X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kto testuje 26.08 ??
Odpowiedz

Kto testuje 26.08 ??

Oceń ten wątek:
  • Rozgadana Przyjaciółka
    Postów: 247 43

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie za 2 dni termin @. Strasznie mnie korci ale wyjeżdżam jutro i wracam dopiero po weekendzie więc testowanie przełożone na poniedziałek :) przynajmniej myśleć nie będę nadmiernie.. A i dopadło mnie wczoraj przeziębienie jakieś.. Katar zimno i ból gardła i jeszcze wydaje mi się dziś że zapalenie pęcherza, żebym weekendu pod kołdrą nie przeleżała (z ciążowymi myślami o zgrozo!) :D

    Tym którym nie pogratulowałam to serdecznie GRATULUJĘ!
    A tym, które jeszcze czekają życzę powodzenia i ściskam kciuki!!

    679e1df94cc564708ac7076b55943913.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Jestem tutaj nowa. Ja bede testowala 28/8. Dzis robilam test owulacyjny i odziwo kreska testowa bardziej wyrazna niz kontrolna... Probowalyscie kiedykolwiek testow owu. po owulacji?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) ja próbowałam, ale mi wychodzą zawsze 2 pozytywne a potem już negatywy. coraz bledsza kreska testowa az do prawie zaniku

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to te pozytywne wychodza wczasie wszystkich dni owulacji, czy po tez? Bo ja juz jestem po owu. 6 dni (wg wykresu) i moich odczuc tez...

  • Zakochana Przyjaciółka
    Postów: 108 32

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :)Owu mialam prawdopodobnie 19.08...jaak myslicie kiedy najwczesniej moge zrobic test? No i jaki polecacie

    Zakochana
  • Zakochana Przyjaciółka
    Postów: 108 32

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fredka wrote:
    Hej. Jestem tutaj nowa. Ja bede testowala 28/8. Dzis robilam test owulacyjny i odziwo kreska testowa bardziej wyrazna niz kontrolna... Probowalyscie kiedykolwiek testow owu. po owulacji?


    w lipcu robilam przed i po...zawsze wychodzily pozytywne

    Zakochana
  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fredka ja tak miałam w tym cyklu że około 5 i6 dpo miałam pozytywy! Dziwne bo już nie powinny być po owulce pozytywe...

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fredka wrote:
    A to te pozytywne wychodza wczasie wszystkich dni owulacji, czy po tez? Bo ja juz jestem po owu. 6 dni (wg wykresu) i moich odczuc tez...

    To zależy, bo u jednych poziom LH spada niedługo po piku, a czasami utrzymuje się długo na wyższym poziomie, dlatego testy owulacyjne robi się tylko do pierwszego pozytywnego wyniku. Temperatura i inne obserwacje potwierdziły owulkę? Czasami jest też tak, że organizm przygotowuje się do owulacji a do niej nie dochodzi i potem może być następne podejście.
    Mówi się też, że test owulacyjny może (nie musi) wykryć ciąże wcześniej niż ciążowy, ale to naprawdę różnie bywa, ja bym w to nie wierzyła.

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakochana wrote:
    hej dziewczyny :)Owu mialam prawdopodobnie 19.08...jaak myslicie kiedy najwczesniej moge zrobic test? No i jaki polecacie

    Ja miałam dzień wcześniej niż Ty i robię 31go chociaż zastanawiam się czy to nie za wcześnie.

    ROZGADANA kuruj się! Gdy czas zorganizowany to szybciej leci;)

  • Zakochana Przyjaciółka
    Postów: 108 32

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja tez tak zrobie,jesli wytrzymam. Weekend jakos zleci,potem szykowanie cory do szkoly to tez nie bede miala czasu myslec :) a 8 mam wyniki cytologi u gin

    Zakochana
  • Zakochana Przyjaciółka
    Postów: 108 32

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozgadana wrote:
    U mnie za 2 dni termin @. Strasznie mnie korci ale wyjeżdżam jutro i wracam dopiero po weekendzie więc testowanie przełożone na poniedziałek :) przynajmniej myśleć nie będę nadmiernie.. A i dopadło mnie wczoraj przeziębienie jakieś.. Katar zimno i ból gardła i jeszcze wydaje mi się dziś że zapalenie pęcherza, żebym weekendu pod kołdrą nie przeleżała (z ciążowymi myślami o zgrozo!) :D

    Tym którym nie pogratulowałam to serdecznie GRATULUJĘ!
    A tym, które jeszcze czekają życzę powodzenia i ściskam kciuki!!

    ja dzisiaj wstalam z takim bolem garda ze sliny nie mam jak przelkac...dodam ze w kwietniu i lipcu mialam angine i kuracje antybiotykami..

    Zakochana
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic tylko uzbroic sie w cierpliwisc... :/ choc to wcale nie jest latwe... ale jak nie bedzie terax to bedzie nastepny cykl... nic straconego :) jestem pozytywnie nastawiona- staram sie przynajmniej...

  • Zakochana Przyjaciółka
    Postów: 108 32

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fredka wrote:
    Nic tylko uzbroic sie w cierpliwisc... :/ choc to wcale nie jest latwe... ale jak nie bedzie terax to bedzie nastepny cykl... nic straconego :) jestem pozytywnie nastawiona- staram sie przynajmniej...

    my zaczelismy od kwietnia ale wtedy pol miesiaca bralam Augmentin,w maju zaczelam prace w wiekszosci noce wiec nadrabialismy w dzien,czerwiec to samo...lipiec znowu Augmentin (ta angina mnie wykonczy)...dopiero w sierpniu jakos tak czuje ze jest inaczej,przyłożylismy sie,nie jest juz "na wariata" zaczelam obserwowac cykle,owulacje....bylam u lekarza kory uspokoil mnie ze to za krotko aby sie martwic,ja chcialam na juz,teraz juz mysle inaczej,tymbardziej ze w sierpniu sa to starania 100%,mam cichą nadzieje ze sie uda...a jak nie ?
    Napewno sie nie poddamy :)

    Zakochana
  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj poszłam na krew! Wypuścić Mamuskę z domu to oooo głupie pomysły przychodza do głowy! oczywiście negatyw ;( buuu no ale jeszcze mam nadzieje!

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bilibili a jak długie masz cykle?

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bilibili ja dzis owulacyjny mialam poz. a ciazowy neg. Ovu mialam 16/8... za tydzien @ zobaczymy... ale te czekanie... masakra

  • Storczyk3 Przyjaciółka
    Postów: 194 43

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bilibili wrote:
    A ja dzisiaj poszłam na krew! Wypuścić Mamuskę z domu to oooo głupie pomysły przychodza do głowy! oczywiście negatyw ;( buuu no ale jeszcze mam nadzieje!


    Nie wytrzymała :D

  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no nieee :P i teraz żałuję....

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) Będę jest to mój 2 cykl starań a pierwszy tak narawde kontrolowany. Będę testować 31 sierpnia :)

    Jest to mój pierwszy wykres:) i też tu często zaglądam :) :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2014, 20:16

  • Storczyk3 Przyjaciółka
    Postów: 194 43

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma czego teraz żałować :)

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ