X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie ZOSTAŃ MATKĄ NA DZIEŃ MATKI - MAJOWE TESTOWANIE '19
Odpowiedz

ZOSTAŃ MATKĄ NA DZIEŃ MATKI - MAJOWE TESTOWANIE '19

Oceń ten wątek:
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 26 maja 2019, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agge i jak mama?


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2019, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape pisałaś coś o wizycie w klinice i inseminacji? Gdzie się w końcu zapisałas? Miałam kiedyś zapytać i zapomniałam.

  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 26 maja 2019, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Agge i jak mama?
    Dostała jakiś zastrzyk, po którym jej niby miało przejść, ale coś nie przeszło... I do domu z lekami. Zwolnienie na 2 tygodnie

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 26 maja 2019, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agge wrote:
    Dostała jakiś zastrzyk, po którym jej niby miało przejść, ale coś nie przeszło... I do domu z lekami. Zwolnienie na 2 tygodnie

    No kregoslup to raczej od jednego zastrzyku nie przejdzie, ale oby choc troche bylo lepiej. Dobrze, ze juz wyszla :)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 26 maja 2019, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    No kregoslup to raczej od jednego zastrzyku nie przejdzie, ale oby choc troche bylo lepiej. Dobrze, ze juz wyszla :)
    Niestety. Mój tata też ma problemy z kręgosłupem i regularnie chodzi na rehabilitację, a i tak co jakiś czas ma ataki bólu :/

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 26 maja 2019, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agge wrote:
    Niestety. Mój tata też ma problemy z kręgosłupem i regularnie chodzi na rehabilitację, a i tak co jakiś czas ma ataki bólu :/

    Wiem cos o tym :/
    Ja juz wyciagnelam swoja ciazowa poduszke, bo jednak tyle godzin w pozycji lezacej lub pollezacej robi swoje.
    Zastanawiam sie czy nie pocwiczyc na pilce, ale wstrzymam sie do srody i pogadam z lekarzem. Kiedys chodzilam na zajecia do dziewczyny ktora teraz specjalizuje sie w fizjoterapi ciezarnych i kobiet nietrzymajacych mocz j grberalnie priblemami w okolucach miednicy. Mysle zeby sie z nia umowic zeby mi pokazala jakies cwiczenia.

    agge lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Ania_85_ Autorytet
    Postów: 300 1019

    Wysłany: 26 maja 2019, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka- następną wizytę mam 6.06. o 17:20- jak dostanę fotkę to Wam wrzucę ☺️ Suwaczek na pewno będzie, ale na razie wciąż sama nie mogę w to wszystko uwierzyć 😛 do tego stopnia, że się jeszcze na styczniowych mamusiach nie zapisałam 😉 Mam nadzieję, że po tej wizycie, jak zobaczę na USG takiego pięknego żelka jak u Małgoni, to wstawię suwaczek 😀
    Napisz nam jak po weselu- ja w przyszły weekend idę- to będzie moje pierwsze góralskie wesele 😀

    Magduullina- przykro mi 😞 te testy faktycznie kłamią. Pamiętam jak mnie wyszedł kiedyś taki piękny i wyraźny poczasiak 😒 ale meżulo będzie często wracał, więc stęsknieni na pewno stworzycie małego człowieczka 😀

    Iwona28- strasznie mi smutno 😞 ale wierzę, że przydarzy Wam się niespodzianka ☺️

    Maria wszystkiego najlepszego z okazji urodzin- zdrówka, szczęścia, uśmiechu na co dzień i spełnienia najskrytszych marzeń 😚

    A dla wszystkich Was przesyłam buziaki z okazji dnia Matki, bo wierzę, że już niedługo wszystkie będziemy mamami 😘 I na osłodę wrzucam Wam Pavlovą, którą upiekłam dla swojej mamusi 😃

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/3736985ce89a.jpg

    Niezbyt ładnie się prezentuje, bo zapakowana na przejażdżkę 😉 nie chciałam jej przenosić na paterę do zdjęcia, żeby jeszcze bardziej nie popękała 😉

    agge, syllwia91, Malgonia, Magduullina, Ochmanka, Salome, Madziandzia, aeiouy lubią tę wiadomość

    uwo9skjob07enzxz.png
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 26 maja 2019, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia my póki co spróbujemy na NFZ, kliniki od IVF nie biorę pod uwagę. Będziemy próbować w Szpitalu uniwersyteckim w Krakowie. Do IVF może za 2-3 lata podejdziemy. Narazie mi się nie spieszy, traktuje to jako ostateczność, zresztą nie jestem gotowa psychicznie na taki krok.

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2019, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Sylwia my póki co spróbujemy na NFZ, kliniki od IVF nie biorę pod uwagę. Będziemy próbować w Szpitalu uniwersyteckim w Krakowie. Do IVF może za 2-3 lata podejdziemy. Narazie mi się nie spieszy, traktuje to jako ostateczność, zresztą nie jestem gotowa psychicznie na taki krok.
    Wiem wiem. Pisałaś o inseminacji. Nie wiedziałam że jest coś takiego jak na NFZ inseminacja

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 26 maja 2019, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z okazji dnia matki ogladam na tvn7 listy do m i becze jak boberek ;)

    Aniu na pewno Twoj mis jest juz calkiem duzym misiem :)

    agge, Ania_85_, Ochmanka lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2019, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 22:26

    Kittinka83, Pati96, Salome, szona lubią tę wiadomość

  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 26 maja 2019, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia, kocham ten film <3

    Malgonia, szona lubią tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2019, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria 100lat!!! Spelnienia marzen!!!

    Salome lubi tę wiadomość

  • Iseko Autorytet
    Postów: 2386 4477

    Wysłany: 26 maja 2019, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Kochane! Podczytywalam Was trochę przez weekend, ale z dużym opóźnieniem inie mogłam nigdy dojść do bieżących postow😂 teraz dokonczylam, ale pamiętam tylko żeby Marii napisac: spełnienia marzeń!
    <zdjęcia już usuwam>

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2019, 12:02

    Izape_91, Malgonia, Kittinka83, Angelika1313, Ania_85_, Ochmanka, Szczesliwa_mamusia, eemmiilliiaa, syllwia91, Nuch, MonikA_89!, Pati96, Arashe, agge, moni05, Salome, Malinaa90, okularnica91, Linka90, Magduullina, Madziandzia, szona, aeiouy, Karolina lubią tę wiadomość

    32 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2019, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina90 dokładnie oto mi chodziło!
    To kwestia samego zrozumienia słowa "wyluzować". Ja bardziej chyba miałam na myśli pomoc psychologiczną w sytuacji NAKRĘCANIA sie na ciąże, które przyjmują formę pewnej obsesji.
    Nie chodziło mi, że jak przestaniemy myśleć i będziemy <nie robić nic> to NAGLE cudem zajdziemy. To bardziej skomplikowane i każda kobieta jednak INACZEJ będzie to odczuwać i rozumieć. Zupełnie inaczej też w przypadku problemów stricte medycznych. To już w ogóle inna baja. Tu trzeba konkretnego działania, ale też wsparcia bliskich. Reset pięknie, że Was te starania bardzo zbliżyły!! To świadczy o dojrzałości Waszej miłości :)
    ale znam parę, która nie udźwignęła tych problemów i bardzo poraniona w końcu się rozstała.


    Maria87 najlepsze życzenia :))niech spełniają się marzenia!!!

    Syllwia cieszę się, że u Ciebie już lepiej!!

    Miłego wieczorku :) jutro niestety poniedziałek i trzeba wcześnie wstać..
    Dobrego tygodnia!!!


    Edit. ISEKO, Boski klimat tam macie!! a pomost ;) nie powiem..miejscówka zacna!!! :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2019, 19:32

    syllwia91, Iseko, Salome, szona lubią tę wiadomość

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 26 maja 2019, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria sto lat :* no i ja mocno wierzę że za rok to już Będzie obchodziła podwójnie swoje święto :)

    Iseko! O Ty hardkorze :D ja tylko pamiętam jak z moim jeździliśmy w krzaki samochodem hahah :p dawno jakoś nie mieliśmy jakichś ekstremalnych seksow. Trzeba to zmienić!

    PS. Od jutra zaczynam przygodę z siłownia :D

    Sylwia dlatego zdecydowaliśmy że lepiej dojechać kawałek dalej niż płacić w parensie 😊 poza tym w Krakowie mam dużo znajomych, więc też przy okazji zaliczę pewnie jakieś wizytacje, bo się strasznie za ludźmi z aplikacji stęskniłam. Mieliśmy taka fajna, zgrana ekipę! A jak Ty się czujesz? Dalej krwawisz?a Tobie zakładali dren?? Ile masz dziurek? :D

    Ochmanka, Iseko, Salome lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 26 maja 2019, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Sylwia dlatego zdecydowaliśmy że lepiej dojechać kawałek dalej niż płacić w parensie 😊 poza tym w Krakowie mam dużo znajomych, więc też przy okazji zaliczę pewnie jakieś wizytacje, bo się strasznie za ludźmi z aplikacji stęskniłam. Mieliśmy taka fajna, zgrana ekipę! A jak Ty się czujesz? Dalej krwawisz?a Tobie zakładali dren?? Ile masz dziurek? :D

    I do tego masz do odwiedzenia znajome z forum <3
    Także Kraków jest Ci pisany... a z własnego doświadczenia powiem, że tu się całkiem nieźle zachodzi w ciążę ;)

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 26 maja 2019, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    I do tego masz do odwiedzenia znajome z forum <3
    Także Kraków jest Ci pisany... a z własnego doświadczenia powiem, że tu się całkiem nieźle zachodzi w ciążę ;)

    Reset no ja juz wzięłam za pewnik, że się od Ciebie zarażę 😄😄😄



    Aaa nie pokazywałam Wam ostatnich uszytkow ♥️
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7fd10e128e51.jpg https://naforum.zapodaj.net/thumbs/53495b7a36ed.jpg

    Szczesliwa_mamusia, Ochmanka, syllwia91, Iseko, MonikA_89!, Arashe, Pati96, agge, moni05, Salome, Malgonia, Malinaa90, Tele...79, Ania_85_, Linka90, Magduullina, Madziandzia, szona, alis132, Cabrera, aeiouy, Karolina lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2019, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 21:50

    Iseko, Salome, Izape_91 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2019, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria- wszystkiego najlepszego. Spełnienia marzeń :-)

    Tez ogladalam listy do m. Pierwsza czesc uwielbiam. Zawsze rycze na koncu,jak zielinska trzyma malucha na rekach i mowi,ze czekala na niego cale zycie.

    Ja już sobie wszystko poukladalam w glowie. Nie będziemy robic dodatkowych badan krwi. Oprocz oczywiscie tego echa. Ufam W.,ze jest dobrze. Niepotrzebnie sie nakrecilam negatywnie po rozmowie z genetykiem. Podeszlam do tego bardzo emocjonalnie. Ale coz. Jestem w ciazy i nie jestem najmlodsza. Ale wierze, ze gdyby lekarz zobaczyl cos nieprawidlowgo na usg,to by mi powiedział.
    Na tyle to ze mnie zeszło, ze zaproponowałam mezowi,ze moze jeszcze 3 sporobujemy miec dzieciatko. A on- nie, psychicznie tego nie wytrzymam. Pojde sie wykastrowac :-D :-D :-D

    Co do odpuszczenia- to u nas w 1 ciaze udalo sie zajsc,kiedy nie myslalam,ze uda sie naturalnie, tylko bylam nastawiona na iui. A w 2,kiedy stwoerdzilam,dobra. Jak sie uda,to sie uda. A jak nie,to ide do lekarza umawiac sie na iui. Nie wiem na ile to pomoglo, a na ile po prostu byl ten czas. Ale ciesze ,ze sie udalo.

    Kittinka83, Salome lubią tę wiadomość

‹‹ 207 208 209 210 211 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ