X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zabija mnie ciekawość
Odpowiedz

Zabija mnie ciekawość

Oceń ten wątek:
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    A skąd ta pewność, że będzie to 8dpo? Ile czasu dokładnie będziesz w PL? Ja bym na Twoim miejscu najpierw poszła do gina, porozmawiała o wszystkim, zapytała jakie badania najlepiej zrobić, uprzedziła, że jestes w PL tylko na chwilę i zależy Ci, żeby szybko zrobić podstawowe badania, bo masz rozregulowane cykle strasznie... i wtedy dopiero szła do labpratorium.
    W Polsce bede 4 dni. w tym weekend... A 8dpo wydaje mi sie ze wnioskuje to ze skoku temperatury.. nikt inny mi tego nie powie ani nie potwierdzi nietsety tylko moj wykres... U ginekologa bede w pierwszym dniu przylotu takze zrobie te hormony i pojde z nimi do gina i zobacze co powie, jesli zleci dodatkowe badania to postaram sie pojsc na drugi dzien.

    czy moze faktycznie lepiej isc do gina przed badaniami? kurcze sama nie wiem, bo trochu jestem nieczasowa niestety...

    10.09.2019 Marcel
  • Summis95 Przyjaciółka
    Postów: 238 49

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziula3943248 wrote:
    Za 9 dni wypada mi okres wiec sama sie zastanawiam kiedy najwczesniej mogę testować...
    U mnie temp 36.72 ale przed owu najniższa 36.22 wiec chyba nie ma tragedii
    Oczywiście, że nie ma, ważne żeby był wzrost o conajmniej 0,2 a u Ciebie on jest :) wszystkie Ci powiedzą, że najlepiej czekać do dnia spodziewanej @ ale rzadko która wytrzymuje haha :) niektórym wychodzą testy 10dni po a niektórym dopiero w dniu spodziewanej @ albo kilka dni po, nie ma reguły :)
    Agniecha nie zapeszaj, bo ja ciagle myśle, że @ przyjdzie, tak mnie ten brzuch boli jakby już za rogiem była haha

    h44es65gu59tv6ab.png
    klz9e6ydfxe3ewk9.png
  • Summis95 Przyjaciółka
    Postów: 238 49

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    W Polsce bede 4 dni. w tym weekend... A 8dpo wydaje mi sie ze wnioskuje to ze skoku temperatury.. nikt inny mi tego nie powie ani nie potwierdzi nietsety tylko moj wykres... U ginekologa bede w pierwszym dniu przylotu takze zrobie te hormony i pojde z nimi do gina i zobacze co powie, jesli zleci dodatkowe badania to postaram sie pojsc na drugi dzien.

    czy moze faktycznie lepiej isc do gina przed badaniami? kurcze sama nie wiem, bo trochu jestem nieczasowa niestety...
    Agniecha dobrze mówi, lepiej żebyś poszła najpierw do gina, powie Ci jakie badania zrobić, bo nawet nie wiesz które mogą Ci być potrzebne, on to stwierdzi :)

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    h44es65gu59tv6ab.png
    klz9e6ydfxe3ewk9.png
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    W Polsce bede 4 dni. w tym weekend... A 8dpo wydaje mi sie ze wnioskuje to ze skoku temperatury.. nikt inny mi tego nie powie ani nie potwierdzi nietsety tylko moj wykres... U ginekologa bede w pierwszym dniu przylotu takze zrobie te hormony i pojde z nimi do gina i zobacze co powie, jesli zleci dodatkowe badania to postaram sie pojsc na drugi dzien.

    czy moze faktycznie lepiej isc do gina przed badaniami? kurcze sama nie wiem, bo trochu jestem nieczasowa niestety...
    Wiesz masz na tyle niejednoznaczny wykres i ten skok temperatury, że ja bym nie była taka pewna co do dnia owulacji, więc raczej najpierw poszłabym do gina, żeby w ogóle stwierdził czy do tej owulacji doszło (jeśli będzie w stanie stwierdzić).
    A nie masz możliwości przedłużyć trochę pobytu w PL?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2018, 16:48

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summis95 wrote:
    Oczywiście, że nie ma, ważne żeby był wzrost o conajmniej 0,2 a u Ciebie on jest :) wszystkie Ci powiedzą, że najlepiej czekać do dnia spodziewanej @ ale rzadko która wytrzymuje haha :) niektórym wychodzą testy 10dni po a niektórym dopiero w dniu spodziewanej @ albo kilka dni po, nie ma reguły :)
    Agniecha nie zapeszaj, bo ja ciagle myśle, że @ przyjdzie, tak mnie ten brzuch boli jakby już za rogiem była haha
    Mnie cały czas bolał jakby @ miała przyjść, a jednak nie przyszła ;-)

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • Summis95 Przyjaciółka
    Postów: 238 49

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Mnie cały czas bolał jakby @ miała przyjść, a jednak nie przyszła ;-)
    Oby to było to :) jak ja wytrzymam do wtorku haha :)

    h44es65gu59tv6ab.png
    klz9e6ydfxe3ewk9.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Wiesz masz na tyle niejednoznaczny wykres i ten skok temperatury, że ja bym nie była taka pewna co do dnia owulacji, więc raczej najpierw poszłabym do gina, żeby w ogóle stwierdził czy do tej owulacji doszło (jeśli będzie w stanie stwierdzić).
    A nie masz możliwości przedłużyć trochę pobytu w PL?
    dlaczego niejednoznaczny? mozesz powiedziec cos wiecej? ;-)
    niestety nie moge przedluzyc... nie mam wiecej wolnego w pracy, bo znowu w sierpniu bede w Polsce...

    Kurcze no jesli chodzi o te badania to moze faktycznie... sama juz nie wiem.

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Cieszę się, że się udał :-)
    Dziękuję:-*
    Wiesz tak zaglądam na Twój wykres i Ty faktycznie musiałaś mieć akurat pecha z tym, że akurat w cyklu bezowulacyjnym poszłaś pierwszy raz na monitoring :-P bo odrazu po wykresie nawet widać. A Twoje poprzednie były zupełnie inne.
    Fakt, to pech! Normalnie byłabym juz po owulacji, wiec diagnoza ginekologa się sprawdzila :)
    Za miesiąc gnam z powrotem na monitoring, z tym cyklem się juz pogodzilam ale od następnego znowu zaczynamy :*

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    dlaczego niejednoznaczny? mozesz powiedziec cos wiecej? ;-)
    niestety nie moge przedluzyc... nie mam wiecej wolnego w pracy, bo znowu w sierpniu bede w Polsce...

    Kurcze no jesli chodzi o te badania to moze faktycznie... sama juz nie wiem.
    Niejednoznaczny, bp przeważnie widać różnice miedzy pierwsza faza cyklu (nizsze temperatury), a druga faza (temperatury wyższe), a u Ciebie trochę te temperatury skaczą, nie wiem z czego to wynika, a mierzysz zawsze o tej samej godzinie? Ja na przyklad jak mierze o innej lub dzień wczesniej pilam jakiegoś drinka czy piwko to ignoruje ta temperaturę bo wiadomo ze jest wtedy podwyższona :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Niejednoznaczny, bp przeważnie widać różnice miedzy pierwsza faza cyklu (nizsze temperatury), a druga faza (temperatury wyższe), a u Ciebie trochę te temperatury skaczą, nie wiem z czego to wynika, a mierzysz zawsze o tej samej godzinie? Ja na przyklad jak mierze o innej lub dzień wczesniej pilam jakiegoś drinka czy piwko to ignoruje ta temperaturę bo wiadomo ze jest wtedy podwyższona :)
    dokladnie wlasnie u mnie tez jest to zaznaczone... na poczatku cyklu mialam pewne skoki bo dzien wczesniej pilam alkohol, nie bylo go duzo a temperatura skakala... zwlaszcza ze picie alkoholu nie bylo w dzien ani nawet pod wieczor tylko raczej kolo 23,24...
    Jest tam rowniez zaznaczone ze jeden pomiar byl pare godzin pozniej niz powinien byc, bo poprostu po ludzku budzik nie zadzwonil ;-) i tak naprawde gdyby nie te skoki to krecha bylaby prawdopodobnie na jednej lini ;-)

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    dokladnie wlasnie u mnie tez jest to zaznaczone... na poczatku cyklu mialam pewne skoki bo dzien wczesniej pilam alkohol, nie bylo go duzo a temperatura skakala... zwlaszcza ze picie alkoholu nie bylo w dzien ani nawet pod wieczor tylko raczej kolo 23,24...
    Jest tam rowniez zaznaczone ze jeden pomiar byl pare godzin pozniej niz powinien byc, bo poprostu po ludzku budzik nie zadzwonil ;-) i tak naprawde gdyby nie te skoki to krecha bylaby prawdopodobnie na jednej lini ;-)
    Oby jutro temperatura byla u Ciebie tak samo wysoka albo i wyzsza :*

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Oby jutro temperatura byla u Ciebie tak samo wysoka albo i wyzsza :*
    oby. dalej mnie jajniki pobolewaja wiec moze to dobry znak. tak czy siak nie ma wczesniejszych wizyt u gina ;-( a i tak ide do innej babki niz zazwyczaj bo moja bedzie pozniej-mnie juz nie bedzie...
    postanowilam zrobic podstawowe badania dla kobiet np. OB lipidogram i takie tam i hormonalne TSH ft3 ft4 anty tpo progesteron i prolaktyne... pojde z tym co jest i zobacze co babka mi powie, najwyzej reszte badan (jesli mi powie ze trzeba) sprobuje jakos tutaj w Uk zrobic, moze sie uda... ;-)

    10.09.2019 Marcel
  • Summis95 Przyjaciółka
    Postów: 238 49

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka, trzymam kciuki za ten cykl :) oby się okazał szczęśliwy a te badania były tylko profilaktycznie :*

    h44es65gu59tv6ab.png
    klz9e6ydfxe3ewk9.png
  • Madziula3943248 Koleżanka
    Postów: 48 6

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak wstawiacie swoje wykresy owulacyjne pod swoimi postami? Bo bym wstawila swoj żebyście Wy spojrzaly na niego swoim fachowym okiem :)

    7edde77cb90f198e9f23c72de527db54.png
  • Summis95 Przyjaciółka
    Postów: 238 49

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziula3943248 wrote:
    Jak wstawiacie swoje wykresy owulacyjne pod swoimi postami? Bo bym wstawila swoj żebyście Wy spojrzaly na niego swoim fachowym okiem :)
    Ja nie prowadzę turaj wykresu tylko na tel wiec nie pomogę, ale dziewczyny pewnie wiedzą :)
    Mnie strasznie słabo, głowa boli aż do wymiotów i czuje się jakaś nieobecna.

    h44es65gu59tv6ab.png
    klz9e6ydfxe3ewk9.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summis tez bym chciala troche porzygac hehe ;-) oczywiscie wiadomo z jakich powodow ;-)

    Madziula musisz wejsc w ustawienia zakladka spolecznosc i tam na dole masz swoj podpis, mozesz tam wspisac cokolwiek chcesz, a miniaturke dajesz tak: pod swoim wykresem masz udostepnij wykres - kliknij i tam masz zakladke miniaturka, kopiujesz i wklejasz w tamto gdzie masz swoj podpis.

    10.09.2019 Marcel
  • Muminkowa Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie staraczki,muszę się poradzić bo chyba szaleje.ostatnio dni płodne miałam jakoś między 2 a 8 czerwca cały czas w te dni intensywnie pracowaliśmy może z dwoma dniami przerwy jednak nie.mialam takich objawów owulacji jak ból jajnika czy duża ilość śluzu miałam trochę stresu związanego ze ślubem. Od jakiś 2 dni mam lekkie kłucie brzucha i takie kręcenie jak na okres ogólnie jestem bardzo senna i zmęczona a śluz jest taki nijaki. Okres powinnam dostać za 6 dni choć wolałabym nie ale czy to mogą być wczesne objawy ?zwykle przed okresem mam.nole brzucha ale to tak 2 dni przed a nie tydzień.

    Muminkowa
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muminkowa wrote:
    Witam wszystkie staraczki,muszę się poradzić bo chyba szaleje.ostatnio dni płodne miałam jakoś między 2 a 8 czerwca cały czas w te dni intensywnie pracowaliśmy może z dwoma dniami przerwy jednak nie.mialam takich objawów owulacji jak ból jajnika czy duża ilość śluzu miałam trochę stresu związanego ze ślubem. Od jakiś 2 dni mam lekkie kłucie brzucha i takie kręcenie jak na okres ogólnie jestem bardzo senna i zmęczona a śluz jest taki nijaki. Okres powinnam dostać za 6 dni choć wolałabym nie ale czy to mogą być wczesne objawy ?zwykle przed okresem mam.nole brzucha ale to tak 2 dni przed a nie tydzień.
    a mierzysz temperature albo chodzisz na monitoring? bez tego nie stwierdzisz czy owulacja odbyla sie planowo ;-)

    10.09.2019 Marcel
  • Summis95 Przyjaciółka
    Postów: 238 49

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    summis tez bym chciala troche porzygac hehe ;-) oczywiscie wiadomo z jakich powodow ;-)

    Madziula musisz wejsc w ustawienia zakladka spolecznosc i tam na dole masz swoj podpis, mozesz tam wspisac cokolwiek chcesz, a miniaturke dajesz tak: pod swoim wykresem masz udostepnij wykres - kliknij i tam masz zakladke miniaturka, kopiujesz i wklejasz w tamto gdzie masz swoj podpis.

    Ja nie chce :P dobrze, że córka ładnie się bawi i przeglada książeczki ;) M w pracy to mam wieczór dla siebie, chociaż pewnie pójdę spać haha
    A Wy laski jakie macie plany na piątkowy wieczór? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2018, 19:46

    h44es65gu59tv6ab.png
    klz9e6ydfxe3ewk9.png
  • Summis95 Przyjaciółka
    Postów: 238 49

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie, bo różnie mówią. Co ile dni ‚lepiej’ się kochać? W zeszłym miesiącu kochaliśmy się codziennie i nic to nie dało. W tym miesiącu bara bara było co dwa dni czy może lepiej tylko przed i po owu? Zaciążone, bo mają doświadczenie jak i starające się proszę o skomentowanie :D bo jednak codziennie to chyba za czesto? Wydaje mi się, że plemniki nie są wtedy tak silne ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2018, 19:52

    h44es65gu59tv6ab.png
    klz9e6ydfxe3ewk9.png
‹‹ 67 68 69 70 71 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ