X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 6 maja 2016, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    za fajna pogoda, żeby siedzieć na forum ;) chyba, że tak jak ja siedze w pracy i na forum ;)

    i jest 100 strona :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2016, 14:30

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2016, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obecna jak zawsze :D

  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 6 maja 2016, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołza ten awatar mi się podoba :D lepszy od poprzedniego bobasa ;)

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2016, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie tamten mi też nie do końca pasił ;P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2016, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozamonia wrote:
    za fajna pogoda, żeby siedzieć na forum ;) chyba, że tak jak ja siedze w pracy i na forum ;)

    i jest 100 strona :D
    hehe to tak jak ja ;)
    ale już za chwilkę, chwilunię zaczynam weekendzik. Jadę do rpdzinki a jutro nad morze o ile pogoda dopisze tak więc moje drogie cudownego weekendu Wam życzę, z ogniem w szopie i zielonymi efektami :)

  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 6 maja 2016, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Canti 90 wrote:
    hehe to tak jak ja ;)
    ale już za chwilkę, chwilunię zaczynam weekendzik. Jadę do rpdzinki a jutro nad morze o ile pogoda dopisze tak więc moje drogie cudownego weekendu Wam życzę, z ogniem w szopie i zielonymi efektami :)
    Ale zazdroo z tym weekendem i morzem!
    Ja jutro jeszcze też w pracy od 9 do 13 :/ a do tego mąż w niedzielę już ok 12 wyjeżdża na tygodniową delegację, więc za dużo czasu na ognie w szopie nie ma...

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 6 maja 2016, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny!
    100 strona! Luhuuu
    58333,2602,w_200.jpg
    Mnie mega wkurza mój wykres, coś czuję że guzik z tego będzie. Muszę trochę wyluzować, bo zwariuje. Ostatnio jak rano mierze temperature to mam ochotę rzucić termometr przez okno. Czy ja chociaż raz w życiu nie mogę mieć fajnego wykresu? No chyba nie :D
    Udanego dnia dziewczynki :)

    3500 g 54 cm <3
  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 6 maja 2016, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi dzisiaj mężulek przyniósł bukiet z bzu ręcznie wyrwany z drzewa <3 i teraz zapach unosi się na cały pokój! No i oczywiście mordka mi się cieszy od ucha do ucha :D Tak mało a zarazem tak wiele! <3

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 6 maja 2016, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats a robiłaś moze jakies badania na hormony (np prolaktyne po obciążeniu)? Nie chce Cie martwić ale twój wykres wygląda jak narazie na bezowulacyjny :( Mialam podobne wykresy i tak się wlasnie okazalo. Az zaczelam brać bromergon i owulka z czasem sie pojawila.. :)

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 6 maja 2016, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka93 wrote:
    Nats a robiłaś moze jakies badania na hormony (np prolaktyne po obciążeniu)? Nie chce Cie martwić ale twój wykres wygląda jak narazie na bezowulacyjny :( Mialam podobne wykresy i tak się wlasnie okazalo. Az zaczelam brać bromergon i owulka z czasem sie pojawila.. :)
    Mam podwyższoną prolaktyne. Czekam na wizytę u Gina i się za nią porządnie biorę :)
    Mam nieregularne cykle także owulka może się jeszcze pojawiać (Mam nadzieje) ale wiem że może być różnie także zobaczymy :)

    3500 g 54 cm <3
  • koziczka23 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 6 maja 2016, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was dziewczyny. Mam maly problem. Otoz robiłam test ciazowy i wyszly mi dziwne biale kreski. A na innym mialam taka cienka i to bardzo cienka kreske rozowa tylko lekko krzywa jest. I sie zastanawiam, czy to normalne zeby wyszly rowniez biale kreski, czy po prostu testy mogly byc wadliwe. Dodam, ze jak patrzylam na swoje stare testy sprzed 3 miesiecy to na zadnym nie widac drugiej kreski nawet pod swiatlo. Czy ktoras z was tak miala i czy moze to oznaczac ciaze, czy jednak nie

  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 6 maja 2016, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats a to widzę, że mamy podobnie. Bo ja tez z początku mialam nieregularne miesiączki (to dostalam duphaston na wyregulowanie) a na podwyższona prolaktynę (właśnie bromergon). :D z tym, że ja przy podwyższonej prolaktynie nie miałam w ogóle owulacji i przez to nie udawało sie zajść w ciążę.
    Ale teraz po 9 miesiącach leczenia już mam owulację i regularne @. Więc mam nadzieję, że i dzidzia wkrótce będzie <3
    Tobie życzę powodzenia w dużo krótszym czasie! <3 :D

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 6 maja 2016, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koziczka23 wrote:
    Witam was dziewczyny. Mam maly problem. Otoz robiłam test ciazowy i wyszly mi dziwne biale kreski. A na innym mialam taka cienka i to bardzo cienka kreske rozowa tylko lekko krzywa jest. I sie zastanawiam, czy to normalne zeby wyszly rowniez biale kreski, czy po prostu testy mogly byc wadliwe. Dodam, ze jak patrzylam na swoje stare testy sprzed 3 miesiecy to na zadnym nie widac drugiej kreski nawet pod swiatlo. Czy ktoras z was tak miala i czy moze to oznaczac ciaze, czy jednak nie


    Najlepiej jeśli możesz zrób zdjęcie tych testów i tu je wrzuć, będziemy coś więcej wiedzieć, bo tak to nie bardzo wiem, jak sobie to wyobrazić. ;)

  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 6 maja 2016, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapachmalin jak się czujesz? Lepiej już coś?

    zapachmalin lubi tę wiadomość

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 6 maja 2016, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dziękuję Marteczka :) dla Ciebie też powodzenia. Twój wykres wygląda super. Kiedy testujesz?
    ZobacZymy jak to dalej u mnie będzie. Narazie się na nic nie nastawiam. Najwyżej będzie pozytywne zaskoczenie.

    Marteczka93 lubi tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 6 maja 2016, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozamonia wrote:
    Zapachmalin jak się czujesz? Lepiej już coś?


    Tak dziękuję kochana, dużo lepiej. Na szczęście małż dopiero teraz szedł do pracy więc zajął się małym i mogłam się wykurować. Nie mam pojęcia co to było ale było koszmarnie. Ale wszystko ustało i już okej. Mały zaraz do kąpieli i spać, bo dzisiaj w ramach buntu wcale nie spał w dzień i właśnie zasypia mi na rękach oglądając baję. :P Mam nadzieję, że dzisiejsza "sytuacja" była jednorazowa, bo jestem wykończona jak po maratonie dosłownie :P

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 6 maja 2016, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak Tobie minął dzień? <3 :)

  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 6 maja 2016, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    A jak Tobie minął dzień? <3 :)
    Jakoś przetrwałam w pracy mimo nerwów. Na obiad mąż poprosił o placki ziemniaczane to się zajadalismy, bo zrobiłam ich pełno :-D

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 6 maja 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was <3 Czy u Was też była taka piękna pogoda jak u mnie? Słonko świeciło prawie cały dzień, aż chce się żyć :D :D :D

  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 6 maja 2016, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też cały dzień przepiękna pogoda <3 nawet teraz jest jeszcze piękny zachód :-) aż ciężko uwierzyć, że tak długo jest jasno

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
‹‹ 98 99 100 101 102 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ