X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie bóle jak na okres a ciąża
Odpowiedz

bóle jak na okres a ciąża

Oceń ten wątek:
  • Pola1111 Koleżanka
    Postów: 183 15

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam za Was kciuki dziewczyny i ide przytulac sie z mezusiem bo czytałam ze wiele dziewczyn doczekało sie zaraz po ostatniej tabletce Clo, a dzis bola jajniki i kłują....i jakos tak dziwnie mokro z resztka plamienia okresowego:-)

    Pola
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pietruszek wrote:
    To tak jak ja! Poza tym plamieniem, ale gdzieś wyczytałam, że go doświadcza tylko jakieś zawrotne 3% kobiet.
    Trwać może kilka dni i krew/plamienie powinno być właśnie żywo-różowe :) więc nie miaucz!! :) czekamy :)
    to trochę mnie pocieszyłaś :) dzięki kochana :)

    pietruszek lubi tę wiadomość

  • Agulka901 Autorytet
    Postów: 395 180

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie co robić bo ten cykl jest jakiś dziwny. Zawsze miałam cykle 28-30 dniowe i owulkę w 14-17dc. Teraz owulkę musiałam mieć w 25dc i do dziś (36dc) nie mam @. Nie wiem czy panikować czy olać ten cykl jak już się skończy...? Mam lecieć na łeb na szyje do gina?

    p19uskjo06b2cvyq.png

    Adaś 36 tc - 1950g szczęścia (2014)
    Karolek 20tc - Aniołek [*] (2017)
  • Skali89 Autorytet
    Postów: 3292 1652

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulka 901 a robiłaś betę? Albo test? Nie wiem czy lekarz na tym etapie coś ci powie, moja to nawet mi przychodzić nie kazała bo nie będzie nic widać wiec tylko beta może potiwerdzić. Nie wie czy tak się robi czy nie ja cierpliwie czekam

    f2wl9vvjltbug8tg.png
    3i499vvjrdc5a4oq.png
  • Agulka901 Autorytet
    Postów: 395 180

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 00:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ciazy nie jestem. Wczoraj robilam bete. Ale sam fakt ze ten cykl jest taki dlugi ipoprzestawiany mnie zastanawia inie wiem czy truc tylek ginowi czy czekac jaki bedzie.nastepny cykl

    p19uskjo06b2cvyq.png

    Adaś 36 tc - 1950g szczęścia (2014)
    Karolek 20tc - Aniołek [*] (2017)
  • Moniqaaa Autorytet
    Postów: 615 759

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 01:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga może to tylko ten jeden cykl ci oszalał i potem wszystko wróci do normy.
    No, ale też nie wiadomo. Jeśli się tym bardzo stresujesz to może pójdź do gina. Będziesz przynajmniej wiedzieć na czym stoisz.
    Ja robiłam dzisiaj znowu test (a jakże...) no i DUPA. W sumie to nie wiem czego się spodziewałam. Tak czy inaczej do @ jeszcze 2 dni, ale ja już raczej znam werdykt :)
    Dobranoc ;)

  • Skali89 Autorytet
    Postów: 3292 1652

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może dać ci coś na wywołanie, ja się w tym temacie nie znam zawsze miałam ten drugi problem, że @ była za wcześnie.

    f2wl9vvjltbug8tg.png
    3i499vvjrdc5a4oq.png
  • Ksiuniaa Debiutantka
    Postów: 11 10

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny od 6 dni mam bóle jak na okres czasami mocniejsze czasami słabsze okres spoza się od 3 dni . Dziś zrobiłam test i wprawdzie nie wiem co o tym myśleć może wy mi pomożecie . http://zapodaj.net/8731541e82efe.jpg.html

  • Skali89 Autorytet
    Postów: 3292 1652

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiesz?? no II kreski jak byk są;) bóle jak na okres są normlane:) zrób sobie dla pewności beta hcg. Gratki:)

    f2wl9vvjltbug8tg.png
    3i499vvjrdc5a4oq.png
  • pietruszek Ekspertka
    Postów: 274 66

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie dzisiaj zamiar spadku - lekki wzrost!

    Gratulacje Ksiunia :)

  • ChudaRuda Autorytet
    Postów: 710 574

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pietruszek piękny wykres :)

    Gameta , starania od 2012 r.
    Jagna <3

    klz9df9h8ryk9xex.png[/url]
  • pietruszek Ekspertka
    Postów: 274 66

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dziękuje! :) ale pobolewanie brzucha i zależność dużo żłopię mało sikam niestety nie rokują :)

  • Agulka901 Autorytet
    Postów: 395 180

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiunia gratulacje!!!!!! Jest 2ga krecha tak wyraźna że szok ;D

    Pietruszek 3mam kciuki co by te II krechy się pokazały ;D

    A ja DOSTAŁAM W KOŃCU OKRES! Nigdy nie myślałam że będę się tak cieszyć z tej @! W końcu zaczynamy nowy cykl. Pytanie jak on będzie teraz wyglądał....

    p19uskjo06b2cvyq.png

    Adaś 36 tc - 1950g szczęścia (2014)
    Karolek 20tc - Aniołek [*] (2017)
  • pietruszek Ekspertka
    Postów: 274 66

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulka ten już na pewno będzie owocny :)
    Ja sie cykam zrobić test :( miałam testy owulacyjne pozytywne a potem już negatyw ale tak sobie myśle ze może owu miałam wtedy kiedy był ten wyraźny skok temperatury... A wtedy było kiepsko ze staraniami. Zobaczymy ale cudu sie nie spodziewam :)

  • Moniqaaa Autorytet
    Postów: 615 759

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pietruszek nie denerwuj mnie i marsz robić test :P
    Aga dobrze, że wiesz na czym stoisz.
    Trzymajcie się cieplutko :*

  • pietruszek Ekspertka
    Postów: 274 66

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe najszybciej w poniedziałek albo jutro wieczorem :) bo nie mam ze sobą żadnego w delegacji :) na razie cisza i zapach tez mi sie tam zmienił - tzn zniknął zapach tego charakterystycznego plamienia przed @ (nie śmiejcie sie serio po tym rozpoznaje ;) ) ale ciagle jakoś wierzyć mi ske nie chce - nie czuje ze to to :)

  • Aasia85 Przyjaciółka
    Postów: 185 22

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniqa przykro mi

    Pietruszkę trzymam kciuki.

    Agulka w tym się na pewno uda

    Kasiunia gratuluję

    Ja juz czekam na @ i chce żeby już była . Piersi ciut bolą i szczypia do tego drażnią mnie nowe perfumy męża . Mam bóle na @ a jeszcze ciut drażliwa jestem ( do tego raz mam ochotę na przytulanie a później już nie )

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2016, 22:59

    64f7de94773fbbdc4660731f105c08f8.png
  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ksiunia super! Gratulacje ogromne :-) zazdroszczę troszkę ;-)

    Pietruszek testuj i dac znać! Trzymam kciuki :-)

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • pietruszek Ekspertka
    Postów: 274 66

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj temp 37.0, 32dc. Piersi dalej bolą, za to ból miesiączkowy jakoś chyba ucichł. Ale i tak myśle ze na bank dzisiaj przyjdzie plamienie :(
    Chociaż już w głowie mam takie wyobrażenia jak jutro daje mężowi test z dwiema kreskami...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2016, 07:29

    Skali89 lubi tę wiadomość

  • kasioua Ekspertka
    Postów: 176 123

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, przygarniecie mnie?
    Jestem nowa i nie wiem jak sie uporac z tym wszystkim co sie ze mna dzieje...
    Cykle mam 34/36 dniowe. Owulacja z wyliczen byla 17go dnia cyklu. 27go dnia zaczelo sie u mnie krwawienie (ciemno czerwona krew, bez skrzepow) silniejsze w nocy z 28 na 29 dzien cyklu. Dzisiaj juz 6ty dzien i caly czas plamie na ciemno brazowo, w sumie to caly czas to plamienie tylko brudzi podpaske, nie jest takie jak podczas miesiaczki - nie ma skrzepow, pobolewal mnie tylko brzuch przez 2 dni. Za 2 dni mam termin @ i jestem tak skolowana przez to wszystko, nie wiem czy robic test czy czekac.. wiem, ze nie jestescie wrozkami, chcialabym tylko porownac doswiadczenia i moze dodacie mi troszke otuchy... pewnie same wiecie jak bardzo nie chce sie rozczarowac :(

    7u22s65golimztyz.png
‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ