Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm...Tamka, podejrzana jesteś, takie wczesne objawy jak na @ to też ponoć objaw, ale bynajmniej nie okresu :) Oby @ nie przyszła!

    chmurreczkaa lubi tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ee, nie wiem, raczej sądzę, że owu była jednak wcześniej i faktycznie jestem dziś w jakimś 9-10 dpo

    ja ogólnie mam bardzo długi pms, piersi bolą w sumie od dnia owulacji, podbrzusze też mi dokucza długo, to co mnie dziwi , że pojawiło się już dziś to bóle mięśni, krzyża i bulgotanie w brzuchu, to z reguły mam dzień-dwa przed @

    no ale - zgodziłyśmy się, że każdy cykl jest inny ;)

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się też dzisiaj dziwnie czuję może jakieś chorubsko do mnie idzie, ja dopiero parę dni po owu, normalnie czuję się jak po karuzeli, tylko żeby nie grypka

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie, że każdy inny, różnie może być...mnie piersi też zaraz po owulce zaczynają boleć, za to nie mam nigdy bóli podbrzusza przed @. Brzuch zaczyna boleć zawsze w momencie gdy dostaję @ i tak się stopniowo rozkręca aż do momentu, że chodzę po ścianach i wbijam zęby w stół :)

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justta, druga podejrzana :) Oby to nie grypa kiełkowała tylko...fasolina :)

    Tamka lubi tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no widzisz - ja miałam w zeszłym cyklu tak, że podbrzusze pobolewało mnie od owulacji do 2 dni przed okresem, później cisza jak makiem zasiał, nawet Ci pisałam, że to dziwne, i jak mnie dopadł ból w dzień @ to myślałam, że się z łóżka nie zwlekę!

    Justa, to nie daj się! może jakieś witaminki? właśnie, a może to fasol kiełkuje? ;)

    ja sobie kupiłam padmę i wcinam, droga jest i niedobra ale dobrze mi robi na odporność

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2014, 11:58

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę nie wiem a ja wcinam witaminy różne i omege 3 na odponość, ale teraz taka dziwna pogoda że szybko można coś podłapać. Lecę na miasto dziewczęta, trochę się zachmurzyło, mam nadzieję że nie będzie padać, ale muszę jeszcze parę zakupów zrobić przedświątecznych ;-) na razie do później

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tutaj tak cicho, gdzie jesteście? wszystkie chyba ciasta pieką na święta ;-)

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • lemurek Ekspertka
    Postów: 244 113

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć
    mnie załatwiły te wczorajsze nocne krakersy..... jelita mi pękną oj głupia ja głupia wiem, że nie mogę ich jeść a jem...

  • lemurek Ekspertka
    Postów: 244 113

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justta i kupiłaś już wszystko?

  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej lemurek kupiłam wszystko, i już wszystko już porobione, domek wysprzątany czekam na M, dzisiaj ma być szybciej ;-) a co ci się stało z tymi jelitami?

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • lemurek Ekspertka
    Postów: 244 113

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie mogę jeść wielozbożowych produktów bo mnie strasznie kręci i boli w jelitach, takie dziwne uczucie, tak samo mam z ziarnistym chlebem, jak zjem to mnie boli

  • lemurek Ekspertka
    Postów: 244 113

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a i dziś nie mogłam wstać z łóżka a w pracy spanie mnie brało..... teraz zresztą też.....
    ja jutro zrobie ciasto a z tym sprzątaniem to jest masakra, kurz na drugi dzień znowu się pojawia, wstręciuch jeden... ;)

  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lemurek z kurzem tak jest, też tak mam niestety ;-) a ja bym nie mogła żyć beż takich produktów, uwielbiam ;-) biedna, ja dzisiaj też jestem nieprzytomna spać się chce niemiłosiernie

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • lemurek Ekspertka
    Postów: 244 113

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie, ja tak mam nie mogę czegoś jeść ale przychodzi jakiś taki dziwny dzień, że zjem i potem muszę odcierpieć trochę hahahaha
    myślałam, że się wybiorę na ceremonie ale chyba sobie daruje...
    a ten dzisiejszy przymrozek mega był, szyby w aucie ludzie musieli skrobać!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2014, 17:47

  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tak samo zimno rano jak w zimie i mróz, teraz już się nagrzało po całym dniu słoneczka, jest cieplej ;-)

    Idę się glebnąć na godz bo już nie widzę na oczy ;-) będę później, miłego wieczorku

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2014, 17:51

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki ja standardowo popołudnie przespałam. Wyjątkowo dużo ostatnio śpię. Detektor oznak ciąży szaleje ;D ale zachowuję jeszcze zimną krew i zdrowy rozsądek każdy z objawów jakoś logicznie można przetłumaczyć :) Chciałabym już wiedzieć. Jak ma przyjść @ to zapraszam, jak nie, to niech ten czas szybciej leci :D

    Nenaaa, Tamka lubią tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chmurreczkaa będzie dobrze :) Przy takiej tempce :) Nie widzę inaczej. :)

    PS. Dopiero zauważyłam że przestałaś mierzyć tempkę, ale i tak myślę że będzie dobrze. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2014, 23:51

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry,

    Chmureczko - i jak tam? mierzyłaś tempkę? mów szybko!! ;)

    mnie głowa pęka po prostu :( martwię się hormonami, objawy wskazują mi na to, że okres przyjdzie już jutro! a to byłby dramat... będę się badać w kolejnym cyklu, na 100% !!! chyba, że owu była jeszcze wcześniej niż 13 dc ale skąd pozytywny test owu w 12 dc?

    Krokodylku, wielki dzień nadchodzi! jak się czujesz? ;)

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka czuję się świetnie :)
    Tam tam tadam, tam tam tadam.... :D

    Tamka, Anastazjaaa lubią tę wiadomość

‹‹ 174 175 176 177 178 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ