Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016

Oceń ten wątek:
  • agatia Autorytet
    Postów: 8750 4748

    Wysłany: 10 września 2016, 00:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Foxiku moja Liwka do tej pory beknęła raz po jedzeniu.

    Behemottka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2016, 00:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatia, zaczęłam się martwić czy z nim wszystko jest ok :P
    raz, może dwa na dzień sobie beknie, a tak mogę chodzić z nim i nic, mogłabym tak do rana :D

    matka wariatka, dziecko śpi, a ja nadal szukam używanych toreb ze skip hopa na OLXie :D

  • agatia Autorytet
    Postów: 8750 4748

    Wysłany: 10 września 2016, 00:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Foxiku ja też zamiast spać siedzę na olx i allegro ;)

  • Behemottka Autorytet
    Postów: 1352 1742

    Wysłany: 10 września 2016, 01:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zjadłam dwa ząbki czosnku i psikam tantum verde... i jeszcze solą morską do nochala. Ech, niech się mikroby ode mnie odczepią.

    mhsvi09kgjfp1f6i.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 10 września 2016, 01:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje maleństwo wyjątkowo teraz czyli o 1 wstało na butle :) pierwszy raz taka przerwa . Ciekawe jak teraz długo pospi? Obstawiam 3h
    Idę dalej spać
    Nie rodzicie wiec słabe tu nocne emocje. Tak jakoś bez adrenaliny ;)

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2016, 01:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie chyba cos zaczyna sie dziac. Na wizycie po poludniu bylo lekkie rozwarcie.
    Od jakichs dwoch godzin zaczely sie skurcze, z tym ze dopiero z pol godziny sa mocne i regularne w miare, wiec czekamy.
    Do tego plamienie, ale gin mowil, ze szyjka sie rozwiera i pekaja naczynka.

    Behemottka, nick nieaktualny, kamciaelcia, Broszka, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, stardust87, Anulka01, Bratek, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Behemottka Autorytet
    Postów: 1352 1742

    Wysłany: 10 września 2016, 02:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Violett - super :) Trzymam kciuki!

    mhsvi09kgjfp1f6i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2016, 03:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    violett, trzymam kciuki! :)
    my po karmieniu, mam nadzieję, że Bobas pośpi do rana :)

  • agatia Autorytet
    Postów: 8750 4748

    Wysłany: 10 września 2016, 03:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Violett kciuki zaciśnięte :) oby rano były już wieści o kolejnej dzidzi :)

    Młoda wstała bo kupsko poszło ;) i już głodna. Bebilon mniej syci niż enfamil to pierwsza obserwacja, kupa po nowym mleku całkiem ok. Teraz wisi Liw na piersi, zobaczymy, do której ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2016, 03:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatia, ja nie mam porównania, bo my od samego początku na Bebilonie ;)
    najpierw dla wcześniaków, teraz dla normalnych dzieci (jakkolwiek to zabrzmi)

    dorobiłam jeszcze jedną miarkę, bo wydawało mi się że się nie najadł, płacze i macha rękami, wracam z kuchni z mlekiem, a on śpi w najlepsze. Nie wiem co mu mąż zrobił :P

    postanowiłam, że jutro zrobię sobie śniadanie w costa, a co - jak szaleć to szaleć :D
    choć mam wyrzuty sumienia, że małe dziecko w domu, a ja się bujam po galeriach

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2016, 04:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupie chyba to mleko które w szpitalu dostaje z nestle nan pro 1.

    Nianiek miał kupkę o podczas przebierania popłakiwał sobie po czym przyszła pielęgniarka z butelka :) zaspana biedna sie obudziła....
    Ale ledwo do cyca go dałam i dostał butle to nie odmówiłam chociaż wydaje mi sie ze pokarm dopiero zaczyna sie tworzyć we mnie...
    Czy Wy dostając butle w szpitalu używaliście całej? Bo to sa te jednorazowe (Foxik) u Ciebie takie były.
    Jak nie zużył całej dawałam pózniej ponownie ta sama?


    Dzis do domu :):);)

    Behemottka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2016, 04:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Violet czekamy na wieści o nowych narodzinach :)
    Jak wrócę do domku i sie ogarnę pierwsze co zrobię to pierwsza stronę uzupełnię - obiecuje!:)

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 10 września 2016, 04:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ksosia
    Te jednorazowe butelki u nas były wielorazowe .pewnie dlatego że taka porcja to była za dużo na 1 dziecko i podzielili na małe porcje. A do domu szpital dal oryginał mleczko w słoiczku

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Ewelina.Irl Autorytet
    Postów: 2432 2416

    Wysłany: 10 września 2016, 05:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/71503c299242.jpg
    Urodzona 9.09 , o godzinie 23:54 z waga 3270 .
    Sciskamy cioteczki i przepraszamy za brak obecnosci ale Nicola daje popalic , tesciowa przyleciala i tak o .

    nick nieaktualny, agatia, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Broszka, kamciaelcia, AJrin, Behemottka, stardust87, nick nieaktualny, Anulka01, marta258, Bratek, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    km5sgu1r4t2ljzm1.png
    klz9uay3ezm5jsrk.png
  • agatia Autorytet
    Postów: 8750 4748

    Wysłany: 10 września 2016, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wielkie gratulacj Ewelina :)

    Ewelina.Irl lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2016, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina gratulacje!!!

    Violett trzymam kciuki :)

    A mi się już spać nie chce, jestem jakaś podekscytowana dzisiejszym ktg, w sumie nie wiem czemu. I tak sobie wymyśliłam że zabiorę męża na obiad do mojej ulubionej tajskiej restauracji :) może dłuższe chodzenie i pikantne jedzenie wygonia nasza mała z brzuszka.

    A co do ruchów którymi się martwię tak w ciągu dnia, to w nocy mała nadrabia wbijajac mi stopki co chwila w zebra i żołądek :)

    Ewelina.Irl lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2016, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina gratulacje!

    Mk nie zazdroszczę sytuacji. Dobrze, ze choć mąż Cię rozumie. Ale tesciowie zachowuja sie beznadziejnie. Przyke to bardzo :(

    Cześć.
    Wstałam. Jem śniadanie. I mam takie śmieszne uczucie. Ręce.mi straszliwie drżą. Miłej soboty :)

    Ewelina.Irl lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2016, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    violett wrote:
    A u mnie chyba cos zaczyna sie dziac. Na wizycie po poludniu bylo lekkie rozwarcie.
    Od jakichs dwoch godzin zaczely sie skurcze, z tym ze dopiero z pol godziny sa mocne i regularne w miare, wiec czekamy.
    Do tego plamienie, ale gin mowil, ze szyjka sie rozwiera i pekaja naczynka.
    Trzymam.mocno kciuki!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2016, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy przed morfologia mogę coś zjeść?

    Chciałam pojechać na pobranie koło 9 ale nie dam rady tyle czasu wytrzymać bez jedzenia :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2016, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa!!! Jaki miałam paskudny sen! Nawet 2!!! :(:(:(
    Boziu, boziu...:(

    W zamian mam przespana noc.

    Zmartwiłam sie troszkę bo gdy w nocy zmieniałam pampersa to była dość brzydka kupa. Były w niej grudki troszkę jak serek.
    Polozna powiedziała ze to normalne...

    Za kilka godzin bedziemy w domu!:)

‹‹ 2385 2386 2387 2388 2389 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 porad, jak ubrać dziecko na zimowy spacer

Niekiedy zimowa aura za oknem może zniechęcać do spacerów... Tymczasem jest to świetny sposób na budowanie odporności, dotlenienie organizmu i zapewnienie aktywności fizycznej dla dziecka. Jak zatem przygotować się na zimowy spacer? Sprawdź 7 porad, jak ubrać dziecko!

CZYTAJ WIĘCEJ