X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie ZOSTAŃ MATKĄ NA DZIEŃ MATKI - MAJOWE TESTOWANIE '19
Odpowiedz

ZOSTAŃ MATKĄ NA DZIEŃ MATKI - MAJOWE TESTOWANIE '19

Oceń ten wątek:
  • Malgonia Autorytet

Wysłany: 26 maja 2019, 17:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agge i jak mama?

age.png

Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 maja 2019, 17:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape pisałaś coś o wizycie w klinice i inseminacji? Gdzie się w końcu zapisałas? Miałam kiedyś zapytać i zapomniałam.

• agge Autorytet

Wysłany: 26 maja 2019, 17:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Agge i jak mama?
    Dostała jakiś zastrzyk, po którym jej niby miało przejść, ale coś nie przeszło... I do domu z lekami. Zwolnienie na 2 tygodnie

91bbb8f83b.png

c62facf3ab.png

14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • Malgonia Autorytet

Wysłany: 26 maja 2019, 17:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    agge wrote:
    Dostała jakiś zastrzyk, po którym jej niby miało przejść, ale coś nie przeszło... I do domu z lekami. Zwolnienie na 2 tygodnie

No kregoslup to raczej od jednego zastrzyku nie przejdzie, ale oby choc troche bylo lepiej. Dobrze, ze juz wyszla :)

age.png

• agge Autorytet

Wysłany: 26 maja 2019, 17:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    No kregoslup to raczej od jednego zastrzyku nie przejdzie, ale oby choc troche bylo lepiej. Dobrze, ze juz wyszla :)
    Niestety. Mój tata też ma problemy z kręgosłupem i regularnie chodzi na rehabilitację, a i tak co jakiś czas ma ataki bólu :/

91bbb8f83b.png

c62facf3ab.png

• Malgonia Autorytet

Wysłany: 26 maja 2019, 18:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    agge wrote:
    Niestety. Mój tata też ma problemy z kręgosłupem i regularnie chodzi na rehabilitację, a i tak co jakiś czas ma ataki bólu :/

Wiem cos o tym :/
    Ja juz wyciagnelam swoja ciazowa poduszke, bo jednak tyle godzin w pozycji lezacej lub pollezacej robi swoje.
    Zastanawiam sie czy nie pocwiczyc na pilce, ale wstrzymam sie do srody i pogadam z lekarzem. Kiedys chodzilam na zajecia do dziewczyny ktora teraz specjalizuje sie w fizjoterapi ciezarnych i kobiet nietrzymajacych mocz j grberalnie priblemami w okolucach miednicy. Mysle zeby sie z nia umowic zeby mi pokazala jakies cwiczenia.

agge lubi tę wiadomość

age.png

• Ania_85_ Autorytet

Wysłany: 26 maja 2019, 18:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka- następną wizytę mam 6.06. o 17:20- jak dostanę fotkę to Wam wrzucę ☺️ Suwaczek na pewno będzie, ale na razie wciąż sama nie mogę w to wszystko uwierzyć 😛 do tego stopnia, że się jeszcze na styczniowych mamusiach nie zapisałam 😉 Mam nadzieję, że po tej wizycie, jak zobaczę na USG takiego pięknego żelka jak u Małgoni, to wstawię suwaczek 😀
    Napisz nam jak po weselu- ja w przyszły weekend idę- to będzie moje pierwsze góralskie wesele 😀

Magduullina- przykro mi 😞 te testy faktycznie kłamią. Pamiętam jak mnie wyszedł kiedyś taki piękny i wyraźny poczasiak 😒 ale meżulo będzie często wracał, więc stęsknieni na pewno stworzycie małego człowieczka 😀

Iwona28- strasznie mi smutno 😞 ale wierzę, że przydarzy Wam się niespodzianka ☺️

Maria wszystkiego najlepszego z okazji urodzin- zdrówka, szczęścia, uśmiechu na co dzień i spełnienia najskrytszych marzeń 😚

A dla wszystkich Was przesyłam buziaki z okazji dnia Matki, bo wierzę, że już niedługo wszystkie będziemy mamami 😘 I na osłodę wrzucam Wam Pavlovą, którą upiekłam dla swojej mamusi 😃

https://naforum.zapodaj.net/thumbs/3736985ce89a.jpg

Niezbyt ładnie się prezentuje, bo zapakowana na przejażdżkę 😉 nie chciałam jej przenosić na paterę do zdjęcia, żeby jeszcze bardziej nie popękała 😉

agge, syllwia91, Malgonia, Magduullina, Ochmanka, Salome, Madziandzia, aeiouy lubią tę wiadomość

uwo9skjob07enzxz.png
  • Izape_91 Autorytet

Wysłany: 26 maja 2019, 18:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia my póki co spróbujemy na NFZ, kliniki od IVF nie biorę pod uwagę. Będziemy próbować w Szpitalu uniwersyteckim w Krakowie. Do IVF może za 2-3 lata podejdziemy. Narazie mi się nie spieszy, traktuje to jako ostateczność, zresztą nie jestem gotowa psychicznie na taki krok.

Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 maja 2019, 18:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Sylwia my póki co spróbujemy na NFZ, kliniki od IVF nie biorę pod uwagę. Będziemy próbować w Szpitalu uniwersyteckim w Krakowie. Do IVF może za 2-3 lata podejdziemy. Narazie mi się nie spieszy, traktuje to jako ostateczność, zresztą nie jestem gotowa psychicznie na taki krok.
    Wiem wiem. Pisałaś o inseminacji. Nie wiedziałam że jest coś takiego jak na NFZ inseminacja

• Malgonia Autorytet

Wysłany: 26 maja 2019, 19:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z okazji dnia matki ogladam na tvn7 listy do m i becze jak boberek ;)

Aniu na pewno Twoj mis jest juz calkiem duzym misiem :)

agge, Ania_85_, Ochmanka lubią tę wiadomość

age.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 maja 2019, 19:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 22:26

Kittinka83, Pati96, Salome, szona lubią tę wiadomość

• agge Autorytet

Wysłany: 26 maja 2019, 19:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia, kocham ten film <3

Malgonia, szona lubią tę wiadomość

91bbb8f83b.png

c62facf3ab.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 maja 2019, 19:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria 100lat!!! Spelnienia marzen!!!

Salome lubi tę wiadomość

• Iseko Autorytet

Wysłany: 26 maja 2019, 19:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Kochane! Podczytywalam Was trochę przez weekend, ale z dużym opóźnieniem inie mogłam nigdy dojść do bieżących postow😂 teraz dokonczylam, ale pamiętam tylko żeby Marii napisac: spełnienia marzeń!
    <zdjęcia już usuwam>

Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2019, 12:02

Izape_91, Malgonia, Kittinka83, Angelika1313, Ania_85_, Ochmanka, Szczesliwa_mamusia, eemmiilliiaa, syllwia91, Nuch, MonikA_89!, Pati96, Arashe, agge, moni05, Salome, Malinaa90, okularnica91, Linka90, Magduullina, Madziandzia, szona, aeiouy, Karolina lubią tę wiadomość

32 lata | starania od stycznia 2017

IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 maja 2019, 19:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina90 dokładnie oto mi chodziło!
    To kwestia samego zrozumienia słowa "wyluzować". Ja bardziej chyba miałam na myśli pomoc psychologiczną w sytuacji NAKRĘCANIA sie na ciąże, które przyjmują formę pewnej obsesji.
    Nie chodziło mi, że jak przestaniemy myśleć i będziemy <nie robić nic> to NAGLE cudem zajdziemy. To bardziej skomplikowane i każda kobieta jednak INACZEJ będzie to odczuwać i rozumieć. Zupełnie inaczej też w przypadku problemów stricte medycznych. To już w ogóle inna baja. Tu trzeba konkretnego działania, ale też wsparcia bliskich. Reset pięknie, że Was te starania bardzo zbliżyły!! To świadczy o dojrzałości Waszej miłości :)
    ale znam parę, która nie udźwignęła tych problemów i bardzo poraniona w końcu się rozstała.

Maria87 najlepsze życzenia :))niech spełniają się marzenia!!!

Syllwia cieszę się, że u Ciebie już lepiej!!

Miłego wieczorku :) jutro niestety poniedziałek i trzeba wcześnie wstać..
    Dobrego tygodnia!!!

Edit. ISEKO, Boski klimat tam macie!! a pomost ;) nie powiem..miejscówka zacna!!! :D

Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2019, 19:32

syllwia91, Iseko, Salome, szona lubią tę wiadomość

• Izape_91 Autorytet

Wysłany: 26 maja 2019, 19:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria sto lat :* no i ja mocno wierzę że za rok to już Będzie obchodziła podwójnie swoje święto :)

Iseko! O Ty hardkorze :D ja tylko pamiętam jak z moim jeździliśmy w krzaki samochodem hahah :p dawno jakoś nie mieliśmy jakichś ekstremalnych seksow. Trzeba to zmienić!

PS. Od jutra zaczynam przygodę z siłownia :D

Sylwia dlatego zdecydowaliśmy że lepiej dojechać kawałek dalej niż płacić w parensie 😊 poza tym w Krakowie mam dużo znajomych, więc też przy okazji zaliczę pewnie jakieś wizytacje, bo się strasznie za ludźmi z aplikacji stęskniłam. Mieliśmy taka fajna, zgrana ekipę! A jak Ty się czujesz? Dalej krwawisz?a Tobie zakładali dren?? Ile masz dziurek? :D

Ochmanka, Iseko, Salome lubią tę wiadomość

S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb

• reset Autorytet

Wysłany: 26 maja 2019, 19:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Sylwia dlatego zdecydowaliśmy że lepiej dojechać kawałek dalej niż płacić w parensie 😊 poza tym w Krakowie mam dużo znajomych, więc też przy okazji zaliczę pewnie jakieś wizytacje, bo się strasznie za ludźmi z aplikacji stęskniłam. Mieliśmy taka fajna, zgrana ekipę! A jak Ty się czujesz? Dalej krwawisz?a Tobie zakładali dren?? Ile masz dziurek? :D

I do tego masz do odwiedzenia znajome z forum <3
    Także Kraków jest Ci pisany... a z własnego doświadczenia powiem, że tu się całkiem nieźle zachodzi w ciążę ;)

Izape_91 lubi tę wiadomość

relgmg7ymfbmxgyl.png

* 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Izape_91 Autorytet

Wysłany: 26 maja 2019, 19:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    I do tego masz do odwiedzenia znajome z forum <3
    Także Kraków jest Ci pisany... a z własnego doświadczenia powiem, że tu się całkiem nieźle zachodzi w ciążę ;)

Reset no ja juz wzięłam za pewnik, że się od Ciebie zarażę 😄😄😄

Aaa nie pokazywałam Wam ostatnich uszytkow ♥️
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7fd10e128e51.jpg https://naforum.zapodaj.net/thumbs/53495b7a36ed.jpg

Szczesliwa_mamusia, Ochmanka, syllwia91, Iseko, MonikA_89!, Arashe, Pati96, agge, moni05, Salome, Malgonia, Malinaa90, Tele...79, Ania_85_, Linka90, Magduullina, Madziandzia, szona, alis132, Cabrera, aeiouy, Karolina lubią tę wiadomość

S3YWp2.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 maja 2019, 20:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 21:50

Iseko, Salome, Izape_91 lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 maja 2019, 20:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria- wszystkiego najlepszego. Spełnienia marzeń :-)

Tez ogladalam listy do m. Pierwsza czesc uwielbiam. Zawsze rycze na koncu,jak zielinska trzyma malucha na rekach i mowi,ze czekala na niego cale zycie.

Ja już sobie wszystko poukladalam w glowie. Nie będziemy robic dodatkowych badan krwi. Oprocz oczywiscie tego echa. Ufam W.,ze jest dobrze. Niepotrzebnie sie nakrecilam negatywnie po rozmowie z genetykiem. Podeszlam do tego bardzo emocjonalnie. Ale coz. Jestem w ciazy i nie jestem najmlodsza. Ale wierze, ze gdyby lekarz zobaczyl cos nieprawidlowgo na usg,to by mi powiedział.
    Na tyle to ze mnie zeszło, ze zaproponowałam mezowi,ze moze jeszcze 3 sporobujemy miec dzieciatko. A on- nie, psychicznie tego nie wytrzymam. Pojde sie wykastrowac :-D :-D :-D

Co do odpuszczenia- to u nas w 1 ciaze udalo sie zajsc,kiedy nie myslalam,ze uda sie naturalnie, tylko bylam nastawiona na iui. A w 2,kiedy stwoerdzilam,dobra. Jak sie uda,to sie uda. A jak nie,to ide do lekarza umawiac sie na iui. Nie wiem na ile to pomoglo, a na ile po prostu byl ten czas. Ale ciesze ,ze sie udalo.

Kittinka83, Salome lubią tę wiadomość

‹‹ 207 208 209 210 211 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ