Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 14 maja 2018, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Wam też w ciąży jest tak gorąco?? Bo pamiętam, że w tamtym roku wszyscy poubierani chodzili a ja na krótki rękaw i w klapkach :P


    Ja jestem typem zmarzlucha, a poltora tygodnia mialam takie, ze wszyscy poubierani, a mi goraco. Uspokoilo sie to z 5 dni temu temu. :D

    U nas sie wlasnie ochlodzilo i deszczyk pada. Nalesniki zrobione. Dzis na slodko, jutro na slono beda.

    Flowwer lubi tę wiadomość

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 14 maja 2018, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynki! :)

    Tosia, trzymam kciuki, żeby szpital był tylko drobnym epizodem, który się już nie powtórzy. Dbaj o siebie teraz mocno i prowadź tryb życia "leniwej królowej" :D (o ile możesz ;))

    Flowwer, ślicznie wyglądasz :) No i doczekałaś etapu, kiedy Maluszek jest już względnie bezpieczny ;) Teraz ja odliczam do 25-26 tygodnia :) A wagi tylko pozazdrościć! Ja 3 kg na plusie, to miałam w ciągu pierwszego miesiąca ciąży :D Dobrze, że teraz trochę przyhamowałam, bo nie wiem jakby się to skończyło...

    Rucolko, brzuszek cud, miód! Ślicznie jak u Flowwer :) Gratuluję słusznej wagi Syneczka :D Hihi, koksujemy te nasze maluszki ;)

    Minie, jak sytuacja? Może szybka konsultacja u gina, żeby uspokoić skołatane nerwy? Kciuki zaciśnięte do wizyty!

    A ja, wstyd się przyznać, poleciałam jeszcze dzisiaj do gina, bo od kilku dni jakieś dziwne kłucie w pochwie/napieranie na pochwę, a w środę wylot. Ginka mnie przyjęła od ręki (na NFZ!), wizyta co prawda 10 min, ale i na samolocie i na kozetce, usg dopochwowe i przez brzuch i szyjka nawet dłuższa niż ostatnio - obecnie 4,30 cm. Mogę latać, hasać i prowadzić normalny tryb życia ;) Także, dla potomności piszę, że mi ginka powiedziała, że takie kłucie w pochwie jest na tym etapie ciąży normalne...

    Dopiero przyszłam, bo jeszcze rano miałam zajęcia ze studentami, Jeżowa, pozdrawiam Cię, moja towarzyszko niedoli doktoranckiej ;), zjałam kanapezię, nadrobiłam forum i idę na drzemkę ;) Kaczorka, ma rację, że dzisiaj u nas gorąc i senna pogoda :)

    Miłego dnia Mamusie! <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 14 maja 2018, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Mi brakuje blisko domu jakiegoś parku, gdzie można by było spacerować w cieniu. Niestety wszystkie chodniki są w pełnym słońcu.

    Wam też w ciąży jest tak gorąco?? Bo pamiętam, że w tamtym roku wszyscy poubierani chodzili a ja na krótki rękaw i w klapkach :P

    Tak, mam wrażenie że odczuwam temp. 5 stopni wyżej niż jest w rzeczywistosci. A zawsze raczej zmarzluchem byłam.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 14 maja 2018, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena, już ostatnio chciałam napisać, że cieszę się, że do nas zawitałaś :) Świetnie, że wychodzicie ze szpitala i, że sytuacja jest opanowana :) Bardzo mi było przykro, kiedy przeczytałam, jak się zdenerwowałaś przez sytuację z Agą... Ja jednak uważam (tzn. mam taką nadzieję!), że Aga nie miała Ciebie na myśli. Przecież sama opisała na wątku, jak wygląda sytuacja z Maluszkami. Kochana, nie denerwuj się takimi drobiazgami i tak jak mówią Dziewczyny - myśl przede wszystkim o sobie i o Dzidziutku! <3

    Lena21, Rucola lubią tę wiadomość

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 14 maja 2018, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka - chodzisz do Dziurawiec?? Bo kiedyś na jakimś USG widziałam adres przychodni ;)
    Też do niej ostatnio chodziłam :P I raz jak siedziałam na poczekalni (w marcu) to była dziewczyna na początku ciąży i jakoś tak mi przez głowę przeszło, że podobna do Ciebie (ale wtedy nie wiedziałam, że Ty możesz tam bywać :P)

    Karma - to jest szansa, że tego lata i jesieni nie zmarzniesz ;)

    Buko - wpisałam Twoją Agatkę na listę :)
    Panan - Kacperka też :)
    Ktoś jeszcze coś zgłasza??

    Karma88, Emiilka lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2018, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka, mam nadzieję, że już się z Agatki nie zrobi Agatek :)

    Mi też koleżanki mówiły, że w ciąży było im ciągle gorąco, a ja odwrotnie. Lubię jak jest ciepło i jak tylko zrobi się chłodniej, jak dziś, to wskakuje w ciepłe dresy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2018, 13:29

  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 14 maja 2018, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wyglądasz olśniewająco!!!

    Co do wagi myślałam, że u mnie jakoś teraz się trochę uspokoi i nie będę tak przybierać, ale niestety ;p nadal idzie w górę i to dość szybko.
    I nawet apetyt mam jakiś większy niż w wcześniejszych tygodniach..

    Kaczorka mi też w ciąży gorąco.. jak jest powyżej 24 stopni to umieram.. i cała się topie. A kiedyś typowy zmarzluch.

    Lamka, Jeżowa, czemu nic nie mówiłyście o warsztatach? o wyy :)

    Rucola lubi tę wiadomość

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 14 maja 2018, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to się śmiałam, że zimą powinnam być w ciąży, żeby nie marznąć :P

    Buko - jest szansa, że jak na tym etapie lekarz orzekł dziewczynkę to już tak zostanie :)
    Chociaż życie zna takie przypadki, że dopiero przy porodzie okazywało się, że dziewczynkom wyrastał ptaszek ;)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 14 maja 2018, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka ja już zapowiedziałam emkowi, że kolejne rodze max koniec marca początek kwietnia i ma się wcelować ;p

    Rucola lubi tę wiadomość

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2018, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mówimy, że raczej dziewczynka, to wielu znajomych ma od razu historię o tym, że u nich też miała być dziewczynka, a w 7-8 miesiącu okazał się chłopiec.

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 14 maja 2018, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olik321 wrote:
    Kaczorka ja już zapowiedziałam emkowi, że kolejne rodze max koniec marca początek kwietnia i ma się wcelować ;p

    Hehe, to ja swojemu powiedziałam, że następne dziecko powinno przyjść na świat w lutym :P ciekawe czy nasi mężowie podołają misji ;)

    olik321, Rucola lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 14 maja 2018, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola ekstra wyglądasz!

    Lamka będę trzymać kciuki za Tarzana

    A mi w ciąży jest tak normalnie, ani za ciepło ani za zimno. Na początku było mi strasznie zimno, ubierałam się na cebulkę a i tak miałam dreszcze. Ale teraz już wszytsko normalnie. Zobaczymy jak się zaczną prawdziwe upały...

    Rucola, Nadzieja22 lubią tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 14 maja 2018, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    Jak mówimy, że raczej dziewczynka, to wielu znajomych ma od razu historię o tym, że u nich też miała być dziewczynka, a w 7-8 miesiącu okazał się chłopiec.

    Ja znowu znam historie w drugą stronę, gdzie na 100% miał być syn a przy porodzie wyszła córka ;)
    No ale jakby było na odwrót to trudno - Aluśka miała zapowiedziane, że jak się urodzi chłopcem to będzie w różowym spać i chodzić :P

    Rucola lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2018, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z ubrankami problemu nie będzie, bo u nas raczej aż tak różowo nie będzie, dużo ubranek dostaniemy od brata, a u niego są chłopcy, ale stwierdziliśmy, że dziecku to i tak bez różnicy :) ale za to jeśli okaże się chłopcem to będzie bez imienia, bo o ile Agatke wybraliśmy szybko i zgodnie, to dla chłopca zero typów.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2018, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba nie jest dobrze. W czwartek o 17 beta 3126 a dzisiaj o 10 tylko 8630. Liczyłam na wynik około 12 tys

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2018, 14:12

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2018, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wcześniej przyrastało o ponad 100 %. To pierwszy taki słaby przyrost

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 14 maja 2018, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tosia2323 wrote:
    Chyba nie jest dobrze. W czwartek o 17 beta 3126 a dzisiaj o 10 tylko 8630. Liczyłam na wynik około 12 tys

    A który to u Ciebie w czwartek był dpo??

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2018, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem dokładnie kiedy miałam owulacje ale myśle ze to mogl być 24 dzień po

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 14 maja 2018, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tosia2323 wrote:
    Chyba nie jest dobrze. W czwartek o 17 beta 3126 a dzisiaj o 10 tylko 8630. Liczyłam na wynik około 12 tys
    Min to 66% a u ciebie jest także moim zdaniem nie nadaj już bety no jesteś blisko 10tys a wtedy beta robi co chce.
    Zobaczysz będzie dobrze

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 14 maja 2018, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja wzięłam się za malowanie przewijaka a raczej tego stojaka na przewijak bo był w kolorze buku a ja chcę biały, a że dostałam to tylko pomalować trzeba, mam go już chyba 3 tyg a dopiero teraz to robię a mój ból pośladka przechodzi w ból krzyża ale ponoć tak ma być że ból musi cofnąć się do źródła, nawet nie wiecie jak się cieszę że jest różnica w bólu

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
‹‹ 628 629 630 631 632 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Programy dawstwa komórek i moment, w którym warto o nich pomyśleć.

Gdy własne komórki mówią „nie”. A medycyna wciąż potrafi powiedzieć „tak”. Kiedy pada słowo „dawstwo”, niewiele osób reaguje spokojnie. To nie jest temat do rozmów między zupą a deserem. W życiu większości kobiet i par pojawia się dopiero wtedy, gdy ich pierwotna wizja drogi do rodziny zaczyna się kruszyć. Gdy mają za sobą kilka cykli IVF i za każdym razem wychodzą z wynikiem, na którym znów widnieje słowo „negatywny”. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ