X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2018, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)
    Future- ale to fajnie - imprezy w pracy łączą :)
    Ja dziś umieram, ból głowy i mdłości .. dostałam plamienia :( malutkie - świeża, jasna krew (różowa wręcz) jednorazowe i dalej nic :( Temp dziwna bo 36,9/ rośnie a nie spada; i po ptakach pewnie; 9 dpo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2018, 15:36

  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 24 lutego 2018, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciacho może implementacja? :) Czyli jak dziś 9dpo to co, w przyszłym tyg test?
    Mój wcześniejszy cykl się troskę wydłużył więc ten wygląda na krótszy.
    Ovy mi póki co owu na wt wyznaczył ale obstawiam że była w czwartek. To jeszcze 10 dni i nowy cykl :) Trochę się boję że przez te stresy i zawirowania następny też nie wiadomo jaką będzie miał długość...

    A w pracy tak... zaszalałam trochę, mąż oczywiście średnio szczęśliwy ale miałam świadomość ze być może to ostatnia taka impreza :D no i w sumie musiałam troche pogadać zo wszystkim a poza pracą niewielu mam znajomych którzy rozumieją moją pracę :D

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 24 lutego 2018, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, cześć :)
    Od czasu do czasu dobrze sobie wyskoczyć na imprezę :)

    A ja dzisiaj robiłam badania krwi i niestety czeka mnie wizyta u endokrynologa..TSH, FT3, FT4, p/ciała antyTPO w normie, ale niestety p/ciała antyTG mam wysokie :(

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 24 lutego 2018, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    Cześć :)
    Future- ale to fajnie - imprezy w pracy łączą :)
    Ja dziś umieram, ból głowy i mdłości .. dostałam plamienia :( malutkie - świeża, jasna krew (różowa wręcz) jednorazowe i dalej nic :( Temp dziwna bo 36,9/ rośnie a nie spada; i po ptakach pewnie; 9 dpo.

    Jutro testujemy? Mi sie wydaje ze u mnie nic

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2018, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny - nie wiem co to za plamienie - już nic nie ma, boję się że straciłam ewentualną ciążę :( może mikroporonienie??
    Kiedy Temp mi spadnie- myślałam że to @ się zaczyna ale Temp za wysoka, poza tym by leciało dalej w końcu. Okres mam mieć we wtorek. Testuję jutro i kolejne dni, chociaż nie wiem czy jest sens... Lola a Ty jakie objawy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2018, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    Cześć, cześć :)
    Od czasu do czasu dobrze sobie wyskoczyć na imprezę :)

    A ja dzisiaj robiłam badania krwi i niestety czeka mnie wizyta u endokrynologa..TSH, FT3, FT4, p/ciała antyTPO w normie, ale niestety p/ciała antyTG mam wysokie :(
    Zobacz - ja mam hashi a przez 11 lat nigdy mi nie wyszły przeciwciała ... idź do lekarza ale głowa do góry. Tsh jest najważniejsze a masz dobre; ja po tylu latach zbiłam do 1. To wielki sukces.

  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 24 lutego 2018, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    Dziewczyny - nie wiem co to za plamienie - już nic nie ma, boję się że straciłam ewentualną ciążę :( może mikroporonienie??
    Kiedy Temp mi spadnie- myślałam że to @ się zaczyna ale Temp za wysoka, poza tym by leciało dalej w końcu. Okres mam mieć we wtorek. Testuję jutro i kolejne dni, chociaż nie wiem czy jest sens... Lola a Ty jakie objawy?

    Śluzu mam troche ból brzucha ustal niby. Ból piersi bardziej sutkow. Ale o niczym to nie swiadczy co najpredzej to ze @ przyjdzie

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2018, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola_M wrote:
    Śluzu mam troche ból brzucha ustal niby. Ból piersi bardziej sutkow. Ale o niczym to nie swiadczy co najpredzej to ze @ przyjdzie
    Rozumiem. U mnie cały czas ściąganie i dziś znowu kłucie; temp rośnie (zobaczymy kolejne dni); piersi wrażliwe (tu jak przed @, trudno ocenić zmianę bo mam spore). Mdłości i ból głowy, ale to ten ból to dziś. Apatia, zmęczenie i zero libido ;)
    Śmieszne, że pierwsze objawy ciąży u kobiety przypominają @... nie mogłoby być inaczej / natura się nie spisała ... :D
    Absolutnie nie liczę na ciąże ale do @ będę testować.

  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 24 lutego 2018, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka a o czym te antyTg świadczą? Ja jestem kompletni zielona w tym temacie.

    Ciasteczko gdyby coś złego wydarzyło to raczej nie byłaby to chwila tylko musiałoby się oczyścić... trzymam kciuki żeby to jednak maluszek miejsce sobie robił :)

    Lola a Ty jutro masz termin @?

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 24 lutego 2018, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Plamka a o czym te antyTg świadczą? Ja jestem kompletni zielona w tym temacie.

    Ciasteczko gdyby coś złego wydarzyło to raczej nie byłaby to chwila tylko musiałoby się oczyścić... trzymam kciuki żeby to jednak maluszek miejsce sobie robił :)

    Lola a Ty jutro masz termin @?

    Ja nigdy nie wiem kiedy mam @ jutro jest 14dpo a 29dc. Wiec mozna probowac tesrowac. A @ mam wywolywane dupkiem kiedys byla po 3 dniach od odstawienia a ostatnio po 6 wiec sama nie wiem.

    Czekac jescze z testem???

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 24 lutego 2018, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    Rozumiem. U mnie cały czas ściąganie i dziś znowu kłucie; temp rośnie (zobaczymy kolejne dni); piersi wrażliwe (tu jak przed @, trudno ocenić zmianę bo mam spore). Mdłości i ból głowy, ale to ten ból to dziś. Apatia, zmęczenie i zero libido ;)
    Śmieszne, że pierwsze objawy ciąży u kobiety przypominają @... nie mogłoby być inaczej / natura się nie spisała ... :D
    Absolutnie nie liczę na ciąże ale do @ będę testować.

    Dopóki nie ma @ to jest nadzieja :)

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 24 lutego 2018, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Plamka a o czym te antyTg świadczą? Ja jestem kompletni zielona w tym temacie.

    Ciasteczko gdyby coś złego wydarzyło to raczej nie byłaby to chwila tylko musiałoby się oczyścić... trzymam kciuki żeby to jednak maluszek miejsce sobie robił :)

    Lola a Ty jutro masz termin @?

    2-3 lata temu miałam podobny problem. Wyszły mi właśnie wysokee p/ciała antyTG plus do tego kiepskie wyniki TSH i FT4. Miałam wtedy wykonane USG tarczycy i wyszło mi zapalenie.
    Więc podejrzewam, że teraz dzieje się to samo. We wtorek idę na wizytę, więc niebawem się dowiem co i jak :)

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2018, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola - jak masz więcej testów to rób - ja mam więc będę aż do @.
    Future- może masz racje że byłoby więcej krwi - to kurde co to było ...? Zobaczę następne dni jak temperatura- spadek jest przed @.. teoretycznie już powinna spadać ? Wykres jest bardzo ładny - ewidentnie widać fazę niskich i wysokich temp; ogólnie ten cykl praktycznie książkowy :) tylko szyjki nie badam bo nie umiem.

    Plamka - lekarz zapewne wdroży leki - ważne hest też USG tarczycy bo proces zapalny widać wyraźnie.

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 24 lutego 2018, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No cóż u mnie to już tak będzie.. ciągła kontrola hormonów, okresy zaostrzeń i remisji :)

    Ciasteczko spadek niekoniecznie przed @. U mnie spada w 1 lub 2 dzień krwawienia.

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2018, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    No cóż u mnie to już tak będzie.. ciągła kontrola hormonów, okresy zaostrzeń i remisji :)

    Ciasteczko spadek niekoniecznie przed @. U mnie spada w 1 lub 2 dzień krwawienia.
    O to masz niestabilną tarczycę.
    A to Ok - znaczy się, że pewnie @ będzie :) skoro dziś była zapowiedź :) ?

  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 24 lutego 2018, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola to jak masz dupkiem wywoływać to chyba w przypadku ciąży nie odstawiasz dobrze fozumiem? 14dpo myślę że powinno być już widać na teście :) Choć różne przypadki znam :D I tak jesteś moim mistrzem jeżeli chodzi o cierpliwość :)

    Plamka to jak teraz tylko antyTg podwyższone a reszta ok to może dopiero coś się zaczyna i szybka interwencja to wyprostuje :)

    Ciasteczko tylko spokój i cierpliwość Cię uratować może :D bo jak ze wszystkim może być wiele przyczyn :) Ale jak dziś 9dpo i mogłaby być implementacja to bym,tak za dwa dni test robiła, może by coś pokazał

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2018, 19:42

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2018, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Lola to jak masz dupkiem wywoływać to chyba w przypadku ciąży nie odstawiasz dobrze fozumiem? 14dpo myślę że powinno być już widać na teście :) Choć różne przypadki znam :D I tak jesteś moim mistrzem jeżeli chodzi o cierpliwość :)

    Plamka to jak teraz tylko antyTg podwyższone a reszta ok to może dopiero coś się zaczyna i szybka interwencja to wyprostuje :)

    Ciasteczko tylko spokój i cierpliwość Cię uratować może :D bo jak ze wszystkim może być wiele przyczyn :) Ale jak dziś 9dpo i mogłaby być implementacja to bym,tak za dwa dni test robiła, może by coś pokazał

    :) faktycznie - ale zacznę od jutra tak jak gin mówił od 10 dnia po owu, aż do okresu. Teraz to już sama nie wiem co myślec ...
    Lola ja też Cię podziwiam!!

  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 24 lutego 2018, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam 3 testy jutri rano jeden bedzie. Dostawilam dupka bo jego mam tylko na wywolanie. Progesteron mam chyba ok

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2018, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola_M wrote:
    Mam 3 testy jutri rano jeden bedzie. Dostawilam dupka bo jego mam tylko na wywolanie. Progesteron mam chyba ok
    O rety rety :) Lola!!! A może !!!!?! Czujesz coś w sercu ?

  • MamaIgnacego Debiutantka
    Postów: 11 3

    Wysłany: 24 lutego 2018, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,jestem tutaj nowa. Zaczynam sie starac o rodzenstwo dla 5-letniego Ignacego. Dodałam jeden post ale póki co cisza. co u Was? Pozdrawiam

    MamaIgnaca
‹‹ 44 45 46 47 48 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ