X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dla wszystkich starających się o dziecko.
Odpowiedz

Dla wszystkich starających się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • Emy Koleżanka
    Postów: 44 7

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :( mi również przykro.

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima, przykro mi :(

    a my z mężem idziemy się rozgrzewać przed dniami płodnymi <3 <3

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • iwi87 Koleżanka
    Postów: 82 10

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Czy moge sie przylaczyc do Was?;)
    Mam 28lat. Staram sie o drugie dziecko. Filipek bedzie mial 3 latka we wrzesniu. W pierwsza ciaze zaszlam bez zadnych wspomagaczy po prostu w 3 cyklu. A teraz 7 cykl i chyba tez nic z tego. Ogolnie mam problem z niepekajacymi pecherzykami a raczej pexherzykiem bo zawsze jest jeden. Biore bromergon ale prl mam juz dobra. Z obciazeniem tez. Biore tez metformax. To moj pierwszy cykl z Clo. Ostatnio mialam pregnyl ale nie pomogl. Teraz na szczescie pecherzyk pekl i pozostaje czekac. Na usg nie widac zeby cos bylp z jajnikami wszystko wyglada bardzo dobrze.

    a9942c9fc55479cd13ab4a15f80f8e8e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi też przykro :-(
    hej iwi :-) ja też dzisiaj dołączyłam :-) mi z pierwszym dzieckiem udało się w 2 cyklu, zerknęłam tylko kiedy powinnam mieć dni płodne i wyszło, teraz też wiem mniej więcej i mam nadzieję, że się uda :-D

  • iwi87 Koleżanka
    Postów: 82 10

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej biedronkaaa fajny nick jak bylam mala to mowili do mnie: iwoneczka biedroneczka hehe. I tak jak Ty tez tylko zerknelam na dni plodne w jakis kalkulator na google i sie udalo. Ale teraz juz mniej kolorowo:(

    a9942c9fc55479cd13ab4a15f80f8e8e.png
  • starająca się15 Autorytet
    Postów: 354 154

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emy dzisiaj spadek temperatury wiec czekam do końca tygodnia i jak nie będzie @ to od poniedziałku biorę luteine :-)

    Miłego dnia dziewczyny :-)

    PrimaSort, Emy lubią tę wiadomość

    mhsvtgf6tbgnbrzs.png


    km5svcqgbgbsjdbm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś wzrost :) 37,00 Najwyższa temperatura w tym cyklu. 5 dni do @

  • gorgeous Autorytet
    Postów: 1145 839

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette - a myślisz, że sałata też może być? Dużo jej u mnie w lodówce, więc dobrze by było :P

    Emy - to przybijam piątkę, też mam PCO. Ale nie pisz, że jesteś bezpłodna, jeśli już to niepłodna! ;-)

    PrimaSort - przykro mi... trzymam kciuki, aby udało się :*

    Emy lubi tę wiadomość

    dxom9vvj2dzo2yyb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gorgeous - bociany mnie zawiodły więc liczę teraz na kapustę/sałatę lub cokolwiek innego liściastego i zielonego :D w końcu Groszek jest zielony, a ja chce mieć Groszka w brzuszku więc coś w tym jest ;)

    A tak w ogóle to dzień dobry wszystkim.! :*

  • starająca się15 Autorytet
    Postów: 354 154

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima trzymam kciuki! ;-)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    mhsvtgf6tbgnbrzs.png


    km5svcqgbgbsjdbm.png
  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi na początku tego cyklu, jak prowadziłam auto, przeleciał bocian przed samą maską :D także mam nadzieję, że to jakiś znak! :)

    widziałyście, że pojawiła się też opcja "nie lubię"? :D

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • Olinka85 Koleżanka
    Postów: 41 13

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    Prima - mnie również przykro :( Ale przecież w końcu musi się udać, prawda? :)
    Znalazłam ostatnio 1 grosz - wierzę, że to szczęście w końcu do mnie przyjdzie :)
    I widziałam 5 bocianów w niedzielę. Nie no, to już musi coś w tym być ;)
    Lekarz mówi, że u mnie jest wszystko ok i powinnam szybko zajść w ciąże. Jeśli tak się nie stanie to pierwsze co zrobi, to skieruje mojego M. na badania plemników. Najchętniej już bym go wysłała dla świętego spokoju. Tylko faceci to chyba tak niechętnie idą na takie badania. Jak u Was to wygląda? Byli już, idą, pójdą?

  • coffee Autorytet
    Postów: 478 173

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miluszka wrote:
    u mnie zaskutkowało +30 kg, jedynym plusem tabletek były regularne krwawienia. ale po odstawieniu ich co się ze mną działo... nie chciałabym drugi raz tego przeżywać ale to było i nie wróci bo ja tego świństwa nigdy więcej nie tknę :-)
    tak czy inaczej, nie mogę doczekać się środowej wizyty :-)

    Ja tez bralam przez kilka lat i w sumie przez ten czas nie zauwazylam negatywnych skutkow(regularne krwawienia, mniej obfite, zero kilo na +) ale do czasu jak je odstawilam i poczekalam kilka miesiecy... nie bede sie rozpisywac co w ostatecznosci wyrzadzily mi anty(a robilam wczesniej regularne badania) ale nie wroce juz do nich.

    xnw4s65g22n4tloi.png
    18.05.15 (*) Irenka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olinka85 wrote:
    Dzień dobry :)
    Prima - mnie również przykro :( Ale przecież w końcu musi się udać, prawda? :)
    Znalazłam ostatnio 1 grosz - wierzę, że to szczęście w końcu do mnie przyjdzie :)
    I widziałam 5 bocianów w niedzielę. Nie no, to już musi coś w tym być ;)
    Lekarz mówi, że u mnie jest wszystko ok i powinnam szybko zajść w ciąże. Jeśli tak się nie stanie to pierwsze co zrobi, to skieruje mojego M. na badania plemników. Najchętniej już bym go wysłała dla świętego spokoju. Tylko faceci to chyba tak niechętnie idą na takie badania. Jak u Was to wygląda? Byli już, idą, pójdą?
    Ja z moim nie rozmawiałam na ten temat. Jak do końca roku się nie uda to wtedy go wyślę na siłę, chociaż wiem że szedłby niechętnie :-/

  • gorgeous Autorytet
    Postów: 1145 839

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie pojawiła się opcja "nie lubię". :D

    Mój mąż był na badaniach nasienia - o dziwo, jedynie mu zaproponowałam, a on się zgodził. Co prawda, miał nadzieję, że ja go zapiszę na badania, ale powiedziałam, że to wyglądałoby śmiesznie, więc sam umówił się, pojechał i zbadał. :)

    To widzę, że ja jestem szczęściarą, jeśli chodzi o tabletki anty - w sumie brałam je 2 razy jedynie po kilka miesięcy, ale nie zauważyłam żadnych szkód podczas brania, ani po zakończeniu.

    dxom9vvj2dzo2yyb.png
  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olinka85 wrote:
    Jeśli tak się nie stanie to pierwsze co zrobi, to skieruje mojego M. na badania plemników. Najchętniej już bym go wysłała dla świętego spokoju. Tylko faceci to chyba tak niechętnie idą na taksie badania. Jak u Was to wygląda? Byli już, idą, pójdą?
    Mój sam zaproponował, że zrobi te badania :) nawet sama go trochę wstrzymywałam, bo on już po dwóch cyklach chciał iść :) teraz poszedł ostatecznie po 4 cyklu. wszystko okazało się ok, więc super. jesteśmy teraz spokojniejsi i bardziej wyluzowani :)

    to podstawowe badanie kosztowało u nas w szpitalu 20zł, więc nie jest to majątek. wydaje mi się, że warto to zrobić, dla własnego spokoju ducha.

    Mój mąż wszystko sam załatwił, jedynie musiałam mu w domu pomóc przy pobraniu nasienia :D :D :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca 2015, 10:52

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • coffee Autorytet
    Postów: 478 173

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina0701 wrote:
    No najstarsza jestem chyba ja...mam 33 lata.

    To jestes moja rowiesniczka :) My niestety nie mamy jeszcze ani jednego babelka, dlatego troszke mnie to doluje ale sie nie poddaje.

    xnw4s65g22n4tloi.png
    18.05.15 (*) Irenka
  • coffee Autorytet
    Postów: 478 173

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    No hej Pati. ;) Powiem Ci, że ja mimo, że dopiero czekam na owulkę to też się źle czuję.

    Tak grzebałam w necie i znalazłam mikroskop owulacyjny . Ciekawe czy to prawda co o nim piszą i czy lepsze od testów owulacyjnych .

    http://www.jestemplodna.pl/produkt/mikroskop-owulacyjny/

    Ja jakis czas go uzywalam ale mi sie akurat nie sprawdzil, nie wykrywal owulacji, gdy ona byla... moze to zalezy od osoby :)

    xnw4s65g22n4tloi.png
    18.05.15 (*) Irenka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć do mnie zawitała @.

    Paulette - Starającej program nie wyznaczył owulacji bo po wykresie widać że jej cykl jest bezowulacyjny.

    Starająca - rób jak uważasz, ale ja bym luteinę brała już bo szkoda czasu. Wiem to z własnego doświadczenia. Jak @ ma przyjść na dniach to przyjdzie mimo luteiny.

    Emy lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No faktycznie też zauważyłam tę nową opcję. Chociaż nie wiem po co ona komu do szczęścia potrzebna :/

    Ja już dużo bocianów widziałam i na razie cisza. Więc nie wiem czy one mi coś pomogą. Latały i u mnie nad domem (dwa) jeden na moim polu chodził. I wiele razy już ich widziałam . :D

    Dobrze, że ja nie brałam tabletek anty. Przynajmniej mam jedno zmartwienie mniej.
    Szefowa mojej mamy (mgr farmacji) namawiała moją mamę, żebym brała anty. ale ja mówiłam stanowczo NIE . A teraz coś im się zgadało i ta powiedziała, że żałuje że jej córka brała te tabletki...

    Mój narzeczony jest niechętny na jakiekolwiek badania. Jak był młodszy miał problemy z cukrzycą. Nie wiem co mu tam było, teraz jest niby wszystko okey, ale jak powiedziałam mu, żeby zrobił jakieś kontrolne badania to marudził w końcu powiedział, że zgoda no, ale zobaczymy czy to nie było żebym go nie męczyła.

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ