X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgonia - ogólnie to surowe jajka, mięso i ryby :) i niepasteryzowany nabiał. Nic innego mi nie przychodzi do głowy.

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 02:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A cos takiego mocno cukrowego? Pamietam, ze banany mialam igraniczyc. Ogolnie staram sie jesc owoce raz dziennie i wypijac tylko jedna kawe (tu kawe robia ze skondensowanym mlekiem), ale moze np arbuzy sa jakas bombom z opoznionym zaplonem czy cos w tym stylu.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przez większość pierwszej ciąży wciągałam arbuzy nałogowo kilogramami - nic się nie stało. Teraz codziennie prawie musiałam wypić Colę, bo inaczej nic na moje mdłości nie działało a cukier mam dobry ;)
    jeśli nie masz problemów z cukrem, to myślę, że można jeść wszystko, poza tym co wcześniej wymieniłam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2019, 06:39

    Malgonia lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie cukuer na czczo zawsze byl w normie. Raczej mam sklonnosci do spadku cukru po jedzeniu. No nic pozostaje przezyc te jeszcze 2 tygodnie i miec nadzieje, ze bedzie ok.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgoń te zjazdy cukru w ciąży sa jeszcze częstsze. Najlepiej jeść często a mało, żeby ten cukier utrzymać na względnie jednym poziomie. Dietetyk jakiś by się tu przydał, nie mamy jakiegoś na grupie żeby podpytać?

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez tu i tak niewiele sie to zda, bo mohe pory karmienia i to co jem jest zwiazane w duzej mierze z tym jakie sa okolicznosci. Niby tu okazji do jedzenia jest milion, ale ja nie w kazdej knajpie cos zjem :/ i czasem tak jest, ze przechodze i ratuje sie np lodami lub kawa na slodko.
    A swoja droga ide na branczyk :)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Często w pierwszym trymestrze, jak kobiety mają mdłości, to jedzą tylko kanapki z żółtym serem i dzieci rosną i nic im nie brakuje. Myślę, że natura jest tak zaprogramowana, że nic się nie stanie, gdy przez te kilka tygodni dieta nie będzie idealna :) bobas i tak wyciągnie sobie z Ciebie wszystko co najlepsze :p

    Malgonia lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgonia, Kaczorka ma racje :)
    Ta dieta na początku na być dobra dla Ciebie, żebyś ty się dobrze czuła. Jeśli czujesz się dobrze po lodach i kawie, to niczym się nie przejmuj :)

    Teraz dziecko i tak bierze to, co potrzebuje od Ciebie - taki mały pasożyt ;)
    Co maja powiedzieć dziewczyny, które wymiotują kilka razy dziennie i nie są w stanie nic przełknąć...a ich maluchy tez rosną...

    Także jedz tak, żebyś dobrze się czuła (oczywiście lepiej mało a często).

    Odpoczywaj i delektuj się wakacjami :)

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym tylko jeszcze z owocami uważała, tzn na pewno żeby były dobrze umyte + te bardzo egzotyczne bym chyba odpuściła bo podobno różnie tam może z nimi być.


    Ja jestem już właściwie jak po okresie. 2 dni średniego krwawienia i koniec, dziwnie strasznie. W sumie to logiczne, że skoro wsszystko tam zekrobali + hormony mi nie ruszyły to nie ma z czego być ten okres, ale nie wiem czego się teraz spodziewać po takim dziwnym cyklu. Na teście mega bladzioch więc myślę że hormonalnie za kilka dni będzie już restart :)

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia- tak jak piszą Dziewczyny, myj dobrze owoce, a najlepiej jak się da to obieraj ze skórki. Ja przez pierwsze m-ce żywiłam się przede wszystkim kanapkami z białym serkiem i pomidorem. Nic innego mi nie wchodziło. A Oskar ma się bardzo dobrze ;)
    A przypomnij kiedy wracasz?

    Nowa- kciuki za ten cykl!

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze kuuuupa czasu. Dopiero 9 maja. Oszaleje do tego czasu, a Was zamecze.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Jeszcze kuuuupa czasu. Dopiero 9 maja. Oszaleje do tego czasu, a Was zamecze.
    Damy radę ;) jak trzeba to męcz! ;)

    Malgonia, by7mistake lubią tę wiadomość

  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jutro mam rozmowę o pracę w dużej firmie handlującej stalą i wykonującej z niej np. elementy ogrodzeń. Stanowisko recepcjonistka, prowadzenie korespondencji, odbieranie telefonów itp. Jestem tak wydygana że się zblaznie, że powiem coś głupiego. Tyle lat już nie byłam na rozmowie kwalifikacyjnej 😰 chociaż dziś mam małą rozgrzewkę, oferta pracy w sklepie odzieżowym.
    Jedyny problem jest taki że rejonowa nie chce mi skrócić okresu wypowiedzenia. Jak szefowa do niej dzwoniła to powiedziała że trzy miesiące i koniec. A ja nie chce tyle czekać! Czytałam o tym że jeśli lekarz wystawi mi zaświadczenie o stanie zdrowia, który nie pozwala na dalszą pracę na tym stanowisku to musi mi skrócić wypowiedzenie. Czy to prawda? Miała któraś taki przypadek w rodzinie, wśród znajomych?
    Malgon możesz męczyć, prosimy na nawet o więcej fotek ;)

    Malgonia lubi tę wiadomość

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Fozzie Bear Autorytet
    Postów: 1314 3910

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta - lekarz może wystawić, że nie jesteś w stanie pracować na danym stanowisku (nie, że w całej firmie) i jeśli pracodawca nie jest w stanie umieścić Cię na innym stanowisku to musi zaakceptować wypowiedzenie (potwierdzone na własnej skorze)

    Cheresta lubi tę wiadomość

  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fozzie dzięki za odpowiedź ;) mogę na priv bo mam jeszcze małe pytanko a nie chce zaśmiecać wątku? Wysłałam zaproszenie

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Fozzie Bear Autorytet
    Postów: 1314 3910

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaakceptowane!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta! Jesteś najlepsza! Pamiętaj! Powtarzaj to sobie codziennie rano jak patrzysz w lustro :) o której ta rozmowa? Co bym wiedziała kiedy mocniej ścisnąć kciuki :)

    Anaa! Co u Ciebie?

    Yos jeśli czasem tu zaglądasz, daj znać, że żyjesz... Martwię się! Całusy dla Twojego malutkiego mężczyzny 😘😘😘

    Cheresta lubi tę wiadomość

  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez zaraz wchodzę na rozmowę, dzięki za wsparcie 😘
    Jak tam twoi chłopcy? Zdrowi?

    reset lubi tę wiadomość

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta- kciuki! <3

    Cheresta lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki Cheresta! Daj znać jak poszło :)

    Cheresta lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
‹‹ 799 800 801 802 803 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ