X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudniowe, świąteczne testowanie
Odpowiedz

Grudniowe, świąteczne testowanie

Oceń ten wątek:
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia, trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze :)

    Monia, znowu te okna, tym razem mój sen się sprawdzi hehe! :)

    SylwiaLu, XxMoniaXx lubią tę wiadomość

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia, trzymam kciuki najmocniej na swiecie!!!


    Zrobilam owulaka, jest taki sam jak wczoraj i jestem zdziwiona,bo myslalam, ze bedzie juz o wiele ciemniejsza druga krecha... skonczyly mi sie testy, tak to bym powtorzyla wieczorem :/

    SylwiaLu lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Natalia1992 Autorytet
    Postów: 510 250

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    yeah. mega!!!

    a stresowalas sie, odpuscialas, co robilas ze sie udalo? :-)

    Przez 34 dni cyklu byłam przekonana że to jest cykl bezowulacyjny. Był to pierwszy cykl z niepokalankiem i bylam zła że wszystko mi poprzestawiał :D W 34 dc poszłam do ginekologa żeby dał mi coś na wywołanie @ a on do mnie że pęcherzyk ma 21 mm więc zaraz owulacja. Poza tym mega pozytywna kreska na owulaku (nigdy takiej nie mialam). Po owulacji zero objawów, do teraz mnie piersi nie bolą a zawsze umieralam z bólu :(
    Od wczoraj dopiero czuję takie lekkie skurcze podbrzusza.

    Moja teoria jest taka że Nowenna pomogla. Jestem wierząca i uznaję to za mały cud :)

    Nona, przedszkolanka:), RudaAnna, Anhydra lubią tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/wykres,ce5b54ce7246b7e383e1a71a090364df.html

    Staramy się o drugiego maluszka, karmiąc starszaka.
  • Agus92 Ekspertka
    Postów: 151 124

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę popatrzcie na mój wykres. Cały czas ovu wyznaczył mi owulacje na 30dc i po dzisiejszym wprowadzeniu temperatury zaznaczył na 15dc.. czemu? Przez tyle dni ciągle było 30dc, temperatura wciąż rośnie. Nie rozumiem :p

    27 cykl starań


    Aniołek [*] - 3.04.19 poronienie zatrzymane ( 7 tydz )
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 14:20

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 14:20

  • Agus92 Ekspertka
    Postów: 151 124

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia1992 wrote:
    Przez 34 dni cyklu byłam przekonana że to jest cykl bezowulacyjny. Był to pierwszy cykl z niepokalankiem i bylam zła że wszystko mi poprzestawiał :D W 34 dc poszłam do ginekologa żeby dał mi coś na wywołanie @ a on do mnie że pęcherzyk ma 21 mm więc zaraz owulacja. Poza tym mega pozytywna kreska na owulaku (nigdy takiej nie mialam). Po owulacji zero objawów, do teraz mnie piersi nie bolą a zawsze umieralam z bólu :(
    Od wczoraj dopiero czuję takie lekkie skurcze podbrzusza.

    Moja teoria jest taka że Nowenna pomogla. Jestem wierząca i uznaję to za mały cud :)

    Dajesz mi nadzieję! Identyczna sytuacja u mnie. Ciągle myślałam że cykl mam bezowulacyjny, także mój pierwszy z niepokalankiem. 30dc miałam być @ A pojawiła się owulacja:) także oby moje zakończenie było takie jak twoje :)

    Wik89 lubi tę wiadomość

    27 cykl starań


    Aniołek [*] - 3.04.19 poronienie zatrzymane ( 7 tydz )
  • Izaw Autorytet
    Postów: 500 344

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia trzymam mocno kciuki! Może miesiąc temu, jedna z dziewczyn na ovu już nawet poszła do szpitala, tam postanowili zaczekać jeszcze jeden dzień, i okazało się, że jednak wszystko w porządku, a tydzień później jeszcze wyszło że bliźniaki, więc cuda się zdarzają!

    SylwiaLu lubi tę wiadomość

    27 lat
    9cs
  • Natalia1992 Autorytet
    Postów: 510 250

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    ok, poczytam Nowennę!

    Pecherzyk 21mm mialam w piatek-myslisz ze kiedy owu mialas 35dc tak? Czyli ja mialam w soboye pewnie. I starania widze na wykresie często yly u Ciebie, ciekawe które były te owocne...

    Wydaje mi sie że owulkę miałam dzień po usg z pęcherzykiem 21mm:)

    Aguś, trzymam kciuki.

    Jeśli chcecie odmawiać nowenne to są fajne aplikacje gdzie jest po kolei co mówić :)

    https://ovufriend.pl/wykres,ce5b54ce7246b7e383e1a71a090364df.html

    Staramy się o drugiego maluszka, karmiąc starszaka.
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przełożyłam badanie nasienia na tą środę. Miało być w przyszłym tygodniu, ale u mnie 16 dc a owu nie widać... więc lepiej zrobić teraz chyba. Na 18:15 gin.

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia1992 - podasz nazwe aplikacji? :)

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Sylwia, trzymam kciuki najmocniej na swiecie!!!


    Zrobilam owulaka, jest taki sam jak wczoraj i jestem zdziwiona,bo myslalam, ze bedzie juz o wiele ciemniejsza druga krecha... skonczyly mi sie testy, tak to bym powtorzyla wieczorem :/
    Moja za to taka blada ze razi ;p zrobilam cleanblue i sierota źle ,ale zerknelam na kreski to na pewno jeszcze nie dzisiaj,póki co tempka mega spadla.

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agus92 wrote:
    Kurczę popatrzcie na mój wykres. Cały czas ovu wyznaczył mi owulacje na 30dc i po dzisiejszym wprowadzeniu temperatury zaznaczył na 15dc.. czemu? Przez tyle dni ciągle było 30dc, temperatura wciąż rośnie. Nie rozumiem :p
    Zmienilo ze względu na test wtedy,ale pnie się ladnie;)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • RudaAnna Autorytet
    Postów: 529 652

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia trzymam kciuki i pomodlę się za Ciebie i fasolkę ! Tez jestem wierząca i wierze ze będzie dobrze oddam to Maryji !<przytulam>

    SylwiaLu lubi tę wiadomość

    15.08.19r. Wojciech ❤️
  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz jestem po transferze  podali mi "expanded blastocyst " 5AA  zamrozili dzis juz dwie blastki ❄❄ jedna dzis lub jutro zamroza a ostatni zarodek jest dosc mocno w tyle ale trzymaja go w inkubatorze i licza ze nadgoni.

    Czy moge prosic o wpisanie na liste testowania 20.12 ?

    Domi_tur, przedszkolanka:), Anhydra, Nona, Agagusia, SylwiaLu lubią tę wiadomość

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • RudaAnna Autorytet
    Postów: 529 652

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest tez modlitwa do Św. Dominika łatwiejsza i krotsza dla osób starających się:)

    Natalia1992, Nona lubią tę wiadomość

    15.08.19r. Wojciech ❤️
  • RudaAnna Autorytet
    Postów: 529 652

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toonney mało rozumiem ale trzymam kciuki! Oby to był Twój i męża najpiękniejszy prezent na święta :)

    Toonney lubi tę wiadomość

    15.08.19r. Wojciech ❤️
  • Agus92 Ekspertka
    Postów: 151 124

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Zmienilo ze względu na test wtedy,ale pnie się ladnie;)

    Tylko czemu dopiero teraz tak wyznaczyło skoro ten test już dawno był tam. I przez tyle dni zaznaczyło i odliczało od 30dc. No nic ważne że temperatura ładnie rośnie :) kusi mnie testować 12dpo czyli w czwartek czy czekać do 14dpo ?

    27 cykl starań


    Aniołek [*] - 3.04.19 poronienie zatrzymane ( 7 tydz )
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SylwiaLu wrote:
    Gratulacje dla nowych bet :)

    U mnie nadal do wybuchu radości daleko.
    Pęcherzyk 16 mm nadal pusty :( Tydzień temu miał 11,5mm
    Gin powiedziała, że teoretycznie nie jest przesądzone, ale z jej doświadczenia ta ciąża nie ma szans. Z drugiej strony pocieszała mnie i mówiła, że trzyma kciuki.
    za tydzień mam jeszcze usg i jak dalej nic to nawet we wtorek mogę iść na skrobankę.
    Jeżeli ogarniam psychicznie mogę czekać na naturalny koniec, ale to się może nawet przeciągnąć do 13go tygodnia.

    Ja będę czekać na pewno. Do 10 tyg. do szpitala na pewno nie pójdę, bo nie takie przypadki słyszałam. Dlatego iskierka nadziei jeszcze się tli.
    Poza tym skrobanka wyklucza starania na 3 miesiące. Więc nawet jeśli ma się nie udać, to wolę naturalnie.

    Trzymajcie proszę kciuki za pozytywny rozwój sytuacji.
    Ja przy pecherzyku 16mm tez nue widzialam zarodka. Nie stresuj sie

    SylwiaLu lubi tę wiadomość

    10.09.2019 Marcel
  • Natalia1992 Autorytet
    Postów: 510 250

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aplikacja nazywa sie: nowenna pompejanska.

    Dzwonilam do swojego giną i ma wolny termin dopiero 7 stycznia , to będzie 6 tygodni po owulacji. On mówi że to w sam raz ale ja bym chciała wcześniej. Co radzicie ? Iść po prostu do innego tak jednorazowo ? Chciałabym przed świętami jeszcze wtedy mozy bysmy powiedzieli w wigilię rodzicom; bez USG nie chce :)

    https://ovufriend.pl/wykres,ce5b54ce7246b7e383e1a71a090364df.html

    Staramy się o drugiego maluszka, karmiąc starszaka.
‹‹ 86 87 88 89 90 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ