X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie bóle jak na okres a ciąża
Odpowiedz

bóle jak na okres a ciąża

Oceń ten wątek:
  • Moniqaaa Autorytet
    Postów: 615 759

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde Aga, przykro mi.... gdzieś tam myślałam, że ci się udało.
    Teraz tylko czekaj na @ i potem do dzieła jak my wszystkie:)
    Pietruszek- dobry znak na horyzoncie ;)

  • Agulka901 Autorytet
    Postów: 395 180

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie udalo sie, trudno. Mam powod zeby wypic lampke wina :) wypije za Was i nasze II kreseczki co by w koncu sie pojawily :)

    p19uskjo06b2cvyq.png

    Adaś 36 tc - 1950g szczęścia (2014)
    Karolek 20tc - Aniołek [*] (2017)
  • Aasia85 Przyjaciółka
    Postów: 185 22

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga przykro mi

    Pietruszkę tym kciuki :) na dobrej drodze jesteś :)

    64f7de94773fbbdc4660731f105c08f8.png
  • Joaśka_87 Przyjaciółka
    Postów: 108 24

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulka przykro mi :(
    Może następnym razem uda nam się:) musimy być dobrej myśli.
    Dziewczyny nigdy nie miałam tak,że w trzeci dzień kończył mi się okres a teraz już mam tylko plamienie. Dziwny ten cykl jakiś.
    Koleżanka mówila,że jej mama miala okres przez 3 miesiące z nią czy może tak być?
    Ciąża i okres?

    hchyskjo0gd79fi9.png
    9ltfxzdvug0k4lwp.png
    ex2bgu1rexupanat.png
    ex2bgu1rymc2zmq2.png
  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulka przykro mi :( Ale głowa do góry masz rację wypij sobie lampeczkę wina to odrazu się lepiej zrobi :)

    Monia trzymam mocno kciuki żeby jutro wyszły dwie kreseczki. Oby się udało, oby się udało.

    Ja dziewczynki @ niby mam dostać za 6 dni. Ogólnie jeszcze mnie nie korci żeby zrobić test myślę raczej że jak nie dostanę @ to wtedy zrobię. Na razie mam bóle jak na owulkę kłóją jajniki i dzisiaj spać nie mogłam jakieś miałam mdłości. Wczoraj wypiłam dwie lampeczki wina bo mojego synka imieniny były i tak pomyślałam sobie że może po tym winie bo i jakiej rannej biegunki dostałam. Już teraz wszystko ok ale rano nie było najlepiej. Zobaczymy czas pokaże :)
    A za was kochane trzymam mocne kciukasy :*

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joaśka może być tak że w ciąży ma się okres ja sama tak miałam ale miałam wywoływany ponieważ ginka nie skapnęła się że jestem w ciąży ale to długa historia :)
    Ale radzę za bardzo się nie nakręcać :*

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • Joaśka_87 Przyjaciółka
    Postów: 108 24

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    13 mam wizytę u mojej gin więc ona mi powie co mi tam w środku gra a raczej nie gra;p
    Staram się nie myśleć o tym,że nam się po raz 6 nie udało.
    Kiedyś w końcu się uda:)
    Dobranoc dziewczyny do jutra:)

    hchyskjo0gd79fi9.png
    9ltfxzdvug0k4lwp.png
    ex2bgu1rexupanat.png
    ex2bgu1rymc2zmq2.png
  • Aasia85 Przyjaciółka
    Postów: 185 22

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joaśka może być tak że masz @ i jest się w ciazy . Trzymam kciuki za wizytę

    A ja znowu z bólem głowy wstałam .
    I co chętke mam lekka ( a mój w pracy ) a znowu jak on przychodzi po pracy to mi się juz nie chce (no te hormony mi szaleją - nigdy w tym dc nie miałam chęci ) Tylko fakt faktem że to może być od odstawieniu małej od piersi .

    Jednak kupie te testy owulacje ale może w aptece

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2016, 08:34

    64f7de94773fbbdc4660731f105c08f8.png
  • Agulka901 Autorytet
    Postów: 395 180

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joasia, Ty robilas bete i wynosila powyzej 1? Po implantacji zarodka beta rosnie wlasnie do 1. Zrob sobie test albo bete. Pamoetaj kazde odstepstwo od normy cos znaczy :)

    p19uskjo06b2cvyq.png

    Adaś 36 tc - 1950g szczęścia (2014)
    Karolek 20tc - Aniołek [*] (2017)
  • Agulka901 Autorytet
    Postów: 395 180

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temp spadla wiec czekamy na ciotke :P

    Monia daj znac co tam wyszlo na tescie :)

    p19uskjo06b2cvyq.png

    Adaś 36 tc - 1950g szczęścia (2014)
    Karolek 20tc - Aniołek [*] (2017)
  • Pola1111 Koleżanka
    Postów: 183 15

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny, Nowy rok a My te same rozterki, problemy i mysli ale kiedys sie nam uda:-0
    Joaśka_87 nie chce Cie smucić ale Ja od poronienia tak mam okres 2 max 3 dni najczesciej 2 dni jeden dzien przerwy a pozniej 2-3 dni plamienia i juz tak od kilku miesiecy, nie chce odbierac Tobie nadzieji ale u mnie wlasnie okres tak wyglada:-(
    Ja mam pierwszy cykl z Clo brałam od 2 do 6 dc, dzis 7 dc a 11 czyli we wtorek ide na usg zobaczymy czy cos tam urosło. Chociaz wczoraj i dzis bola mnie jajniki a wyczytałam na jakis innym forum ze wiekszosc dziewczyn miała owulacje nastepnego dnia po 5 tabletce Clo a nie kilka dni pozniej, wiecie cos na ten temat?????

    Pola
  • Joaśka_87 Przyjaciółka
    Postów: 108 24

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nigdy tak krótkiego okresu nie miałam, zawsze trwał 5-7dni a dziś już lekkie plamienie także zamiast tamponu mam wkładkę. Ja nigdy nie poroniłam a po dwóch porodach okres zawsze był regularny i trwał 5-7dni.
    Moja beta to była 1,2 i własnie w necie przeczytalam,że jest to wynik nie jasny i trzeba go powtórzyc,ale na drugi dzień dostałam @ i nie powtarzałam badań.
    Stwiedziłam,że nie robię testu ani bety poczekam do 13 do wizyty zobaczymy co mi powie.
    Może mnie zaskoczy;)

    hchyskjo0gd79fi9.png
    9ltfxzdvug0k4lwp.png
    ex2bgu1rexupanat.png
    ex2bgu1rymc2zmq2.png
  • Pola1111 Koleżanka
    Postów: 183 15

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to trzymam mocno kciuki:-)!

    Pola
  • kaska21 Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh dziewczyny te czekanie jest najgorsze zostalo mi 6 do dni @ brzuch dalej boli i zgaga tez sie udziela piersi powiekszone na tyle, ze musialam ubrac biustonosz, ktory nosilam w poprzedniej ciazy.

  • pietruszek Ekspertka
    Postów: 274 66

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja z Wami jestem duchem i czytam i kibicuję, ale w pracy mam taki kocioł że już się zastanawiam czy tego nie pierdzielnąć :(

    U mnie 11 dpo i bez zmian:
    Cycuchy bolą jak oszalałe, taki rozpierająco-kłująco-piekący ból, czasem zaswędzą, czasem zabolą sutki, nigdy tak nie miałam, ale pewnie mnie jakoś przewiało...
    Głowa mnie boli ale pewnie przez niskie ciśnienie...
    Lekkie skurcze/bóle jakby okresowe więc pewnie na okres
    Temperaturka lekki spadek więc pewnie na okres
    Czasem czuję takie wiercenie w okolicy, w której myślę że może się kończyć jajnik :D ale ile w tym jest prawdy a ile mojego widzimisię - nie wiem :)
    Wczoraj nie smakowały mi frytki które zawsze podjadam mężowi ale to pewnie przez nowy ketchup
    Dużo wodnistego śluzu, czekam tylko aż się zabarwi na brązowo jak na okres...
    Wczoraj zrobiłam test owulacyjny i ja tam widziałam jakiś cień cienia cienia, bo to nawet nie był ten nasz ukochany cień cienia, ale znając moje szczęście to one by mi akurat ciąży nie wykryły :)

    32 dc w niedzielę...

    7e5399a6b5997fa88f652a9e153288d9.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2016, 17:38

  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kochane :) u mnie 45dc O_o @ brak objawów ciąży brak (testu nie robię kolejnego bo się boję) 23.01 mam wizytę u gina. Trzymam za was kciuki :)

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pietruszek wrote:
    Dziewczyny ja z Wami jestem duchem i czytam i kibicuję, ale w pracy mam taki kocioł że już się zastanawiam czy tego nie pierdzielnąć :(

    U mnie 11 dpo i bez zmian:
    Cycuchy bolą jak oszalałe, taki rozpierająco-kłująco-piekący ból, czasem zaswędzą, czasem zabolą sutki, nigdy tak nie miałam, ale pewnie mnie jakoś przewiało...
    Głowa mnie boli ale pewnie przez niskie ciśnienie...
    Lekkie skurcze/bóle jakby okresowe więc pewnie na okres
    Temperaturka lekki spadek więc pewnie na okres
    Czasem czuję takie wiercenie w okolicy, w której myślę że może się kończyć jajnik :D ale ile w tym jest prawdy a ile mojego widzimisię - nie wiem :)
    Wczoraj nie smakowały mi frytki które zawsze podjadam mężowi ale to pewnie przez nowy ketchup
    Dużo wodnistego śluzu, czekam tylko aż się zabarwi na brązowo jak na okres...
    Wczoraj zrobiłam test owulacyjny i ja tam widziałam jakiś cień cienia cienia, bo to nawet nie był ten nasz ukochany cień cienia, ale znając moje szczęście to one by mi akurat ciąży nie wykryły :)

    32 dc w niedzielę...

    7e5399a6b5997fa88f652a9e153288d9.png
    widzę, ze jedziemy na tym samym wózku ;)

  • pietruszek Ekspertka
    Postów: 274 66

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Razem raźniej! :) i ja Ci zazdroszczę tego plamienia... :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2016, 20:10

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nawet nie wiesz jak się cieszyłam kiedy je zobaczyłam ale teraz 11 dpo to chyba za długo by to trwało . zbieg okoliczności po prostu. miłam już wszystkie możliwe objawy przez ten prawie rok.

  • pietruszek Ekspertka
    Postów: 274 66

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tak jak ja! Poza tym plamieniem, ale gdzieś wyczytałam, że go doświadcza tylko jakieś zawrotne 3% kobiet.
    Trwać może kilka dni i krew/plamienie powinno być właśnie żywo-różowe :) więc nie miaucz!! :) czekamy :)

‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ