X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudniowe, świąteczne testowanie
Odpowiedz

Grudniowe, świąteczne testowanie

Oceń ten wątek:
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za wyniki!
    Nikodemko,Selina dajcie znać.

    Mi dzisiaj tempka poleciala,ale myślę że to przez to,że cała noc bylo mi zimno.
    OvuView pokazuje 2dpo i tez tak myślę,że jest. Dupek wzięty,teraz czekamy. Ten tydzień mi przeleci bo tyle roboty a pozniej święta więc teź oby zleciało jakoś ;p

    Selina, Izaw lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie az boje tego tygodnia. Nie moglam dzis spac w nocy ze stresu... Gonia mnie terminy, a przesylka z odbitkami spoznia sie juz 3 dni, mam tyle zdjec do obrobienia, ze nie ma szans zebym sie wyrobila w normalnym trybie pracy, wiec czekaja mnie zarwane noce... Chcialabym zobaczyc na pocieszenie ten wysoki progesteron, ale sciagam sie na ziemie kiedy o tym mysle.

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko to progiem sie nie stresuj tylko pracą- noce sa nasze w tym tygodniu ;p

    Ja 2 tabl.antybiotyku i wrócilam do Życia..

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, jeszcze mnie dopadla jakas zoladkowa rewolucja, akurat jak musze wychodzic z domu. Mam nadzieje, ze Bog mi w dzieciach wynagrodzi ten ostatni czas, bo przysiegam, ze jestem na granicy wytrzymania z klientami i wyczerpania fizycznego. Nie pamietam kiedy mialam godzine, zeby po prostu usiasc i odpoczac. Dawac juz te Swieta!!! :D

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, nie zazdroszczę wyczekiwania okołoswiatecznego ale trzymam mocno za Was kciuki i obserwuje z niecierpliwością na Wasze testowanie :)
    Teraz pozostaje pozytywne myślenie i za chwilę widzimy się na fiolecie :)

    Nona lubi tę wiadomość

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3785 5602

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny przylaczamsie do tych zestresowanych dotrzymywaniem terminow w pracy, tez mam teraz maraton do swiat i tez sie stresuje a wiadomo ze stres nie pomaga. Zycze Wam aby wszystko udalo sie zalatwic a w Swieta zwolnic:)
    U mnie przedwczoraj na owu test dwie takie same kreski, wczoraj druga kreska mocno ciemniejsza a dzis czuje lewy jajnik wiec mysle ze dzis owu. Po raz pierwszy prowadze taka dokladna obserwacje i powiem Wam ze to dla mnie też wciagajace, zaczynam rozumiec, ze to moze byc hobby:D tak jak tu chyba Nikodemka pisala.
    Niestety moj maz sie wczoraj przeziebil (jak stal pol godziny w sniegu z choinka i czekal az podjade po niego:P) i wieczorem nie bylo seksu, rano dzis tez nie bo mega wczesnie wychodzilam do pracy...takze nie wiem czy wczorajszy poranny seks wystarczy. Dzis wieczorem jeszcze pocisniemy chyba:P chyba ze on calkiem sie rozłoży...
    Oczywisciena badania nasienia sie jeszcze nie zapisal. Meczy mnie ciagle przypominanie..

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka5 wrote:
    Trzymam mocno kciuki :) A ile za cito doplacasz w Diagnostyce?
    Dziękuję :)
    Po 3zl do każdego badania, bo zbadałam też proga i TSH, tylko prog na cito nie będzie ,bo jakiś tam problem mają

    Nona, Sasanka5 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 14:26

    Selina lubi tę wiadomość

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wik89 - tak, to ja pisalam. Niezle mamy hobby, co? :D Samoobserwacja :)
    Nona - przynajmniej Twoj organizm daje jakiekolwiek objawy i temperatura wzrasta... Dobrze, ze cos sie dzieje :)
    U mnie zamiast poowulacyjnych objawow sraczka, mdlosci i niska temperatura. Ciekawe co to moze byc :d

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SylwiaLu a co u Ciebie???

  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agus92 ponowna prośba - wykreśl mnie w tym miesiącu z testowania. U mnie na ten cykl pogrzebane szanse.

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3785 5602

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka - ja mialam biegunke bez zadnej znanej mi przyczyny w zeszlym cyklu pare dni po owu i doczytalam sie ze to moze byc efekt jakis zmian hormonalnych w organizmie zwizanych z zaplodnieniem. Oczywiscie nie musi czego jestem przykladem;P ale a nuż:)

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, na chwilkę tylko :-)

    Doczytałam wczoraj o braku objawów u kilku-to super! :-) Wyjątkowy brak jakichkolwiek objawów też może być objawem ;-)
    Uczucie przeziębienia, rozbicia przez 2-3 dni było u mnie jedyną zwiastującą rzeczą, chociaż przez uczucie choroby już stwierdziłam, że nic z tego.

    Tymczasem specjalnie dla Was, bo dzisiaj u mnie wyjątkowo-właśnie zaczęłam 3 trymestr :-)
    #&*@₩@¥@€×^÷^÷€@¥@₩#*$&÷€¥×₩@*#&$£#₩@₩#*#&^÷÷¥@)(÷($&#&£÷£÷

    MałaMi-miałaś wczoraj testować...

    Anhydra, Beti82, madziorek86, Nona lubią tę wiadomość

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • Ola31 Autorytet
    Postów: 737 163

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny teraz Was nie nadrobię... wpadłam na chwilkę...po wizycie u gina starania wstrzymane na 2 miesiące:( z blizną wszystko ok ale niestety lewy jajnik powiększony, lekarzowi wygląda na torbiel czynnościową, mam przyjść za 2 miesiące zobaczyć...smutno mi:(

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola31 - przytulam... Moze wczesniej sie wszystko unormuje, ja bym sprawdzila za miesiac.
    Wik89 - pocieszajace, chociaz jestem pewna, ze wynik progesteronu sciagnie mnie dzis na ziemie i buegunka okaze sie wirusem zoladkowym, a nie objawem :D

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta pobrana. Wyniki ok. 15. Boje sie.

    przedszkolanka:), SylwiaLu lubią tę wiadomość

    10.09.2019 Marcel
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka - bedzie dobrze! Tzymam kciuki :)
    U mnie wczoraj owulak zupelnie blady, a dzis juz dosc ciemna kreska. Wariactwo. Olewam to i dzialamy. Chociaz wczoraj zepsulismy statystyki, bo balam sie serduszkowac po tym krwawieniu i byly dwa dni przerwy.

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • SylwiaLu Autorytet
    Postów: 505 429

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    SylwiaLu a co u Ciebie???

    Chyba źle.
    W miniony poniedziałek był pęcherzyk ciążowy 17mm, ciałko żółte 2,9mm, brak zarodka
    W piątek byłam u innego gina, pęcherzyk ciążowy 18,8mm, ciałko żółte 4,6mm, pokazał się zarodek 2,4mm, ale serca nie widać.
    Też twierdził, że raczej szpitalem się to skończy, ale jeszcze jedno usg by się przydało i wszystko jest możliwe, ale żeby większych nadziei sobie nie robić.
    No i dziś o 18 mam już u swojej gin wizytę. Od rana jak na szpilkach siedzę, nie mogę się na niczym skupić.

    22.06.2020 Luiza :*
    XII 2018 poronienie zatrzymane; Łucja - 10tc [*]
    Hashimoto od 2007
    Starania od XII 2015
    jajowody drożne, histeroskopia ok
    Mąż - morfologia 6%
    AMH 8,07; 3 x UIU :(
    X 2018 elektrokauteryzacja jajnika, usunięcie ognisk endometriozy
    mthfr hetero, kwas metylowany i wit prenatalne
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju Sylwia mam nadzieję,że na tej wizycie będzie świateczna niespodzianka - serduszko.. trzymam kciuki i koniecznie daj znac!

    Nikodemko to dzialajcie dalej :*zapowiada się na owu ;)

    Marek czemu skleślilaś juz cykl?
    Ola kurcze a czemu za 2 dopiero?

    SylwiaLu lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SylwiaLu wrote:
    Chyba źle.
    W miniony poniedziałek był pęcherzyk ciążowy 17mm, ciałko żółte 2,9mm, brak zarodka
    W piątek byłam u innego gina, pęcherzyk ciążowy 18,8mm, ciałko żółte 4,6mm, pokazał się zarodek 2,4mm, ale serca nie widać.
    Też twierdził, że raczej szpitalem się to skończy, ale jeszcze jedno usg by się przydało i wszystko jest możliwe, ale żeby większych nadziei sobie nie robić.
    No i dziś o 18 mam już u swojej gin wizytę. Od rana jak na szpilkach siedzę, nie mogę się na niczym skupić.

    Sylwia, na razie ciąża się rozwija. Tętno musi się pojawić do momentu, kiedy zarodek ma 6 mm. Dopiero potem możesz myśleć o najgorszym. Na pewno jesteś w ciąży, to na pewno nie jest puste jajo płodowe (25mm bez pęcherzyka żóltkowego i zarodka). Lekarz nawet jeśli wyśle do szpitala, to tam też od razu zabiegów nie robią, tylko badają, robią kilka razy usg.
    Trzymam mocno kciuki za dzisiejszą wizytę :-) Obyś o 18 dostała najlepszy prezent świąteczny :-)

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
‹‹ 122 123 124 125 126 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ