Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE SZCZĘŚCIA 2016

Oceń ten wątek:
  • Behemottka Autorytet
    Postów: 1352 1742

    Wysłany: 11 marca 2016, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Red Fox wrote:
    zmykam do pracy odezwę się później, mam nadzieję że moja spódniczka ciążowa dzisiaj przyjdzie, żeby się odstrzelić z okazji weekendu! :P
    Ja dzisiaj ledwo dopięłam moja spódniczkę przedciążową... Chyba czas ma zmiany w garderobie.

    Dobranoc dziewczyny! Miłego dnia :)

    nick nieaktualny, martta, Dzierzba lubią tę wiadomość

    mhsvi09kgjfp1f6i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jutro planujemy podróż do Ikea - przyszedł już czas, na nowe talerze, bo do dziś odkąd jesteśmy razem mamy zebrane po 2-3 szt. z życia "porozwodowego" ;)
    Przy okazji idziemy pomarzyć już o nowej kuchni, mamy nadzieje już do nowego domu i moze kupimy łóżko piętrowe dla Naszych dziewczynek :) ale znając mojego M i jego zakupoholizm (tak tak, to w naszym związku ma mój M!!!!) nie wyjdziemy tylko z tym ;)

    Dzierzba - ja dziś tworze naleśniki z serem ;) jakoś tak mnie wzięło ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2016, 08:19

    martta, Dzierzba, mmargol, _izunia_ lubią tę wiadomość

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 11 marca 2016, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha tak to przeważnie jest, ta co idzie do pracy chciałabym zostac w domu, a jak juz w domu to może jednak do pracy :-) mi tez lekarka od pierwszej wizyty proponowala l4 ale pomyślałam, ze nie, w domu w takim czasie zimowym to oszaleje, a teraz juz coraz częściej o tym myślę, też będzie coraz trudniej wysiedziec 8h na tyłku bo kręgosłup itd wiec chyba jak wiosna sie zrobi to pójdę na zwolnienie.
    Ja ostatnio jakoś znowu nie mam apetytu i boję sie ze jak czasami głodna chodzę to szkodze dziecku, ehhh juz glupota rzuca mi sie na głowę :-\

    o148p07w5riqasy7.png
  • Dzierzba Autorytet
    Postów: 1428 1642

    Wysłany: 11 marca 2016, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaLewandowska wrote:
    My jutro planujemy podróż do Ikea - przyszedł już czas, na nowe talerze, bo do dziś odkąd jesteśmy razem mamy zebrane po 2-3 szt. z życia "porozwodowego" ;)
    Przy okazji idziemy pomarzyć już o nowej kuchni, mamy nadzieje już do nowego domu i moze kupimy łóżko piętrowe dla Naszych dziewczynek :) ale znając mojego M i jego zakupoholizm (tak tak, to w naszym związku ma mój M!!!!) nie wyjdziemy tylko z tym ;)

    Dzierzba - ja dziś tworze naleśniki z serem ;) jakoś tak mnie wzięło ;)
    Ja zrobię z dzemem dla siebie adla chłopaków z owocami i bitą śmietaną :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    82dox1hpo9h4v7fr.png

    zrz6anlivhmoac9m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Twój organizm sam wie czego potrzebuje. ;)

    Marzy mi się już słoneczko i spacery. Będzie motywacja by zażywać więcej ruchu.

    Ania91 lubi tę wiadomość

  • Agape89 Koleżanka
    Postów: 50 55

    Wysłany: 11 marca 2016, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Red Fox wrote:
    Witam się z rana, dobrze, że dziś już piątek, a w pracy tylko do 13, więc damy radę! :) Wczoraj się lekarka pytała czy chcę L4 (w sumie na pierwszej już proponowała), ale ja jako przodowniczka pracy i pierwsza matka mojej korpo odmówiłam - choć kumpel twierdzi, że jednak ostatnia, bo wszystkie pozostałe poszły już na zwolnienie, jedna nawet na drugi dzień po podpisanej umowie :P ciekawe ile osób bierze od razu skoro proponuje? ja sobie postanowiłam, że ewentualnie na trzeci trymestr zostanę sobie w domku - ale zobaczymy co z tego wyjdzie :)

    Ja od początku ciąży jestem na l4

  • Agape89 Koleżanka
    Postów: 50 55

    Wysłany: 11 marca 2016, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie dlaczego jak coś się pisze a napisałam długiego posta. Wszystko się kasuje?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzierzba wrote:
    Ja zrobię z dzemem dla siebie adla chłopaków z owocami i bitą śmietaną :)
    My czasami robimy z serkiem waniliowym (najlepszy jest ten z Biedronki z pokruszoną laską wanilii) i bananami pokrojonymi w plasterki - mmmmmmm pycha ;)

    Dzierzba, Ania91 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaLewandowska wrote:
    Wiecie co, moze jestem durna... moze to za wcześnie, ale przy mojej córce pierwsze ruchy miałam w 14 tygodniu.
    Kilkanaście minut temu siedziałam na kanapie, rozmawiałam z moim M i nagle... poczułam "tąpnięcie" kilka centymetrów nad spójniejsza łonowym. No to nie mogło byc nic innego!!!

    Ja też tak właśnie miałam.
    W drugiej ciąży szybciej czujesz ruchy.
    A więc się ciesz obserwuj.
    Ja jestem pewna ze to Bąbel :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agape89 wrote:
    Wiecie dlaczego jak coś się pisze a napisałam długiego posta. Wszystko się kasuje?
    użylas minek z telefonu? One kasuja posta

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hallo
    Cześć dziewczęta :)
    Gratuluję udanych wizyt i kolejnych siusiakow :)

    Moja córka dziś robi w przedszkolu sałatka jarzynowa, nie mogła się doczekać, ile emocji :)
    Izunia gdzie w Kielcach jest Auchan? W tym centrum gdzieniest Practiker i Jysk?
    Zjem.śniadanie i idę lezec. No ile.można chorować, jak rany :/

    Bratek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się :-)
    Ja po ciężkiej nocy :-(
    Z bólami brzucha bardziej to rozciąganie niż bóle ale bynajmniej nie miłe uczucie i cała noc mnie trzymało, na siku biegalam i spalam na raty.
    Teraz lezakuje bo też brzuch daje o sobie znać wrrrrr
    Chciało mi się pistacji poszłam do sklepu a tam za 250g aż 33zl!!!! Ocipieli! Jestem zmuszona iść do Lidla i kupić na wagę są najlepsze:-)
    Ale to potem bo yeraz nie dam rady się doczolgac.
    Mąż zaraz do pracy a ja w kimono.
    Obiad gotowy tylko podgrzać:-)
    Wczoraj na kolacje robiłam nalesniki ale nie mogłam ich zjeść bo sprawdziłam w moim dzienniku zapisów pomiarów cukru i po 3szt miałam wynik 129! A norma do 120. A nie chce brać insuliny i w ten oto sposób popatrzyłem i wachalam :-(

    Poniedziałku przybywaj!:-)

    Udanych wizyt dziewczyny i miłego dnia życzę:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pochwalę się Wam jaki prezent zakupiłam dla mojego M na Zająca:
    http://slonskidizajn.pl/treski/99-lord-fater.html

    bbeczka91, mmargol, Broszka lubią tę wiadomość

  • Ulfenstein Autorytet
    Postów: 2055 1820

    Wysłany: 11 marca 2016, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Byłam u Endo i zmierzył mi ciśnienie.
    Mam pozwolenie na leżenie, ale nie wiem czy uwzględnia je w pracy ;)
    95/65.
    Miłego dnia.

    k0kd3e5emmavzxbk.png
    37+6 - 10/10, 2400g, 51cm.
    20+4 - 400g, 24+4 - 710g, 28+4 - 1050g, 32+5 - 1750g, 35+3 - 2220g, 37+3 - 2450g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Red Fox wrote:
    Witam się z rana, dobrze, że dziś już piątek, a w pracy tylko do 13, więc damy radę! :) Wczoraj się lekarka pytała czy chcę L4 (w sumie na pierwszej już proponowała), ale ja jako przodowniczka pracy i pierwsza matka mojej korpo odmówiłam - choć kumpel twierdzi, że jednak ostatnia, bo wszystkie pozostałe poszły już na zwolnienie, jedna nawet na drugi dzień po podpisanej umowie :P ciekawe ile osób bierze od razu skoro proponuje? ja sobie postanowiłam, że ewentualnie na trzeci trymestr zostanę sobie w domku - ale zobaczymy co z tego wyjdzie :)

    Mój lekarz też na każdej wizycie się pyta po 5 razy czy na pewno chce pracować. A ja chce póki się da :) na razie zaplanowałam sobie ze do końca czerwca zostanę, ale zobaczymy co z tego wyjdzie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabka04

    Ja w nocy czułam takie kłucie w pępku, macica się rozciąga :) maluch rośnie :) to samo miałam w pierwszej ciąży :)

    Brak apetytu dalej mi dokucza, mdłości :( a jak Ty się czujesz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez sie witam w pochmurny dzien, eh. A musze na zakupy wyjsc i totalnie mi sie nie chce.

    Dziewczyny, nie czaje tego zdjecia z roznicami plci, dla mnie to wyglada tak samo! :D

    Tez mialam ciezka noc, pobolewal mnie brzuch i wstawalam siku chyba ze 4 razy. Rano tez mnie bolal poki nie poszlam siku, to mozliwe, ze maluch uciska pecherz i jak jest pelny to boli? Kurcze nigdy nie bolal mnie pecherz i nie wiem :p

    Powodzenia na wizytach!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    violett wrote:
    Ja tez sie witam w pochmurny dzien, eh. A musze na zakupy wyjsc i totalnie mi sie nie chce.

    Dziewczyny, nie czaje tego zdjecia z roznicami plci, dla mnie to wyglada tak samo! :D

    Tez mialam ciezka noc, pobolewal mnie brzuch i wstawalam siku chyba ze 4 razy. Rano tez mnie bolal poki nie poszlam siku, to mozliwe, ze maluch uciska pecherz i jak jest pelny to boli? Kurcze nigdy nie bolal mnie pecherz i nie wiem :p

    Powodzenia na wizytach!
    Wygląda Tak samo ale kat nachylenia jest ważny. Mi potwierdziło 2 lekarzy że jest syn to chyba aż Tak się nie pomylili ale fakt Wygląda to tak samo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:) Zbieram się do fryzjera a co! zainspirowałyście mnie:) Powodzenia dziś wszystkim

    bbeczka91, _izunia_ lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    violett wrote:
    Ja tez sie witam w pochmurny dzien, eh. A musze na zakupy wyjsc i totalnie mi sie nie chce.

    Dziewczyny, nie czaje tego zdjecia z roznicami plci, dla mnie to wyglada tak samo! :D

    Tez mialam ciezka noc, pobolewal mnie brzuch i wstawalam siku chyba ze 4 razy. Rano tez mnie bolal poki nie poszlam siku, to mozliwe, ze maluch uciska pecherz i jak jest pelny to boli? Kurcze nigdy nie bolal mnie pecherz i nie wiem :p

    Powodzenia na wizytach!

    Boli, boli. Jak mam pełny pęcherz to w pewnych momentach czuje taki mega nacisk.

‹‹ 335 336 337 338 339 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Alergiczny katar u maluchów: domowe wsparcie i sygnały alarmowe.

Rozpoznanie, czy katar u dziecka to alergia, czy infekcja, bywa trudne, a poprawne odróżnienie objawów jest kluczowe dla skutecznego leczenia. Ten artykuł to kompleksowy przewodnik dla rodziców, pomagający zrozumieć specyfikę kataru alergicznego u dziecka, jego symptomy, domowe sposoby łagodzenia oraz kiedy konieczna jest wizyta u lekarza. Dowiedz się, jak zapobiegać powikłaniom i skutecznie wspierać malucha w walce z dolegliwościami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ