X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • mychowe Autorytet
    Postów: 992 966

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,pamietam, ze bardzo mi dodawalo otuchy jak czytalam, ze ktoras poronila i zachodzila w ciaze zaraz i wszystko bylo dobrze. 19 czerwca poronilam, 31 lipca zaczal sie pierwszy cykl,w ktorym tylko raz serduszkowalismy i przedwczoraj zobaczylam druga blada kreche na tescie. 4 dni przed oczekiwana @. Mam nadzieje, ze tym razem sie uda..

    f2w3vkcbm402yi6o.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2013, 23:19

    moniaak, Matylda36, blueberry, zozol, vivien, juicca, rabarbarka lubią tę wiadomość

    ex2bkrhmvrp7aszy.png>
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2013, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana uda sie musi sie udać trzymam kciuki <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2013, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mychowe wrote:
    Dziewczyny,pamietam, ze bardzo mi dodawalo otuchy jak czytalam, ze ktoras poronila i zachodzila w ciaze zaraz i wszystko bylo dobrze. 19 czerwca poronilam, 31 lipca zaczal sie pierwszy cykl,w ktorym tylko raz serduszkowalismy i przedwczoraj zobaczylam druga blada kreche na tescie. 4 dni przed oczekiwana @. Mam nadzieje, ze tym razem sie uda..

    f2w3vkcbm402yi6o.png
    kochana jestes moja kolejna nadzieja, ja poronilam 25.08 i odrazu nowy cykl mi sie rozpoczol, czekam na owu, bardzo bym chciala aby bylo tak jak u Ciebie, podobno łatwiej zajsc bo oragnizm przygotowany, ale ile w tym prawdy?
    Gratulacje

  • Furia Autorytet
    Postów: 944 748

    Wysłany: 28 sierpnia 2013, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oszalec mozna od tego wyczekiwania owulacji...

    https://www.maluchy.pl/li-69537.png

    tkzgeyx.png
  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam od lekarza trzy opakowania tabletek antykoncepcyjnych, ale po pierwszym rezygnuję. Bardzao źle się po nich czuje nie mówiąć o tym że przytyłam. Stąd moje pytanie. Jak mam teraz liczyć cykl? kiedy dni płodne? W poniedziałek powinnam zacząć kolejne opakowanie. Zaznaczam że nie będziemy się jeszcze starać, za dużo stresów.

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • zozol Autorytet
    Postów: 1380 1236

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po odstawieniu tabletek powinnaś dostać okres i wtedy też zaczyna się nowy cykl (z pierwszym dniem miesiączki). Ja też brałam jeden cykl tabletki i też muszę przyznać że kiepsko się po nich czułam i cały miesiąc plamiłam. Na szczęście tylko jeden cykl miałam brać. A po odstawieniu dni płodne miałam normalnie jak w poprzednich cyklach bez tabletek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2013, 16:05

    qm4p206.png

    Nasz największy skarb
    https://www.maluchy.pl/li-68536.png


  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok dzięki za informację. na wszelki wypadek zrobie sobie w dniu planowanych dni płodnych test owulacyjny.
    czyli krwawienie po odstawieniu traktować jako normalny okres i początek nowego cyklu. taki też wykres sporządziłam. muszę się jeszcze pilnować z temperaturą...

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • zozol Autorytet
    Postów: 1380 1236

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie tak :)

    qm4p206.png

    Nasz największy skarb
    https://www.maluchy.pl/li-68536.png


  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 30 sierpnia 2013, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    znowu zapomniałam dziś zmierzyć temperaturę :/ bardzo to dla mnie trudne. ostatnio zaszłam w ciążę bardoz 'niespodziewanie'. jeszcze się mąż pytał po "myślisz żę to dziś" a ja mu na to "absolutnie już jestem dawno po dniach płodnych' a tu taka niespodzianka. dlatego wiem że najlepsze na ciążę jest - nie spinać się :)

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • aphrodita Autorytet
    Postów: 1429 481

    Wysłany: 30 sierpnia 2013, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nezumi jesli bierzesz tabletki antykoncepcyjne to mierzenie temperatury nie ma sensu. Jak je odstawisz to owulację możesz mieć niekoniecznie w tych dniach co zawsze.

    ex2b9vvjbetd957t.png
    dqprj48a0cp1gvgd.png
  • vivien Autorytet
    Postów: 2612 3049

    Wysłany: 31 sierpnia 2013, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mychowe wrote:
    Dziewczyny,pamietam, ze bardzo mi dodawalo otuchy jak czytalam, ze ktoras poronila i zachodzila w ciaze zaraz i wszystko bylo dobrze. 19 czerwca poronilam, 31 lipca zaczal sie pierwszy cykl,w ktorym tylko raz serduszkowalismy i przedwczoraj zobaczylam druga blada kreche na tescie. 4 dni przed oczekiwana @. Mam nadzieje, ze tym razem sie uda..

    f2w3vkcbm402yi6o.png

    Napewno sie uda,Gratuluje!!

    wniddf9hmtxwu2ql.pngh4zpdqk31pdbs1ui.png
  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 2 września 2013, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś powinnam wziąć nowe opakowanie ale nie będę. więc chyba mogę mierzyć temp?


    MYCHOWE!!! gratuluje i życzę dużo zdrowia. odpoczywaj!

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2013, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny chciałam sie tylko pochwalic ze bylam dzis na wizycie u genka i wszystko juz wporzadku z moim jajniczkiem, wiec bierzymy sie do roboty ;))

  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 4 września 2013, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agata - proszę zdawać relacje na bieżąco :D

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2013, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok, chociaz jeszcze musimy poczekac na miesiaczke ktora sie pojawi 11 wrzesnia a pozniej do roboty, kupilam tez dla mnie i dla męża Prenatal probaby, witaminy wspomagajace szybsze poczecie wiec zobaczymy ;) stosowala to kiedys ktoras z was?? Te witaminki dla meza sa skladem zbliżone do androvitu- poprawiaja jakos nasienia i żołnierzyki beda silniejsze ;)

  • Layla. Przyjaciółka
    Postów: 61 67

    Wysłany: 6 września 2013, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mychowe wrote:
    Dziewczyny,pamietam, ze bardzo mi dodawalo otuchy jak czytalam, ze ktoras poronila i zachodzila w ciaze zaraz i wszystko bylo dobrze. 19 czerwca poronilam, 31 lipca zaczal sie pierwszy cykl,w ktorym tylko raz serduszkowalismy i przedwczoraj zobaczylam druga blada kreche na tescie. 4 dni przed oczekiwana @. Mam nadzieje, ze tym razem sie uda..


    Mi również dodają otuchy, bo wtedy moja nadzieja rodzi się na nowo :D

    96aa238819b6d1d0cd770690fd835c95.png

    mychowe lubi tę wiadomość

    Layla.
  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 8 września 2013, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agata my nic nie stosujemy, ale teraz tak się zastanawiam ze może warto. mój maż za bardzo nie chce łykać żadnych suplementów w ogóle tabletek nie jada. ale może go przekonam :) prenatal jest i dla mamy i dla taty tak? czy jest jakieś rozróżneinie?

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2013, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie czytać że tak wiele dziewczyn od razu po wczesnym poronieniu zachodzi w ciąże.
    Szkoda, że wcześniej tu nie trafiłam;)

  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 10 września 2013, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poronilam w 12 tc w maju mialam zabieg i lekarze wszyscy na poczatku mowili zeby sie wstrzymac 3 miesiace bo jest wieksze ryzyko ponownego poronienia a juz po pierwszej @ bylam na usg i gin powiedzial ze w nast cyklu mozna juz zaczac starania, narazie nic ale moze w piatek bede testowac :-)

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2013, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, życzę Ci żeby to był szczęśliwy cykl dla Ciebie!
    Trzymam mocno kciuki - za Ciebie i przy okazji za siebie;)

‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ