X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mam już wyniki ... do dupy!!!!

    TSH - 2,780
    estradiol 19,52

    estradiol robilam w 3 dc
    norma jest dla fazy pęcherzykowej 12,5-166

    Mam łykać estrofen mitte
    i do niego na wizyte jak będe w 11-13 dc a to akurat piatek , sobota , niedziela ;/ kur... mać !! ;(

    no i jeszcze mam za wysokie TSH, bo powinnam mieć niskie ... więc zaczyna mi sie pewnie to gówno też rozkręcać :(

    Boję sie , że mam PCO lub niedoczynność tarczycy ;(
    a wtedy z dzieckiem mogę się pożegnać ;(

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nelly1507 wrote:
    Boję sie , że mam PCO lub niedoczynność tarczycy ;(
    a wtedy z dzieckiem mogę się pożegnać ;(
    No przeciez kobitki tez zachodza...no przestan...bedzie dobrze...co do dni wyzyty, to typowe, chcialoby sie szybko...nie!!!!! Poczekasz jeszcze miesiac sobie na cholere masz sie spieszyc...mamy czas :-(

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • frotka Znajoma
    Postów: 23 9

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nelly1507 wrote:

    Boję sie , że mam PCO lub niedoczynność tarczycy ;(
    a wtedy z dzieckiem mogę się pożegnać ;(

    Moja siostra zaszła w pierwszą ciążę po zdiagnozowaniu policystycznych jajników, w drugą gdy wynik TSH nie był najlepszy. Teraz ma zdiagnozowane haschimoto (czy jak to tam się pisze) i stara się o trzecie dziecko.

    Przed pierwszą ciążą pamiętam, że trzymała ścisłą dietę. W drugą zaszła tak po prostu bez specjalnych starań. Głowa do góry, wszystko jest możliwe :)

    geq4dq3.png
    m3sxikgn5f1i089j.png
  • Meg833 Znajoma
    Postów: 17 3

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem dzien przed @. Miałam troche sluzu lekko żółtego a teraz dzien przed jest biały i prawie ze nie wyczuwalny. Boli mnie brzuch tak jak by mnie cos w srodku ciągnęło. Szyjka macicy ledwo co jestem w stanie wyczuć tzn jest wysoko i schowana. Jestem lekko senna w ciagu dnia tzn jak sie zbiorę w sobie to zwalcze ten stan ale jak tylko mam poduszkę niedaleko to spanie murowane. Do tego zauważyłam ze mam sine wargi i mam straszne (przepraszam za to stwierdzenie) "wiatry" :) Piersi a dokładnie sutki tylko troche bola.Robiłam test 3 dni temu i wyszedł negatywny :( Kochalam sie ze swoim facetem w dni płodne i troche jego spermy dostało sie do mojej pochwy.
    Zastanawiam sie czy to moga byc objawy ciazy i czy nie zrobiłam testu za wcześnie tzn zrobiłam go z jakies 11 dni po stosunku

  • malu Przyjaciółka
    Postów: 98 22

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meg833, jeśli jutro @ nie przyjdzie, to zrób test. Bardzo możliwe, że test był zrobiony za wcześnie.

  • Meg833 Znajoma
    Postów: 17 3

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malu dzięki za odpowiedz - ja jestem cholernie niecierpliwym osobnikiem i nakręcam sie czasami za szybko i siedziałam juz jak na szpilkach. Jak wyszedł negatywny to smutno mi sie troche zrobiło ale z drugiej strony pomyslalam ze moze rzeczywiście za wcześnie robie a nawet jak przyjdzie @ to w sumie nie odrazu Rzym zbudowano wiec moze za miesiąc sie uda :)

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jak zdrowko i objawy dzisiaj?

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Meg833 Znajoma
    Postów: 17 3

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rano obudził mnie lekki ból brzucha - myślałam ze @ ale narazie cisza. Sluzu tez nie mam wiec nie wiem czy to dobrze czy tez nie. Test zrobię jutro rano. Wole sie juz nie nakręcac. Juz podobnie było miesiąc temu tzn spałam duzo i dziwnie sie czułam wiec zaczęłam sie nakręcac na ciąże a tu przyszła @ i mina mi zrzedla.

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meg833 wrote:
    Rano obudził mnie lekki ból brzucha - myślałam ze @ ale narazie cisza. Sluzu tez nie mam wiec nie wiem czy to dobrze czy tez nie. Test zrobię jutro rano. Wole sie juz nie nakręcac. Juz podobnie było miesiąc temu tzn spałam duzo i dziwnie sie czułam wiec zaczęłam sie nakręcac na ciąże a tu przyszła @ i mina mi zrzedla.
    No to doszukiwanie sie objawow jest meczace i co miesiac rozczarowanie :-(

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boje sie dziewczyny :(
    cos czuję , że nie zajdę w ciąże :( a jak zajde to nie donosze :( boje sie cholernie !! :(

    czasem mam myśli , że marnuje tylko czas mojemu mężowi ;( z inna na pewno by juz miał upragnione dziecko a ja mu go nie moge dać :(

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nelly1507 wrote:
    Boje sie dziewczyny :(
    cos czuję , że nie zajdę w ciąże :( a jak zajde to nie donosze :( boje sie cholernie !! :(

    czasem mam myśli , że marnuje tylko czas mojemu mężowi ;( z inna na pewno by juz miał upragnione dziecko a ja mu go nie moge dać :(
    A moze on sie czuje dokladnie tak samo jak ty...rozmawialas z nim o tym? Zaczynasz sie obwiniac i to normalne...szukasz winnego w tej sytuacji, ale tu winnego nie ma, najlepiej jakbys porozmawiala z M i powwiedziala mu jak sie czujesz, bo tylko on cie moze zapewnic ze ta sytuacja nie ma wplywu na wasz zwiazek :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2014, 09:02

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem rozmawiam :( On tez się boi , że ma złe nasienie :( .. aled ja widzę po badaniach , że to ja ciągle mam coś nie tak :(

    wiem , że mnie nie zostawi nawet jakbym nie mogla mieć dzieci , ale to siedzi mi w głowie i nie może wyjść ;(

    staram sie krótko , bo od nowego roku, wiem , że dziewczyny tu starają sie po kilka , kilkanaście lat...
    ale to jest takie przytłaczające dla kobiety :( tak bardzo chce a tak bardzo nie może :(

    Boże .. marzy mi się już takie maleństwo na rękach , taki nasz mały cud :)

    a tu tak długo trzeba czekać :( za długo :( lata lecą .. człowiek sie starzeje .. i będzie coraz trudniej :(

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nelly1507 wrote:
    Wiem rozmawiam :( On tez się boi , że ma złe nasienie :( .. aled ja widzę po badaniach , że to ja ciągle mam coś nie tak :(

    wiem , że mnie nie zostawi nawet jakbym nie mogla mieć dzieci , ale to siedzi mi w głowie i nie może wyjść ;(

    staram sie krótko , bo od nowego roku, wiem , że dziewczyny tu starają sie po kilka , kilkanaście lat...
    ale to jest takie przytłaczające dla kobiety :( tak bardzo chce a tak bardzo nie może :(

    Boże .. marzy mi się już takie maleństwo na rękach , taki nasz mały cud :)

    a tu tak długo trzeba czekać :( za długo :( lata lecą .. człowiek sie starzeje .. i będzie coraz trudniej :(
    Moze wyjedzcie gdzies, zapomnijcie sie na chwile...zrobcie cos innego to czasami pomaga, zeby przypomniec sobie o was o tym ze sie kochacie, a nie ciagle o dziecku i wtedy moze sie zdarzy :-)... Doskonale cie rozumiem, przezywam to juz 3 lata i wiem jak to jest patrzec na ten cholerny @ miesiac po miesiacu...wiec moze podarruj sobie odrobine zapomnienia :-)

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciężko z tym wyjazdem :( kasa jest nam bardzo potrzebna bo sie budujemy :( nie ma szans na inne wydatki :(

    jestem tym już zmęczona , bo co miesiąc sama szukam sobie objawow, moj mąż sie nastawia , że to może teraz sie udało ... a i tak przychodzi @ i wszystko pieprzy ! :(

    gdzie tu jest kur.. sprawiedliwość :( jedne nie cha - zachodzą od strzala.. ine chcą.. nie ma szans !:(

    Ty chodzisz badasz się , odżywiasz zdrowo , uważasz na siebie i nic , a jedna z drugą palą, piją i inne rzeczy i pyk są w ciąży . do tego rozwija się prawidłowo i dzieci są zdrowe. a Ty ? żyjesz w strachu dzień w dzień , aby donosić , aby urodziło się zdrowe.

    wniosek ?

    stac sie zimną suką co leje na wszystko i nie patrzy na nic ?

    paranoja się porobiła na tym świecie :(

    Tuśka87 lubi tę wiadomość

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj masz racje...ja rzucilam palenie i moj rzucil palenie i dalej gowno...tez mi sil juz brak, ale nie mozesz sie obwiniac....bedzie dobrze zobaczysz

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tego nie rozumiem :(

    i chyba nigdy nie zrozumiem ...
    życie jest niesprawiedliwe i to cholernie.


    No ale nic to . Trzeba podnieść się i walczyc dalej. Choć ja na razie odpuszczam. Będę chodzic do gina, brała leki , ale nie będę już uważać. Będę robiła to na co mam ochotę. Zacznę chodzic na zumbę znów i wogóle. Będę chciałam piwo to wypije. I pierdziele.

    Im więcej chuchania i dmuchania tym wieksze gówno .

    Asha lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak właśnie niestety jest, że te które nie zasługują na zostanie matkami to często nimi zostają. A te, które bardzo tego pragną i dokładają wszelkich starań, by maleństwo cieszyło się jak najlepszym zdrowiem i dbają o siebie jeszcze przed ciążą to nie jest im to dane, albo czekają bardzo długo.

  • Meg833 Znajoma
    Postów: 17 3

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio tez zaczęłam sie zastanawiać czy przypadkiem nie za bardzo chce....wszystkie moje najbliższe koleżanki w ciazy albo niedawno rodziły a ja nic i nic - strasznie to irytujące. Moj chłop mowi mi ze moze jeszcze nie czas na mnie i żebym sie uspokoiła i nie panikowala. Ale łatwo mu mówić skoro to my kobiety cały ten skarb nosimy pod serduchem i to nasz najważniejszy moment !

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby warto sie oszczedzac bo jest dla kogo a z drogiej strony laski, narkomanki zachodza no to po cholere ja mam sie oszczedzac?

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    Witam, jak zdrowko i objawy dzisiaj?
    Hej :) u Ciebie widzę że piękny wykres :) ładnie ładnie :) u mnie ciągle cisza..... zawsze przed @ bolał mnie brzuch już z 5 dni wcześniej nawet 6 teraz mam dostać w pon i cisza. Mam nadzieję że mi się nie spóźni bo musi być punktualnie w tym mcu. Zawsze mam 11 d fl.

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ