X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jak sobie radzicie z rozczarowaniem
Odpowiedz

Jak sobie radzicie z rozczarowaniem

Oceń ten wątek:
  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 14 listopada 2016, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue wrote:
    AMH 1.0....:(((
    Nie wiem jakie są normy, ale domyślam się, że to zły wynik... Przykro mi LittleGirlBlue :-*

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj z tym amh. Za niskie zle, za wysokie zle. Ja mam 6,58 i jedna gin powiwdziala ze to pcos, druga ze nie i ze to ladny wynik.
    A ja teraz mam inny problem. Mi juz przeszlo, wiem, ze stresowanie sie nic nie da, wiec staram sie skupic na badaniach i dazeniu do celu, ale za to moj maz wszedl w ten etap :( zaczal mowic ze wszyscy maja dzieci tylko nie my i ze to przez niego, wiec jest teraz tak tym wszystkim zrstresowany ze odbija sie to niestety na wszystkim. I nie wiem za bardzo co mam robic bo widze ze naprawde sie martwi i mocno mu to lezy na sercu. Tyle narzekalam wam i bylo mi lzej, a tu recepty brak

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 14 listopada 2016, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faceci też przeżywają. Może nie płaczą przy każdej @ jak my ale na pewno też jest im ciężko.
    Buko to wysokie masz amh. Szczerze to wolałabym takie niż 1 :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little, wysokie, ale czy to dobrze to nie wiem, powinno być chyba poniżej 5. Ja cały czas czekam na wyniki czy mam przerost nadnerczy czy nie, jeśli tak to możliwe ze to jest jedna z przyczyn.
    A co do facetów, wiem, że przeżywają, ale naprawdę zaczynam się martwić o mojego meza i nie mam pomysłu co zrobić żeby mi trochę przeszło

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2016, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi Little.. Zobacz jeszcze co na to lekarz powie.

    Ja się wczoraj dowiedziałam, że jednak są robione u Nas inseminacje na nfz. Czyli ostatnio mnie ginekolog okłamała twierdząc, że nigdzie nie są robione..... ;/
    I znów szukanie lekarza, który mnie na nią pokieruje....

    A co do przeżywania facetów to ja też się martwię. Już się nauczyłam, że skoro mąż tak jak ja nie siedzi i nie płacze to nie znaczy, że tego nie przeżywa. Robi to na swój sposób. I też cały czas chodzi i mówi, że to jego wina, skoro u mnie wyniki ok...

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 15 listopada 2016, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue wrote:
    AMH 1.0....:(((
    To mamy podobnie ja mam 0.98. Musisz kupić sobie dhea plus witaminę D I kuenzym q10 I brać cały czas. ostrożnie też Z każda stymulacja jajników bo każde leki typu clo obniżają rezerwe.

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 15 listopada 2016, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue Co U was jest problem?

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 15 listopada 2016, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za porady Ana! ale dhea to chyba lekarz musi zlecic? Koenzym i wit.d bralam dluzszy czas. A co Ci lekarz powiedzial na Twoj wynik?
    Nasz problem to zaburzenia owu, niepekajace pecherzyki.

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 15 listopada 2016, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue wrote:
    Dzięki za porady Ana! ale dhea to chyba lekarz musi zlecic? Koenzym i wit.d bralam dluzszy czas. A co Ci lekarz powiedzial na Twoj wynik?
    Nasz problem to zaburzenia owu, niepekajace pecherzyki.
    Dhea jest w tabletkach stymen. Można je kupic w każdej aptece ja brałam je 5*1. że taki wynik nie jest za dobry Ale też nie jest strasznie zły. Był zdziwiony że taki wynik mają kobiety ok 40. A ja taka młoda. Powiedzial że przez taki wynik mogą być komorki kiepskiej jakości. Ja na twoim miejscu udala bym się do kliniki niepłodności. oni by was skierowali w dobry m kierunku. Nam na początku kazali czekać do 30 Ale jak zobaczyl moje amh i wyniki męża to powiedział że nie ma na co czekać. Spróbujcie może iui

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 15 listopada 2016, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A fsh masz w normie?:(

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 15 listopada 2016, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fsh 3.6 w 19 dc

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 15 listopada 2016, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fsh 6.5 w 4 Dc więc chyba ok

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 15 listopada 2016, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale u Was chyba czynnik męski przewaza?roznie pisza o tym AMH. Często spotykam opinie ze wynik 1 i wyżej jest ok a Ty masz praktycznie też 1.

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 15 listopada 2016, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue wrote:
    No ale u Was chyba czynnik męski przewaza?roznie pisza o tym AMH. Często spotykam opinie ze wynik 1 i wyżej jest ok a Ty masz praktycznie też 1.
    szczerze też tak myślałam na początku Ale później jak zieziulce się udało Z gorszymi wynikami to wiedziałam że coś jeszcze jest nie tak. I okazało się że podczas stymulacji miałam aby 4 pęcherzyki co dziewczyny mają tak średnio ok 10. Zaplodnily się 3 komorki.

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 15 listopada 2016, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile masz lat?

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 16 listopada 2016, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    30:( nie wiem..zobaczymy co mi lekarz powie. Dzięki za wsparcie:* a Ty jak się czujesz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2016, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, pomóżcie :)
    odebrałam wynik badań męża, ale normy podane obok wyników są tylko dla kobiet :D niby przejrzałam w necie jak powinno być, ale wy mi na pewno powiecie więcej.
    Testosteron: 4,62 ng/ml
    LH: 1,75 mlU/ml
    FSH: 1,03 mlU/ml
    Prolaktyna: 5,03 ng/ml
    TSH: 0,81.
    Z tego co znalazłam, to chyba FSH jest za niskie i to może być przyczyna problemów z nasieniem, więc może znaleźliśmy?

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 16 listopada 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dla mnie wyniki ladne a co do fsh to ja na stronie jakiejś zagranicznej medycznej znalazłam takie normy dla mezczyzn: 1.5-12.4 mlU/ml. A jakie podali Wam na badaniu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2016, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam podali tylko normy dla kobiet w zależności od fazy cyklu...więc raczej nic nam nie pomogą, chyba, że mogę sobie wybrać, które mi najbardziej pasują :D też znalazłam, że fsh powinno być między 1,7 a 12,0, więc 1,03 to za mało, a odpowiada on za wytwarzanie plemników, więc może tu leży przyczyna takich, a nie innych wyników. Ehh, od tego powinien zacząć androlog, a nie my na własną rękę robimy badania, żeby znaleźć przyczynę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2016, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogłabym Ci Buko wieczorem podesłać normy, bo mój już robił też te badania

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2016, 09:28

‹‹ 151 152 153 154 155 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ