Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    lenka lubię za wszystko poza końcówką :P
    Kiedy macie kontrolę Hb u Frania?

    W środę czyli 6 dni, mam nadzieję, że szybko przeleci i jest fajna poprawa, bo nie ukrywam, że podawanie takiemu maluszkowi czegoś co jest proszkiem do rozpuszczenia i podania najleoiej na łyżeczce jest kłopotliwe, ale najważniejsze, że przynosi efekty

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9481 12472

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za powalającą poprawę :*

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9481 12472

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny cały czas stresuję się mysląc o Oliku. pewnie dlatego, ze sama czuję oddech porodu na plecach... Oby szybciutko nam wstawiła piękną fotkę :)
    A ja tymczasem siedzę sobie w naszej "nowej" sypialni, porządkuje, układam, przestawiam.... wczuwam się :) Dobrze będzie naszej trójce w nowym pokoiku.

    Jeżowa, Karma88, Lunaris, nick nieaktualny, Phnappy, nick nieaktualny, nick nieaktualny, KateHawke, Lusesita, pilik, Lena21, Emiilka lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola-a jakiś nowy objaw się pojawił może?:)
    Olik na pewno lada chwila pozna swoje małe, wielkie Szczęście :)

    Karma88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi udało się już sprzedać fotelik, o którym pisałam wcześniej :) dzięki Justyna za podpowiedź :)

    A moi głośni sąsiedzi od imprez sprawili sobie psa.. szczeniak, 4mce, jest słodki. Ale będzie duży, ma tak masywne łapy że szok. Jego jedna łapa jest jak dwie łapy mojej Bajli. Wygląda na boksera.. mam nadzieję że uda im się go wychować, bo syn to nadal nie mówi dzień dobry ani mi ani mężowi..no i oby nie szczekał!:p

    JustynaG, nick nieaktualny, Nadzieja22, Lusesita lubią tę wiadomość

  • Phnappy Autorytet
    Postów: 956 2036

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amal wrote:
    Melduję że żyje.. Spodziewałam się że będzie dużo gorzej. A teraz idę odsypiać. W nocy nie szło spać bo taka była dzika ulewa i burza. Dziś miasto wygląda jak po huraganie..

    Ja wypiłam duszkiem i nawet mi smakowało :D nie wiem o co chodzi z tym, że wymioty itp... jak b słodka herbata :)
    Ale najważniejsze, że wynik był ok, czego Tobie również życzę :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ckai43r8zmly7il4.png

    staramy się już ponad 2 lata :( - udało się!!
    aktualnie 2 cykl z CLO (pierwszy bez owu) - szczęśliwy podwójnie <3
    Maj 2017 - 13tc (8tc) poronienie zatrzymane :(
  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phnappy wrote:
    Ja wypiłam duszkiem i nawet mi smakowało :D nie wiem o co chodzi z tym, że wymioty itp... jak b słodka herbata :)

    Mam takie samo odczucie. :D

    Phnappy lubi tę wiadomość

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj prosiłam Olik o przekazanie brzuszka wiec dzisiaj wszystkie moje 4 kciuki mocno zaciśnięte!!:)

    Phnappy, Rucola, nick nieaktualny, summer86, nick nieaktualny, Karma88, nick nieaktualny, Jeżowa, Nadzieja22, KateHawke, Flowwer, Lusesita, pilik, Lena21, Emiilka lubią tę wiadomość

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1648

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olik trzymam mocno kciuki za szybką akcję!!

    Melevis, ja Ci Ją kiedyś po prostu ukradnę...

    Pilik minki Ninki są przesłodkie!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2018, 11:59

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie dotarłam do domu :)
    Wszystko prawidłowe, serce, płyn owodniowy, buźka, nosek, czaszka, płuca, kręgosłup itd. :)
    Waży 417g,serce bije 140 ud/min
    Łożysko przodujace brzerznie. Szyjka tu wyszła 19 mm.

    Jedyne zdjęcie jakie sensowne jest to zdjęcie siusiaka :D

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/33f148719c45.jpg

    Dziękuję za kciuki :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2018, 12:01

    Lunaris, Rucola, Phnappy, Patrycja20, nick nieaktualny, nick nieaktualny, JustynaG, malka, nick nieaktualny, by7mistake, Karma88, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Nadzieja22, Jeżowa, summer86, KateHawke, nick nieaktualny, Flowwer, Sanka, Lusesita, nick nieaktualny, Yoselyn82, pilik, Angelika83, nick nieaktualny, Emiilka lubią tę wiadomość

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenusia lubię za wszystko poza krótką szyją :( a siusiorek jak ta lala :D
    Za 15 min ja wychodzę oglądać swojego- mam nadzieję że Dr da podejrzeć :)

    Rucola, nick nieaktualny, JustynaG, Karma88, Nadzieja22 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9481 12472

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenusia gratulacje udanej wizyty!!!! I gratulecje Kawalera :)
    teraz dużo wypoczywaj

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Phnappy Autorytet
    Postów: 956 2036

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga - gratulacje :) ale szyjka rzeczywiście wyszła krótka, musisz się oszczędzać!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ckai43r8zmly7il4.png

    staramy się już ponad 2 lata :( - udało się!!
    aktualnie 2 cykl z CLO (pierwszy bez owu) - szczęśliwy podwójnie <3
    Maj 2017 - 13tc (8tc) poronienie zatrzymane :(
  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga super, że z Małym jest ok, a Ty się oszczędzaj dla tej szyjki.

    Lunaris powodzenia! :)

    Lunaris, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    dziewczyny czy któras z Was ma biustonosz do karmienia medeli?
    Ja nie mam, ale zamówiłam (głównie z ciekawości) dwa bez fiszbin z aliexpress, więc na pewno dam znać jak dojdą czy warto :-D <3

    Amal odpoczywaj.

    Pilik, Melevis wasze dziewczyny są zajebiste :-) <3

    Emilka wspaniałe imię, świetny wybór!

    Zapisałam się dzisiaj na USG III trymestru na 20.09. :-) i dostałam wyniki biocenozy, jest wszystko ok, uff!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2018, 12:30

    Karma88, Rucola, Lunaris, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Jeżowa, Nadzieja22, nick nieaktualny, Emiilka lubią tę wiadomość

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9481 12472

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    Rucola-a jakiś nowy objaw się pojawił może?:)
    Olik na pewno lada chwila pozna swoje małe, wielkie Szczęście :)
    Na szczęście nie ma zadnych dodatkowych objawówi póki co cisza :) oby jak najdłużej!!!!

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka super :) w którym tygodniu robisz USG 3 trymestru?

    Zmykam na wizytę, do potem ;)


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Lamka super :) w którym tygodniu robisz USG 3 trymestru?

    Zmykam na wizytę, do potem ;)
    Jak byłam na połówkowym teraz to mi pani doktor kazała przyjść w 32 tc na USG 3 trymestru..to w sumie nie za późno?

    Zajrzałam do mamyginekolog :p pisze ona tak:

    "Z praktycznego punktu widzenia – bliżej 28 tygodnia zazwyczaj są nieco wyraźniejsze zdjęcia, bo dziecko ma „więcej miejsca” ale za to bliżej 32 tygodnia jesteśmy w stanie wyłapać powikłania (np. oznaki niewydolności łożyska), które w 28 tygodniu u części kobiet mogą być jeszcze niewidoczne.

    Dlatego, jeżeli musiałabym wybrać jeden termin to poleciła bym 30 tydzień, aby obie kwestie wyważyć."

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2018, 12:40

    Lunaris lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja idę w 29+2. Można między 28+0 a 32+0 chyba.

    Aga gratuluję zdrowego chłopca!

    nick nieaktualny, Lunaris lubią tę wiadomość

  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3637 10029

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm, to wygląda na to, że ja miałam USG III trymestru na ostatniej wizycie i nie byłam tego świadoma! Ale skoro wszystko w porządku, to moja niewiedza była bez znaczenia :D

    Ależ się nie mogę doczekać informacji od Olik!!! No i teraz pytanko za sto punktów - kto następny, Justyna czy Rucola!!! :D ekscytujący ten sierpień!

    Aga gratuluję zdrowego synka! Teraz już wiem, gdzie się patrzy w poszukiwaniu siusiaczka :)

    Lamka super, że wyniki ok :)

    Na dniach urodziła też taka dziewczyna, którą oglądam na YouTube - wiele lat walki z niepłodnością, kilka procedur IVF, jak się w końcu udało to niestety córeczkę straciła w 20 tygodniu ciąży... Ale teraz, trochę ponad rok później, urodziła zdrową córeczkę! Jak dobrze wiedzieć, że nawet po najcięższej burzy może wyjść najjaśniejsze słońce.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2018, 12:51

    nick nieaktualny, Lunaris, nick nieaktualny, KateHawke, nick nieaktualny, Lusesita, Nadzieja22, Emiilka lubią tę wiadomość

    👧córeczka 2018
    👦synek 2020

    age.png
‹‹ 1525 1526 1527 1528 1529 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna to poważny stan, w którym zarodek zagnieżdża się poza macicą, najczęściej w jajowodzie. Chociaż początkowo może przypominać prawidłową ciążę, kluczowymi sygnałami ostrzegawczymi są ból podbrzusza, krwawienie oraz nieprawidłowy przyrost hormonu HCG. Poznaj przyczyny tego zjawiska oraz metody diagnostyki i leczenia, które pozwalają chronić zdrowie i przyszłą płodność kobiety.

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ