X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zabija mnie ciekawość
Odpowiedz

Zabija mnie ciekawość

Oceń ten wątek:
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 24 stycznia 2019, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    No kreska wyszla zanim zdazylam wyjac test z pojemniczka. Ktory tydzien to nie wiem. Robilam test elektroniczny ktory pokazal wtwdy 4,5tydzien. Wiec by sie zgadzalo. Jako ze odpuscilam sobie starania w tym cyklu nie wiem kiedy dokladnie byla owu. Ale ze bylam u ginekologa 14.01. To bylam juz po owulacji a poltora tyg wczesniej jak bylam to na owu nic sie nie zapowoadalo. Obkupilam sie lekami z ktorych nic jak narazie nie zuzylam i oby tak zostalo. Zastanawiam sie tylko nad duphastonem. Mam go w pizduuuu a progesteron badany w niedziele wynosi 21,95ng wiec jest okej. Ostatnia miesiaczka 19.12.18 wiec perfekcyjnie sie zgadza, aczkolwiek owu byla pewnie kolo 07,08,09 stycznia. Wiec na ten test co robilam paskowy byla meg krecha jeali chodzi o termin owu testowania:-)
    Oleczka i jak tam? Jak się czujesz? Zdecydowałaś się brać ten duphaston czy sobie odpuściłaś? Kiedy ta wizyta u specjalisty? :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Oleczka i jak tam? Jak się czujesz? Zdecydowałaś się brać ten duphaston czy sobie odpuściłaś? Kiedy ta wizyta u specjalisty? :)
    Duphastonu nie biore. Skoro progesteron jest okej to narazie nic nie biore. Tylko acard.
    Wizyta u specjalisty trudno powiedzoec bo narazie czekam na tel od poloznej zeby do niej isc i ona mi powie co dalej. Ale nie licze na zbyt wiele. Tutaj wczessniej do ginekologa dali mi termin na.... marzec! Hahha podziekowalam!
    A ty jak pp wizycie? Jak sie czujesz? Juz tuz tuz rozwiazanie u Ciebie!:o

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2019, 23:52

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Duphastonu nie biore. Skoro progesteron jest okej to narazie nic nie biore. Tylko acard.
    Wizyta u specjalisty trudno powiedzoec bo narazie czekam na tel od poloznej zeby do niej isc i ona mi powie co dalej. Ale nie licze na zbyt wiele. Tutaj wczessniej do ginekologa dali mi termin na.... marzec! Hahha podziekowalam!
    A ty jak pp wizycie? Jak sie czujesz? Juz tuz tuz rozwiazanie u Ciebie!:o
    A ogólnie jak się czujesz? Masz jakieś objawy? Najważniejsze Oleczka, że nie nasz żadnych plamień, trzymam mocno kciuki :*
    Po wizycie dobrze, dostałam skierowanie na jeden dzień do szpitala na badania, ale takie standardowe typu USG, KTG zlecane każdej ciężarnej w 36 tygodniu, więc przynajmniej wyglądam jak wygląda to wszystko, jaka jest opieka itd :)
    Łóżeczko z mężem złożyliśmy w tym tygodniu, jeszcze ogarniam resztę prania i muszę spakować torbę, a w przyszłym tygodniu jedziemy po wozek, później już tylko czekać :D
    Choć o porodzie staram się nie myśleć, bo poobgryzałabym wszystkie paznokcie :D jak przyjdzie co do czego to wtedy się będę martwić :D

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    A ogólnie jak się czujesz? Masz jakieś objawy? Najważniejsze Oleczka, że nie nasz żadnych plamień, trzymam mocno kciuki :*
    Po wizycie dobrze, dostałam skierowanie na jeden dzień do szpitala na badania, ale takie standardowe typu USG, KTG zlecane każdej ciężarnej w 36 tygodniu, więc przynajmniej wyglądam jak wygląda to wszystko, jaka jest opieka itd :)
    Łóżeczko z mężem złożyliśmy w tym tygodniu, jeszcze ogarniam resztę prania i muszę spakować torbę, a w przyszłym tygodniu jedziemy po wozek, później już tylko czekać :D
    Choć o porodzie staram się nie myśleć, bo poobgryzałabym wszystkie paznokcie :D jak przyjdzie co do czego to wtedy się będę martwić :D
    Cycki bola :-) a tak to czaaem mnie zamdli, ale nie wymiotuje ani nic. No plamien nie mam i odpukac zeby nie bylo bo wtedy zwariuje. Chociaz w poprzedniej ciazy mialam dopiero pozniej. Strasznie sie tego boje. :-( i caly czas o tym mysle. Ale narazie jest wszystko okej. Zastanawiam sie kiedy wybrac sie na skan. Zeby znowu nie bylo za wczesnie. :-)

    10.09.2019 Marcel
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj mam urodziny u siostry i musze sobie przelac bezalkoholowe wino do innej butelki. :-) nie chce narazie o tym mowic innym. Wie tylko moj K. I mamcia :-)

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Dzisiaj mam urodziny u siostry i musze sobie przelac bezalkoholowe wino do innej butelki. :-) nie chce narazie o tym mowic innym. Wie tylko moj K. I mamcia :-)
    Pewnie, lepiej nie zapraszać dopóki nie będziesz miała pewności, że wszystko jest dobrze :* u mnie w 6 tygodniu było słychać już serduszko, ale Ty nie masz pewności kiedy była owulacja i zagniezdzenie, ale myślę, że gdybyś poszła za 2 tygodnie to już powinno być wszystko widać :)
    Myśl pozytywnie, odpoczywaj i staraj się nie myśleć, że coś może być nie tak :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Pewnie, lepiej nie zapraszać dopóki nie będziesz miała pewności, że wszystko jest dobrze :* u mnie w 6 tygodniu było słychać już serduszko, ale Ty nie masz pewności kiedy była owulacja i zagniezdzenie, ale myślę, że gdybyś poszła za 2 tygodnie to już powinno być wszystko widać :)
    Myśl pozytywnie, odpoczywaj i staraj się nie myśleć, że coś może być nie tak :)
    No wlasnoie zrobilam ten test clear blue i pokazal 3+, to chyba powyzej 5tyg ,nie?

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    No wlasnoie zrobilam ten test clear blue i pokazal 3+, to chyba powyzej 5tyg ,nie?
    Tak, zatem za dwa tygodnie powinno już być na pewno coś widać na USG, bo będzie to już 7 tydzień :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Tak, zatem za dwa tygodnie powinno już być na pewno coś widać na USG, bo będzie to już 7 tydzień :)
    Myslisz ze bedzie juz serduszko? Troche duzo kosztuje tu usg i wolalabym je uslyszec :-)

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Myslisz ze bedzie juz serduszko? Troche duzo kosztuje tu usg i wolalabym je uslyszec :-)
    U mnie w 6t3d biło już serduszko, ale jeśli wolisz po poczekaj jeszcze dla pewności :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    U mnie w 6t3d biło już serduszko, ale jeśli wolisz po poczekaj jeszcze dla pewności :)
    Szczerze to bym poczekala ale nie mam cierpliwosci:-)

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Szczerze to bym poczekala ale nie mam cierpliwosci:-)
    Nie dziwię Ci się, sama pamiętam jak czekałam na pierwszą wizytę :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Nie dziwię Ci się, sama pamiętam jak czekałam na pierwszą wizytę :)
    Hehe no wlasnie :-)

    10.09.2019 Marcel
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Nie dziwię Ci się, sama pamiętam jak czekałam na pierwszą wizytę :)
    Werka wiem ze Ty nie wiesz kiedy mialas wtedy owulacje, ale czy wiek ciazy pokryl sie wtedy z tym testem elektronicznym ciazowym?

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Werka wiem ze Ty nie wiesz kiedy mialas wtedy owulacje, ale czy wiek ciazy pokryl sie wtedy z tym testem elektronicznym ciazowym?
    Ja wtedy miałam mieć cykl bezowulacyjny, ale mimo to mierzyłam temperaturę i mniej więcej wiedziałam, kiedy była owulacja, a testu elektronicznego niestety nie robiłam, ale jak zrobiłam test w 14 dpo to miałam mega bladziocha, a Ty jak zrobiłaś test to miałaś już ładną grubą krechę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2019, 18:51

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Ja wtedy miałam mieć cykl bezowulacyjny, ale mimo to mierzyłam temperaturę i mniej więcej wiedziałam, kiedy była owulacja, a testu elektronicznego niestety nie robiłam, ale jak zrobiłam test w 14 dpo to miałam mega bladziocha, a Ty jak zrobiłaś test to miałaś już ładną grubą krechę :)
    Kurcze... cos mi sie wydawalo ze robilas ten elektroniczny. No coz.... nie wiem.skad mi sie to wzielo :-)

    10.09.2019 Marcel
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny pisze bo mam wrażenie ze zwariowałam..
    Owu miałam 16 stycznia mam 5 dni do @ oznaki są takie ze spuchłam na twarzy temperaturę mam 35,6 bolą mnie piersi i mam kłucie w podbrzuszu..testowałam dzisiaj ale jak zwykle jedna kreska.Sadzicie ze to za wcześnie czy miałabym już jakieś magiczne szanse żeby test wyszedł pozytywny czy to za wcześnie?Caly tydzień wmawiają mi w pracy ze wyglądam jak bym w ciąży była..bardzo mnie to boli bo staramy się z mężem już 2 lata.Nie bierzemy raczej żadnych tabletek,oprócz kwasu foliowego a mąż navitin.Pisze po raz drugi na tym forum bo liczę ze ktoś mi poprawi jakoś humor,po tym dzisiejszym teście jakoś mi smutno :(

  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamma9207 wrote:
    Hej dziewczyny pisze bo mam wrażenie ze zwariowałam..
    Owu miałam 16 stycznia mam 5 dni do @ oznaki są takie ze spuchłam na twarzy temperaturę mam 35,6 bolą mnie piersi i mam kłucie w podbrzuszu..testowałam dzisiaj ale jak zwykle jedna kreska.Sadzicie ze to za wcześnie czy miałabym już jakieś magiczne szanse żeby test wyszedł pozytywny czy to za wcześnie?Caly tydzień wmawiają mi w pracy ze wyglądam jak bym w ciąży była..bardzo mnie to boli bo staramy się z mężem już 2 lata.Nie bierzemy raczej żadnych tabletek,oprócz kwasu foliowego a mąż navitin.Pisze po raz drugi na tym forum bo liczę ze ktoś mi poprawi jakoś humor,po tym dzisiejszym teście jakoś mi smutno :(
    35,6 to bardzo niska temperatura, ktora raczej niczego nie wrozy , ale nigdy nic nie wiadomo :-)

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamma9207 wrote:
    Hej dziewczyny pisze bo mam wrażenie ze zwariowałam..
    Owu miałam 16 stycznia mam 5 dni do @ oznaki są takie ze spuchłam na twarzy temperaturę mam 35,6 bolą mnie piersi i mam kłucie w podbrzuszu..testowałam dzisiaj ale jak zwykle jedna kreska.Sadzicie ze to za wcześnie czy miałabym już jakieś magiczne szanse żeby test wyszedł pozytywny czy to za wcześnie?Caly tydzień wmawiają mi w pracy ze wyglądam jak bym w ciąży była..bardzo mnie to boli bo staramy się z mężem już 2 lata.Nie bierzemy raczej żadnych tabletek,oprócz kwasu foliowego a mąż navitin.Pisze po raz drugi na tym forum bo liczę ze ktoś mi poprawi jakoś humor,po tym dzisiejszym teście jakoś mi smutno :(
    Na test może być jeszcze za wcześnie, ja na przykład w 14dpo miałam bardzo bladą kreskę :)
    Natomiast jeśli chodzi o objawy niewarto siesię doszukiwać, objawy które wypisalas miałam praktycznie przed każdą @ jak i przed ciaza, więc na to nie ma reguły :)
    Ale trzymam kciuki, żeby się udało, na Twoim miejscu zatestowałabym w dniu @ :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już mam ciąże urojona,no nic poczekam do @ i jeśli nic się nie zmieni to będę testować :)
    Może beta by się przydała?

‹‹ 134 135 136 137 138 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ