Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Styczniówki 2016
Odpowiedz

Styczniówki 2016

Oceń ten wątek:
  • asia1985 Autorytet
    Postów: 323 157

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika34 wrote:
    o kurde no to juz nie wiem co robic z tym storczykiem
    Każdy robi inaczej.

    dqpr3e5eeq6ee7zd.png
  • JATA Autorytet
    Postów: 366 216

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vuko wrote:
    Wystawia dzien naprzod bo przeciez moge isc do lekarza dzis po pracy i zwolnienie wystawi mi przeciez od jutra, nie od dzis
    a to tego nie wiedziałam

    thgfvfxm3bi7mzv7.png
  • asia1985 Autorytet
    Postów: 323 157

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika34 wrote:
    o kurde no to juz nie wiem co robic z tym storczykiem
    http://zapodaj.net/efc52907086b5.jpg.html

    Zobacz ja ja mam obciętego jednego. Ciachnięte tam gdzie były uschnięte odnogi a zielone puściły nowe pąki.

    dqpr3e5eeq6ee7zd.png
  • asia1985 Autorytet
    Postów: 323 157

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia1985 wrote:
    http://zapodaj.net/efc52907086b5.jpg.html

    Zobacz ja ja mam obciętego jednego. Ciachnięte tam gdzie były uschnięte odnogi a zielone puściły nowe pąki.
    Przy okazji możecie zobaczyć jakie mam brudne okno:)

    dqpr3e5eeq6ee7zd.png
  • Monika34 Autorytet
    Postów: 1358 378

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    po jakim czasie ci wypuscilo?


    hchyrjjg08pkatsu.png

    Monika34
  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia1985 wrote:
    Ja łodygi zostawiam, bo czasem kwiatki opadną a na ich miejsce wyrastają nowe pączki. Łodygi obcinam dopiero jak widzę, że schną.

    Ja też tak robię i kwiaty mam prawie cały rok ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2015, 13:42

    a.png
    a.png
  • Liskova Autorytet
    Postów: 1423 748

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Jak się czujecie? :) U mnie tylko lekkie mdłości z rana.
    Ja dzisiaj super, w ogóle jak nie w ciąży, nie wiem czy to dobrze, czy źle :D

  • asia1985 Autorytet
    Postów: 323 157

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika34 wrote:
    po jakim czasie ci wypuscilo?
    Ten to akurat szybko, bo chyba ok tygodnia ale innemu zeszło prawie miesiąc. Póki łodygi są zielone to ja ich nie ruszam.

    dqpr3e5eeq6ee7zd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się już gubię w tych storczykach, bo każdy mówi mi co innego haha :P także ucinam z reguły o te dwa oczka, ale po sobie mogę stwierdzić, że to nie zawsze działa - jeden storczyk kwitnie mi teraz pięknie i ma chyba jeszcze z 10 pączków i dalej rosną nowe, a drugi stoi w miejscu :|

  • asia1985 Autorytet
    Postów: 323 157

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eneska wrote:
    Ja się już gubię w tych storczykach, bo każdy mówi mi co innego haha :P także ucinam z reguły o te dwa oczka, ale po sobie mogę stwierdzić, że to nie zawsze działa - jeden storczyk kwitnie mi teraz pięknie i ma chyba jeszcze z 10 pączków i dalej rosną nowe, a drugi stoi w miejscu :|
    To zależy od rośliny. Mam jednego takiego storczyka, który ma chyba ze 30 kwiatów i pełno pąków i za każdym razem tak kwitnie obficie. A mam takie co mają ledwo po 10 kwiatków.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    dqpr3e5eeq6ee7zd.png
  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia trzymam kciuki za wizytę :)
    Ja mam dziś gina i endo na 17...

  • Liskova Autorytet
    Postów: 1423 748

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie ze storczykami jest za dużo zabawy :D A to namaczać, ale nie za dużo, okno mu zamknąć, bo go przewieje, tego nie robić, tamtego nie robić :D Ja w ogóle nie mam kwiatków w domu :D

    Teraz się przymierzam żeby posadzić sobie surfinie w doniczkach na oknach zewnętrznych, bo one nie są skomplikowane (surfinie, nie okna :D ) - podlewać rano i wieczór :D


    Dziewczyny, wiem że serów niepasteryzowanych jeść nam nie wolno, a co jeśli w gotowym daniu mam Ricottę 2% - mi się wydaje, że tak mała ilość to nie szkodzi?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liskova, to jest danie po jakiejś tam obróbce np. termicznej już?

  • asia1985 Autorytet
    Postów: 323 157

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kocham rośliny jakbym podliczyła wszystkie kwiatki jakie mam w domu to pewnie byłoby coś koło 70 w tym 29 storczyków. A podwórku mam mnóstwo róż i hortensji.

    dqpr3e5eeq6ee7zd.png
  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liskova wrote:
    Dla mnie ze storczykami jest za dużo zabawy :D A to namaczać, ale nie za dużo, okno mu zamknąć, bo go przewieje, tego nie robić, tamtego nie robić :D Ja w ogóle nie mam kwiatków w domu :D

    Nie wiem o czym piszesz ;-) Moje stoją ciągle w wodzie i nic przy nich nie robię tylko czasami wodę dolewam jak widzę, że już jej nie ma ;-)

    a.png
    a.png
  • asia1985 Autorytet
    Postów: 323 157

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Giannaa wrote:
    Nie wiem o czym piszesz ;-) Moje stoją ciągle w wodzie i nic przy nich nie robię tylko czasami wodę dolewam jak widzę, że już jej nie ma ;-)
    Jak stoją ciągle w wodzie mogą im korzenie zgnić. Ja podlewam raz na dwa tygodnie i jest ok. Ciągle kwitną.

    dqpr3e5eeq6ee7zd.png
  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia1985 wrote:
    Jak stoją ciągle w wodzie mogą im korzenie zgnić. Ja podlewam raz na dwa tygodnie i jest ok. Ciągle kwitną.

    Nic nie gnije ;-) od 2 lat stoją w wodzie i pięknie kwitną.

    a.png
    a.png
  • Monika34 Autorytet
    Postów: 1358 378

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Giannaa wrote:
    Nic nie gnije ;-) od 2 lat stoją w wodzie i pięknie kwitną.
    to dopiero mnie zdziwiło niezłe to poczekam jeszcze trochę listków mi wypuściło


    hchyrjjg08pkatsu.png

    Monika34
  • asia1985 Autorytet
    Postów: 323 157

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Giannaa wrote:
    Nic nie gnije ;-) od 2 lat stoją w wodzie i pięknie kwitną.
    Mi jak jeden wody nie chciał pić i długo w tej wodzie stał to aż mu na korzeniach biały grzybek na cienkiej nóżce urósł:)

    dqpr3e5eeq6ee7zd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no mówię Wam, że każdy ma inną "stroczykową szkołę" :D haha, ja podlewam raz w tygodniu, tzn. wstawiam do wody na 2 godzinki i też rosną :P

‹‹ 418 419 420 421 422 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ