X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowenna Pompejańska
Odpowiedz

Nowenna Pompejańska

Oceń ten wątek:
  • qosia Przyjaciółka
    Postów: 116 70

    Wysłany: 27 września 2017, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Wielbi dusza moja Pana
    i raduje się duch mój w Bogu,
    moim Zbawcy.
    Bo wejrzał na uniżenie Służebnicy swojej."


    Wczoraj mój test ciążowy pokazał dwie kreski. Wynik wczorajszej bety 1817 mIU/ml (16dpo).
    Nowenna Pompejańska moja i mojej mamy (ona się modliła bym zaszła w ciążę przed listopadem) przyniosła owoc. Ten cud Boży przypisuję też, i przede wszystkim, wizycie w Medjugorie, gdyż do zapłodnienia/implantacji musiało dojść w tym czasie, kiedy razem z mężem byliśmy u naszej kochanej Matki.

    Dzisiaj rozpoczęłam nową Nowennę o szczęśliwe zakończenie tej ciąży i urodzenie żywego, zdrowego dziecka.

    Dakota, edka85, Anet85, Anamaya, Natka:) lubią tę wiadomość

    mhsv2n0avtn4fkhw.png
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 27 września 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia!!! mega dobra wiadomość! :) serdecznie Wam gratuluję i cieszę się :) nawet nie zdążyłaś na szczęście z wizytą u TW :)
    Nigdy nie wątpiłam, że Nowenna ma wielką moc.
    Życzę Ci nudnej i zdrowej ciąży i szczęśliwego rozwiązania. Zaglądaj do nas czasem żeby nas pocieszyć :) ściskam!

    Jesli znajdziesz chwilę, to proszę o modlitwę...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2017, 11:51

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • qosia Przyjaciółka
    Postów: 116 70

    Wysłany: 27 września 2017, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Aishha :) Pamiętałam o Was w Medjugorie i będę modlić się dalej <3

    Troszkę się martwię, bo byłam wczoraj u lekarza (niestety termin wyboru pierwszej wizyty miałam albo na wczoraj, bo akurat miejsce się zwolniło, albo dopiero w listopadzie), choć to za wcześnie na wizytę. Ginekolog coś napomknął podczas usg, że albo jest jeszcze klasycznie za wcześnie albo istnieje ryzyko ciąży pozamacicznej. Jutro mam iść znowu na betę i zgłosić się do niego na oddział w szpitalu.

    Tak więc znowu muszę oddać wszystko Bogu... Jezu, Ty się tym zajmij!

    mhsv2n0avtn4fkhw.png
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 27 września 2017, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana ja mysle, że jest po prostu za wcześnie i nawet lekarz nic nie zobaczy. Ryzyko zawsze istnieje ale nie ma sensu żebys teraz sie zamarwiała na zapas. Tak jak mówisz, oddałas się w ręce Boga i jesteś w najlepszym miejscu.

    qosia lubi tę wiadomość

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Anet85 Autorytet
    Postów: 1036 1081

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam tez się udało. Wiem, że modlitwa bardzo mi pomogła. Pierwszą nowennę odmawialiśmy razem z mężem, drugą w tej samej intencji zaczęłam w lipcu po laparoskopii, ale niestety nie dotrwałam do końca. Jak tylko miałam wolny czas odmawiałam różaniec, ale np. jedna dziesiątkę...Później mąż wyjeżdżał w delegacje, więc nasze starania były dość luźne, zmianiłam suplemanty i 11.01.2018 r. dowiedziałam się, że jestem w ciązy. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, w czwartek mam USG na które pójdę z moją prawie 6 letnią córką, która również modli sie o brata albo o siostrę. Będzie przeszczęśliwa jak się dowie.Teraz modlę się o zdrowe maleństwo. Pozdrawiam serdecznie

    Córcia - 24.01.2012 r.
    Aniołek mój kochany- 19.02.2018 r (6tc/10tc)
    atdci09kpnkcut41.png
    Przebyty zespół HELLP, PCOS,późna owulacja mutacja: MTHFR_677C-T -heterozygota, PAI-1 4G - homozygota
    ANA3 dsDNA(+)graniczny

  • jatoszka Autorytet
    Postów: 1001 534

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też się modlę :-) po raz drugi odmawiam nowenne i podobnie jak wy wszystkie robie to w autobusie jak gotuję obiad :-) wierzę że moja modlitwa będzie wysłuchana :-) do tego nosze pasek św Dominika

    Sylwucha lubi tę wiadomość

    w5wqrl68v17z1bgh.png
    km5stv73corlpm49.png
    Nasze Aniołki 31.08.2009 [*][*] 30.08.2016 [*]
  • Sylvka Autorytet
    Postów: 2192 1770

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was serdecznie, ja się dopisuję do wątku zaczęłam 4 nowennę. I tez wykorzystuje czas przy pracach domowych, w drodze do pracy :) Pozdrawiam!

    Sylwucha lubi tę wiadomość

    3.08.22r. Anielka 🍼👶🥰
    5.09.21r. Antosia 11 +3 tc [*] 💔👼
    27.08.20r. [*]
    27.07.19r. Błażej 🍼👶🥰
    7.07.16r. [*]
    3.08.15r. [*]




  • laira Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 28 stycznia 2018, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kolejny cykl po skończonej nowennie okazał się ciążowy teraz czekam na drugie badanie bety bo wczoraj było 16,9. Modlitwę tę polecam każdemu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2018, 21:44

    qosia lubi tę wiadomość

  • Skrzydlata Autorytet
    Postów: 853 318

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nowenna odmawiana była lipiec-sierpień i bardzo chciałam zajść w ciążę do końca roku 2017. Owulacja 28 grudnia okazała się szczęśliwa, mimo fatalnych wyników męża (borykamy się z problemem męskim). Ale dla NMP nie ma nic niemożliwego :)

    Anet85, qosia lubią tę wiadomość

    21cs - Kalina 25.09.2018 <3
    10cs - Florian 08.03.2021 <3
    Wreszcie ten świat ma barwy i smak :)

    wibs9x0h2j4mp6wk.png
  • Anet85 Autorytet
    Postów: 1036 1081

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skrzydlata - mamy podobny przebieg ciązy - u mnie owulacja była ok 30 -31 grudzien:-) dzisiaj zaczełam odmawiać nowenne bo boje się o maleństwo, mam co jakis czas plamienia i biorę leki na podtrzymanie. Wierze, że wszystko będzie dobrze i maleństwo będzie się prawidłowo i zdrowo rozwijać. Pozdrawiam.

    Córcia - 24.01.2012 r.
    Aniołek mój kochany- 19.02.2018 r (6tc/10tc)
    atdci09kpnkcut41.png
    Przebyty zespół HELLP, PCOS,późna owulacja mutacja: MTHFR_677C-T -heterozygota, PAI-1 4G - homozygota
    ANA3 dsDNA(+)graniczny

  • edka85 Autorytet
    Postów: 5317 6190

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja ciąża również poprzedzona była NP. Oczywiście, wiele innych rzeczy musiało się jeszcze wydarzyć (o czym pisałam już w innym wątku Nowenna Staraczek). W każdym razie, Maryja nigdy nie pozostawia modlitw bez wysłuchania.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2018, 07:10

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Skrzydlata Autorytet
    Postów: 853 318

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet85 - ja na 6 dni przed pozytywnym testem rozpoczęłam kolejną nowennę o poczęcie zdrowego dziecka, ale nie przerwałam jej bo myślę, że może NMP zatroszczy się o to zdrowie maluszka :) A później odmówię jeszcze ze dwie nowenny, aby czuć tę opiekę przez całe 9 miesięcy. Choć wcześniej muszę się jeszcze zatroszczyć o męża i jego pracę. Na początku wątpiłam, ale przekonałam się, że modlitwa naprawdę działa i będę polecać każdemu :)

    edka85 - pamiętam Twój nick z jakiegoś wątku :) wiem, że tez się długo starałaś. Oby wszystko było w porządku :)

    21cs - Kalina 25.09.2018 <3
    10cs - Florian 08.03.2021 <3
    Wreszcie ten świat ma barwy i smak :)

    wibs9x0h2j4mp6wk.png
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5317 6190

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też Cię pamiętam skrzydlata ;) Tobie również życzę spokojnej ciąży.

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Anet85 Autorytet
    Postów: 1036 1081

    Wysłany: 9 lutego 2018, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zaczynam wątpić w siłę modlitwy. Ponad dwa lata starań a wczoraj usłyszałam diagnozę ze prawdopodobnie jest puste jajo płodowe... czekam dzisiaj na wynik bety i w pon ide do innego lekarza..Jak tu zachować wiare i siłę...nie umiem się uspokoić

    Córcia - 24.01.2012 r.
    Aniołek mój kochany- 19.02.2018 r (6tc/10tc)
    atdci09kpnkcut41.png
    Przebyty zespół HELLP, PCOS,późna owulacja mutacja: MTHFR_677C-T -heterozygota, PAI-1 4G - homozygota
    ANA3 dsDNA(+)graniczny

  • Sylvka Autorytet
    Postów: 2192 1770

    Wysłany: 9 lutego 2018, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet85 wrote:
    A ja zaczynam wątpić w siłę modlitwy. Ponad dwa lata starań a wczoraj usłyszałam diagnozę ze prawdopodobnie jest puste jajo płodowe... czekam dzisiaj na wynik bety i w pon ide do innego lekarza..Jak tu zachować wiare i siłę...nie umiem się uspokoić

    Nie trać nadziei, ja wiem że to trudne ale słyszałam o takich sytuacjach gdzie później wszystko było dobrze. Będę pamiętać i otulać dobrymi myślami <3

    A gdyby ktoś jeszcze nie widział to polecam :


    https://www.youtube.com/watch?v=JdlHJCgo6Qc

    Anet85 lubi tę wiadomość

    3.08.22r. Anielka 🍼👶🥰
    5.09.21r. Antosia 11 +3 tc [*] 💔👼
    27.08.20r. [*]
    27.07.19r. Błażej 🍼👶🥰
    7.07.16r. [*]
    3.08.15r. [*]




  • Jeszcze nie matka Znajoma
    Postów: 28 7

    Wysłany: 12 lutego 2018, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny:-) ja jestem w trakcie drugiej Nowenny. Namówiła mnie koleżanka z pracy, a że razem pracujemy i nawet mieszkamy w tej samej miejscowości, jeździmy i modlimy się razem. obie staramy się cały czas o pierwsze dzieciątka. Co prawda jeszcze nasze prośby w tej konkretnej intencji się nie spełniły, ale czuję że razem mamy większą siłę prosić i dziękować za to co już dostałyśmy z Nieba :-) Dziewczyny: wytrwałości!

    Sylvka, strawberry, hipisiątko lubią tę wiadomość

  • Anet85 Autorytet
    Postów: 1036 1081

    Wysłany: 14 marca 2018, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety ciąża zakończyła się poronieniem 19.02.2018 .... Mimo zwątpienia nadal odmawiam nowenne którą zaczełam w intencji zdrowej ciązy. Mamy teraz przerwę w staniach i możemy zacząc dopiero w czerwcu. Ze względu na moje rozszalałe jajniki mam brac z 2 cykle tabletki anty. Znowu czekanie...

    Córcia - 24.01.2012 r.
    Aniołek mój kochany- 19.02.2018 r (6tc/10tc)
    atdci09kpnkcut41.png
    Przebyty zespół HELLP, PCOS,późna owulacja mutacja: MTHFR_677C-T -heterozygota, PAI-1 4G - homozygota
    ANA3 dsDNA(+)graniczny

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 14 marca 2018, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet, bardzo mi przykro ;(
    Dobrze że nie przestalas odmawiać NP, z modlitwą jest lżej.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • oczekująca 11 Koleżanka
    Postów: 32 8

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam .
    Polecam odmawianie Nowenny Pompejańskiej . Ja w intencji poczęcia odmówiłam 2 , jedną rok temu a drugą pół roku po niej i efekt jest taki , że jestem w 5 miesiącu ciąży . Módlcie się bo wiara czyni cuda .

  • Madeline89 Nowa
    Postów: 1 3

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    o Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się z tego forum. Chciałabym podzielić się z Wami moim świadectwem.
    Staraliśmy się o dziecko ok. roku bez żadnych rezultatów.. (robiliśmy różne podstawowe badania, badania nasienia i wszystko wyglądało w porządku jednak wciąż nie mogłam zajść w ciążę). W kwietniu tego roku trafiłam przypadkiem na ten wątek, przeczytałam go i pomyślałam, że to może być dla mnie jakiś znak, aby zacząć odmawiać Nowennę.. przez chwilę zastanawiałam się czy uda mi się znaleźć czas i chęci, ale nie czekałam długo i postanowiłam spróbować. Czasami w modlitwie towarzyszył mi też mój mąż..
    Po rozpoczęciu nowenny przestałam też zwracać uwagę na to kiedy się kochamy i kiedy mam dni płodne (postanowiłam w całości zawierzyć Bogu i Matce Boskiej).
    Odmówiłam część błagalną Nowenny i dokładnie w dniu kiedy powinnam zacząć część dziękczynną, obudziłam się rano i bardzo bolały mnie piersi (jak nigdy wcześniej). Przeszło mi przez myśl, ze może to ciąża, ale za chwile pomyslalam żeby nie robić sobie znów nadziei bo pewnie znowu sie nie udało..
    Na drugi dzień jednak kupiłam test. Zrobiłam test akurat gdy mąż brał prysznic, zostawiłam na umywalce i wyszłam, żeby sprawdzić za chwilę i słyszę jak mąż krzyczy że jestem w ciąży :)
    Teraz jestem w 17 tygodniu i odmawiam Nowennę kolejny raz, w intencji zdrowia naszego dziecka..

    rosamare, melba, edka85 lubią tę wiadomość

‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ