Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie, dlatego ja zrezygnowałam z kupowania otulacza, bo podobno nie każde dziecko lubi być skrępowane i tak ciasno otulane, zawsze możemy je w pieluszkę lub kocyk spowijać ;)

    agatia lubi tę wiadomość

  • agatia Autorytet
    Postów: 8750 4748

    Wysłany: 10 lipca 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Red Fox wrote:
    no właśnie, dlatego ja zrezygnowałam z kupowania otulacza, bo podobno nie każde dziecko lubi być skrępowane i tak ciasno otulane, zawsze możemy je w pieluszkę lub kocyk spowijać ;)
    W szpitalu tak mojego szkraba owinęły w pieluszkę tetrową, rożek, że Młody się miotał, żeby się wyswobodzić ;) Już pomijam, że był upał na salach, jak nie wiem co ;) Ale chyba uznały, że będzie mu zimno po wyjęciu z cieplarki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2016, 09:21

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2016, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już i tak się gubię w tym wszystkim, za dużo tego wszystkiego na rynku, a im większy wybór, tym większy mam małpi rozum, choć i tak mam wrażenie że się ograniczam ;D potrzebuję tylko więcej miejsca na rzeczy małego ;D

  • agatia Autorytet
    Postów: 8750 4748

    Wysłany: 10 lipca 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Red Fox wrote:
    ja już i tak się gubię w tym wszystkim, za dużo tego wszystkiego na rynku, a im większy wybór, tym większy mam małpi rozum, choć i tak mam wrażenie że się ograniczam ;D potrzebuję tylko więcej miejsca na rzeczy małego ;D
    Foxiku później i tak się okaże, że część rzeczy się nie przydała, użyłaś tylko raz itp ;) Przy drugim będzie łatwiej ;)
    Ja teraz kupiłam niewiele, w razie czego w każdej chwili mogę dokupić.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2016, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sarcia123 wrote:
    Pirelka

    a ja slyszalam ze jak sa blizniaki to robia tylko cc, bo sn to za duze ryzyko dla matki i 2 dziecka, ale to moze mit dlatego zdziwilam sie ze mowisz w ogole o sn :)
    Oj nie ;) wiele kobiet rodzi bliźniaki naturalnie :) co prawda z jednym łożyskiem rzadkiej się to zdarza, ale zobaczymy po rozmowie z ginekolog o porodzie, może dałabym mi na cc.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2016, 09:47

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2016, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też tak myślę, ale wolę być przygotowana i dobrze zorganizowana, żeby niczego nie brakło ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alinka trzymaj się dzielnie !

    Co do szyjki to mi tylko raz ginekolog mierzyła na usg, a tak to tylko ręcznie.
    Ale ufam jej, że jak mówi że ładna to ładna i nie dociekam.

    Co do klina, ja nie planuję kupować, mam poduszkę cienką, a na początku chyba pieluszkę będę kłaść i rożek, a potem się zobaczy ;)

    My dzisiaj planujemy złożyć regał, to będzie można wszystko powoli przenosić, układać..aż nie chce mi się za to zabierać :P ale potem będzie jeszcze trudniej.

    Mieliśmy dzisiaj iść na sesję, ale pogoda nie dopisuje :/

  • agatia Autorytet
    Postów: 8750 4748

    Wysłany: 10 lipca 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    Mieliśmy dzisiaj iść na sesję, ale pogoda nie dopisuje :/

    Sesja brzuszkowa? Jak już będziecie po, to czekam na efekty, chyba nam się tu pochwalisz :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z późnego rana.;P

    Alinka trzymaj się Kochana.

    Foksik ja kupuje tylko to co przydało się w opiece nad synkiem. Jeżeli coś będzie potrzebne to się dokupi.

    U nas na szkole rodzenia położna mówiła, że ciężarne mają tendencje do przesadzania, a noworodek potrzebuje tylko 3xC = Cicho, Ciemno, Ciepło! :)


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2016, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja muszę jeszcze zrobić zakupy w aptece, w rossmannie dokupić chusteczki tami i podkłady do przewijania, które są niby w promocji, organizer na łóżeczko, lampkę nocną, adaptery do wózka, koszule i staniki do karmiena, jedno prześcieradło (bo mamy tylko 1 szt. lepsze frotte czy jersey?), ochraniacz na materac antysiuśkowy, pojemniki żeby zorganizować i poukładać wszystkie rzeczy dla małego i chemię do prania. Wtedy będzie wszystko, coś czuję że o czymś zapominam :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatia wrote:
    Sesja brzuszkowa? Jak już będziecie po, to czekam na efekty, chyba nam się tu pochwalisz :)
    Jeśli wypali to na pewno coś podeślę ;)

    agatia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam teraz na 4 paczki z zamówieniami, ale jeszcze tyle drobnostek, że ja nie wiem.. i ten laktator, ale to może po sierpniowej wypłacie bo nie wydolę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) ja dopiero wstalam ho ho ho w niexziele do 10 pospac taki luksus :) ale co z teho jak smily mi sie jakies totalne glupoy
    ty i pierdoly dobrze ze czesc z nicn tylko pamitam

    Alinka, biedulko ytzumaj sie tam sciskaj nogi macie czas na wyjsciw jeszcze !! Bedzie dobrze

    a ja musze isc zjesc sniadnia bo mi kiszki marsza graja

    agatia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się takie głupoty śniły, że się poryczałam.:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też non stop głupoty mi się plotą :P obudziłam się o 5:30 i zasnąć nie mogłam przez godzinę, ale potem się udało i pobudka koło 9 pierwszy raz od dawna :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tak samo śnią się głupoty :P hormony szaleją :)
    Ja muszę kupić łóżeczko dla córci, żeby synek miał gdzie spać he he

    Zaczęłyście już pranie śpioszków dla pociech?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kornelia, ja jeszcze nie, ale powoli do tego dojrzewam na koniec lipca :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się w końcu muszę zabrać, ale najpierw przydałoby się zrobić porządek i miejsce na te wszystkie rzeczy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Foxiku to ja tak samo ;) bo na razie pokój to składzić na worki ;P

    agatia lubi tę wiadomość

  • agatia Autorytet
    Postów: 8750 4748

    Wysłany: 10 lipca 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kornelia85 wrote:
    Mi tak samo śnią się głupoty :P hormony szaleją :)
    Ja muszę kupić łóżeczko dla córci, żeby synek miał gdzie spać he he

    Zaczęłyście już pranie śpioszków dla pociech?
    Jeszcze nie, czekam z tym do początku sierpnia, żeby były świeżutkie :)

‹‹ 1516 1517 1518 1519 1520 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ