X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne NOWE STARACZKI- dla tych, co dopiero dołączyli :)
Odpowiedz

NOWE STARACZKI- dla tych, co dopiero dołączyli :)

Oceń ten wątek:
  • MałaMi24 Autorytet
    Postów: 471 339

    Wysłany: 20 listopada 2019, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja postanowiłam przystopować ze staraniami. Po tym spacerze trochę się uspokoiłam i wyciszylam. Może spróbuję bez leków i po prostu normalnie będę żyła tak jak przed majem.🙄🤔 Przecież kiedyś było ok więc moze teraz też wszystko wróci do normy. Muszę tylko wszystkim w rodzinie powiedzieć że się nie staramy że najpierw chcemy kupić dom to dadzą mi spokój. Nie potrzebnie się chwaliłam że się staramy. Bo teraz ciągle są pytania. Ale byłam taka podekscytowana i myślałam że pójdzie gładko. Głupia ja🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦

    PCOS
    Niski progesteron
    Duphaston 2x1
    Folik 1x1
    11.02 - pozytywny test ❤️😍💪
    12.02 - 12 dpo beta HCG 31,84
    14.02 - 14 dpo beta HCG 77,98 ❤️
    Progesteron 21,20
    20.02 - 20 dpo beta HCG 1003,00 💪❤


    oeuadqk3m7zrn0q8.png
  • MałaMi24 Autorytet
    Postów: 471 339

    Wysłany: 21 listopada 2019, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie moje kochane w ten pochmurny jesienny poranek 🍁🍂przesyłam wam dużo uśmiechu i optymizmu na rozpoczęcie dnia !🤗😊
    Nowy dzien, nowe możliwości ! 😊
    Jeszcze 2 dni do @ i zaczynamy nowy cykl !
    Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki ❤️

    Sisi27 lubi tę wiadomość

    PCOS
    Niski progesteron
    Duphaston 2x1
    Folik 1x1
    11.02 - pozytywny test ❤️😍💪
    12.02 - 12 dpo beta HCG 31,84
    14.02 - 14 dpo beta HCG 77,98 ❤️
    Progesteron 21,20
    20.02 - 20 dpo beta HCG 1003,00 💪❤


    oeuadqk3m7zrn0q8.png
  • Sisi27 Przyjaciółka
    Postów: 114 32

    Wysłany: 21 listopada 2019, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi24 wrote:
    Witajcie moje kochane w ten pochmurny jesienny poranek 🍁🍂przesyłam wam dużo uśmiechu i optymizmu na rozpoczęcie dnia !🤗😊
    Nowy dzien, nowe możliwości ! 😊
    Jeszcze 2 dni do @ i zaczynamy nowy cykl !
    Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki ❤️


    Witam również i przesyłam dużo pozytywnej energii 😍
    Każdej z osobna i wszystkim razem 🤩
    U mnie 6 dni do @ o ile te lekkie przeziębienie tego nie przesunie 😥
    W dodatku głową boli i mam takie wzdęcia jakbym już wysoko w ciąży była 🤣🤣🤣
    W podbrzuszu ostatnio kluło i tam też jest jakby wzdete 🤣
    Oczywiście jeszcze przypilnowac męża żeby SALFAZIN brał i w ogóle śniadanie zjadł bo to takie zalatane i zapracowane 🤣 ten mój Kochany Mąż 😍

    5cs

    27 lat
    Mięśniak 4cm
  • Anamaya Autorytet
    Postów: 1428 222

    Wysłany: 21 listopada 2019, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrego dnia dziewczyny 😊 Ja właśnie będę wychodzić do pracy a strasznie mi się nie chce. Czuję się zmęczona pomimo, że poszłam spać o 21... do tego pogoda nie dopisuje... Całe szczęście jutro po pracy jadę na wieś i wreszcie się przytulne do mojego lubego.☺

    A wczoraj koleżanka się zdziwiła bo jej oczy co innego pokazały. Jadłam łososia na raz z chlebem a obok na talerzu miałam dwa kawałki cista. I ona pomyślała, że łososia w śmietanie zagryzam ciastem 😂😂

    Sisi27, CappuccinoBoo lubią tę wiadomość

    Endometrioza III stopień -laparoskopia styczeń 2019
    Sierpień (2018) do sierpnia 2019 antykoncepcja Sylvie 30
    Stymulacje nieudane brak ciąży.
    7.01.21 usunięcie jajowodu lewego (wodniak jajowodu)

    974532d3a26eb3f9b5b86c28ae07c10c.png


    Staranie o maluszka- 15 miesięcy

    0206caf120fd2a0ab1bb18d9cbf93fd3.png
  • Sisi27 Przyjaciółka
    Postów: 114 32

    Wysłany: 21 listopada 2019, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anamaya wrote:
    Dobrego dnia dziewczyny 😊 Ja właśnie będę wychodzić do pracy a strasznie mi się nie chce. Czuję się zmęczona pomimo, że poszłam spać o 21... do tego pogoda nie dopisuje... Całe szczęście jutro po pracy jadę na wieś i wreszcie się przytulne do mojego lubego.☺

    A wczoraj koleżanka się zdziwiła bo jej oczy co innego pokazały. Jadłam łososia na raz z chlebem a obok na talerzu miałam dwa kawałki cista. I ona pomyślała, że łososia w śmietanie zagryzam ciastem 😂😂



    Nie ma to jak wieś i oczywiście luby 😍

    Haha nie mogę z tej koleżanki 🤣 Ciekawe czy już się otrzasnęła z tego szoku 🤣😂

    5cs

    27 lat
    Mięśniak 4cm
  • Anamaya Autorytet
    Postów: 1428 222

    Wysłany: 21 listopada 2019, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi27 wrote:
    Nie ma to jak wieś i oczywiście luby 😍

    Haha nie mogę z tej koleżanki 🤣 Ciekawe czy już się otrzasnęła z tego szoku 🤣😂

    Chyba tak😊😂 Po 5 minutach.

    Sisi27 lubi tę wiadomość

    Endometrioza III stopień -laparoskopia styczeń 2019
    Sierpień (2018) do sierpnia 2019 antykoncepcja Sylvie 30
    Stymulacje nieudane brak ciąży.
    7.01.21 usunięcie jajowodu lewego (wodniak jajowodu)

    974532d3a26eb3f9b5b86c28ae07c10c.png


    Staranie o maluszka- 15 miesięcy

    0206caf120fd2a0ab1bb18d9cbf93fd3.png
  • CappuccinoBoo Autorytet
    Postów: 666 498

    Wysłany: 21 listopada 2019, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Ale mam dzisiaj okropny dzień:-( od rana nerwowo w domu, w pracy to samo... wszyscy chodzą dzisiaj jakby wstali lewa noga, co tez mi się udzieliło. Jestem głupia, ale jak okres się zbliża to zawsze liczę na cykl, mimo tego, ze wiem, ze nic z tego... podejrzewam, ze z przyzwyczajenia nawet jakby cały miesiąc nie było przytulanek to ja i tak bym liczyła na ciąże... w każdym razie kupiłam test. Jestem 14dpo dzisiaj i jestem głupia( wiem!!!) ale czekam aż mi się zachce do łazienki i idę go zrobić. Nie wiem, chyba chce się jeszcze bardziej dobić 😭😭

  • CappuccinoBoo Autorytet
    Postów: 666 498

    Wysłany: 21 listopada 2019, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i się dobiłam, oczywiście negatywny... czym sobie tak zasłużyłam na brak ciąży... :( ja już chce inseminacje, moja nadzieja :(

  • bebetka.b Autorytet
    Postów: 429 375

    Wysłany: 21 listopada 2019, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CappuccinoBoo wrote:
    No i się dobiłam, oczywiście negatywny... czym sobie tak zasłużyłam na brak ciąży... :( ja już chce inseminacje, moja nadzieja :(
    Capuccino przykro mi. Kiedy masz termin okresu? To takie frapujące jak co miesiąc jest to samo i nie możemy zrozumieć dlaczego. Ja zawsze mam dola w pierwszy dzień okresu.. ściskam mocno ale nie poddawaj się. Kiedy będziesz mieć inseminacje?

  • Sisi27 Przyjaciółka
    Postów: 114 32

    Wysłany: 21 listopada 2019, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CappuccinoBoo wrote:
    No i się dobiłam, oczywiście negatywny... czym sobie tak zasłużyłam na brak ciąży... :( ja już chce inseminacje, moja nadzieja :(


    CappuccinoBoo nie łam się 😘 To typowe dla nas staraczek, że chcialybysmy jak najszybciej zobaczyć te upragnione dwie kreseczki 😘 Również robiłam testy w dniu spodziewawanej miesiączki bo już się nie moglan doczekać 😍

    5cs

    27 lat
    Mięśniak 4cm
  • Sisi27 Przyjaciółka
    Postów: 114 32

    Wysłany: 21 listopada 2019, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was, co ma mięśniaki doświadczyła dziwnych boli miednicowych, bolacych boków?

    Czy tylko ja tak mam? 😂

    5cs

    27 lat
    Mięśniak 4cm
  • MałaMi24 Autorytet
    Postów: 471 339

    Wysłany: 21 listopada 2019, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cappucino nie załamuj się 😘 głowa do góry ❤️ ja nawet liczyłam na ciążę jak było mało przytulanek a najlepsze jest to że nawet jak zrobiłam test to myślałam że może fałszywy albo zepsuty 🤦
    Będzie dobrze musimy to przetrwać wiem co czujesz bo ostatnio też się tak czuję ! Dla mnie ciąża to tak jak powiedziałaś kiedyś science- fiction ,mission impossible.:-(
    U mnie też ludzie jakby wstali lewa nogą!

    CappuccinoBoo lubi tę wiadomość

    PCOS
    Niski progesteron
    Duphaston 2x1
    Folik 1x1
    11.02 - pozytywny test ❤️😍💪
    12.02 - 12 dpo beta HCG 31,84
    14.02 - 14 dpo beta HCG 77,98 ❤️
    Progesteron 21,20
    20.02 - 20 dpo beta HCG 1003,00 💪❤


    oeuadqk3m7zrn0q8.png
  • bebetka.b Autorytet
    Postów: 429 375

    Wysłany: 21 listopada 2019, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi27 wrote:
    Czy któraś z Was, co ma mięśniaki doświadczyła dziwnych boli miednicowych, bolacych boków?

    Czy tylko ja tak mam? 😂
    Sisi mój mięśniak jest bezobjawowy, zupełnie go nie czuje i nie daje dolegliwości, albo ja tego nie rejestruje. Nawet w ciąży nic mnie nie bolało oprócz kręgosłupa ale ja pracowałam do 8 miesiąca ciąży 😁 wiec zwaliłam na kręgosłup 😁.


    Ps. Jak dodać opis w stopce???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2019, 13:47

  • Sisi27 Przyjaciółka
    Postów: 114 32

    Wysłany: 21 listopada 2019, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bebetka.b wrote:
    Sisi mój mięśniak jest bezobjawowy, zupełnie go nie czuje i nie daje dolegliwości, albo ja tego nie rejestruje. Nawet w ciąży nic mnie nie bolało oprócz kręgosłupa ale ja pracowałam do 8 miesiąca ciąży 😁 wiec zwaliłam na kręgosłup 😁.


    Ps. Jak dodać opis w stopce???


    Musisz wejść w ustawienia i tam będzie społeczność i ponizej będzie "Twój podpis na forum". 😍

    5cs

    27 lat
    Mięśniak 4cm
  • Sisi27 Przyjaciółka
    Postów: 114 32

    Wysłany: 21 listopada 2019, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bebetka.b wrote:
    Sisi mój mięśniak jest bezobjawowy, zupełnie go nie czuje i nie daje dolegliwości, albo ja tego nie rejestruje. Nawet w ciąży nic mnie nie bolało oprócz kręgosłupa ale ja pracowałam do 8 miesiąca ciąży 😁 wiec zwaliłam na kręgosłup 😁.


    Ps. Jak dodać opis w stopce???


    Ja momentami miewam takie dziwne bóle 😂 może mi coś tam uciska...

    5cs

    27 lat
    Mięśniak 4cm
  • CappuccinoBoo Autorytet
    Postów: 666 498

    Wysłany: 21 listopada 2019, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i przyszedł okres... dziwne, bardzo szybko, wychodzi na to, ze mój cykl miał tylko 26 dni, bo dzisiaj mam 27 i tak naprawdę to pierwszy dzień. Ale zgadzałoby się, bo gin mówiła, ze widzi, ze ovu będzie w 12dc, wiec jak w zegarku. No nic, chwila na smutek, a później jedziemy dalej... zaczynam już 13cs 😭 w życiu nie pomyślałam, ze to tyle zajmie :(

    Teraz wskakuje w dres i łóżko i nie wychodzę dziś :(

    Sisi27 lubi tę wiadomość

  • MałaMi24 Autorytet
    Postów: 471 339

    Wysłany: 21 listopada 2019, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie strasznie bolą jajniki 🤔 dziwne bo tak jakby pracowały na owu 😱 mam nadzieję że to moje paranoję 😒
    Trzymaj się Cappucinno ja pewnie zacznę swój cykl w sobotę ale też bym chciała żeby @ już przyszła to i szybciej pojdzie. A tak muszę na nią czekać mimo że nie jestem w ciąży i tracę czas :-(

    PCOS
    Niski progesteron
    Duphaston 2x1
    Folik 1x1
    11.02 - pozytywny test ❤️😍💪
    12.02 - 12 dpo beta HCG 31,84
    14.02 - 14 dpo beta HCG 77,98 ❤️
    Progesteron 21,20
    20.02 - 20 dpo beta HCG 1003,00 💪❤


    oeuadqk3m7zrn0q8.png
  • Sisi27 Przyjaciółka
    Postów: 114 32

    Wysłany: 21 listopada 2019, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CappuccinoBoo wrote:
    No i przyszedł okres... dziwne, bardzo szybko, wychodzi na to, ze mój cykl miał tylko 26 dni, bo dzisiaj mam 27 i tak naprawdę to pierwszy dzień. Ale zgadzałoby się, bo gin mówiła, ze widzi, ze ovu będzie w 12dc, wiec jak w zegarku. No nic, chwila na smutek, a później jedziemy dalej... zaczynam już 13cs 😭 w życiu nie pomyślałam, ze to tyle zajmie :(

    Teraz wskakuje w dres i łóżko i nie wychodzę dziś :(


    Nie martw się 😍

    Dres i łóżko to bardzo dobry pomysł 😃 Proponuję jeszcze jakiś ciepły napój np. Kawę 😍 i książkę albo fajny filmik 😃
    U mnie chyba też przyjdzie okres mimo że jeszcze 6 dni...

    Jesteś silna kobietka, damy radę 😍

    5cs

    27 lat
    Mięśniak 4cm
  • Sisi27 Przyjaciółka
    Postów: 114 32

    Wysłany: 21 listopada 2019, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CappuccinoBoo wrote:
    No i przyszedł okres... dziwne, bardzo szybko, wychodzi na to, ze mój cykl miał tylko 26 dni, bo dzisiaj mam 27 i tak naprawdę to pierwszy dzień. Ale zgadzałoby się, bo gin mówiła, ze widzi, ze ovu będzie w 12dc, wiec jak w zegarku. No nic, chwila na smutek, a później jedziemy dalej... zaczynam już 13cs 😭 w życiu nie pomyślałam, ze to tyle zajmie :(

    Teraz wskakuje w dres i łóżko i nie wychodzę dziś :(


    Czy jest tutaj opcja "unlike"? Chcę wcisnąć 'cytuj' a tu mi się polubia mimo że czasem są przykre wiadomości....

    Mam za szerokie palce 😂

    5cs

    27 lat
    Mięśniak 4cm
  • CappuccinoBoo Autorytet
    Postów: 666 498

    Wysłany: 21 listopada 2019, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic się nie stało Sisi! Nie ma opcji unlike właśnie 😂 a ja każda wiadomość staraczki z treścią „przyszedł @„ bym najchętniej odlubila!

    Nie wiem co jeszcze mam powiedzieć, straciłam 14 zł na test, bo nie mogłam się powstrzymać, a @ przyszła 2h później....

    Ktoś pytał kiedy inseminacja- bardzo chciałabym ja w tym cyklu, ale dopiero w pon wieczorem mamy wizytę, wiec tam się okaże, czy jeszcze w ogóle grudzień wchodzi w grę. Tez zobaczymy jak wyniki.

    Blackdeer co u Ciebie?❤️

    blackdeer lubi tę wiadomość

‹‹ 105 106 107 108 109 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ