X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zabija mnie ciekawość
Odpowiedz

Zabija mnie ciekawość

Oceń ten wątek:
  • alicjaaa_d Autorytet
    Postów: 1610 2151

    Wysłany: 5 marca 2019, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie wyszliśmy od lekarza i świętujemy w najlepszej tajskej knajpie w Gdyni 😋😋 jesteśmy przeszczęśliwi!!! :)

    Magdoczka lubi tę wiadomość

    17.05.2018 - AMH - 0,946 ng/ml
    20.04.2019 - Aniołek 13 tc ❤️
    25.09.2019 - II
    25.05.2020 - Leon 💙
    11.08.2021 - II
    13.04.2022 - Iga ❤️
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 6 marca 2019, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaa_d wrote:
    Właśnie wyszliśmy od lekarza i świętujemy w najlepszej tajskej knajpie w Gdyni 😋😋 jesteśmy przeszczęśliwi!!! :)
    Super Alicja! Powody do świętowania zdecydowanie były! Niech fasolka zdrowo rośnie :**

    alicjaaa_d lubi tę wiadomość

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 6 marca 2019, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaa_d wrote:
    Hej kochane!! Wszystko ok !! Serduszko fasolki bije 114 uderzeń na minutę ❤❤ wszystko prawidłowo!! :):)
    To cudownie. Ale sie ciesze:-)

    Mi sie znowu jakas infekcja przyplatala :-(

    alicjaaa_d lubi tę wiadomość

    10.09.2019 Marcel
  • alicjaaa_d Autorytet
    Postów: 1610 2151

    Wysłany: 6 marca 2019, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    To cudownie. Ale sie ciesze:-)

    Mi sie znowu jakas infekcja przyplatala :-(


    Niedobrze Oleczka :( musisz jeść dużo kiszonek i jogurtów, albo kup sobie jakieś probiotyki. Bo to masz zdecydowanie coś z florą bakteryjną jak Cię łapią te infekcje :(

    17.05.2018 - AMH - 0,946 ng/ml
    20.04.2019 - Aniołek 13 tc ❤️
    25.09.2019 - II
    25.05.2020 - Leon 💙
    11.08.2021 - II
    13.04.2022 - Iga ❤️
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 6 marca 2019, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaa_d wrote:
    Niedobrze Oleczka :( musisz jeść dużo kiszonek i jogurtów, albo kup sobie jakieś probiotyki. Bo to masz zdecydowanie coś z florą bakteryjną jak Cię łapią te infekcje :(
    Bardzo duzo jem i kiszonek i jogurtow... takze chyba taka mona uroda, albo poprostu zle wyleczylam tamta infekcje. Teraz pobrali mi z pochwy sluz na badanie i dobiora odpowiedni lek a nie w ciemno jak ostatnio.

    10.09.2019 Marcel
  • alicjaaa_d Autorytet
    Postów: 1610 2151

    Wysłany: 7 marca 2019, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Bardzo duzo jem i kiszonek i jogurtow... takze chyba taka mona uroda, albo poprostu zle wyleczylam tamta infekcje. Teraz pobrali mi z pochwy sluz na badanie i dobiora odpowiedni lek a nie w ciemno jak ostatnio.

    no to dobrze, może w końcu uda się to porządnie wyleczyć !:)

    Jak się ustawia suwaczek??? Bo ja nie ogarniam :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2019, 13:58

    17.05.2018 - AMH - 0,946 ng/ml
    20.04.2019 - Aniołek 13 tc ❤️
    25.09.2019 - II
    25.05.2020 - Leon 💙
    11.08.2021 - II
    13.04.2022 - Iga ❤️
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 8 marca 2019, 00:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaa_d wrote:
    no to dobrze, może w końcu uda się to porządnie wyleczyć !:)

    Jak się ustawia suwaczek??? Bo ja nie ogarniam :P
    Suwaczki.com chyba

    alicjaaa_d lubi tę wiadomość

    10.09.2019 Marcel
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 12 marca 2019, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, co u Was?
    Werka, wyszliscie już że szpitala? Jak pierwsze chwile macierzyństwa? :)
    Alicja, Oleczka, jak się czujecie? Macie jakieś objawy ciążowe? :)
    Aga, jak Marcelek? Pewnie już z 9 kg ma? ;-)

    U nas powoli do przodu, mały na zmianę grzeczny i marudny. Pięknie się uśmiecha. W święta robimy chrzciny :)

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 12 marca 2019, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    Dziewczyny, co u Was?
    Werka, wyszliscie już że szpitala? Jak pierwsze chwile macierzyństwa? :)
    Alicja, Oleczka, jak się czujecie? Macie jakieś objawy ciążowe? :)
    Aga, jak Marcelek? Pewnie już z 9 kg ma? ;-)

    U nas powoli do przodu, mały na zmianę grzeczny i marudny. Pięknie się uśmiecha. W święta robimy chrzciny :)
    Ja czekam na poniedzialkowa wizyte, a takto wszystko po staremu. Nic mi nie jest , czuje sie okej:-) takze super. :-)

    Wlasnie dzieeczyny, w jakim mniej wiecej miesiacu robi sie chrzciny?:-)
    Ja pamietam z nagran, chrzczona bylam rowno 2 msc po urodzeniu:-)

    10.09.2019 Marcel
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 12 marca 2019, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Ja czekam na poniedzialkowa wizyte, a takto wszystko po staremu. Nic mi nie jest , czuje sie okej:-) takze super. :-)

    Wlasnie dzieeczyny, w jakim mniej wiecej miesiacu robi sie chrzciny?:-)
    Ja pamietam z nagran, chrzczona bylam rowno 2 msc po urodzeniu:-)

    To super, oby tak dalej :)

    U nas mały będzie miał na chrzcinach 4 miesiące. Kiedyś dzieci chrzcilo się jakoś wczesnej, ja miałam miesiąc :) Ale ja nie wyobrażam sobie tak wcześnie organizować chrzcin. Przecież to wszystko trzeba jakoś ogarnąć, a z małym dzieckiem łatwo nie jest ;-)
    Ale z tego co widzę, to różnie ludzie chrzczą -
    niektóre dzieci malutkie leżą w becikach, a inne już niemal chodzą :)

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 12 marca 2019, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    To super, oby tak dalej :)

    U nas mały będzie miał na chrzcinach 4 miesiące. Kiedyś dzieci chrzcilo się jakoś wczesnej, ja miałam miesiąc :) Ale ja nie wyobrażam sobie tak wcześnie organizować chrzcin. Przecież to wszystko trzeba jakoś ogarnąć, a z małym dzieckiem łatwo nie jest ;-)
    Ale z tego co widzę, to różnie ludzie chrzczą -
    niektóre dzieci malutkie leżą w becikach, a inne już niemal chodzą :)
    Dokladnie. Wydaje mi sie ze nie ma chyba regoly.
    A pytam JUZ tak wczesnie, bo mieszkam.w Uk, a nie wyobrazam sobie zrobic tutaj chrzcin, tylko w Pl, dlatego to jakos trzeba zaplanowac, wyjazdy, wolne i w ogole. :-) ale... jeszcze mam.troche czasu.

    10.09.2019 Marcel
  • alicjaaa_d Autorytet
    Postów: 1610 2151

    Wysłany: 13 marca 2019, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!! U mnie całkiem spoko :) najgorsze mdłości chyba mi już minęły. Tzn cały czas mnie mdli jak zjem za duzo, albo nie zjem wcale, ale nie mam juz tak jak w 7 tyg ze nie mogłam patrzeć na jedzenie do 16...
    Takze czuje sie ok:) w weekend byliśmy u rodzicow i im powiedzieliśmy:) kupiliśmy wino i nakleilismy naklejke, tak że niby to etykieta od wina i napisaliśmy "w życiu fajnych rodziców nadchodzi taki moment ze zostaja fajnymi dziadkami :) Gratulujemy awansu! Kochamy Was!" I na dole jeszcze bylo zdjecie z 1 usg naszej fasolki i napis ze to nasz 0,5cm bąbelek w 7 tyg ciąży.
    A tacie kupiliśmy jeszcze cygaro, bo kiedyś powiedział, że swoje 1 cygaro zapali jak zostanie dziadkiem i tak to jakos mi w pamieci utkwilo i mu kupilismy :)
    Takze wszyscy sie bardzo wzruszyli, i wypili wino z moim Krzyśkiem za zdrowie moje i maluszka:) a ja sie delektowalam wodą w kieliszku od wina^^

    W ogóle wszyscy mówią, że będzie chlopak bo tak ladnie wyglądam :p w sumie ja tez mam takie przeczucie, bo okolo owulacji snilo mi sie wlasnie, ze urodzilam synka i tak jakos potem jak zrobiłam ten test to tak ten sen w glowie mialam, ze jakos tak mk sie wydaje, ze tak moze byc:) ale w sumie nie ma to dla mnie znaczenia, ważne zeby wszystko bylo ok i zdrowe:)

    Rozkminiam juz imiona ;p mam swoje typy, ale moj Krzysiek powiedzial, ze bedziemy dyskutować na ten temat dopiero jak poznamy płeć... chociaż zakładam, ze i tak sie zgodzi na moje propozycje^^ bo mówił, ze mu sie podobają:) także mam nadzieję, ze bedzie Leon albo Łucja :) ale nie zdziwię się jak jeszcze to sie zmieni ;p

    17.05.2018 - AMH - 0,946 ng/ml
    20.04.2019 - Aniołek 13 tc ❤️
    25.09.2019 - II
    25.05.2020 - Leon 💙
    11.08.2021 - II
    13.04.2022 - Iga ❤️
  • alicjaaa_d Autorytet
    Postów: 1610 2151

    Wysłany: 13 marca 2019, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wizytę mam teraz 27.03 takze za 2 tyg :) w przyszłym tyg muszę zrobić pakiet badań na te wszystkie zakaźne + PTA bo ja mam ARh- wiec muszę też to kontrolować.

    17.05.2018 - AMH - 0,946 ng/ml
    20.04.2019 - Aniołek 13 tc ❤️
    25.09.2019 - II
    25.05.2020 - Leon 💙
    11.08.2021 - II
    13.04.2022 - Iga ❤️
  • alicjaaa_d Autorytet
    Postów: 1610 2151

    Wysłany: 13 marca 2019, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    Dziewczyny, co u Was?
    Werka, wyszliscie już że szpitala? Jak pierwsze chwile macierzyństwa? :)
    Alicja, Oleczka, jak się czujecie? Macie jakieś objawy ciążowe? :)
    Aga, jak Marcelek? Pewnie już z 9 kg ma? ;-)

    U nas powoli do przodu, mały na zmianę grzeczny i marudny. Pięknie się uśmiecha. W święta robimy chrzciny :)


    4 msc to idealny moment na chrzciny mysle. Moi znajomi jakos tak wczesniej olali temat i chrzcza malego tez w święta, ale bedzie mial juz 11 msc... takze troche późno

    17.05.2018 - AMH - 0,946 ng/ml
    20.04.2019 - Aniołek 13 tc ❤️
    25.09.2019 - II
    25.05.2020 - Leon 💙
    11.08.2021 - II
    13.04.2022 - Iga ❤️
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 13 marca 2019, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja, ale super niespodzianka dla dziadków :-) fajnie to wymyśliliscie.
    Ja w ciąży miałam bardzo ładną cerę i włosy - wszyscy mi to mówili i wyszedł chłopak :-D
    Z imionami to zawsze ciężko- my z mężem wypisalismy na kartkach swoje typy i patrzyliśmy, co się powtórzyło :-)
    A chrzciny w 11 miesiącu to faktycznie trochę późno ;-)

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 13 marca 2019, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja sposób na przekazanie cudownej nowiny wymysliliscie super, mega mi się podoba! :)
    My chrzciny planujemy na połowę maja, więc nasz Kubuś będzie miał 2,5 miesiąca :)
    Generalnie wg mnie 11 miesięcy to już troszkę duże dziecko, jakoś u mnie w rodzinie też chrzci się wcześniej :)

    Ja dziewczyny całkiem przepadłam, jestem w małym zakochana po uszy, zresztą mój mąż tak samo :) muszę przyznać, że bardzo się angażuje, chociaż na początku mega się bał, bo nigdy nie miał nawet w rękach takiego maleństwa, a teraz bierze go na rece, przewija, kąpie :)
    Ze szpitala wyszliśmy w czwartek :)
    Jeśli chodzi o karmienie piersią początki były ciężkie, przez 3 pierwsze dni nie miałam w ogóle pokarmu, mały spadł z 3,6 kg na 3,2 kg, ale na chwilę obecną mam taki nawal, ze muszę odciagac i mrozic, bo mam przepełnione, twarde i bolące piersi... A do pogryzionych sutkow juz jakoś przywyklam i daje radę ;D
    Nasz bobasek już się nawet do nas uśmiecha, nie sądziłam, że tygodniowy noworodek może już się uśmiechać :)

    https://zapodaj.net/edf7617012a6e.jpg.html

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 13 marca 2019, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Alicja sposób na przekazanie cudownej nowiny wymysliliscie super, mega mi się podoba! :)
    My chrzciny planujemy na połowę maja, więc nasz Kubuś będzie miał 2,5 miesiąca :)
    Generalnie wg mnie 11 miesięcy to już troszkę duże dziecko, jakoś u mnie w rodzinie też chrzci się wcześniej :)

    Ja dziewczyny całkiem przepadłam, jestem w małym zakochana po uszy, zresztą mój mąż tak samo :) muszę przyznać, że bardzo się angażuje, chociaż na początku mega się bał, bo nigdy nie miał nawet w rękach takiego maleństwa, a teraz bierze go na rece, przewija, kąpie :)
    Ze szpitala wyszliśmy w czwartek :)
    Jeśli chodzi o karmienie piersią początki były ciężkie, przez 3 pierwsze dni nie miałam w ogóle pokarmu, mały spadł z 3,6 kg na 3,2 kg, ale na chwilę obecną mam taki nawal, ze muszę odciagac i mrozic, bo mam przepełnione, twarde i bolące piersi... A do pogryzionych sutkow juz jakoś przywyklam i daje radę ;D
    Nasz bobasek już się nawet do nas uśmiecha, nie sądziłam, że tygodniowy noworodek może już się uśmiechać :)

    https://zapodaj.net/edf7617012a6e.jpg.html
    Jest cudny!
    A jak sie ma mama po porodzie?
    Jak maly, grzeczny?

    To mleko sie mrozi??:o hehe nawet nie wiedzialam.
    Werka ja tez nigdy takiego malenstwa na rekach nie mialam
    Jakos do obcych dzieci nigdy mnie nie ciaglo i nie ciagnie, czekam tylko na swoje :-) obce wole obserwowac z dystansem, zreszta nigdy nie odwazylabym sie wziac czyjegos dziecka na rece po raz pierwszy. :-) balabym sie:-)

    10.09.2019 Marcel
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 13 marca 2019, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaa_d wrote:
    Hej!! U mnie całkiem spoko :) najgorsze mdłości chyba mi już minęły. Tzn cały czas mnie mdli jak zjem za duzo, albo nie zjem wcale, ale nie mam juz tak jak w 7 tyg ze nie mogłam patrzeć na jedzenie do 16...
    Takze czuje sie ok:) w weekend byliśmy u rodzicow i im powiedzieliśmy:) kupiliśmy wino i nakleilismy naklejke, tak że niby to etykieta od wina i napisaliśmy "w życiu fajnych rodziców nadchodzi taki moment ze zostaja fajnymi dziadkami :) Gratulujemy awansu! Kochamy Was!" I na dole jeszcze bylo zdjecie z 1 usg naszej fasolki i napis ze to nasz 0,5cm bąbelek w 7 tyg ciąży.
    A tacie kupiliśmy jeszcze cygaro, bo kiedyś powiedział, że swoje 1 cygaro zapali jak zostanie dziadkiem i tak to jakos mi w pamieci utkwilo i mu kupilismy :)
    Takze wszyscy sie bardzo wzruszyli, i wypili wino z moim Krzyśkiem za zdrowie moje i maluszka:) a ja sie delektowalam wodą w kieliszku od wina^^

    W ogóle wszyscy mówią, że będzie chlopak bo tak ladnie wyglądam :p w sumie ja tez mam takie przeczucie, bo okolo owulacji snilo mi sie wlasnie, ze urodzilam synka i tak jakos potem jak zrobiłam ten test to tak ten sen w glowie mialam, ze jakos tak mk sie wydaje, ze tak moze byc:) ale w sumie nie ma to dla mnie znaczenia, ważne zeby wszystko bylo ok i zdrowe:)

    Rozkminiam juz imiona ;p mam swoje typy, ale moj Krzysiek powiedzial, ze bedziemy dyskutować na ten temat dopiero jak poznamy płeć... chociaż zakładam, ze i tak sie zgodzi na moje propozycje^^ bo mówił, ze mu sie podobają:) także mam nadzieję, ze bedzie Leon albo Łucja :) ale nie zdziwię się jak jeszcze to sie zmieni ;p
    Zajebisty pomysl! Genialny! Podoba mi sie!
    Nie wiem czy wiesz ale to jest watek chlopiecy,, tzn. Kazda do tej pory ma chlopczyka. Werka, Aga i Magda:-) zobaczymy czy to zmienie czy zostanie nadal przy boy:-) :-)

    To ktory teraz masz tydzien? Nie ustawiasz suwaczka? Ja dzisiaj zaczynam 13t i czuje taki bol w macicy ze tylko lezec jestem w stanie, w pracy myslalam ze oszaleje. :-(
    A ty planujesz isc na zwolnienie czy wybierasz prace?

    10.09.2019 Marcel
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 13 marca 2019, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do kiedy bralyscie kwas foliowy?:-)

    10.09.2019 Marcel
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 13 marca 2019, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werka, cudowny maluszek :) Fajnie, że masz tyle mleka. Kubuś daje Wam trochę pospać?

    Oleczka, mleko można mrozić i przechowywać pół roku :-) Ja też nigdy wcześniej nie trzymałam dziecka na rękach i na początku trochę się bałam :-) Ale szybko się oswoiłam.
    Ja najpierw brałam Femibion 1, a po 3 miesiącu do końca ciąży Femibion 2. One oba zawierają kwas foliowy, z tym że Femibion 1 ma tego kwasu więcej.

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
‹‹ 144 145 146 147 148 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ