X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy 2-3 październik :-)
Odpowiedz

Testujemy 2-3 październik :-)

Oceń ten wątek:
  • kahaśka Autorytet
    Postów: 1675 1432

    Wysłany: 28 września 2014, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja, odkąd odkryłam tą stronę, też lepiej przechodzę moje starania. W rodzinie nie mam bardzo z kim pogadać, bo przecież jaki to problem zajść w ciążę od razu skoro dwie kuzynki zaszły bez problemu. Chyba już mnie podejrzewają, że celowo nie chcę.
    Także dziękuję Wam za to że jesteście, choć wolałabym żebyśmy się spotkały w innych okolicznościach :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2014, 21:12

    BGRAp2.pngFBmcp2.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie to jest najbardziej przykro jak nie można się spotkać z kimś z rodziny i porozmawiać tylko trzeba szukać na forach osób które Cię wesprza i wysłuchają nie mówiąc przy tym " a o czym ty mówisz jak nie udaje ci się zajść w ciążę przecież każdy zachodzi albo skoro jesteście płodni to jaki macie problem i haha może trzeba wam pokazać jak się to robi " - bo z takimi słowami też można się spotkać przy rodzinnych imprezach . . . Mi się wydaje i tak próbuje to sobie tłumaczyć że dla każdej z nas Bóg ma swój plan i wiem że każda z nas będzie się cieszyć bobasem w swoim odpowiednim czasie a ja mam nadzieje i swoją wiarę że ten czas nadejdzie nie bawem i zrobi nam mega niespodziankę :-) Najważniejsze że mamy tych swoich może nie do końca idealnych mężów na których możemy liczyć i do których możemy się przytulic jak mam źle :-) buziaki dla Was moje Drogie i Spokojnej nocy wam życzę :-*

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 28 września 2014, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja Wam powiem dziewczyny, że jak mnie ktoś pyta z rodziny ( męża, bo z mojej to jakoś tak się nie wtryniają z buciorami) o to kiedy, to wręcz celowo odpowiadam, że jeszcze nie czas, im mniej kibiców tym lepiej, nikt nie wie, że się staramy, nie mam dzięki temu takiej zewnętrznej presji, że wiedzą,że nam nie wychodzi. Trzeba czasu i luzu i wszystkie będziemy szczęśliwe:) Dobrej nocy dziewuszki.

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 28 września 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 22:24

  • kahaśka Autorytet
    Postów: 1675 1432

    Wysłany: 28 września 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To na dobranoc Wam powiem, że gdyby założyć profil mojemu mężowi, to wyszła by wzorcowa ciąża :) Dziś cały dzień słyszę, że go głowa, brzuszek boli i plecki, zgagę ma i wzdęcia ;) temperatura też by skoczyła, bo lekko chory :p
    Jak nic, zielona kropka za tydzień :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2014, 21:39

    asia-m-b, 25staraczka25 lubią tę wiadomość

    BGRAp2.pngFBmcp2.png

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 28 września 2014, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 22:25

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 28 września 2014, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 22:25

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2014, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe na pewno :-D podobno tak mówią że facet przechodzi ciążę z kobietą to może , może coś przeczuwa :-)

  • kingunia Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 28 września 2014, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maritka nie staramy się dlugo, w sumie mamy dość skomplikowaną i głupią sytuację.. Bo jeszcze chodzę do szkoło ostatnie pół roku, i nie staramy się tak oficjalnie, tylko kilka razy w miesiącu chłopak we mnie skończy, i niby jak się uda to będzie, ja już się staram wszystko zapisywać, liczyć i niby w tym miesiącu trafiliśmy w dzień owulacji, ale raczej mam nieregularne miesiączki i nie wiem kiedy mam te dni. Możecie sobie pomyśleć, że to głupie, ale po prostu bardzo byśmy chcieli ale są przeszkody i tyle..

  • kingunia Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 28 września 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u lekarza nie byłam, po prostu mamy wszystko trochę niedogadane z partnerem. i przeszkodę w postaci moich rodziców którzy raczej są przeciwni

  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 28 września 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kingunia wrote:
    Zazdroszczę wam dziewczyny pozytywnego myślenia i cierpliwości, ja już zaczynam sobie wmawiać, że jestem bezpłodna :(
    kochana nie myśl tak ,najpierw się przebadaj.. nie ma sensu się zadręczać.. zobaczysz będzie dobrze! ;)
    ja liczę na prawdziwy CUD! na hsg wyszło, że prawy jajowód zupełnie niedrożny, a lewy, po podaniu powietrza opróżnił się, czyli moja pani dr twierdzi, że to tak jakby też niedrożny.. ja myślałam, że się udrożnił na badaniu, ale ona nie jest tak optymistyczna jak ja.. na pewno bardziej świadoma.. a ja żyję nadzieją i jej się trzymam i nie puszczam :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2014, 21:58

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2014, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingunia nie jesteś głupia , dlatego że chcesz mieć dziecko :-) życzę Wam 2 pięknych kresek podczas testowania i nie poddania się i fajnie że mimo przeszkód walczycie o swoje szczęście :-)

  • kingunia Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 28 września 2014, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję bardzo Asia i Staraczka ! :) nie mam z kim o tym pogadać i nie wiem jak się za to zabrać. Póki co trafiłam na dwie bardzo niemiłe panie ginekolog, byłam raz prywatnie bo miałam małe problemy, ale ja nie mam kasy bo nie pracuję, wyciągać szkoda bo są ważniejsze wydatki a i mi jakoś szkoda płacić tyle kasy za wizytę u lekarza

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 28 września 2014, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 22:25

  • cati Autorytet
    Postów: 2324 2177

    Wysłany: 28 września 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa - bedziesz królowa :D myslisz ze zadziala ?:D twoj wykresik wyglada obiecująco : )

    ckai9jcgmxpymslt.png
    https://www.maluchy.pl/li-71768.png
    ******* Gang 18+*******
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 28 września 2014, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 22:25

  • cati Autorytet
    Postów: 2324 2177

    Wysłany: 28 września 2014, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko bzykac nie zacznij :D
    albo w sumie :D bzykaj :D kiedy popadnie :D na zdrowie ^^

    Morwa lubi tę wiadomość

    ckai9jcgmxpymslt.png
    https://www.maluchy.pl/li-71768.png
    ******* Gang 18+*******
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 28 września 2014, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 22:25

    cati lubi tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 28 września 2014, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 22:25

  • cati Autorytet
    Postów: 2324 2177

    Wysłany: 28 września 2014, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa - do usług : ) i pyłkuj ile popadnie ! :D dobranoc słodkich snow :)) :*

    ckai9jcgmxpymslt.png
    https://www.maluchy.pl/li-71768.png
    ******* Gang 18+*******
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ