X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie bóle jak na okres a ciąża
Odpowiedz

bóle jak na okres a ciąża

Oceń ten wątek:
  • Joaśka_87 Przyjaciółka
    Postów: 108 24

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie:)
    a może na tym polega nasz problem, odstawić wszystko i kochać się tak jak kiedyś;p
    ehh gdyby tak można było wyłączyć myślenie;)

    hchyskjo0gd79fi9.png
    9ltfxzdvug0k4lwp.png
    ex2bgu1rexupanat.png
    ex2bgu1rymc2zmq2.png
  • Agulka901 Autorytet
    Postów: 395 180

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis zrobilam test...oczywiscie negatywny...a okresu dalej brak. Kolezanka nastraszyla mnie ciaza pozamaciczna wiec jutro ide na bete zeby oficjalnie zakonczyc to gdybanie. Czlowiek sie tylko niepotrzebnie nakreca ze sie udalo i podswiadomie nie chce isc na bete bo nie chce zeby czar prysl....

    p19uskjo06b2cvyq.png

    Adaś 36 tc - 1950g szczęścia (2014)
    Karolek 20tc - Aniołek [*] (2017)
  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulka tulę mocno :* Ciąże pozamaciczną teścik też by wykazał więc nie ma co za wczasu się stresować.

    Dziewczynki ja wam powiem że ja przez pierwsze dwa/trzy lata tak nie podchodziłam do tego tak stresowo i zastanawiałam się jak można kochać się tylko w dni płodne itd ale teraz jak najbardziej to rozumiem jak widzę że test lh jest pozytywny to sama czy mam ochotę czy nie to czuję presję że muszę. To ogólnie nie powinno tak wyglądać ale to niestety rzeczywistość :/

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • kaska21 Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam jestem w 21dc jedt to pierwszy miesiac moich staran o dzidziusia. Pierwsza ciaze stracilam w suerpniu 2015 i byl to prawie 17tc dzidzius byl chory na zespol braku pepowiny i zmarl. Teraz pragne znow byc w ciazy. Mysle ze moge byc w ciazy poniewaz mam objawy tak jak przy 1 ciazy a jest to zgaga bol podbrzusza jest taki napiety i podwyzszona temperaturka i dodatkowo jest mi lekko slabo i dzis zaczely mnie bolec piersi sa takie ciezkie. Moze to nic nie znaczy i tylko mam takie objawy bo idzie @ ale jest szansa ze jestem w ciazy niechce sie napalac bo to dopiero miesiac staran ale czy ktoras miala takie objawy jak ja i nyla w ciazy???

  • Skali89 Autorytet
    Postów: 3292 1652

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    21 dc to bardzo wcześnie ale być może są to objawy, mnie dalej ciągnie brzuch jak by @ miała przyjść i tylko latam i sprawdzam ale jak narazie żadnych plamien nie mam i czekam na wizytę w przyszły piątek bo chyba że coś się zmieni

    Agulka901 lubi tę wiadomość

    f2wl9vvjltbug8tg.png
    3i499vvjrdc5a4oq.png
  • Aasia85 Przyjaciółka
    Postów: 185 22

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaska21 wrote:
    Witam jestem w 21dc jedt to pierwszy miesiac moich staran o dzidziusia. Pierwsza ciaze stracilam w suerpniu 2015 i byl to prawie 17tc dzidzius byl chory na zespol braku pepowiny i zmarl. Teraz pragne znow byc w ciazy. Mysle ze moge byc w ciazy poniewaz mam objawy tak jak przy 1 ciazy a jest to zgaga bol podbrzusza jest taki napiety i podwyzszona temperaturka i dodatkowo jest mi lekko slabo i dzis zaczely mnie bolec piersi sa takie ciezkie. Moze to nic nie znaczy i tylko mam takie objawy bo idzie @ ale jest szansa ze jestem w ciazy niechce sie napalac bo to dopiero miesiac staran ale czy ktoras miala takie objawy jak ja i nyla w ciazy???
    Bardzo mi przykro z powodu pierwszej ciąży :(
    A co do objawów trudno powiedzieć . Ja jak w obu ciałach miałem inne objawy , co je łączyło to ciągnięcie , napięcie w pachwinach .
    No ale miesiąc temu też był te objaw przed @ a jednak okres się pojawił
    Niestety musimy czekać .
    Ile dnioewe masz cykle ?

    64f7de94773fbbdc4660731f105c08f8.png
  • Agulka901 Autorytet
    Postów: 395 180

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaska21 wrote:
    Witam jestem w 21dc jedt to pierwszy miesiac moich staran o dzidziusia. Pierwsza ciaze stracilam w suerpniu 2015 i byl to prawie 17tc dzidzius byl chory na zespol braku pepowiny i zmarl. Teraz pragne znow byc w ciazy. Mysle ze moge byc w ciazy poniewaz mam objawy tak jak przy 1 ciazy a jest to zgaga bol podbrzusza jest taki napiety i podwyzszona temperaturka i dodatkowo jest mi lekko slabo i dzis zaczely mnie bolec piersi sa takie ciezkie. Moze to nic nie znaczy i tylko mam takie objawy bo idzie @ ale jest szansa ze jestem w ciazy niechce sie napalac bo to dopiero miesiac staran ale czy ktoras miala takie objawy jak ja i nyla w ciazy???

    Ja mam takie objawy co miesiac i zwiastuja one @ niestety. Zycze Ci zafasolkowania ale nie nakrecaj sie zeby pozniej siecnie rozczarowac. Temp podniesiona powinna buc do 1,2 dni przed okresem , do dnia okresu lub spada chwile po rozpoczeciu. Musisz czekac...to jedyne co mozemy zrobic po owulce

    p19uskjo06b2cvyq.png

    Adaś 36 tc - 1950g szczęścia (2014)
    Karolek 20tc - Aniołek [*] (2017)
  • Moniqaaa Autorytet
    Postów: 615 759

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaska21 nadzieję zawsze trzeba mieć. Przynajmniej ja uwielbiam to uczucie ;)
    Daj znać czy objawy minęły czy się nasiliły. Jesteśmy z Tobą :*

    Ja oczywiście mimo tego, ze sobie przysiegłam, że nie będę robić testów za wcześnie, wczoraj uległam... :)
    4 dni przed spodziewaną @ zrobiłam test i oczywiście NICI.
    Dzisiaj na niego zerknęłam i zauważyłam cień cienia. Wiem, że testu nie odczytuje się już po takim czasie, ale już zdążyłam sobie nawkręcać :P ehhh....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2016, 11:40

  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia, zrób test w terminie. Trzymam kciuki!!!! :-)

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • Aasia85 Przyjaciółka
    Postów: 185 22

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia trzymam kciuk

    64f7de94773fbbdc4660731f105c08f8.png
  • Agulka901 Autorytet
    Postów: 395 180

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobilam bete. Wieczorem wyniki. Od rana mnie ze stresu mdli. Dzisiaj 5ty dzien po terminie @.

    p19uskjo06b2cvyq.png

    Adaś 36 tc - 1950g szczęścia (2014)
    Karolek 20tc - Aniołek [*] (2017)
  • kaska21 Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez niechce robic testow wczesniej by nie czuc sie rozczarowana temperatura dzis rano mierzona 37.2. Choc jestem tu nowa to zauwazylam ze nie krytykujecie slowami typu" jestes glupia to za wczesnie itp" bo niestety na wielu forach mozna otrzymac taka odpowiedz a tutaj nie. Trzymam za Was kciuki damy rade bo jak nie my to kto

  • Moniqaaa Autorytet
    Postów: 615 759

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga kurczę, czekam z niecierpliwością :)
    Kasiu wszystkie jesteśmy w tej samej sytuacji więc nie nam hejtować :P
    Ile masz dni do @?

  • Agulka901 Autorytet
    Postów: 395 180

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, tak jak pisze Monika - co tu hejtować? Powiem Ci że przy pierwszym msc starań zrobiłam test 6 dni po wg mnie "zapłodnieniu" i później już co 2gi dzień i szukałam jak idiotka tej kreski xD teraz test zrobiłam dzień po terminie @ i dalej negatyw! Dlatego dzisiaj beta rozwieje wątpliwości

    p19uskjo06b2cvyq.png

    Adaś 36 tc - 1950g szczęścia (2014)
    Karolek 20tc - Aniołek [*] (2017)
  • Moniqaaa Autorytet
    Postów: 615 759

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja na pewno nie wytrzymam i jutro rano znowu będę sikać na patyk :) :)
    Aga, obiecaj, że dasz znać!!!

  • Agulka901 Autorytet
    Postów: 395 180

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika, jak nie zemdleje to napiszę odrazu ;P Wyniki będą ok 18. Musze po nie pojechać z mężem i synem ;P Będzie łatwiej odczytać wynik - w kupie siła ;D

    p19uskjo06b2cvyq.png

    Adaś 36 tc - 1950g szczęścia (2014)
    Karolek 20tc - Aniołek [*] (2017)
  • kaska21 Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zostalo mi 7 dni do @ ale test zrobie dopiero w dniu spodziewanej @.

  • Aasia85 Przyjaciółka
    Postów: 185 22

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia to i mi te tyle został do @
    Trzymam kciuki za wszystkie

    J mam przeczucie ze u mnie jakoś w tym miesiącu nic z tego nie będzie , ale za Was trzymam kciuki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2016, 15:59

    64f7de94773fbbdc4660731f105c08f8.png
  • pietruszek Ekspertka
    Postów: 274 66

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulka z tymi testami to tak jak ja w pierwszym cyklu :D 3 dni po współżyciu (nawet nie wiem czy w dni płodne) już test !! A potem jeszcze z 5 ;)

    Moje kłucie w piersiach zmieniło sie w taki jakby piekąco szczypiący... Nigdy tak nie miałam :)

  • Agulka901 Autorytet
    Postów: 395 180

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to odebralam wynik. Cale, jedno wielkie 0!!!

    p19uskjo06b2cvyq.png

    Adaś 36 tc - 1950g szczęścia (2014)
    Karolek 20tc - Aniołek [*] (2017)
‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ