Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016

Oceń ten wątek:
  • Strazaczka1990 Autorytet
    Postów: 1189 781

    Wysłany: 4 marca 2016, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zjadlam na raz 3 miski zupy barszcz biały i nadal głosuje oooo mamoooo! Zjadlam też kkopiec smażonych ziemniaków i 6kotletow zielonych i nadal to samo.

    U mnie dziś 11stopni słoneczko było ale zaszło już.

    Czekamy na wieści ;)Behemottka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2016, 17:28

  • Anulka01 Autorytet
    Postów: 1560 1376

    Wysłany: 4 marca 2016, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Behemottka juz doczytałam;)
    Inzynierka kciuki zaciśnięte:)

    Mama Kacpra, Aniołka i Kubusia
    atdcupjy14gifv7v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2016, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strazaczka1990 wrote:
    Zjadlam na raz 3 miski zupy barszcz biały i nadal głosuje oooo mamoooo! Zjadlam też kkopiec smażonych ziemniaków i 6kotletow zielonych i nadal to samo.

    U mnie dziś 11stopni słoneczko było ale zaszło już.

    Jak smakują zielone kotlety? ;)

    Strazaczka1990 lubi tę wiadomość

  • Anulka01 Autorytet
    Postów: 1560 1376

    Wysłany: 4 marca 2016, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strazaczka1990 wrote:
    Zjadlam na raz 3 miski zupy barszcz biały i nadal głosuje oooo mamoooo! Zjadlam też kkopiec smażonych ziemniaków i 6kotletow zielonych i nadal to samo.

    U mnie dziś 11stopni słoneczko było ale zaszło już.
    Co to te kotlety zielone?

    Strazaczka1990 lubi tę wiadomość

    Mama Kacpra, Aniołka i Kubusia
    atdcupjy14gifv7v.png
  • A_n_k_a_80 Autorytet
    Postów: 1015 931

    Wysłany: 4 marca 2016, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja skorzystałam z Waszych porad zarejestrowałam się na stronie h&m dostałam 25% zniżki i kupiłam spodnie dresowe wyglądają na skiny, czarne z pasem za jedyne 59,93zl z dostawą do domu gratis :) płatne przy odbiorze, polecam dziewczyny :) dziekuję za super pomysł :)

    maluutka90, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    oar8xzkrz2cmciig.png

    klz9df9hkt3kb3im.png

    bfarxzdvckdf86xs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2016, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strazaczka ale zaszalałaś, mnie dziś lekko mdli, ale przydałoby się zaraz coś przekąsić, więc chyba zrobię sobie pierogów, mam zapas w zamrażalniku. Zrobiłam też leczo, jak zawsze robiłam leczo które wszystkim smakowało, tak teraz zjadłam kilka łyżek bo trzeba było czymś zapchać brzuch w pracy :/

    Strazaczka1990 lubi tę wiadomość

  • A_n_k_a_80 Autorytet
    Postów: 1015 931

    Wysłany: 4 marca 2016, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inzynierka i behemottka trzymam kciuki!

    Behemottka lubi tę wiadomość

    oar8xzkrz2cmciig.png

    klz9df9hkt3kb3im.png

    bfarxzdvckdf86xs.png
  • A_n_k_a_80 Autorytet
    Postów: 1015 931

    Wysłany: 4 marca 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martta wrote:
    hej dziewczyny, melduje się ja! :) mam w brzuchu straszną wiercipiętę :) ale zdrową! :) wszystkie pomiary w normie, serducho 158 uderzeń/min, NT w normie, nosek jest, oczka też, żołądek i pęcherz moczowy wszystko prawidłowe. Widzieliśmy jak fika, normalnie szaleństwo tam odprawia, nawet na głowie "stanął" w pewnym momencie. Serduszko w końcu słyszeliśmy, spojrzałam na męża i twardziel nigdy nie płaczący miał całe zaszklone oczy. Prawie się tam rozpłakałam. To jest niesamowite wszystko i nieprawdopodobne. Niestety żadnych ładnych zdjęć pomimo ich mnogości nie mamy, bo się nie dało uchwycić urwisa o poznaniu płci nie wspominając. No nic następną wizytę wpisz mi Ksosia proszę na 25 marca.
    hurra mam zdrowego bąbla w brzuchu :) aha i długi 6,7 cm :)
    Sabinka jak u Ciebie? i inne mamuśki dzisiaj wizytujące? Behemotka Ty też dzisiaj prawda? powodzenia!
    Super gratki :)

    martta lubi tę wiadomość

    oar8xzkrz2cmciig.png

    klz9df9hkt3kb3im.png

    bfarxzdvckdf86xs.png
  • Behemottka Autorytet
    Postów: 1352 1742

    Wysłany: 4 marca 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macioszczyczka wrote:
    Tak dla poprawienia humoru. Drugotrymestrowe mamuski możemy jeść 300 kcal więcej!!! Jupi ;)

    Dziś jem śmieciowo. Same drożdżówki. Ale dzidzia słodkiego się domagała. Jutro będzie bardziej zdrowo... :P
    Jeszcze tylko tydzien....

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    mhsvi09kgjfp1f6i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A_n_k_a_80 wrote:
    Ja skorzystałam z Waszych porad zarejestrowałam się na stronie h&m dostałam 25% zniżki i kupiłam spodnie dresowe wyglądają na skiny, czarne z pasem za jedyne 59,93zl z dostawą do domu gratis :) płatne przy odbiorze, polecam dziewczyny :) dziekuję za super pomysł :)
    Mnie też zainspirowałyście...Za chwilę jadę z mężem do H&M przymierzyć jeansy a zamówię przez neta pewnie. Przy okazji legginsy jakieś i może rajstopy zakupię i będzie z głowy na chwilę bo pewnie już szybko nie będzie mi się chciało jechać. Po drodze zajrzę do Smyka może coś upoluję :P Gratuluję dziewczyny wyników i trzymam kciuki mocno za pozostałe...Szykują nam się akrobaci

    martta, A_n_k_a_80 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj tam czepiacie się, ja swojego czasu bardzo często robiłam kotlety brokułowe i były super :D może takie właśnie? :)

  • Behemottka Autorytet
    Postów: 1352 1742

    Wysłany: 4 marca 2016, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka01 wrote:
    Behemottka a Ty na którą idziesz? Chyba nie czeka nas nocne czuwanie co?

    Oj, jak wrócę to u Was będzie już chyba po 23:00, więc późno... Updacik pewnie przeczytacie dopiero jutro :)

    mhsvi09kgjfp1f6i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2016, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Red Fox wrote:
    oj tam czepiacie się, ja swojego czasu bardzo często robiłam kotlety brokułowe i były super :D może takie właśnie? :)

    Pyszne są z soczewicy lub grochu. Albo z jajek gotowanych!!

  • Anulka01 Autorytet
    Postów: 1560 1376

    Wysłany: 4 marca 2016, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Behemottka wrote:
    Oj, jak wrócę to u Was będzie już chyba po 23:00, więc późno... Updacik pewnie przeczytacie dopiero jutro :)
    O nie nie, będę czekać! Wiec nie zapomnij sie odmeldowac!

    O te kotlety to ja na serio pytam, zielone to znaczy z czego? Bo ja teraz wciagam wszystkie zielone warzywa!

    Mama Kacpra, Aniołka i Kubusia
    atdcupjy14gifv7v.png
  • bbeczka91 Autorytet
    Postów: 853 1377

    Wysłany: 4 marca 2016, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po prenatalnych. Maluszek ma 6,5 cm, rączki, nóżki na swoim miejscu, kość nosowa obecna, przezierność w normie, lekarka wykonująca badanie bardzo fajna, cały czas mówiła co widzi i potwierdzała, że wszystko jest jak należy. Powiedziała jedynie, że kosmówka jest dość nisko, ale wraz ze wzrostem macicy powinna pójść do góry. Wyniki z testu podwójnego powinny być w przyszłym tyg. do odebrania, w razie niepokojącej diagnozy będą dzwonić. Następna wizyta 17 marca. Poniżej foto do weryfikacji :)


    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/fd51407958f7.jpg

    nick nieaktualny, Pysiaczek89, Anulka01, mmargol, martta, nick nieaktualny, Behemottka, kamciaelcia, A_n_k_a_80, claudiuszek, Strazaczka1990, maluutka90, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, _izunia_, Bratek lubią tę wiadomość

    syy2e6yd7ct4c97p.png
    https://www.maluchy.pl/li-73121.png
    Aniołek 11.05.2015 8tc, Aniołek 26.10.2015 4tc, Aniołek 24.08.2017 5tc Aniołek 8.12.2017 9tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2016, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz ja, teraz ja! Zjade z nerwów.

  • Pysiaczek89 Autorytet
    Postów: 1270 1055

    Wysłany: 4 marca 2016, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka01 wrote:
    Martta pięknie! Gratulacje!
    Pysiaczek a ile masz tych bakterii? VitaButin polecam - żurawina sproszkowana rownież polecana ciężarnym. Co do oddechu to ja mam tak od miesiąca:) przypadłość ciążowa:)
    Bisacz dobra jesteś;) ale dla pocieszenia nie jedyna zapominalska;)
    Behemottka a Ty na którą idziesz? Chyba nie czeka nas nocne czuwanie co?
    Anulka bakterii mam 158,4 ul a norma jest < 130 ul
    Przez ten oddech to az sie popłakałam. Boje sie, ze Fasolka moze sie nie dotlenić. Jak leżę, to wtedy bardziej to odczuwam. Moze to jest jakoś powiązane z tym moim kaszlem, ktory wieczorem sie uaktywnia, ale nie jest jakoś bardzo często. Moze to astma? Chociaż nigdy nie miałam, mam tylko AZS, ale praktycznie juz z niego wyrosłam...

    Marcelek ❤️❤️
    mhsvj48aydsq5qzs.png
    Mikuś <3 <3
    961lwn15top0zbzy.png


  • bbeczka91 Autorytet
    Postów: 853 1377

    Wysłany: 4 marca 2016, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahh i też stałam się posiadaczką szarego kombinezonu z Kubusiem ze Smyka ;)

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/9ad2daf0469c.jpg

    nick nieaktualny, Ewelina.Irl, nick nieaktualny, mmargol, nick nieaktualny, claudiuszek, A_n_k_a_80, Strazaczka1990, nick nieaktualny, nick nieaktualny, _izunia_ lubią tę wiadomość

    syy2e6yd7ct4c97p.png
    https://www.maluchy.pl/li-73121.png
    Aniołek 11.05.2015 8tc, Aniołek 26.10.2015 4tc, Aniołek 24.08.2017 5tc Aniołek 8.12.2017 9tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2016, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka01 wrote:
    O nie nie, będę czekać! Wiec nie zapomnij sie odmeldowac!

    O te kotlety to ja na serio pytam, zielone to znaczy z czego? Bo ja teraz wciagam wszystkie zielone warzywa!

    Podejrzewam błąd słownika. Chodziło o mielone ;P

    Anulka01, mmargol, Strazaczka1990, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • bbeczka91 Autorytet
    Postów: 853 1377

    Wysłany: 4 marca 2016, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysiaczek89 wrote:
    Anulka bakterii mam 158,4 ul a norma jest < 130 ul
    Przez ten oddech to az sie popłakałam. Boje sie, ze Fasolka moze sie nie dotlenić. Jak leżę, to wtedy bardziej to odczuwam. Moze to jest jakoś powiązane z tym moim kaszlem, ktory wieczorem sie uaktywnia, ale nie jest jakoś bardzo często. Moze to astma? Chociaż nigdy nie miałam, mam tylko AZS, ale praktycznie juz z niego wyrosłam...

    Maluszek oddycha tlenem który jest w Twojej krwi, więc spokojnie ;) Nie masz może problemow z astmą?

    syy2e6yd7ct4c97p.png
    https://www.maluchy.pl/li-73121.png
    Aniołek 11.05.2015 8tc, Aniołek 26.10.2015 4tc, Aniołek 24.08.2017 5tc Aniołek 8.12.2017 9tc
‹‹ 263 264 265 266 267 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ