X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 10 lutego 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie za kazde po25zl placilam

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 10 lutego 2014, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    no i jakie kolejki do endokrynologa? pieprze, karzę się mamie zapisać;/
    najpierw zrob badania jesli wyjdzie ci tsh wysokie i ft3 i ft4 tez nie za dobre to wtedy endo i leki i one czym nizsze tsh tym szybciej zbija...widzialam na forum tsh laski po 3tyg mialy juz prawidlowe...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 10 lutego 2014, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    okej....może uda mi się do endo zapisać i on mi przepisze skierowanie bo ni wydolę z mojej wypłaciny;/

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 10 lutego 2014, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i jesio jedno nie jedna z nich wczesniej miewala normalne cykle wspolzycie itd i nic nie lapalo dopiero badaly tsh i sie okazywalo ze za wysokie...to tsh zle jest etz przyczyna nieplodnosci i zaburzen w utrzymaniu ciazy

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 10 lutego 2014, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    okej....może uda mi się do endo zapisać i on mi przepisze skierowanie bo ni wydolę z mojej wypłaciny;/
    na co skierowanie??? badabnia mozesz sama zrobic i lepiej je robic zanim sie pojdzie do endo bo juz ma na papierze co sie dzieje a nie bulisz za nast wizyte i wtedy na drugiej wizycie leki..strata czasu...oni bez ft3 i ft4 nie przepisuja lekow na slepo

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 10 lutego 2014, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na druga wizyte najczesciej kazuja oprocz standardowo tsh robic jeszcze antygeny a te wszystkie badania tylko prywatnie ejsli endo prywatni rodzinny tylko tsh ci moze zrobic niestety

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kiniaczek84 Autorytet
    Postów: 1307 291

    Wysłany: 10 lutego 2014, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i znowu naskrobały dwie strony a ja standardowo nie nadazam czytac.

    Kapturnica ale mnie wystraszyłąs tym omdleniem az sie zaczełam zastanawiac co tam u mnie sie dzieje.

    9f7j3e5e8v9541eg.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 10 lutego 2014, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde Kaśka ale tez nie można myśleć że każdy z wyższym tsh nie moze zajść w ciąze bo znam osoby które miały nie takie jak ja i pozachodzły.....
    a mi się na serio wydaje że moje tsh nie jest najgorsze....tym bardziej ze zwykła prolaktyne mam w normie a ja wiesz.....miedzy badaniem prolaktyny zwykłej a po godzinie poleciałam do roboty na chwile i potem wróciłam a podobno się nie powinno ruszac wiec kufa nie wiem czy ja tak na prawde miałam problem z ta prolaktyną;/ no jak nic wszystkie badania do powtórki;/

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 10 lutego 2014, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no szlak trafia jak sie popatrzy ile to wszystko kosztuje .jakby nie to ze moj robi za gramnica byloby krucho...juz chyba ze600zl wywalilam na siebie jak nie wiecej same wizyty leki i suplementy

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 10 lutego 2014, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    kurde Kaśka ale tez nie można myśleć że każdy z wyższym tsh nie moze zajść w ciąze bo znam osoby które miały nie takie jak ja i pozachodzły.....
    a mi się na serio wydaje że moje tsh nie jest najgorsze....tym bardziej ze zwykła prolaktyne mam w normie a ja wiesz.....miedzy badaniem prolaktyny zwykłej a po godzinie poleciałam do roboty na chwile i potem wróciłam a podobno się nie powinno ruszac wiec kufa nie wiem czy ja tak na prawde miałam problem z ta prolaktyną;/ no jak nic wszystkie badania do powtórki;/
    on mi mowi ze zdarzaja sie zajscia problem nastepuje wtedy kiedy sie jest juz w ciazy....do16tyg dziecko czerpie z nas hormony a jesli u nas ich malusio to dziecko ich dostaje bardzo malo albo juz prawie nic i albo poronbienia albo dzieci sa malo inteligentne ze tak powiem.W ciazy zapotrzebowanie jest wieksze na hormony i wtedy tsh szaleje do gory..o to chodzi,Jak juz zajdziemy w ciaze jak sie uda i tedy zaczyna byc pronnblem,..Dlatego uczula zeby zaraz zwiekszac dawke lekow

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kiniaczek84 Autorytet
    Postów: 1307 291

    Wysłany: 10 lutego 2014, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    człowiek płąci latami składki a jak przychodzi co do0 czego top i tak musi z własnej kieszeni wyciagac

    9f7j3e5e8v9541eg.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 10 lutego 2014, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiniaczek84 wrote:
    i znowu naskrobały dwie strony a ja standardowo nie nadazam czytac.

    Kapturnica ale mnie wystraszyłąs tym omdleniem az sie zaczełam zastanawiac co tam u mnie sie dzieje.
    Kinia mnie 2dnis tarsznie bolal jajnik prawy i czulam pileczke jakby zwlaszca przy napieciu miesni sikanie szybkie chodzenie itd...a po omdleniu juz nic nie boli nie czuje kulki ani bolu jajnika jakby nic sie nie stalo...wiec pecherzyk ktory nie pekl i nie bylo owulki narosl i pekl dzis z samego ranca...ale bol...skoro stracilam przytomnosc to mozesz sobie wyobrazac...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 10 lutego 2014, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    kurde Kaśka ale tez nie można myśleć że każdy z wyższym tsh nie moze zajść w ciąze bo znam osoby które miały nie takie jak ja i pozachodzły.....
    a mi się na serio wydaje że moje tsh nie jest najgorsze....tym bardziej ze zwykła prolaktyne mam w normie a ja wiesz.....miedzy badaniem prolaktyny zwykłej a po godzinie poleciałam do roboty na chwile i potem wróciłam a podobno się nie powinno ruszac wiec kufa nie wiem czy ja tak na prawde miałam problem z ta prolaktyną;/ no jak nic wszystkie badania do powtórki;/
    Kasiek prolaktyna oddzialywuje dodatkowo na obnizenie plodnosci a wysokie lub niskie tsh znow na wszystkie hormony ciala i materii...pojebane to strasznie ale co poradzi,,,

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 10 lutego 2014, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to zes zle to badanie zrobila pipko...po cos sie ruchala z miejscowki>ihihhi

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 10 lutego 2014, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a kurwa nie mów mi nawet, bo czytam o tym ths i zdania są różne, wkurza mnie to;/

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 10 lutego 2014, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    babo nie czytaj tylko komentarzy ale wejdz jesli mi nie wierzysz na endokrynologie..na fachowa lekture...ja mam wiedze z reki endo,,,,,i niestety potwierdzil o tym ze ma byc niskie tsh i w miare dobre ft3 i ft4 w okolicy 50%

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kiniaczek84 Autorytet
    Postów: 1307 291

    Wysłany: 10 lutego 2014, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Kinia mnie 2dnis tarsznie bolal jajnik prawy i czulam pileczke jakby zwlaszca przy napieciu miesni sikanie szybkie chodzenie itd...a po omdleniu juz nic nie boli nie czuje kulki ani bolu jajnika jakby nic sie nie stalo...wiec pecherzyk ktory nie pekl i nie bylo owulki narosl i pekl dzis z samego ranca...ale bol...skoro stracilam przytomnosc to mozesz sobie wyobrazac...


    ehh...az mam ciarki na plecach mój niepekniety pecherzyk tez był pokaznych rozmiarów bo 32mm ale narazie cisza nic mnie nie boli aczkolwiek troszke jakbym czuła piersi hmm...chociaz wczoraj tez miałam lekkie mdłosci dzis meczy mnie zgaga ale chyba nie widze zadnego zwiazku jednego z drugim

    9f7j3e5e8v9541eg.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 10 lutego 2014, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrob to tsh i bedziesz wiedziala czy masz dalej w tej granicy czy moze spadlo albo wzroslo i bedziesz wiedziala....

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 10 lutego 2014, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jutro jak okres nie przyjdzie ide na krew mocz zelazo biale cialka i cholesterol ,,bo na bank mam zbyt niski poziom zelaza...nie zdziwi mnie etz jak bedzie podwyzszony cholesterol ...tylko pytanie skad mi pobierze jak lewa i prawa reka siwa ehh

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 10 lutego 2014, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka a musze mieć skierowanie do endokrynologa od rodzinnego?

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
‹‹ 118 119 120 121 122 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ