Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 9 czerwca 2016, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    idę czytać :D

    Lago lubi tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 9 czerwca 2016, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    idę czytać :D


    hahahahahhahaa Gadi teraz wiemy jak Maline z krzakow wyciagnac, hahahahhahaah
    PLOTKARY!!!

    zapachmalin, Gizmo lubią tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 9 czerwca 2016, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    hahahahahhahaa Gadi teraz wiemy jak Maline z krzakow wyciagnac, hahahahhahaah
    PLOTKARY!!!
    dokładnie.. co za małpa wstrętna hahahaha

    Lago, zapachmalin lubią tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 9 czerwca 2016, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i co teraz? wszystkie czytają? haha

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 9 czerwca 2016, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cichoo mam loda... z automatu włoskiego..
    ale w plastikowym kubeczku haha

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 9 czerwca 2016, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/3f4b3daa5b68.jpg

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 9 czerwca 2016, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    no i co teraz? wszystkie czytają? haha

    chyba Malina....mialam dzis sielski humor, ale wlasnie wkurw zawital hahahhaha
    daj loda!!! Wlasnie sie zastanawiam czy nie isc do sklepu po cos slodkiego!

    zapachmalin lubi tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 9 czerwca 2016, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    chyba Malina....mialam dzis sielski humor, ale wlasnie wkurw zawital hahahhaha
    daj loda!!! Wlasnie sie zastanawiam czy nie isc do sklepu po cos slodkiego!
    a co Cię wkurwiło?

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2016, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czołem plotkary :D ja w domku po pracy dziś trochę później. Test owu negatyw, miałam robić jeszcze po pracy ale zapomniałam i się napiłam a tam jutro zrobię i tak w 9dc nie wychodziły nigdy :)

    Lago, zapachmalin lubią tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 9 czerwca 2016, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    a co Cię wkurwiło?

    a zebym to ja wiedziala...pewnie stary jak zawsze, hahahaha jakos przysiadlam teraz, ale spoko zaraz mi pzrejdzie:)

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 9 czerwca 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Czołem plotkary :D ja w domku po pracy dziś trochę później. Test owu negatyw, miałam robić jeszcze po pracy ale zapomniałam i się napiłam a tam jutro zrobię i tak w 9dc nie wychodziły nigdy :)

    no troche wczesnie:) ja po weekendzie sikne na owulacyjnego dla jaj

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 9 czerwca 2016, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Czołem plotkary :D ja w domku po pracy dziś trochę później. Test owu negatyw, miałam robić jeszcze po pracy ale zapomniałam i się napiłam a tam jutro zrobię i tak w 9dc nie wychodziły nigdy :)
    ja się szykuje też do sikania powoli... nie pije specjalnie i czekam aż mi sie siku zachce :)

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 9 czerwca 2016, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mam mokro w galotach, ale nie wiem czy to sluz czy siku popuszczam caly dzien, hahahahhahahaha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2016, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To widzę że same siusiaki na wątku :D hehe

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 9 czerwca 2016, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ej no :D Ja po prostu lata tam nie byłam, zupełnie mnie już nie interesuje ten wątek ale jak baby się kłócą to jest takie emocjonujące :D Szarpanie się za kudły, rzucanie brudami :D hahahaha. Można sobie poprawić humor jak niczym innym :D


    Lago nie wkur.wiaj się <3 Nie warto :D
    Gadi też cem. Ciągle bym lody żarła- bez głupich skojarzeń proszę :D
    Karolka cześć Kochana moja <3 jak się dziś czujesz z gardłem? :)

    nick nieaktualny, Gaduaaa lubią tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 9 czerwca 2016, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    a ja mam mokro w galotach, ale nie wiem czy to sluz czy siku popuszczam caly dzien, hahahahhahahaha
    ale Ty już po owu... to dobry znak ;)

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2016, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinko perełko jesteś <3 :D dziś powiem Ci że już lepiej kochana tylko po tym strepsilsie zauważyłam że kaszel mnie łapie mocniej nie wiem dlaczego :/ mam nadzieję że na weekend się wykuruję bo mój już przepowiedział mi co będziemy robić :D <3 i tylko <3 hehe trza nadrobić zaległości ;) a jak u Ciebie? Mężulek jak się czuje? Masz trochę pomocy z tego co wiem

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 9 czerwca 2016, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Malinko perełko jesteś <3 :D dziś powiem Ci że już lepiej kochana tylko po tym strepsilsie zauważyłam że kaszel mnie łapie mocniej nie wiem dlaczego :/ mam nadzieję że na weekend się wykuruję bo mój już przepowiedział mi co będziemy robić :D <3 i tylko <3 hehe trza nadrobić zaległości ;) a jak u Ciebie? Mężulek jak się czuje? Masz trochę pomocy z tego co wiem
    nie wiesz? to ja Ci powiem ^_^ hahaha bp strepsils działa bakteribójczo między innymi,. i wysusza śluzówkę co podrażnia i powoduje odruch kaszlu ...
    żeby tego nie było.. ssiemy jedną tabletkę strepsillsu na zmianę np z issla ;) bo issla ma na celu łagodzenie i nawilżanie gardła

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 9 czerwca 2016, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Malinko perełko jesteś <3 :D dziś powiem Ci że już lepiej kochana tylko po tym strepsilsie zauważyłam że kaszel mnie łapie mocniej nie wiem dlaczego :/ mam nadzieję że na weekend się wykuruję bo mój już przepowiedział mi co będziemy robić :D <3 i tylko <3 hehe trza nadrobić zaległości ;) a jak u Ciebie? Mężulek jak się czuje? Masz trochę pomocy z tego co wiem


    W porządku coraz lepiej uparł się właśnie, że przygotuje nam kolację więc walczy w kuchni a ja zbieram pranie i troszku podczytuję. No stara się jak może bo wie, że ostatnie dwa tygodnie są dla mnie mega trudne. A dodatkowo dzisiaj się potwierdziło, szwagierka, siostra mojego jest w 7 tygodniu, była u lekarza, więc tryskam dobrym humorem. Oczywiście żeby nie było, nie jestem zazdrosną suk.ą po prostu mam gorszy dzień. :P

    nick nieaktualny, Lago lubią tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 9 czerwca 2016, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    W porządku coraz lepiej uparł się właśnie, że przygotuje nam kolację więc walczy w kuchni a ja zbieram pranie i troszku podczytuję. No stara się jak może bo wie, że ostatnie dwa tygodnie są dla mnie mega trudne. A dodatkowo dzisiaj się potwierdziło, szwagierka, siostra mojego jest w 7 tygodniu, była u lekarza, więc tryskam dobrym humorem. Oczywiście żeby nie było, nie jestem zazdrosną suk.ą po prostu mam gorszy dzień. :P
    znam to... też czasem mnie strzela jak słyszę że ktoś w ciążuni...
    dobrze że małż się stara :) docenia tą wspaniałą kobietę jaką ma przy boku ;) super

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
‹‹ 296 297 298 299 300 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Obrotowy fotelik tyłem - bezpieczeństwo i funkcjonalność

Fotelik obrotowy to wygoda i bezpieczeństwo w jednym – dzięki funkcji obracania ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z samochodu, a także pozwala na łatwe ustawienie tyłem do kierunku jazdy, co jest najbezpieczniejszą pozycją dla najmłodszych pasażerów. Jakie ma jeszcze korzyści?

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna to poważny stan, w którym zarodek zagnieżdża się poza macicą, najczęściej w jajowodzie. Chociaż początkowo może przypominać prawidłową ciążę, kluczowymi sygnałami ostrzegawczymi są ból podbrzusza, krwawienie oraz nieprawidłowy przyrost hormonu HCG. Poznaj przyczyny tego zjawiska oraz metody diagnostyki i leczenia, które pozwalają chronić zdrowie i przyszłą płodność kobiety.

CZYTAJ WIĘCEJ