X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Niemiec
Odpowiedz

Staraczki z Niemiec

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxa, a dlaczego te tabletki? W necie znalazłam, ze rozrzedzają krew. W takim celu chcesz je brac? Brałaś już wcześniej?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaa i jeszcze jedno. To było naprawde nam potrzebne by moj maz przy tym był. On często czepia sie mńie, ze ja te rożne tabletki biore a tak miał okazje posłuchać po co one i dlaczego. Myśle, ze zrozumiał. No i fakt Roxa, było tam mnóstwo takich par jak my. To tez było mu potrzebne.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak nie nie bralam ale lekarz rodzinny jak poronilam pytal mnie czy bralam heparyne albo cos z takich lekow... Kuzynka po 4 poronieniach je brala lekarka jej kazala i 5 ciaza donoszona zaraz... One maja na celu rozrzedzenie krwi jej lepszy przeplyw stworzyc i podobno dzieki temu macica ma byc lepiej ukrwiona... To cos takiego jak w pl dziewczyny dostaja Acard

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha, ja to taka strachliwa jestem jesli chodzi o lekarstwa wszelkiego typu. Wiec rozumiem Twoje rozbicie. Ale słyszałam już i ja o tym, ze takie leki mogą pomoc. Ja z kolei ostatnio od koleżanki która tez miała problemy z poronieniami dowiedziałam sie, ze brała aspirynę , i potem calutką ciąże tez, bo aspiryna tez rozrzedza krew. I donosiła i ma piękna córeczkę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2015, 21:09

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak bonto wazne ze chlop widzi i slyszy takie rzeczy... Moj tez kiedys marudzil ze pol apteki biore a dzis jak.mu o tym ASS powiedzialam ze mam od kuzynki to sam mowi jak nie zaszkodzi to mam brac juz a nie czekac co lekarz powie...

    Wasnie te ASS dzialaja jak aspiryna miedzy innymi... I jak bylam u rodzinnego po zwolnienie zaraz jak sie dowiedzialam ze poronie to pytal czy bralam heparyne, aspiryne albo cos takiego... dlatego pomyslalam ze moze warto...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuzynka to ASS tez brala do 6 miesiaca..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie pożegnam z Wami już na dzisiaj. Bardzo emocjonujący dzień miałam no i jeszcze to pierwszy po urlopie. Zmykam do wyrka a jutro już weekend. Do "zobaczenia" z rańca :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odpoczywaj Krysiak... Ja tez zaraz ide bo tez dzis emocje siegney zenitu a tano do Dortmundu :/

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 4 września 2015, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny. Tam pomyslalam teraz czy bym mogla w pl kupic pojemnik na sperme dla mojego?

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2015, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2015, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni, mysle, ze bez problemu dostaniesz w Polsce w aptece pojemnik. Mysle, ze to funkcjonuje tak jak z pojemniczkiem na mocz ;-) Mysle, ze i tutaj w aptece dostaniesz. Ja nigdy nie musialam kupowac bo moj maz od lekarza dostal. Twoj maz ma przyniesc juz na termin material?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2015, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest mi troche nidobrze, mysle, ze to dzialanie zwiekszonej dawki metforminy....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2015, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj maz tez dostal i u urologa i w klinice... W klinice to nawet na miejscu produkowal sperme ;-)

    Witam sie z drogi na szkolenie...

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 4 września 2015, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj tylko zamowil wizyte na badania, ale ochrzanilam go bo nie powiedzial na jakie. Chyba na wizycie dopiero dostanie.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2015, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxa, to milego i owocnego szkolenia zycze :-) Wracasz dzisiaj do domu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2015, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Moj tylko zamowil wizyte na badania, ale ochrzanilam go bo nie powiedzial na jakie. Chyba na wizycie dopiero dostanie.
    Moze byc wlasnie tak, ze na wizycie lekarz powie aby przyniosl danego dnia material. Przy oddawaniu materialu juz nie trzeba iosc do lekarza tylko dostarczyc pojemniczek i po sprawie.

    P.S. z kazda chwila coraz bardziej jest mi niedobrze. Slyszalam o tym dzialaniu ubocznym metforminy. Chyba zaraz tu kozla wywine.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2015, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak dzieki :-* Tak wracam popoludniu do domu ;-)

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 4 września 2015, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze tez odrazu na miejscu zrobi.

    Krysia pewnie organizm musi sie przyzwyczaic do nowej dawki.

    Roxa obys sie nie zanudzila na szkoleniu :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 4 września 2015, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze, dziekuje :) nie bede panikowac, wazne ze zamowil wizyte :)

    Krysia trzymaj sie kochana napij sie wody moze

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2015, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Dobrze, dziekuje :) nie bede panikowac, wazne ze zamowil wizyte :)

    Krysia trzymaj sie kochana napij sie wody moze
    Wyprobuje te wode ale poki co na mysl o jedzeniu czy piciu mam odruchy zwrotne :-) A juz przygotowalam sobie szklaneczke na kawke :-( Jak tu pracowac....?!

‹‹ 51 52 53 54 55 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ