X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zabija mnie ciekawość
Odpowiedz

Zabija mnie ciekawość

Oceń ten wątek:
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe jak bede w ciazy to tez tak juz wtedy nie bede chciala, a teraz i tak chce! hehe ;-)
    plany na dzisiaj? spanie, jutro praca na 6 ;-)

    10.09.2019 Marcel
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summis95 wrote:
    Mam pytanie, bo różnie mówią. Co ile dni ‚lepiej’ się kochać? W zeszłym miesiącu kochaliśmy się codziennie i nic to nie dało. W tym miesiącu bara bara było co dwa dni czy może lepiej tylko przed i po owu? Zaciążone proszę o skomentowanie :D bo jednak codziennie to chyba za czesto? Wydaje mi się, że plemniki nie są wtedy tak silne ;)
    tez o tym slyszalam.. w poprzednich cyklach w okresie owulacyjnym kochalismy sie codziennie, bywalo nawet ze ciagle az 6 dni ... i nic nie bylo, a w tym kochalismy sie w dzien przed i dzien po... zobaczymy co z tego bedzie. nawet nie zakladalam ze moze dojsc do owulacji, poprostu stwierdzilam ze cykl stracony ;-)

    A mnie nurtuje jedno pytanie... jak te plemniki sie tam utrzymuja ;-) w sensie w pochwie... bo jesli szyjka jest zamknieta to co z nimi... ? a przeciez ona sie otwiera tylko chwile przed.. to jakim cudem plemniki moga przezyc nawet te 5 dni!? ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2018, 20:06

    10.09.2019 Marcel
  • Summis95 Przyjaciółka
    Postów: 238 49

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    tez o tym slyszalam.. w poprzednich cyklach w okresie owulacyjnym kochalismy sie codziennie, bywalo nawet ze ciagle az 6 dni ... i nic nie bylo, a w tym kochalismy sie w dzien przed i dzien po... zobaczymy co z tego bedzie. nawet nie zakladalam ze moze dojsc do owulacji, poprostu stwierdzilam ze cykl stracony ;-)

    A mnie nurtuje jedno pytanie... jak te plemniki sie tam utrzymuja ;-) w sensie w pochwie... bo jesli szyjka jest zamknieta to co z nimi... ? a przeciez ona sie otwiera tylko chwile przed.. to jakim cudem plemniki moga przezyc nawet te 5 dni!? ;-)
    Na to pytanie to już wogole nie jestem w stanie odpowiedzieć, kobiecy organizm to jedna wielka zagadka :D mogłam wyjść za ginekologa haha

    h44es65gu59tv6ab.png
    klz9e6ydfxe3ewk9.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summis95 wrote:
    Na to pytanie to już wogole nie jestem w stanie odpowiedzieć, kobiecy organizm to jedna wielka zagadka :D mogłam wyjść za ginekologa haha
    haha nooo dokladnie, albo sama nim zostac. moglabym se robic monitoring codziennie ;-)

    ale jesli ktoras dziewczyna zna odpowiedz na to pytanie, bardzo prosze o odpowiedz ;-)

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summis95 wrote:
    Mam pytanie, bo różnie mówią. Co ile dni ‚lepiej’ się kochać? W zeszłym miesiącu kochaliśmy się codziennie i nic to nie dało. W tym miesiącu bara bara było co dwa dni czy może lepiej tylko przed i po owu? Zaciążone, bo mają doświadczenie jak i starające się proszę o skomentowanie :D bo jednak codziennie to chyba za czesto? Wydaje mi się, że plemniki nie są wtedy tak silne ;)
    My próbowalismy tak i tak, ale nic z tego :)
    Wydaje mi się, ze to jet kwestia indywidualna i w dużej mierze zależy od jakości plemników u mężczyzn, bo jedni kochają się codziennie in się udaje, a innym to nie luzy, bo plemniki nie zdążą się zregenerować :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj tez odpoczynek, jutro od rana mam egzaminy w szkole, a wieczorem pulter u znajomych, wiec trzeba zregenerować siły :)
    Macie w swoich okolicach tez taki zwyczaj przed slubem? Wiecie co to w ogóle? :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Madziula3943248 Koleżanka
    Postów: 48 6

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I co myślicie o miom wykresie?
    Na wykresie jest ze owulacje mialam 15 dnia cyklu ale 13 dniA byla u ginekologa i powiedzial ze owulacja bedzie dzisiaj lub najpozniej 14 dnia cyklu...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2018, 20:45

    7edde77cb90f198e9f23c72de527db54.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziula3943248 wrote:
    I co myślicie o miom wykresie?
    Na wykresie jest ze owulacje mialam 15 dnia cyklu ale 13 dniA byla u ginekologa i powiedzial ze owulacja nastapi dzisiaj lub najpozniej 14 dnia cyklu...
    Skoro mialas monitoring, to znaczy, ze owu na pewno była, wykres jest jak najbardziej prawidłowy, różnica temperatur miedzy 1 i 2 fazą bardzo wyraźna, póki co jest za wcześnie na testowanie, trzeba czekać, cierpliwości i dwóch kreseczek Ci życzę :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Madziula3943248 Koleżanka
    Postów: 48 6

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werka93 jakos ten miesiąc mam takie dziwne przeczucie że nic z tego nie będzie...
    I ja tez wam wszystkim dziewczyny życzę dwóch pięknych kreseczek...
    Jestem tu u Was od dzisiejszego dnia ale jak sie czyta to wszystko...
    Jak fajnie potraficie podnieść na duchu :*

    7edde77cb90f198e9f23c72de527db54.png
  • Summis95 Przyjaciółka
    Postów: 238 49

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziula bardzo ładny wykres :) trochę cierpliwości, trzymam kciuki :*

    h44es65gu59tv6ab.png
    klz9e6ydfxe3ewk9.png
  • Madziula3943248 Koleżanka
    Postów: 48 6

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summis95 dziękuję bardzo za wszystko :*

    Summis95 lubi tę wiadomość

    7edde77cb90f198e9f23c72de527db54.png
  • Summis95 Przyjaciółka
    Postów: 238 49

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to chyba nie wytrzymam do wtorku hahah

    h44es65gu59tv6ab.png
    klz9e6ydfxe3ewk9.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mi OF dziwnie wyznsczyl Owulacje...

    Summis95 lubi tę wiadomość

    10.09.2019 Marcel
  • Madziula3943248 Koleżanka
    Postów: 48 6

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tamtym miesiącu tak sie nakręciłam że zrobilam chyba z pięć testów... bylam pewna że sie udało a później rozczarowanie łzy... dlatego kupilam tylko jeden test i lezy schowany.
    Czeka na odpowiedni moment...
    No chyba że szybciej przyjdzie @...
    Zobaczymy...
    Summis95 kochana mnie też by juz ciekawość zabijała... :/
    Ale czasami lepiej jest poczekac ten jeden czy dwa dni dłużej niż doszukiwać sie tej drugiej kreski bo za wczesnie sie zrobilo...
    Jeszcze 3dni dasz radę...
    Dziewczyny a obilo wam sie o uszy to że testy owulacyjne zaraz przed @ jak wychodza dodatnie to tez moga oznaczać ciążę?
    Czytalam że hormon Lh jest bardzo podobnym hormonem do betaHCG i moze pokazywac owulacje przed miesiaczka co oznacza ciążę tylko czytałam tez ze nie u kaŻdej kobiety sie to sprawdza...

    Summis95 lubi tę wiadomość

    7edde77cb90f198e9f23c72de527db54.png
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :-)

    Po tym jak zobaczyłam dobry śluz, to u nas seks był trzy dni pod rząd.

    Ja robiłam test owulacyjny przed okresem - bo też się naczytalam, że może pokazać ciążę. I był negayw :-D Więc u mnie się nie sprawdziło.

    Summis95, agniecha2101 lubią tę wiadomość

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zawsze sie sprawdza :-)

    10.09.2019 Marcel
  • Summis95 Przyjaciółka
    Postów: 238 49

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ;) u mnie to samo 37,5 i duże bolące cycki :P dzisiaj ma padać cały dzień wiec chyba przesiedzimy w domu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2018, 10:28

    h44es65gu59tv6ab.png
    klz9e6ydfxe3ewk9.png
  • Summis95 Przyjaciółka
    Postów: 238 49

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Ale mi OF dziwnie wyznsczyl Owulacje...
    Bardzo ładnie Ci poszybowała temp w górę :)

    h44es65gu59tv6ab.png
    klz9e6ydfxe3ewk9.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summis95 wrote:
    Bardzo ładnie Ci poszybowała temp w górę :)
    Noo to jest plus ale myslalam ze owulacje mialam dwa dni pozniej ...

    10.09.2019 Marcel
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Hej dziewczyny jestem tu nowa, otóż opowiem pokrótce moja historie: mam córkę 3,5 roku i staramy się o 2 dziecko zaszłam w ciaze jednak w grudniu poroniłam miałam łyżeczkowanie w 10 tyg, trochę odpuściłam później zmieniłam lekarza miesiączki były nie regularne rozwaliła mi się gospodarka hormonalna totalnie- mam 3 cykl z duphastonem nie mierYlam temp dostałam duphasyon na uregulowanie cyklu. Miesiączkę miałam od1-5 maja a później od 25 do Ok 30 maja cykle mam między 25-27 dni, byłam u ginekologa 8 czerwca było już po owulacji wiec u mnie występuje od razu po miesiączce serduszkowalismy akurat mniej więcej co dwa dni a w niw które dni nawet codziennie - po duphastonie zwiększyła mi się ochota na seks, nawet na duphastonie pare dni przed miesiączka zaczynały się lekkie plamienia w tej chwili mija 23 dzień nie mam plamien ani nic czuje ciągniecie w brzuchu od Wczoraj jajniki całe kuly aż plecy w nie których momentach bolały sluz mam biały żadnych plamien który miały by wskazywać na miesiączkę niewiem co nyslec za wcześnie na test myślicie ze dopadła mnie kolejna dolegliwość czy dupaaston tak działa juz

‹‹ 68 69 70 71 72 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ