X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie już jestem zmęczona tymi wakacjami.
    Wrzesień się zacznie to znowu będzie rytm dnia, a teraz to takie wszystko rozlezione ;)

    Dzieciaki się kłócą pół dnia, chyba też są sobą zmęczone :P
    Jak Kornelka pójdzie do przedszkola, to Maciek sam ze mną jest grzeczny, stęskniony za Kornelką. Dzieciaki rano wstają, to i wcześnie się kładą spać. Mamy z mężem czas dla siebie ;)

    Kattii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    O prosze . Nawet nie wiedzialam ze taki przepis jakis obowiazuje ale to dobrze . Dokladnie , laski nie robia ! :)

    Ja tez tak marze o coreczce , Damian tez i Oskar vhce siostre i brata takze hahaha .
    No takze tego musisz majstrowac brata i siostre nie ma bata :D Ah te dzieci słodziaki jakby one wiedziały ile to spraw trzeba ogarnac aby spelnic ich marzenia :)

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    Super że tak wyszło z tym przedszkolem chociaż mała bedzie miała co robic i pozna dzieci pobawi sie zawsze to inna atrakcja niż siedzenie w domu ;)

    No to działajcie i róbcie mnie tu ciocią hehe :D

    Ja mam dwie siostry jedna przybrana i wolalabym nie miec w ogole siostr bo po co mi one jak i tak wyglada sprawa tak że jakby ich w ogole nie bylo wiec no...
    To strasznie przykre :( ale swiata nie zmienimy niestety ... mozemy olac tylko dla swietego spokoju.


    Ja mam siostre przyrodnia ale jak dla Nas to rodzona haha . Z tej samej mamy ale innego ojca i cale zyvie razem . Sa wzloty i upadki . Mala materialistka z podlym charakterem ale kocham ja jak nikogo innego . Byla moja swiadkowa , jest chrzestna Oskarka <3
    Jest 5 lat nie cale mlodsza ode mnie .

    Kattii lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Ogólnie już jestem zmęczona tymi wakacjami.
    Wrzesień się zacznie to znowu będzie rytm dnia, a teraz to takie wszystko rozlezione ;)

    Dzieciaki się kłócą pół dnia, chyba też są sobą zmęczone :P
    Jak Kornelka pójdzie do przedszkola, to Maciek sam ze mną jest grzeczny, stęskniony za Kornelką. Dzieciaki rano wstają, to i wcześnie się kładą spać. Mamy z mężem czas dla siebie ;)
    U mnie jest to samo wlasnie... jak ja nie znoszę wakacji kiedy dzieciaki siedzą w domu bo dostaja w głowe jakby ktoś program im przestawił masakra... a kiedy chociaz młody chodzil do przedszkola bylo jakos tak ciszej,grzeczniej po powrocie a teraz caly miesiac od rana do wieczora krzyki,placze,bicia sie,szarpania,co chwila jakies popychanie,guzy na glowach ,siniaki ...dobrze ze teraz oboje idą to chociaz ja sobie 3h odpocznę

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    To strasznie przykre :( ale swiata nie zmienimy niestety ... mozemy olac tylko dla swietego spokoju.


    Ja mam siostre przyrodnia ale jak dla Nas to rodzona haha . Z tej samej mamy ale innego ojca i cale zyvie razem . Sa wzloty i upadki . Mala materialistka z podlym charakterem ale kocham ja jak nikogo innego . Byla moja swiadkowa , jest chrzestna Oskarka <3
    Jest 5 lat nie cale mlodsza ode mnie .
    Widzisz mojaj jest 5l mlodsza a ta druga aż 16l ale to juz przyrodnia ale czuje sie tak jakbym wcale sióstr nie miala także wiesz nie kazdy ma tak fajnie i super ze u ciebie jest wrecz przeciwnie wtedy chociaz masz kogos z kim możesz pogadac.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    No takze tego musisz majstrowac brata i siostre nie ma bata :D Ah te dzieci słodziaki jakby one wiedziały ile to spraw trzeba ogarnac aby spelnic ich marzenia :)
    Hahahahaha no nie . Dowiedza sie za wieeeeeeeeeele lat :D
    Jak beda na swoim i miec swoje maluszki.
    No Ja nie mam nic przeciwko ale z czasem . Haha blizniaki cudownie no , jak beda to beda :p ale vhyba wole kazde dziecko z odstepem 5 lat hahaha


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja z Maćkiem zostanę, ale jak on jest sam ze mną, to jakby dzieciaka nie było :P
    Mnie to już dopadło takie zmęczenie, że nic mi się nie chce robić i mam wyrzuty sumienia. Ale po prostu jestem non stop z dziećmi i już chyba psychicznie nie wyrabiam :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2018, 13:13

    Kattii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    No ja z Maćkiem zostanę, ale jak on jest sam ze mną, to jakby dzieciaka nie było :P
    Mnie to już dopadło takie zmęczenie, że nic mi się nie chce robić i mam wyrzuty sumienia. Ale po prostu jestem non stop z dziećmi i już chyba psychicznie nie wyrabiam :(
    Mam to samo.. taka nasza uroda .

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    No ja z Maćkiem zostanę, ale jak on jest sam ze mną, to jakby dzieciaka nie było :P
    Mnie to już dopadło takie zmęczenie, że nic mi się nie chce robić i mam wyrzuty sumienia. Ale po prostu jestem non stop z dziećmi i już chyba psychicznie nie wyrabiam :(
    Ja dzisiaj wstalam pelna zycia o 6 rano ... D w pracy , Oskar spal , Tesviowa po nocy tez spala a o 9 drzrmalam w salonir a maly sir bawil . Nie dalam rady i teraz jestem taka rozlazla na maksa


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti fajnie, że zajrzałaś na mój wykres ;)

    No nie wyszło częściej w tym cyklu, albo pijane plemniki jak to mąż mówi, albo dzieciaki dobijały się do łazienki, płacze, krzyki, no weź się kochaj w spokoju :P
    Później kłótnia z mężulkiem, wymioty dzieci całą noc, cały dzień w kuchni, bo urodziny ;)
    Takie buty...

    Kattii lubi tę wiadomość

  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ja wlasnie siedze i czekam na corke. Ma probe przed wyjazdem. Mlodego juz odebralysmy i on sie bawi na placyku a mama moze chwile poczytac ;)

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Kattii magne b6. Jest mega dobry albo zamow sobie ten magnez do kapieli - petarda !

    Ja dzisiaj tez czekam na kuriera , jeden ma zabrac paczke do Polski dla Tescia a drugi ma mi przywiezc zamowione lapacze snow.
    Jeden dla naszego dziubka do pokoju a drugi fla Tesciow jako maly dodatek do sypialni na nowe mieszkanie
    moge z innej beczki masz konto na fejsie?

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff wróciłam z pracy... Padam, znowu dziś gorąco jeszcze te dzieciaki przedszkolne takie wredne dziś :/ masakra robię obiad a za godzine wpada do mnie ciotka, musze jej paznokcie zrobić na wesele :p najchętniej to bym się teraz zdrzemnela.

    Katiii strasznie to przykre jak masz siostry, braci, a tak jakby ich nie było... Ja mam jednego rodzonego brata ale kocham go bardzo i mamy super kontakt. Mam też przyrodniego brata z którym w ogóle nie utrzymuje kontaktów i przyrodnia siostrę z którą już teraz normalnie się dogadujemy. Spotykamy się bardzo rzadko bo ona mieszka w Norwegii, ale kontakt mamy dobry. Aczkolwiek był czas ze nie odzywalysmy się do siebie latami, tak byłyśmy sklocone. Jest różnie, tak jak mówicie raz jest lepiej raz gorzej..

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyszłam na spacer z dzieciakami.
    Przy okazji zaszłam na pocztę, do biblioteki i teraz jesteśmy na placu zabaw. Ale zaraz do domu wracamy jakiś obiad trzeba wykombinować i dobrze, żeby mały się zdrzemnął ;)

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj maly padl na drzemke . Jestem w ogromnym szoku !:o
    Ja tex zaraz za Obiad sie zabiore na spokojnie ale przed tym cos chapne.

    Anusiak mam a co tam ? Mam instagram i facebooka


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bo weszłam na fejsa i na jednej z grup rzuciło mi sie zdjęcie identyczne z twoim i tak pomysłałam czy to nie ty

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tym rodzenstwem tez nie za dobrze .my miesszkamy w jednym domu jak 2 rodziny.my na dole maz ja córka a go góry jego siostra z mezem i 3 synami.i wcale nie jest różowo.w sobote mąż jej wygarnał co mysli i teraz ona traktuje mnie i nasza córke jak powietrze a zawsze traktowała nas jak zło konieczne

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze Ona mysli , ze to Ty nabuntowalas go przeciwko niej.
    Generalnie uwazam ze mieszkac ttzeba samemu , wiem ze xzasem nie ma warunkow finansowych na zamieszkanie osobne ale mimo wszystko . Luz , spokoj ... to jednak jest cos.


    Ja na fb i insta mam inne zdjecie profilowe niz tu takze nie Ja na bank hehe

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze tak mysli ale ja nie miałam nic z tym wspolnego.moj jej wygarnam bo sie wkurzył ze dowalila sie do naszej ze uderzyła mlodego ale jak oni ja zaczepiaja i bija to udaje ze nie widzi i jest luz.i powiedziała mlodemu ze jak go bije to ma oddac a nasza sie tylko broniła bo tamtem walnal ja paletka tenisowa to duza a mloda go tylko musła a ta z pretensjami zaraz.tak jak im by było wszystko wolno a nasza ma byc ofiara

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusiak współczuję mieszkania razem eh...

‹‹ 134 135 136 137 138 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ