X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe staraczki.
Odpowiedz

Lutowe staraczki.

Oceń ten wątek:
  • kamka Autorytet
    Postów: 1913 1190

    Wysłany: 17 lutego 2015, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do "klopotliwych pytan"... U nas rodzice wiedza co i jak a reszta mysli ze poprostu jeszcze nie chcemy... Ide sniadanko jesc i przeszperac ciuszki...

    wg USG +2 dni
    ba2a000b163c3cb7173d75c7702b7262.png
    f2w3pc0zmvsiktz7.png
  • Marti89 Przyjaciółka
    Postów: 73 25

    Wysłany: 17 lutego 2015, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry w taki piękny słoneczny dzień :) ( bynajmniej w okolicach Zielonej Góry)
    Chciałabym prosić o radę kiedy powinnam zatestować już ostatecznie. Dodam, że sikałam już w piątek i niedziele, ale niestety jedna kreska.Chciałam poczekać do piątku, ale chyba nie dam rady... Ovu pokazuje dzisiaj 97% a ja jestem 16dpo..Udostępniłam swój wykres także jakbyście miały ochotę zerknąć to będę wdzięczna :)

    Marti 89

    Synek ur. 07.04.2016r.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Zespól luteinizacji niepękniętego pęcherzyka
    Brzmi strasznie.
    Morisek podziwiam Cię, tyle wytrwać. Trzymam kciuki żeby było wszystko ok.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti 16 dpo powinny być juz II

  • Marti89 Przyjaciółka
    Postów: 73 25

    Wysłany: 17 lutego 2015, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boję sięę..

    Marti 89

    Synek ur. 07.04.2016r.

  • Marti89 Przyjaciółka
    Postów: 73 25

    Wysłany: 17 lutego 2015, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok namówiłyście mnie niedługo idę sikać.

    Marti 89

    Synek ur. 07.04.2016r.

  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 17 lutego 2015, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marti testuj testuj!:)

    a ja sie zbieram do pracy, od wczoraj mam czterodniowy maraton:( ale naszczescie piatek sobota niedziela poniedzialek wolne mam:) moj P tez prawdopodobnie od piatku caly weekend wolny i niby owu w tym czasie ma byc wiec bedziemy serduszkowac ile wlezie, bo ostatnio cos sie mijamy.

    gratuluje Hatfe z calego serducha:*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pocieszenie ja glupawke mam bardzo często i myślę że to nic dziwnego, a jak dla mnie to nawet normalne.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika to DO ROBOTYYYYY.

  • astoriaa Ekspertka
    Postów: 391 91

    Wysłany: 17 lutego 2015, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, 33 dzień cyklu, cykle 29-30 dni; wyjdzie już coś w ciągu dnia? Czu czekać na jutro na poranny?

    7470gov3xicgdrhg.png
  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 17 lutego 2015, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie moje dzielne staraczki ;) u mnie dziś piękna pogoda ohhh oby do wiosny choć dziś znów czeka mnie ciężki dzień mam nadzieję, że się nie dam :)
    postanowione, że w marcu robie wszystkie badania :) nie ma na co czekać a przynajmniej mnie troche to uspokoi jeśli bedzie wszystko ok :)

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti89 też jestem z okolic Zielonej Góry, może znasz jakiegoś dobrego lekarza z okolic, bo ja nie mogę na takiego trafić. Każdy stwierdza co innego i bądź tu człowieku mądry :/

  • Marti89 Przyjaciółka
    Postów: 73 25

    Wysłany: 17 lutego 2015, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm gaga z tego co słyszałam to Rzepka z Sulechowa jest świetny jak i Baryła z ZG. Ale to tylko opinie znajomych, ja na własnej skórze żadnego nie przetestowałam

    Marti 89

    Synek ur. 07.04.2016r.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie jestem z Sulechowa, ale Rzepka to kosi jak za zboże, a poza tym ma prawie 2mc kolejki na wizyty PRYWATNE - porażka.

    Byłam też u dr Magdziorz, która wykryła mi torbiel na jajniku i od razu dała skierowanie na laparoskopię, dla pewności poszłam z tym samym do dr Korbelaka, który odradził ciecie bo torbiel jest mała a poza tym jajnik z tą torbielą pracuje, a wycięcie torbieli zmniejsza rezerwę jajnikową.

  • aaagaaatka Autorytet
    Postów: 1665 880

    Wysłany: 17 lutego 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam staraczki :) Jak pomyślę o jutrzejszym dniu to aż mnie stres zalewa (test). Choć przy takich niskich temp to raczej nie mam na co liczyć. Ale jakoś z Wami łatwiej mi chyba będzie przełknąć tą porażkę.
    P.s. wygrałam roczny abonament na ovu. Ma się farta :P chociaż do losowań :)

    f2w3sek2i28gayyb.png
    Bóg podarował mi tak cenny prezent
    On musiał Cię zrobić z chmur i anielskich skrzydeł <3

    02.02.2014 [*] , 15.09.2014 [*]
  • Marti89 Przyjaciółka
    Postów: 73 25

    Wysłany: 17 lutego 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh gaga ja też z Sulechowa :)
    Ja w sumie planuję iść do dr Barskiej , ale też o niej różne opinie słyszałam i nie wiem niestety ile się do niej czeka na wizytę. Plusem jest to, że ona jest zastępcą ordynatora u nas w szpitalu w Sulechowie.
    Może spróbuj isć do niej jeszcze, przedstawić opinie tych dwóch lekarzy.

    Ehh najgorsze jest to,że nawet nie wiesz co masz robić...

    AnaAna lubi tę wiadomość

    Marti 89

    Synek ur. 07.04.2016r.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaagaaatka, ja też jutro testuję, w tym miesiącu nie mierzyłam temp. plamienia nie ustają...i teraz nie wiem czy to się rozkręci w @, czy na tych plamieniach się skończy. Nic mnie nie boli...w ogóle dziwny jakiś ten cykl u mnie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti89 nasze zadupie:) o Barskiej też różne opinie słyszałam :) Tak w ogóle to od kilku lat chodzę do Jaraczewskiego na NFZ, nie jest taki zły, właśnie myślałam, żeby się do niego zapisać na NFZ, pewnie poczekam z 3mc chyba, że mnie mocniej przyciśnie to pójdę do Barskiej :) ona przyjmuje w poradni K?

  • astoriaa Ekspertka
    Postów: 391 91

    Wysłany: 17 lutego 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też miałam testować jutro, ale testuję jednak dzisiaj. Nie mogę już wyczekać.
    W 33 dc powinno wyjść wiarygodnie, nie?

    7470gov3xicgdrhg.png
  • aaagaaatka Autorytet
    Postów: 1665 880

    Wysłany: 17 lutego 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Astoria pewnie że tak :) testuj :)

    f2w3sek2i28gayyb.png
    Bóg podarował mi tak cenny prezent
    On musiał Cię zrobić z chmur i anielskich skrzydeł <3

    02.02.2014 [*] , 15.09.2014 [*]
‹‹ 175 176 177 178 179 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ