X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zabija mnie ciekawość
Odpowiedz

Zabija mnie ciekawość

Oceń ten wątek:
  • Summis95 Przyjaciółka
    Postów: 238 49

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już spisałam cykl na straty, zachowuje się typowo jak przed @, wszystko mnie wkurrr.. denerwuje.

    h44es65gu59tv6ab.png
    klz9e6ydfxe3ewk9.png
  • agapat Koleżanka
    Postów: 47 13

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summis95 wrote:
    Ja już spisałam cykl na straty, zachowuje się typowo jak przed @, wszystko mnie wkurrr.. denerwuje.
    ja tez miałam wkurwa i myślałam ze zaraz będzie @ a jednak nie ... :) kiedy powinnaś dostać @?

  • Summis95 Przyjaciółka
    Postów: 238 49

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agapat wrote:
    ja tez miałam wkurwa i myślałam ze zaraz będzie @ a jednak nie ... :) kiedy powinnaś dostać @?
    Według jednej aplikacji jutro a według drugiej we wtorek :) mój mówi, żebym jutro zrobiła test
    Narazie żadnych pryszczy jak przed @ nie mam, no zobaczymy.. ale i tak tracę jakoś nadzieje, mąż mówi, że jak nie teraz to za miesiąc ale jednak my-kobiety do tego inaczej podchodzimy..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2018, 19:35

    h44es65gu59tv6ab.png
    klz9e6ydfxe3ewk9.png
  • CatChili Koleżanka
    Postów: 48 9

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, coraz bardziej boję się testowania. Mam wrażenie, że moje objawy, podobne do ciążowych, to efekt Duphastonu... Mimo, że biorę go już chyba z 6 cykl i nigdy takich nie czułam.

    1 cs
  • agapat Koleżanka
    Postów: 47 13

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summis95 wrote:
    Według jednej aplikacji jutro a według drugiej we wtorek :) mój mówi, żebym jutro zrobiła test
    Narazie żadnych pryszczy jak przed @ nie mam, no zobaczymy.. ale i tak tracę jakoś nadzieje, mąż mówi, że jak nie teraz to za miesiąc ale jednak my-kobiety do tego inaczej podchodzimy..
    i co robisz jutro czy czekasz?? :>

  • Summis95 Przyjaciółka
    Postów: 238 49

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agapat wrote:
    i co robisz jutro czy czekasz?? :>
    Zrobię, jak będzie negatyw to będę już czekać na @ ;)

    h44es65gu59tv6ab.png
    klz9e6ydfxe3ewk9.png
  • agapat Koleżanka
    Postów: 47 13

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CatChili wrote:
    Dziewczyny, coraz bardziej boję się testowania. Mam wrażenie, że moje objawy, podobne do ciążowych, to efekt Duphastonu... Mimo, że biorę go już chyba z 6 cykl i nigdy takich nie czułam.
    4 dni do testowania???? ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2018, 21:05

  • agapat Koleżanka
    Postów: 47 13

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summis95 wrote:
    Zrobię, jak będzie negatyw to będę już czekać na @ ;)
    to czekamy ❤️

    Summis95 lubi tę wiadomość

  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehee mnie bola jajniki strasznie nie wiem czemu i caly czas mi cos w brzuchu lata plus gazy :-( ;-) nie wiem co to bedzie ale nie chce sie napalac :-)

    10.09.2019 Marcel
  • agapat Koleżanka
    Postów: 47 13

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Hehee mnie bola jajniki strasznie nie wiem czemu i caly czas mi cos w brzuchu lata plus gazy :-( ;-) nie wiem co to bedzie ale nie chce sie napalac :-)
    kiedy testujesz ?;)

  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem wlasnie, wydaje mi sie ze OF wyznaczyl mi zle owulacje... powinno byc podwyzszenie temp o ok.0,2st, a wtedy kiedy OF zaznaczyl bylo podwyzszenie tylko o 0,05st... dziwne.
    Ale takto planuje na koniec nast. Tygodnia...

    10.09.2019 Marcel
  • Madziula3943248 Koleżanka
    Postów: 48 6

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem tydzien przed @ i przeciez to jest jasna że nic nie wyjdzie a ja glupia duzo nie myslac zrobilam test... tylko po Co? Przeciez to było do przewidzenia że wynik bedzie bez szału...ale moze to idobrze bo juz sie psychicznie nastawiam na @ nie bedzie później płaczu i pretensji do mojego chłopa...

    7edde77cb90f198e9f23c72de527db54.png
  • Madziula3943248 Koleżanka
    Postów: 48 6

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem tydzien przed @ i przeciez to jest jasna że nic nie wyjdzie a ja glupia duzo nie myslac zrobilam test... tylko po Co? Przeciez to było do przewidzenia że wynik bedzie bez szału...ale moze to i dobrze bo juz sie psychicznie nastawiam na @ nie bedzie później płaczu i pretensji do mojego chłopa i calego świata...

    7edde77cb90f198e9f23c72de527db54.png
  • agapat Koleżanka
    Postów: 47 13

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziula3943248 wrote:
    Ja jestem tydzien przed @ i przeciez to jest jasna że nic nie wyjdzie a ja glupia duzo nie myslac zrobilam test... tylko po Co? Przeciez to było do przewidzenia że wynik bedzie bez szału...ale moze to i dobrze bo juz sie psychicznie nastawiam na @ nie bedzie później płaczu i pretensji do mojego chłopa i calego świata...
    no trochę szybko, może spróbuj za kilka dni zrobić najczulszym testem ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CatChili wrote:
    Dziewczyny, coraz bardziej boję się testowania. Mam wrażenie, że moje objawy, podobne do ciążowych, to efekt Duphastonu... Mimo, że biorę go już chyba z 6 cykl i nigdy takich nie czułam.


    Hej, niewiem czy czytałaś moja wypowiedz stronę wcześniej, tez biorę duphaston mam miesiączki między 25-27 dni duphaston mam 3cykl i w tym cyklu już mam 24 dzień sluz biały a zawsze plamie już tydzień przed okresem przy współżyciu nawet przy duphastonie w tej chwili tego nie ma jajniki mnie bolą i czuje nie raz taki ból rozpierający, również mam gazy a do tego bolą mnie piersi i temp 37,1 niestety nie mam porównania bo noe mierzyłam cały cykl tempki. Tez się boje testować co myślicie dziewczyny

  • Summis95 Przyjaciółka
    Postów: 238 49

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakiś cień widzę pod światło ale sama już nie wiem.. narazie nie robię już żadnych testów, czekam na @

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2018, 09:48

    h44es65gu59tv6ab.png
    klz9e6ydfxe3ewk9.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summis poczekaj pare dni i tyle bedziesz miala dokladniejszy wykres :-) mi OF wlasnie zmienil dzien owulacji... co za glupia aplikacja... myslalam ze owu wystepuje na dzien przed skokiem temperatury a ten mi zaznaczyl w dniu skoku... :-/ juz nie wiem sama, bylam pewna (objawy) ze owu byla dzien wczesniej...

    10.09.2019 Marcel
  • Summis95 Przyjaciółka
    Postów: 238 49

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anitkaa91 wrote:
    Hej, niewiem czy czytałaś moja wypowiedz stronę wcześniej, tez biorę duphaston mam miesiączki między 25-27 dni duphaston mam 3cykl i w tym cyklu już mam 24 dzień sluz biały a zawsze plamie już tydzień przed okresem przy współżyciu nawet przy duphastonie w tej chwili tego nie ma jajniki mnie bolą i czuje nie raz taki ból rozpierający, również mam gazy a do tego bolą mnie piersi i temp 37,1 niestety nie mam porównania bo noe mierzyłam cały cykl tempki. Tez się boje testować co myślicie dziewczyny
    Póki nie ma @ szansa zawsze jest :)

    h44es65gu59tv6ab.png
    klz9e6ydfxe3ewk9.png
  • Summis95 Przyjaciółka
    Postów: 238 49

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Summis poczekaj pare dni i tyle bedziesz miala dokladniejszy wykres :-) mi OF wlasnie zmienil dzien owulacji... co za glupia aplikacja... myslalam ze owu wystepuje na dzien przed skokiem temperatury a ten mi zaznaczyl w dniu skoku... :-/ juz nie wiem sama, bylam pewna (objawy) ze owu byla dzien wczesniej...
    Niby w zeszłym miesiącu cykl miałam 41 dniowy teraz mam 39dc, może faktycznie jeszcze jest szansa :)
    Kochana, tez nie można się do końca sugerować tym co Ci wyskakuje l, bo ty znasz swoje ciało najlepiej

    h44es65gu59tv6ab.png
    klz9e6ydfxe3ewk9.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summis95 wrote:
    Niby w zeszłym miesiącu cykl miałam 41 dniowy teraz mam 39dc, może faktycznie jeszcze jest szansa :)
    Kochana, tez nie można się do końca sugerować tym co Ci wyskakuje l, bo ty znasz swoje ciało najlepiej
    Pierwsza owy wyznaczona to w ogole bylam pewna ze byla zla , do tej zmienionej mam watpliwosci ale juz sama nie wiem.. wydaje mi sie ze to bylo dzien wczesniej... zwlaszcza ze testy owu byly negatywne juz

    10.09.2019 Marcel
‹‹ 69 70 71 72 73 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ