robię jak mam wenę, na szydełku. Jak powstanę i pstryknę fotkę, pochwalę się.

    Asi lubi tę wiadomość

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 378

    Wysłany: 1 czerwca 2013, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cudownie mamuleska. Ja od dawna chcę się nauczyć. Z zawodu jestem artysta plastyk i wszelkie takie rzeczy przychodzą mi z łatwością a szydełka nie potrafię

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 378

    Wysłany: 1 czerwca 2013, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamuleska wrote:
    Asi wrote:
    mamuleska wrote:
    A ja chyba was tu zamęczę. Zwaaaaaaaaaaaaariuję w tym wyrku!

    Oj ja taż kochana, ja też byle te plamienia się skończyły ...to może choć troszkę będzie można ruszyć się z łóżka

    Wiesz co Asi, a ja bardziej czuję ból brzucha. Nie jest silniejszy ale mam czas się wsłuchać w siebie. Wcześniej wydawałoby mi się, że to boli bo się nie oszczędzałam. A tu boli tak samo mocno a leżę od wczorajszego popołudnia. Mam nadzieję, że się zregenerujemy i powstajemy z tych wyrek.

    Mnie brzuch za bardzo nie męczy ale lekarz powiedział,że jak coś to mam brać nospe. Ja szczególnie odczuwam mdłości zwłaszcza rano i wtedy też w brzuchu tak dziwnie. Ale żebym to bólem nazwała to nie. Pewnie ,że wstaniemy z łóżek i niedługo meble będziemy przesuwać :D

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 1 czerwca 2013, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asi wrote:
    Cudownie mamuleska. Ja od dawna chcę się nauczyć. Z zawodu jestem artysta plastyk i wszelkie takie rzeczy przychodzą mi z łatwością a szydełka nie potrafię

    Kurcze. Szkoda, że ci nie mam jak pokazać. Ale uważam, że prościzna to jest. Trzeba opanować tylko kilka elementów i można zrobić właściwie wszystko. Jestem totalnym samoukiem. Też od zawsze mam smykałki do takich różnych różności. Czasem coś uszyję, zrobię na drutach albo szydełku, lubię fotografować. Kiedyś bawiłam się w pastele i masę solną...

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 378

    Wysłany: 1 czerwca 2013, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest super. Jak tak długo przyjdzie mi leżeć to poproszę męża żeby mi kupił i sobie pokombinuję z internetem wszystko możliwe :)

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 1 czerwca 2013, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fotografować to i ja lubię takie małe marzenie moje iść na kurs ale jakoś środków nie ma i czasu

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 378

    Wysłany: 1 czerwca 2013, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak i dobry aparat to też podstawa.

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 1 czerwca 2013, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poczekam jeszcze i wysępie od męza na 30 urodziny aparacik hahah

    Asi lubi tę wiadomość

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 378

    Wysłany: 1 czerwca 2013, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hi Hi to niech już odkłada :)

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 1 czerwca 2013, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie muszę go uświadomić czasu mu nie wiele zostało

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 378

    Wysłany: 1 czerwca 2013, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jak już kupi to będziecie mieli kruszynkę do fotografowania

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 1 czerwca 2013, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie no ja wrzesień 1985 wiec kruszynka już będzie duża ale niech zbiera na jakis pozadny

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 378

    Wysłany: 1 czerwca 2013, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojoj to będzie bardzo porządny aparat a dzidzia to będzie już biegać to ciężko będzie uchwycić :)

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 1 czerwca 2013, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam przeczucie że będzie dziewczynka to może będzie lubiła jak jej się robi zdjecia

    relg3e5ejwatx9hx.png
‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ