Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • Samara Autorytet
    Postów: 592 355

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro owu mialas 16 dc więc 12 dpo wcale nie jest tak miarodajny. Myślę ze spokojnie jeszcze dwa dni do testowania.
    Ja w obu trafionych cyklach owu miałam 14 dc a test robilam 12 dpo ale krechy miałam ledwo widoczne. Trzymam kciuki.

    Czy Wy też dziś takie padniete jesteście? Ja się czuję jakbym nie wstała a zmartwychwstala.

    32 cykl starań (nieoficjalnie 34)
    04-04-2016 [*] 8 tyd.

    Staś - ur. 01-06-2017 - 2940 g, 56 cm - 8:05

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim,
    w weekend wpadłam w szał przygotowań weselnych:) Ale mam frajdę, przynajmniej trochę odciąga to myśli o dzidziusiu:)

    @ jakaś brutalna bo tym duphastonie, nie dość że bardziej obfita to boli mnie dosłownie wszystko..

  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nasza zima zła :) my się zimy nie boimy.... :) lubię taką zimę nawet jak trzeba się ubierać na bałwana :)
    Caro ja się czuję świetnie tylko brzuch zaczyna mi przeszkadzać w niektórych czynnościach :)
    Samara ja co prawda czasem źle sypiam ale dzisiaj to energie mam normalną, słońce świeci mróz szczypie :) może twoja dzidzia chce żebyś zwolniła poleniuchowała :)
    Elunia fajnie że masz czym głowę zająć bo wtedy na spontanie baby samo się pojawi :D

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;-)
    Dziewczyny które nadal starają się o maluszka jak zażywacie kwas foliowy w jakiej dawce?
    Te które są w ciąży oczywiście też do was te pytanie jaka dawka zanim udało się wam zajść w ciążę?

  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judi22 wrote:
    Hej ;-)
    Dziewczyny które nadal starają się o maluszka jak zażywacie kwas foliowy w jakiej dawce?
    Te które są w ciąży oczywiście też do was te pytanie jaka dawka zanim udało się wam zajść w ciążę?
    ja zażywałam standardowo 0,4 mg czyli 400 ug

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejoooo
    zombi żyje....

    Caro jeszcze nie wszystko stracone , trzymam kciuki
    Samara ja dziś typowy zombiak.. nie dość że nie spałam pół nocy to jeszcze jakaś nie wiem.. ble...
    Judi ja brałam z elevitem a tam jets chyba 0,8 kwasu foliowego.. a teraz biorę femibion i tam jest 0,4 zwykłego i 0,4 metylowanego

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gadulcu jak się czujesz? czytałam to co naskrobałaś o pracy i nadal masz zamiar spróbować?

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posok82 wrote:
    Gadulcu jak się czujesz? czytałam to co naskrobałaś o pracy i nadal masz zamiar spróbować?
    no właśnie jutro powinnam iść .. ale ciągle się waham.. bo dziś porobiłam dosyć w swoim własnym domu, a to przecież tylko podstawowe rzeczy, odkurzyć , zmyć podłogę itd a czuje się jakbym maraton przebiegła a śluzu mam tyle że pływam... i nie wiem czy jutro iść...

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    no właśnie jutro powinnam iść .. ale ciągle się waham.. bo dziś porobiłam dosyć w swoim własnym domu, a to przecież tylko podstawowe rzeczy, odkurzyć , zmyć podłogę itd a czuje się jakbym maraton przebiegła a śluzu mam tyle że pływam... i nie wiem czy jutro iść...
    jakby nie patrzeć to jest ciężka praca, jeśli możesz sobie pozwolić na przerwę to z niej skorzystaj bo pierwsze trzy miesiące sama przecież wiesz są najbardziej obciążone ryzykiem...

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posok82 wrote:
    jakby nie patrzeć to jest ciężka praca, jeśli możesz sobie pozwolić na przerwę to z niej skorzystaj bo pierwsze trzy miesiące sama przecież wiesz są najbardziej obciążone ryzykiem...
    no właśnie się zastanawiam ... eh ciężkie decyzję.. a w środę idę do urzędu na rozmowę w sprawie zakładania własnej działalności z dotacją z urzędu więc może warto się bardziej skupić na tym i olać to całe sprzątanie?
    chciałam jeszcze wystartować na ten czas z pieczeniem ciast za kasę...

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 12:33

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 12:33

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny też biorę 1tabletek dziennie, ale tak sobie myślałam cz nie można zwiększyć sobie dawki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj mam kolęde. Niestety będe sama bo mój w pracy dopiero wieczorem wraca.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze mam pytanie dziewczyny wiecie czy jest gdzies do kupienia bielizna termiczna albo jakies legginsy? :-)

  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaaaa!
    Zaraz eksploduje. Płaczem. Rykiem. Spadek formy mi się załączył. Zdecydowanie stawiam dzisiaj na lody z podwójną polewą czekoladową..
    Test negatywny, mimo że czułam że nic to jednak lekko zawiódł, a dzisiaj w pracy dowiedziałam się, że koleżanka jest w ciąży.

    Tak o! :-(

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judi22 wrote:
    Dzięki dziewczyny też biorę 1tabletek dziennie, ale tak sobie myślałam cz nie można zwiększyć sobie dawki.


    ja przed ciążą brałam też tak jak dziewczyny standardowo 1 tabl czyli 400ug, w aptece ewentualnie bez recepty można kupić jeszcze 800ug. Te większe jak np 15 mg są tylko na receptę.
    Ja w 2 ciąży brałam 800ug.. a teraz też biorę zwiększoną dawkę ze względu właśnie na moją historię.. u kobiety zdrowej chyba nie ma potrzeby zwiększania dawki - może spytaj lekarza przy następnej wizycie?

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam w tym tyg badania genetyczne i zaczynam się stresować bo sobie bzdurną teorię wymyśliłam... :<
    Caro wrote:
    Aaaaaaa!
    Zaraz eksploduje. Płaczem. Rykiem. Spadek formy mi się załączył. Zdecydowanie stawiam dzisiaj na lody z podwójną polewą czekoladową..
    Test negatywny, mimo że czułam że nic to jednak lekko zawiódł, a dzisiaj w pracy dowiedziałam się, że koleżanka jest w ciąży.

    Tak o! :-(


    Hmmm.. wyobraziłam sobie tego loda ^_^ jadłabym :D
    Caro ale nie dołuj.. temp nie spada więc jeszcze nic straconego :)
    Jak się w ogóle czujesz? masz jakieś bóle okresowe? biust boli?

    Powiedziałabym żebyś koleżanką się nie przejmowała, ale wiem jak to jest :(
    Mogę Cię tylko wirtualnie popacusiać po główce i przytulić..

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ladybag wrote:
    Ja mam w tym tyg badania genetyczne i zaczynam się stresować bo sobie bzdurną teorię wymyśliłam... :<
    jaką? ;)

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 12:33

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
‹‹ 851 852 853 854 855 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ