Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WRZEŚNNIOWE mamy - Wrzesień 2023
Odpowiedz

WRZEŚNNIOWE mamy - Wrzesień 2023

Oceń ten wątek:
  • Muszka1 Autorytet
    Postów: 945 668

    Wysłany: 19 stycznia 2023, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola gratulacje ❤️ kiedy następne USG?
    Macie już dziewczyny założona kartę ciąży? Ja mam mieć ale dopiero na następnej 2.02... jeszcze 14 dni 🙈🥺

    age.png
  • Spuromix Autorytet
    Postów: 958 733

    Wysłany: 19 stycznia 2023, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi lekarz założy 31.01 jak już będzie serduszko :)

    age.png
  • LILA_33 Autorytet
    Postów: 806 589

    Wysłany: 19 stycznia 2023, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszka1 wrote:
    Karola gratulacje ❤️ kiedy następne USG?
    Macie już dziewczyny założona kartę ciąży? Ja mam mieć ale dopiero na następnej 2.02... jeszcze 14 dni 🙈🥺

    Ja też jeszcze nie mam założonej karty ciąży. Ja w sumie miałam iść za 3-4 tygodnie od ostatniej wizyty. Ale postanowiłam pójść wcześniej, po drugie kończy mi się duphaston , więc potrzebuje recepty i zapisalam się na 27 ego 🙈

    age.png

    Od 2020 r. Starania o pierwsze👶
    09/2020 💔

    Maj 2022 - pierwsza IUI ...❌
    Czerwiec 2022 - druga IUI...❌
    09/2022 - histeroskopia - usunięcie polipa

    09/2023 nasze największe szczescie jest już na świecie 💖
  • JoRa Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 19 stycznia 2023, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej chciałabym się przywitać, przez ostatnie ciężkie wydarzenia w moim życiu zagapiłam się i dopiero wczoraj zauwazylam że spóźnia mi się miesiączka. Test wyszedł pozytywnie. Może źle to zabrzmi ale nie planowałam ciąży i zabezpieczałam się tabletkami. Ale no cóż stało się i jakoś muszę się z tym pogodzić. Nie umiem die narazie cieszyć (proszę nie oceniajcie) raczej boję się tego co będzie. Ostatnie wydarzenia śmierć mojej babci która była dla mnie jak mama, kłótnie z mężem i oczywiście sytuacja że gdyby coś się wydarzyło to nie będą mnie ratować bo np dziecko żyje.
    Gratuluję wszystkim dziewczynka tutaj i trzymam kciuki za pozytywne rozwiązania.

  • zosiasamosia Autorytet
    Postów: 352 360

    Wysłany: 19 stycznia 2023, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola Super wieści ❤️

    jora mam nadzieję że wszystko u Ciebie z czasem się ułoży i jeszcze na tym wątku wspólnie będziemy się cieszyły z postępów. 3mam za Was kciuki, życzę Ci teraz dużo spokoju żeby poukładac wszystko w głowie. Co do kłótni z mężem, może warto sięgnąć po jakąś pomoc z zewnątrz?

    Muszka myślę że to chyba dobry moment na stworzenie kalendarza na 1 stronie. Jest nas już niemała gromadka

    age.png
  • Katia89 Autorytet
    Postów: 627 1083

    Wysłany: 19 stycznia 2023, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszka1 wrote:
    Karola gratulacje ❤️ kiedy następne USG?
    Macie już dziewczyny założona kartę ciąży? Ja mam mieć ale dopiero na następnej 2.02... jeszcze 14 dni 🙈🥺


    Ja też idę na wizytę 2.02 :) założymy kartę ciąży jak przyjdę z wynikami badań w lutym. Chociaż mówiła lekarka, że może już teraz ale co to za różnica, czy już czy za 2 tygodnie ;)

    age.png
  • Muszka1 Autorytet
    Postów: 945 668

    Wysłany: 19 stycznia 2023, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze, co prawda większość z nas jeszcze nie ma terminów porodu 🙈 ale przecież mogę edytować wątek. Ni aplikacje pokazują między 11 a 14 września 😳 jak chcecie żeby to wyglądało? Tylko daty po kolei i nicki dziewczyn? W stylu:
    1.09 Ania99
    2.09
    3.09 Basia55

    Czy może więcej informacji? W stylu:
    1.09. Ania 99, pierwsza ciąża, lat 29

    Wypowiedzcie się:) terminy porodów jak będą na bieżąco ustalane na wizytach to będę edytować:))

    Jeśli chcecie jeszcze inna formę to też proponujcie. Dziewczyny które mają suwaczki: jak to zrobić? Byłoby dużo łatwiej i przejrzyściej jakbyśmy je miały bo tak to ciągle się pytam kto jest w którym tygodniu 🤣 ja bym sobie chętnie zamontowała taki suwaczek ale nie umiem :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2023, 14:27

    age.png
  • Katia89 Autorytet
    Postów: 627 1083

    Wysłany: 19 stycznia 2023, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JoRa wrote:
    Hej chciałabym się przywitać, przez ostatnie ciężkie wydarzenia w moim życiu zagapiłam się i dopiero wczoraj zauwazylam że spóźnia mi się miesiączka. Test wyszedł pozytywnie. Może źle to zabrzmi ale nie planowałam ciąży i zabezpieczałam się tabletkami. Ale no cóż stało się i jakoś muszę się z tym pogodzić. Nie umiem die narazie cieszyć (proszę nie oceniajcie) raczej boję się tego co będzie. Ostatnie wydarzenia śmierć mojej babci która była dla mnie jak mama, kłótnie z mężem i oczywiście sytuacja że gdyby coś się wydarzyło to nie będą mnie ratować bo np dziecko żyje.
    Gratuluję wszystkim dziewczynka tutaj i trzymam kciuki za pozytywne rozwiązania.



    Hej, cieszę się że do nas dołączyłaś. Bardzo mi przykro z powodu śmierci babci oraz z trudnej sytuacji z mężem. Mąż wie o ciąży? Mam nadzieję że wszystko się u was ułoży. Pisz do nas i zostań z nami ❤️

    age.png
  • Katia89 Autorytet
    Postów: 627 1083

    Wysłany: 19 stycznia 2023, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszka1 wrote:
    Dobrze, co prawda większość z nas jeszcze nie ma terminów porodu 🙈 ale przecież mogę edytować wątek. Ni aplikacje pokazują między 11 a 14 września 😳 jak chcecie żeby to wyglądało? Tylko daty po kolei i nicki dziewczyn? W stylu:
    1.09 Ania99
    2.09
    3.09 Basia55

    Czy może więcej informacji? W stylu:
    1.09. Ania 99, pierwsza ciąża, lat 29

    Wypowiedzcie się:) terminy porodów jak będą na bieżąco ustalane na wizytach to będę edytować:))


    A może np wypisac listę dziewczyn po kolei nr 1, 2,3 itd i dopisać nick, ewentualnie wiek, które dziecko. Później mozna dodawać płeć w miarę czasu i datę porodu, to na pewno będzie co chwilę zmieniane 🙊

    age.png
  • Spuromix Autorytet
    Postów: 958 733

    Wysłany: 19 stycznia 2023, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JoRa wrote:
    Hej chciałabym się przywitać, przez ostatnie ciężkie wydarzenia w moim życiu zagapiłam się i dopiero wczoraj zauwazylam że spóźnia mi się miesiączka. Test wyszedł pozytywnie. Może źle to zabrzmi ale nie planowałam ciąży i zabezpieczałam się tabletkami. Ale no cóż stało się i jakoś muszę się z tym pogodzić. Nie umiem die narazie cieszyć (proszę nie oceniajcie) raczej boję się tego co będzie. Ostatnie wydarzenia śmierć mojej babci która była dla mnie jak mama, kłótnie z mężem i oczywiście sytuacja że gdyby coś się wydarzyło to nie będą mnie ratować bo np dziecko żyje.
    Gratuluję wszystkim dziewczynka tutaj i trzymam kciuki za pozytywne rozwiązania.


    Myślę że dla każdej z nas ciąża jest zaskoczeniem, ale pewnie dla każdej z nas innym :) Teraz najważniejsze jest żebyś zaakceptowała swój stan, który było nie było jest pięknym cudem który już niedługo będzie się do ciebie uśmiechać, mówić mamo i ślepo dążyć za tobą żebyś pokazała mu świat :)
    Z mężem się ułoży trzymam kciuki za waszą relację i wasze maleńkie szczęście i oby wszystko się poukładało :)


    Muszka1 wrote:
    Dobrze, co prawda większość z nas jeszcze nie ma terminów porodu 🙈 ale przecież mogę edytować wątek. Ni aplikacje pokazują między 11 a 14 września 😳 jak chcecie żeby to wyglądało? Tylko daty po kolei i nicki dziewczyn? W stylu:
    1.09 Ania99
    2.09
    3.09 Basia55

    Czy może więcej informacji? W stylu:
    1.09. Ania 99, pierwsza ciąża, lat 29

    Wypowiedzcie się:) terminy porodów jak będą na bieżąco ustalane na wizytach to będę edytować:))

    Jeśli chcecie jeszcze inna formę to też proponujcie.

    Może fajnie by wyglądało w formie:
    Nick -> wiek (dla chętnych) -> która ciąża -> termin porodu -> później płeć maluszka.

    Z czasem i tak wydaje mi się że sporo będzie się zmieniać i pewnie dojdą dodatkowe info :)

    niezapominajk_aa lubi tę wiadomość

    age.png
  • Spuromix Autorytet
    Postów: 958 733

    Wysłany: 19 stycznia 2023, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja mogę zacząć tak:

    Spuromix -> 27 lat -> 3 ciąża (1 poronienie, 2 pozamaciczna,) -> termin ? -> płeć: obstawiam chłopaczka :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2023, 14:36

    age.png
  • Spuromix Autorytet
    Postów: 958 733

    Wysłany: 19 stycznia 2023, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.tickerfactory.com


    tutaj są suwaczki ustawia się tam przewidywany termin i później kopiujemy BBCode i wstawiamy w ustawieniach w stopce :)

    Ustawienia -> społeczność -> podpis na forum

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2023, 15:06

    age.png
  • niezapominajk_aa Autorytet
    Postów: 860 597

    Wysłany: 19 stycznia 2023, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszka1 wrote:
    Karola gratulacje ❤️ kiedy następne USG?
    Macie już dziewczyny założona kartę ciąży? Ja mam mieć ale dopiero na następnej 2.02... jeszcze 14 dni 🙈🥺

    U mnie następna wizyta 1.02 😅

    age.png
  • Muszka1 Autorytet
    Postów: 945 668

    Wysłany: 19 stycznia 2023, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze dziewczynki, to piszcie mi tutaj ładnie co chcecie mieć zawarte w waszym mini opisie :) a ja zaraz będę to wklejać i generować sobie suwaczek

    age.png
  • niezapominajk_aa Autorytet
    Postów: 860 597

    Wysłany: 19 stycznia 2023, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszka1 wrote:
    Dobrze dziewczynki, to piszcie mi tutaj ładnie co chcecie mieć zawarte w waszym mini opisie :) a ja zaraz będę to wklejać i generować sobie suwaczek

    Niezapominajk_aa * 25 lat * 1 ciąża * wstępny termin 16.09 * płeć: marzę o dziewczynce 🥰

    age.png
  • Muszka1 Autorytet
    Postów: 945 668

    Wysłany: 19 stycznia 2023, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsze opisy dodane 😇 Spuromix czekam aż rozgryziesz suwaczki 😆

    age.png
  • Spuromix Autorytet
    Postów: 958 733

    Wysłany: 19 stycznia 2023, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozgryzłam na tamtej stronce nie działa na tej działa :D

    https://www.tickerfactory.com

    ja śmigam robić swój :P


    Działa!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2023, 15:06

    age.png
  • Muszka1 Autorytet
    Postów: 945 668

    Wysłany: 19 stycznia 2023, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Który link mam skopiować? Wygenerowały się 3 po tym jak już wybrałam rodzaj kolor itp suwaczka :)

    Ok, ten drugi :) działa, polecam, ustawiajcie śmiało z tego linku dziewczyny!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2023, 15:12

    age.png
  • Karola1688 Autorytet
    Postów: 254 146

    Wysłany: 19 stycznia 2023, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszka1 wrote:
    Karola gratulacje ❤️ kiedy następne USG?
    Macie już dziewczyny założona kartę ciąży? Ja mam mieć ale dopiero na następnej 2.02... jeszcze 14 dni 🙈🥺
    Kolejna wizyta 7 lutego, kartę mam założona dziś . Za to bierze mnie jakieś przeziębienie i strasznie boli mnie głowa

    preg.png
  • Muszka1 Autorytet
    Postów: 945 668

    Wysłany: 19 stycznia 2023, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola1688 wrote:
    Kolejna wizyta 7 lutego, kartę mam założona dziś . Za to bierze mnie jakieś przeziębienie i strasznie boli mnie głowa

    Na ból głowy bardzo polecam apap ice plaster żelowy, poleciła go mężowi pani w aptece, naprawdę bardzo mi pomógł!

    age.png
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ