Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniowe mamusie 2016
Odpowiedz

Wrześniowe mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • Judy Przyjaciółka
    Postów: 110 87

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blair, ale hybyrydy bez problemu można frezarką ściągać :-) Wiadomo, trzeba uważać, ale już wprawiona ręka sobie poradzi z tym bez problemu ;-) I nie trzeba acetonu i się z tym męczyć. A wiecie co słyszałam, że hybrydy są "zdrowsze" jak zwykłe lakiery. Nie wiem ile w tym racji...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judy wrote:
    Blair, ale hybyrydy bez problemu można frezarką ściągać :-) Wiadomo, trzeba uważać, ale już wprawiona ręka sobie poradzi z tym bez problemu ;-) I nie trzeba acetonu i się z tym męczyć. A wiecie co słyszałam, że hybrydy są "zdrowsze" jak zwykłe lakiery. Nie wiem ile w tym racji...
    Zalezy od sposobu zmywania i tez od lakierum bo raz mialam taki lakier ze niczym go nie szlo ruszyc. musialam zdrapywac i pilowac pilnikiem. Potem paznokcie mialam fatalne i zniszczone do granjc mozliwosci. Lakier odrywal sie razem z warstwa paznokcia :O
    Ale ogolnie uwazam ze hybrydy sa lepsze. Tylko trzeba uzywac sprawdzonych dobrych lakierow . fajnie jak ci lakier trzyma 3tygodnie i zadnego odprysku. Jedynje potem trzeba zmyc ze wzgledu na odrost ;)
    I wedlug mnie sa mniej szkodliwe bo rzadziej sie uzywa tego acetonu ktory jest tak szkodliwy

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chce juz poniedzialek!;)

    Nadal mnie strasznie mdli.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 23:08

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blair wrote:
    Chce juz poniedzialek!;)

    Nadal mnie strasznie mdli.

    A ja wtorek, tyle czekania :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam jeszcze 3 tygodnie do wizyty...

    A poki co musze sie uczyc bo maz juz telefon mi zabiera zebym nie wchodzila na fioletowa strone tylko przed ksiazkami siedziala :P

    Milego wieczoru :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 23:09

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ksosia łącze sie w bólu twlwfon chowam do szuflady i conajmniej do 23 nauka
    Mam teraz dodatkowy motywaror pod sercem to wszystko potem zaprocentuje.

  • MartunQa Ekspertka
    Postów: 121 96

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko dziewczyny nadrabiam Was pół dnia! :) Ja wybłagałam jutro wolne w pracy, bo miałam na 2 w nocy więc nie wiem jakby wstała. Już dziś ledwo dałam radę wstać na 4... cały czas bym spała.

    Słuchajcie mam pomysł- może zrobimy sobie własne forum, takie prawdziwe na którym będziemy zagładać osobne wątki itp. Moim zdaniem będzie pbardziej przejrzyście i czytelnie, bo teraz to jak przeczytam coś 4 strony wcześniej to zanim dojdę do końca to zapomnę a już Wy poruszyłyście 5 innych tematów i kończy się na tym że zapominam cokolwiek chciałam napisać. Co wy na to?:)

    z37jp9m.png
    b347312746a64c5dfb4f61d12e3e47a7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 23:09

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja powiem szczerze ze nie jestem za osobnym forum ani za fb. Fb nie mam. Usunelam. Ale jak chcecie to mozecie robic.;)
    Ja sie juz tu przywiazalam i nigdzie sie nie rusze haha ;) przyzwyczailam sie juz tutaj. A potem jak bedzie i tu forum i fb albo inne forum jsszcze to zglupieje chyba i dwa razy dluzej wszystko mi zajmie;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2016, 19:40

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • MartunQa Ekspertka
    Postów: 121 96

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Wy widzę jesteście praktycznie cały czas online to jesteście na bieżąco nie to co ja heh.. Ok to była tylko propozycja. :)

    z37jp9m.png
    b347312746a64c5dfb4f61d12e3e47a7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartunQa wrote:
    No Wy widzę jesteście praktycznie cały czas online to jesteście na bieżąco nie to co ja heh.. Ok to była tylko propozycja. :)
    Przystopujemy :)
    Ja mam pakiet netu w telefonie i to dlatego. ;)
    Ale tez bede wylaczac na czas pracy bo to uzaleznia. Musze sie oduzaleznic ;)

    A jak tam twoj szef w pracy? Bedziesz miala od przyszlego tyg na 6?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2016, 19:44

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • MartunQa Ekspertka
    Postów: 121 96

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie musicie stopować jeśli o mnie chodzi :)
    Ja jestem online tylko popołudniami i to też nie długo. ;)

    z37jp9m.png
    b347312746a64c5dfb4f61d12e3e47a7.png
  • Judy Przyjaciółka
    Postów: 110 87

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe bo my to już maniaczki jesteśmy!! A tak na serio, mam chwilkę wolną to sprawdzam w telefonie, tablecie itp. i ja osobiście wolę jedno forum...tutaj. bo potem nie ogarnę sprawdzania co kto napisał i na jakim forum :-/

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ja się cieszę że w pracy mam zablokowany internet :D

    nick nieaktualny, Judy lubią tę wiadomość

  • Judy Przyjaciółka
    Postów: 110 87

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela89 wrote:
    A ja wtorek, tyle czekania :(

    A ja piątek!! to dopiero się naczekam!
    Mdłości nie ustępują :-( To jest jakiś dramat :-(

  • Judy Przyjaciółka
    Postów: 110 87

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Red fox ty się lepiej ciesz... po tym co dzisiaj narozrabiała nasza koleżanka hihi Chyba lepiej mieć zablokowany internet w pracy ;-)

    martta lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja na swoją wizytę idę ok 20.01, jak się serduszko pojawi, ale swoja drogą mam mieszane uczucia co do lekarki, u której byłam...

  • Judy Przyjaciółka
    Postów: 110 87

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czujesz, że jest niekompetentna?
    Jak Ci w niej coś przeszkadza to zmień, w końcu "9 miesięcy" będziesz do niej chodzić. Lepiej być pewnym swojego lekarza.

    weronika86 lubi tę wiadomość

‹‹ 54 55 56 57 58 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ