X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jak sobie radzicie z rozczarowaniem
Odpowiedz

Jak sobie radzicie z rozczarowaniem

Oceń ten wątek:
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 14 maja 2016, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    Dokładnie, to tak jak wtedy gdy mówimy sobie, że przestajemy o czymś myśleć i dzieje się dokładnie na odwrót.
    Myślę, że ana jesteś jednak na "wyższym" etapie przeżywania starań, jakby nie było, ten okres starań jest inny, krótszy u nas. Pewnie za jakiś czas zmieni się nasze podejście.
    A odnosząc się do mojej sytuacji tak sobie myślę, że skoro mam się starać intensywnie przez 3 cykle od hsg, to mam jeszcze dwa przed sobą i później pewnie spróbuję sobie odpuścić, akurat będą wakacje, urlop, to trochę więcej luzu, spontaniczności, ale czy uda się tak wyluzować, zapomnieć o staraniach? myślę, że nie.
    Tak zgadza się ja jestem już ten wyższy próg. Ale są też osoby które starają się po 5 lat więc ja przy nich to nowicjuszka jestem:-) no Ale Każda przeżywa inaczej. Czekamy dziewczyny na te 2 kreski

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2016, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj ana żeby żadna z nas nie dotarła do poziomu 5 lat. Nikomu nie życzę tyle lt doświadczenia.

  • Eltrona Ekspertka
    Postów: 191 62

    Wysłany: 14 maja 2016, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o tak. ja też nikomu nie zycze tylu lat staran. ja tez juz powoli luzuje, aletego sie nie da zaplanowac. swoje trzeba odreagowac. u mnie dzisiaj beznadziejnie, bo moj lekarxz juz nie ma pomyslu co jeszcze moglibysmy sprobowac. owu jest zawsze hormony ok i dupa. efektu brak

    Kwalifikacja w OAO
    Będę mamą :)
    Jestem mamá :)
  • patrycjak28 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 14 maja 2016, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężko jest z rozczarowaniem... od ponad 2 lat staramy się. Najgorsze jest to że nie potrafię o tym rozmawiać z mężem. jak przychodzi pierwszy dzień cyklu obwiniam się, a wieczorem płacze do poduszki tak by mąż nie wiedział. Mam wrażenie że mnie bardziej zależy niż mężowi. Nie wiem jak długo jeszcze tak wytrzymam

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 15 maja 2016, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja - ja też tak miałam, chodziłam struta przez jakieś 4 miesiące aż w końcu nie wytrzymałam i pewnego dnia przez łzy wyrzuciłam mężowi wszystko co mi leżało na sercu - że mu nie zależy, że w ogóle nie widzi jak mnie to boli i że ja się wykończę jak to dłużej tak będzie wyglądało. Pomogło! Teraz widzę, że się interesuje, dopytuje i ogólnie jest lepiej także polecam porozmawiać.

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2016, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Dziewczyny, z którymi jeszcze się nie znamy i pozdrawiam ciepło znajome :) Można się przyłączyć? :>

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj gas i tutaj, zapraszamy :)
    A teraz powiedz co Ci leży na sercu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2016, 19:35

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko Kochana, przeczytałam Was troszeńkę tutaj i wszystkie chyba mamy tak samo...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gas pewnie tak :)
    Dziewczyny pisaliście o braku wsparcia ze strony mężów i też to przerabialam tzn ze czulam że jemu mniej zależy itd. Teraz już jest inaczej, chociaż mój małżonek ostatnio stwierdził że on zaczął do naszych starań o dziecko podchodzić na luzie i tak samo do seksu luzik i juz, tylko że ten Luz opiera się na tym kiedy ma ochotę a nie kiedy są dobre dni na starania. Wolę nie mówić co pomyslalam ale ugryzlam się w język i nic nie powiedzislsm.

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 15 maja 2016, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem wam dziewczyny że moj mąż naprawdę jest dzielny jak tak patrzę co wy piszecie. Łyka tyle tabletke że szok ma podzielone na 2 kupki jedno rano A druga na wieczór. Rzucił fajki jak mu lekarz kazał mimo że trochę Z mi O to walczyłam bo nie chciał. A jeśli chodzi O seks to on zawsze ma ochotę aby jeden moj znak I działam ale rzadko bo zbieramy plemniki.

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2016, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie Pan Małżonek to cały czas podchodzi na luzie, uważa że ja za mocno mam parcie.

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 15 maja 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Gas. Pisz tu co ci leży na sercu. Buko widziałam też cię W na innym forum ale nie zagadywalam. Zmieniłas foto. Ładne

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 15 maja 2016, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gas tak patrzę na ten twój opis. I smutno mi się zrobiło bo dziś latały U mnie nad domem bociany krążyły ze 4 razy I rodzice powiedzieli że chyba mi coś przyniosą mimo że wiedzą że naturalnie nie możemy. za kulo mnie aby serduszko ze smutku

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2016, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O właśnie, ana skoro o tym wspomnialas to jak to jest że "zbieraniem plemników" bo są różne teorie albo im częściej tym lepiej albo rzadziej jest lepiej bo się zbierają.
    Żeby nie było że tylko narzekam na swojego męża. To on dzielnie lykal tabletki, za kilka dni idzie znowu do androloga i już widzę że zaczyna się trochę stresować ale stwierdził że mógłby nawet zastrzyki w tyłek dostać albo jeszcze coś gorszego oby tylko była poprawa, więc biorąc pod uwagę że on na widok strzykawki wieje gdzie się da to jestem pod wrażeniem jego determinacji

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana zmieniłam bo tamto mi się już opatrzylo :) a jak tak sobie szukam tematów w których moge popisać :) ostatnie dni były dla mnie takie dość kiepskie w tym oczekiwaniu czy @ przyjdzie czy hsg zadziałało cuda. A jeszcze wczoraj byłam na urodzinach brata i tylko my byliśmy bezdzietni a pozostali mają dziecko w wieku od 2 miesięcy do 4 lat. Więc tak jakoś dziwnie.

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 15 maja 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem ci że słyszałam różne historię. Przeważnie robiliśmy to co 2 dni W okresie owu i nic się nie udało. Teraz sprawdzimy jak to jest właśnie zbierać plemnikI czyli W owu i dzień po. Po badaniach nasienia moj mąż miał najlepsze wyniki po 3 dniach wstrzemiezliwosci po 4_5 już trochę gorzej A po 8 dużo gorzej I dużo martwych. Więc nie wiem jak na to patrzec. Jak częściej to plemników może być dużo Ale są podobno słabsze

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 15 maja 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też byłam dzisiaj na uroczystości rodzinnej 2 małych dzieci. I 1 dziewczyna W ciąży. Ale jakoś przeżyłam. Kocham dzieci więc siedziałam Z maluchami I się bawiłam. Super mi dzień minął. I unijnelam pytan o moje potomstwo.

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My nie uniknelismy ale było tylko jedno pytanie, zdawkowe odpowiedz i koniec. Ale impreza urodzinowa jak w przedszkolu, w sumie 6 dzieci. Istny Armagedon. Mój mąż uwielbia dzieci a one Jego więc była do Niego jako niani kolejka. Dziewczyny zgodnie stwierdziły że mam w domu skarb i kiedyś będę miała cudownie (ku złości panów którzy tego słuchali) i tak mi się przykro zrobiło że nie wiem kiedy to nastąpi.

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 15 maja 2016, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko mówią że często po roku się udaje więc ty masz 11 cykl:-)

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana, w każdym cyklu sobie powtarzam, ze ten będzie inny, ostatnio dlatego, że miałam hsg, w poprzednim, że jestem przed hsg więc na pewno się uda i badanie nie będzie potrzebne itd. hmm, ale jeśli po roku to jeszcze nie teraz, bo to mój 11 cykl, ale 9 miesiąc. Kiedyś byłam zła, że mam krótkie cykle, bo miałam wrażenie, że często mam @, a teraz jestem zadowolona, bo nie czekam tak długo na "efekty" i jak nie wychodzi, to szybko jest kolejna owu.
    A wracając jeszcze do starań, to my w dni płodne staramy się tak co 2-3 dni, ale to efektów też nie przynosi, więc nie wiem czy tym razem nie spróbujemy codziennie przez te kilka dni. Tylko mąż jeszcze o tym nie wie :D

‹‹ 47 48 49 50 51 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ